1. Вчитель: Кохно Віта Вікторівна
Клас: 7
Тема: HealthCare
(Охорона здоров’я)
Мета: активізувати ЛО за темою, розвиватинавички читання, говоріння
(підготовлене і непідготовлене мовлення), аудіювання; виховувати
бережливе ставлення до свого здоров’я, толерантнеставлення до людей з
обмеженими можливостями.
Обладнання: підручник Л. Биркун, дошка, роздатковийматеріал, фотографії
взяті з ресурсів Інтернету та відео матеріал підготовлений учнями класу.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку:
І. Організаційний момент.
1).Привітання.
T: Good morning, pupils!
Ps: Good morning, teacher! How are you?
T: I’m fine thank you, and you?
Ps: We are fine.
2). Повідомлення теми, мети уроку. Todaywe are going to speak about health
care. We’ll speak about systems for keeping people healthy, about disabled people,
about very important inventions.
ІІ. Фонетична розминка.
1).T: Read and translate the words.Учнічитають і перекладають слова написані
на дошці.
Використання фотоматеріалів. На екрані телевізора ( можна використовувати
проектор з дошкою)з’являютьсяфотографії відповідні словам. Закріплюємо
знання лексики вводячиїхв простіречення за зразком.
T: What is it?
P: It’s a bruise.
Name the pictures.
Drops
A sticking plaster
Mixture
Powder
Pills
A bandage
An injection
A stretcher
A plaster
2. 2).Продовжуємо роботуз лексикою за попереднім зразком але
використовуємо іншу групу слів та відповідні до неї фотоматеріали. Read and
translate the words.
A scald
A burn
A scratch
A food poisoning
A cut
A bruise
A common cold
A runny nose
Sneezing
A flue
Coughing
A pneumonia
Allergies
Rash
Watery eyes
3). Make up sentences with these words. Скласти речення використовуючи
лексику з обохгруп.
We have to use……………..whenwe have……
Працюємо в режимі Р1-Р2-Р..... зазразком.
We have to use a plaster when we have a cut.
4). Look, name, read and translate the words. Працюємо з останньою групою
слів:
A dentist
An ear doctor
An eye doctor
A heart doctor
A pediatrician
A surgeon
5). Make up sentences with these words. В заданомурежимі складаємо речення
використовуючивсюлексику на дошці за зразком.
When we have a common cold we go to the pediatrician.
II. Контроль домашнього завдання.
1).T: How do we call people with disabilities?
P: Disabled people.
T: What kinds of disabilities do some people have? Look at the pictures on the
blackboard. Працюємо з лексикою у вже знайомомуі відпрацьованому
режимі. Особливуувагу приділяємо учням з низьким і середнім рівнем знань.
Blind
Deaf
3. Mute
Handicapped
Wheelchair
2). Read and translate the text, answer the questions after it. Працюємо з текстом
на сторінці 67, вправа 5. Розвитокнавичокчитання, говоріння. Активність в
роботіучнів середньогоі достатнього рівнів знань. Інші беруть участь по мірі
можливості.
III. Фізкультхвилинка.
ІV. Робота з текстом. Продовжуємо розмовупро здоров’язберігаючівинаходи
людства. До уваги пропонується текст про умови відкриття пеніциліну.
Читаємо в режимі Р1-Р2-Р… По закінченню роботидати відповіді на
запитання до тексту. Todaywe are going to speak about medical inventions. One
of them is penicillin. Ex. 1 p.67
1). Read and translate the text. Work in a chine.
2). Answer the questions after the text.
V. Розвиток навичок аудіювання. Знайомимо з наступним важливим для
людства винаходом-стетоскопом.Представлення індивідуального творчого
випереджувального завдання. Учень (або група учнів) готують невеликий
відео- репортаж зустрічі з лікарем. Який в свою чергурозповідає текст 27
ст.191. Учні переглядають роботуі виконують завдання ( стверджують або
заперечують твердження).
1).Listen to the interview with our local doctor. (Використання
відеоматеріалу.)
2).Say if the statements are true or false. Ex.2 p.68
VI. Розвиток навичок говоріння. Не можемо не звернутиувагу на англійські
прислів’я про здоров’я. Працюємо в декілька етапів в парах. Спочатку
підбираємо частиниприслів’я, знаходимо відповідний український
еквівалент, вибираємо найкраще на думку пари. Вчитель пропонує взяти
заготовкулистка ( є в кожного на парті) і написати там обранеприслів’я.
Прикріпити листок до яблука і подарувати гостям (або одинодному)з
побажаннямиздоров’я.
A sound mind is in a sound body.
After dinner sit a while, after supper walk a mile.
Desperate diseases must have desperate cures.
Early to bed and early to rise makes a man healthy, wealthy and wise.
Good health is above wealth.
4. Laughter is the bestmedicine.
Live not to eat but eat to live.
An apple a day keeps the doctoraway.
Open the bookp. 63 ex. 2.
1).What English proverbs about health do you know?
2).What is your favourite one? I have some golden autumn
gifts. As you think, what are they? Yes, these are apples. Take one of them. On the
desk you can see a leaf. Take it and write your proverb. Work in pairs. Glue the
leaf on the apple. Give your apples to our guests. Remember our health is above
wealth!
VII. Підведення підсумків уроку. Домашнє завдання. ( Ex.3 p.68)