Україна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptx
Я люблю спорт!
1. Навчальний предмет. Англійська мова. 2 клас
Розділ. Відпочинок і дозвілля.
Тема. Я люблю спорт!
Тип уроку: урок формування вмінь і навичок.
Кононенко Наталя Володимирівна, учитель англійської та німецької мови
Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №15 Слов’янської міської
ради Донецької області.
Навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів. Англійська
мова. 1-4 класи. – К., 2010 р.
Мета: Практична:вчити учнів вживати в мові лексику за темою «Спорт»,
формувати навички монологічного мовлення на рівні кількох речень.
Розвиваюча:розвиватимовнуздогадку, здатність мовного
самоконтролю. Сприятирозвиткудопитливостіта мислення на уроках
англійської мови. Розвивати вміння логічного викладу думокта
фонематичний слух.
Виховна:виховати в дітей позитивнеставлення до власного здоров’я
та культури тіла. Виховувати та розвиватив учнів інтерес до вивчення
англійської мови. Розкритиособливепризначення кожноїдитини.
Освітня: розширитисвітогляд учнів та їх знання про спорт, показати
взаємозв'язокшкільних наук.
Обладнання:Підручник, комп’ютер, іграшковий потяг, плакат з малюнками
дітей,що відображають їх захоплення спортом,тематичнікартки, робочий
зошит.
Хід уроку:
І. Початок уроку
1. Бесіда з класом
T.: Good – morning children! I am glad to see you!
P: Good – morning teacher! We are glad to see you too!
T: Look! Todaythere are many guests in our class and lets say them hallo?
2. Warm – up “Hallo, hallo…” (відеододаток 1).
3. Look at me:
- Eyes, are you ready?
Yes, we are.
- Ears, are you ready?
Yes, we are.
- Hands, are you ready?
Yes, we are.
- Legs, are you ready?
Yes, we are.
- Shoulders, are you ready?
2. Yes, we are.
- Children, are you ready?
Yes, we are.
4. Сьогодніми йдемо у гостідо однієї людини. Guess the riddle and say
who is he?
В цирку він кумедніший за всіх
У нього великий успіх
Тільки пригадайте ви,
Як звуть його?
Yes, you’re right! Todaywe visit the clown Tom. (На дошку розміщується
зображення клоуна .)
Діти, що ви бачите на дощці?
Як ви вважаєте чим ми сьогоднібудемо займатися? Сьогодніми не лише
відвідаємо Томаи дізнаємося про його улюблені види спорту, але будемо
учитися читати й писати .
Let’s warm up and then visit Tom.
I tell you a story about this clown Tom.
Для того щоб бути завжди гарним артистом і бути у гарній спортивній
формі,клоун Том тренується щодня.
Вранці він бігає [r], [r], [r], [rʌn], [rʌn], [rʌn],
плаває [w], [w], [w], [swim], [swim], [swim],
плигає на скакалці [p], [p], [p], [skip], [skip], [skip],
співає [ŋ], [ŋ], [ŋ], [siŋ], [siŋ], [siŋ].
Well done!
Let’s say Tom what can we do?
T: Read the poem “Days of the week”
On Monday we go to school
On Tuesday we jump in the pool
On Wednesday we write our names
On Thursday we play our games
On Friday we watch TV
On Saturday we swim in the sea
On Sunday we sing our songs
It isn’t very long.
Перевірка домашнього завдання.
Yes I can. / No I can’t
P1, can you fly?
P2, can you drive?
P3, can Anya ride?
P4, can Vanya cook?
P5, can you talk?
P6, can you cry?
P7, can you fly a kite?
P8, can you skip?
3. P9, can you roller-blade?
P10, can you play on the swing?
ІІ. Основна частина уроку.
1. Введення в тему уроку. Children, today we have an unusual lesson - a
sportlesson. At this lesson we’ll discuss sports, and by the end of the lesson
you’ll be ready to speak about the sportyou like.
(На дошці яскравимилітерами написано SPORT,поміщені картинки з
видами спорту).
T – Now look at the blackboard, please. What is it? (з’являється потяг із видами
спорту, діти називають їх)
Діти, Том залишив нам транспорт, для того щоб ми змоглидістатися
до нього, але забув зібрати його. Let’s help him and name kinds of sportwhich
help us to stay healthy and strong.
Football, swimming, hockey, aerobics, bowling, basketball, tennis, volley-ball
2. РЗ, впр.1(с. 28).
T:Listen and repeat. Say. Впр.1(с. 36).
T:Lookat the pictures atthe top ofpage36. Which of thesesportsdoyoulike
to do?
T:Now askyourfriend what sporthe/shelikes to do. Впр. 2, 3(с. 36).
РЗ, впр.2(с. 26).
3. Навчання читання. Впр. 4(с. 37).
Pre-ReadingActivity.
T:Lookat the pictureonpage37. Who canwe see? Wecansee a boy. His
name is Samand he likes swimming.
4. Reading.
T:Listen and read after me.
Post-ReadingActivity. Впр. 5(с. 37). Впр. 6 (с. 37).
5. Ну а зараз покажемо клоуну Тому, як ми виконуємо зарядку
Нead, shoulders, knees and toes… (відеододаток2).
Nice! You are very good sportsmen.
4. ІІІ. Повторення
1. Бесіда в режимі T→P1→P2→P3
А зараз ми пограємо у гру на увагу. Всі знають що всі
спортсмениповиннібути уважними і мати гарну реакцію,бо від цього
залежить його перемога. А так як ми сьогоднівсіспортсмени то
перевіримо вашу увагу. Я буду називати різні слова,яктільки ви
почуєте слово по темі“Спорт”,плескайте долонями1 раз,а якщо ні то
скажіть слово“No”
doctor, Football, red, a kite, swimming, a doll, hockey, a book, aerobics,
bowling, basketball, winter, tennis, volley-ball.
Т: What topic were we discussing? What names of sports have you learned?
What sportdo you like most?
Teacher:What have we learnt to do today? At this lesson we have practised some
listening and speaking about sports and animals using the verb can. That’s all for
today.
Write down your homework: B: Ex.1,; p.36,
You’ve been very active. I liked your work at the lesson very much and I
want to give you medals.
Виставлення оцінок за урок. Том залишив вам нагородизавашу старанність і
бажання займатися спортом. Ви-найкращі спортсмени!
Teacher:The lesson is over, thank you, good bye!
ІV. Заключний етап уроку.
1.Домашнє завдання.
2. Підведення підсумків уроку.