SlideShare a Scribd company logo
1 of 5
AKKOL SECONDARY SCHOOL
The theme:
Done by : Teacher of English at
secondaryschoolAkkol
Beimbetova Gaukhar
Village Akkol
2016-2017
Күні : 18.11.2016
Сыныбы : 10 сынып
Сабақтың тақырыбы: Тағам түрлері
Сабақтың мақсаты: Оқушыларды “food for thought” тақырыбымен
таныстыру. Жаңа сөздер тақырыптық сөздермен
жұмысжасап сөздік қорын молайту, жаңа
мәтінмен жұмысістеу.
Міндеттері:
білімділік:оқушылардыңоқу қабілеттерін, білім-білік, таным
ерекшеліктерін арттыру
Дамытушылық:оқушылардыңсөйлеутілін дамыту
Тәрбиелік:оқушылардыңбір-бірінің ойларынтыңдай, сыйлай білуге үйрету
Күтілетін нәтиже:оқушылардыңөзге елдердің мәдениеті , ұлттық
тағамдары жайлы ағылшынтілінде өз ойын , алған білімдерін еркін
жеткізе алуы
Сабақ көрнекілігі:оқулық, магниттітақта, презентация,өлең мәтіні
Сабақ түрі:дәстүрлі
Сабақ типі:жаңа білімді меңгерту
Байланысы:қазақ тілі, биология, география
Сабақ әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап
Сабақ барысы:
I. Ұйымдастыру
А) Good morning, children! – how are you today?- ok, thankyou. Sit down,
please.
- who is absent? Do you feel like working?
B) Who wantsto tell me, whatis the date today?
- whatdayis it today?, dayof the week?
II. Үй жұмысын тексеру. Exercise12, page63
I`ll ask some words from vocabulary, for instance: whatis the weatherlike
today?- is it sunnytoday? Is it misty today? Is it snowy today? Whatkind of
words about the weather you know?
III. Сабақтыңтақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру.
Our theme in our lesson is “Food for thought”.
IV. Жаңа сабақ
Exercise 1. completethe diagramme.
Speaking. Exercise 2. Discuss the following questions in small groups.
 Are you healthy?
 Do you eat things thatare good for you?
 Do you think aboutyour diet?
 Do you ever eat too much/too little?
 Do you take vitamins?
Exercise 3. Read the letter to a teenage magazine.
I`m writing aboutthe weightproblem I had. I always weigh seven stone. And I
wanted to stay thatway. Buta year ago I puton weight. Half a stone to be precise.
I was worrying aboutmy weight. I started to exercise madly and to cut down
seriously on the amountof food that I ate.
Exercise 4. Read the Mary`s letter again. Makea list of criticisms and suggestions
, like this: Sheshouldn`t have worried about putting on a little weight.
V. Exercise 5. In a small group discuss whatmethods of losing weight you can
suggest.
Exercise 6. Read the text. Check the meaningsof the new words in your
dictionary.
Healthy food Unhealthy food
VI. Exercise 7. Look through the text again and find the words of food thatyou
think are unusual.
For instance: urchins, ,
Are they eaten in Kazakhstan?
Have you ever tried any of them?
- Ok, children, listen take a brake and listen to a song of James Blunt “You are
Beautiful”
VII. Қорытынды : өтілген жаңа сабақты қорытындылау, оқушыларды
бағалау
VIII. Үйгетапсырма: exercise 8, to complete the table.
Тексерілді:
документ Microsoft word

More Related Content

Similar to документ Microsoft word (9)

ашық сабақ 4кл уразова и.а
ашық сабақ 4кл уразова и.аашық сабақ 4кл уразова и.а
ашық сабақ 4кл уразова и.а
 
564вв
564вв564вв
564вв
 
сабақтың тақырыбы
сабақтың тақырыбысабақтың тақырыбы
сабақтың тақырыбы
 
қмж гульшат
қмж  гульшатқмж  гульшат
қмж гульшат
 
Жаңа әдіс-тәсілдерді қолдана отырып,орта буын оқушыларын күрделі мәтіндер...
Жаңа әдіс-тәсілдерді қолдана  отырып,орта буын   оқушыларын күрделі  мәтіндер...Жаңа әдіс-тәсілдерді қолдана  отырып,орта буын   оқушыларын күрделі  мәтіндер...
Жаңа әдіс-тәсілдерді қолдана отырып,орта буын оқушыларын күрделі мәтіндер...
 
урок уразова и.а
урок уразова и.аурок уразова и.а
урок уразова и.а
 
Food food
Food foodFood food
Food food
 
джунелбаева
джунелбаеваджунелбаева
джунелбаева
 
84r4r4
84r4r484r4r4
84r4r4
 

More from Вспомогательный образовательный сайт

More from Вспомогательный образовательный сайт (20)

метод.в орлеу1
метод.в орлеу1метод.в орлеу1
метод.в орлеу1
 
открытый урок украинченко ю.с.
открытый урок украинченко ю.с.открытый урок украинченко ю.с.
открытый урок украинченко ю.с.
 
стасенко о.а.
стасенко о.а.стасенко о.а.
стасенко о.а.
 
откр.урок состав слова
откр.урок состав словаоткр.урок состав слова
откр.урок состав слова
 
менің педагогикалық жетістігім
менің педагогикалық жетістігімменің педагогикалық жетістігім
менің педагогикалық жетістігім
 
ашық сабақ т дыбысы
ашық сабақ т дыбысыашық сабақ т дыбысы
ашық сабақ т дыбысы
 
открытый урок по обучению грамоте
открытый урок по обучению грамотеоткрытый урок по обучению грамоте
открытый урок по обучению грамоте
 
2 мәуе презента бағдарла
2 мәуе презента бағдарла2 мәуе презента бағдарла
2 мәуе презента бағдарла
 
методическое пособие от филатовой а. н.
методическое пособие от филатовой а. н.методическое пособие от филатовой а. н.
методическое пособие от филатовой а. н.
 
пед.чтение ижанара
пед.чтение ижанарапед.чтение ижанара
пед.чтение ижанара
 
фото с урока
фото с урокафото с урока
фото с урока
 
урок кошанова г.б.
урок кошанова г.б.урок кошанова г.б.
урок кошанова г.б.
 
этноград работа
этноград   работаэтноград   работа
этноград работа
 
оразбай сабина 1г
оразбай сабина 1горазбай сабина 1г
оразбай сабина 1г
 
тельмарова айзере 1 в
тельмарова айзере 1 втельмарова айзере 1 в
тельмарова айзере 1 в
 
алиева жамиля 1в
алиева жамиля 1валиева жамиля 1в
алиева жамиля 1в
 
малдагар али 1 в
малдагар али 1 вмалдагар али 1 в
малдагар али 1 в
 
самопознание
самопознаниесамопознание
самопознание
 
джандаралова гк портфолиоPpt
джандаралова гк портфолиоPptджандаралова гк портфолиоPpt
джандаралова гк портфолиоPpt
 
4 д баспаға
4 д баспаға4 д баспаға
4 д баспаға
 

документ Microsoft word

  • 1. AKKOL SECONDARY SCHOOL The theme: Done by : Teacher of English at secondaryschoolAkkol Beimbetova Gaukhar Village Akkol 2016-2017
  • 2. Күні : 18.11.2016 Сыныбы : 10 сынып Сабақтың тақырыбы: Тағам түрлері Сабақтың мақсаты: Оқушыларды “food for thought” тақырыбымен таныстыру. Жаңа сөздер тақырыптық сөздермен жұмысжасап сөздік қорын молайту, жаңа мәтінмен жұмысістеу. Міндеттері: білімділік:оқушылардыңоқу қабілеттерін, білім-білік, таным ерекшеліктерін арттыру Дамытушылық:оқушылардыңсөйлеутілін дамыту Тәрбиелік:оқушылардыңбір-бірінің ойларынтыңдай, сыйлай білуге үйрету Күтілетін нәтиже:оқушылардыңөзге елдердің мәдениеті , ұлттық тағамдары жайлы ағылшынтілінде өз ойын , алған білімдерін еркін жеткізе алуы Сабақ көрнекілігі:оқулық, магниттітақта, презентация,өлең мәтіні Сабақ түрі:дәстүрлі Сабақ типі:жаңа білімді меңгерту Байланысы:қазақ тілі, биология, география Сабақ әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап Сабақ барысы: I. Ұйымдастыру А) Good morning, children! – how are you today?- ok, thankyou. Sit down, please. - who is absent? Do you feel like working? B) Who wantsto tell me, whatis the date today? - whatdayis it today?, dayof the week? II. Үй жұмысын тексеру. Exercise12, page63 I`ll ask some words from vocabulary, for instance: whatis the weatherlike today?- is it sunnytoday? Is it misty today? Is it snowy today? Whatkind of words about the weather you know? III. Сабақтыңтақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру. Our theme in our lesson is “Food for thought”. IV. Жаңа сабақ
  • 3. Exercise 1. completethe diagramme. Speaking. Exercise 2. Discuss the following questions in small groups.  Are you healthy?  Do you eat things thatare good for you?  Do you think aboutyour diet?  Do you ever eat too much/too little?  Do you take vitamins? Exercise 3. Read the letter to a teenage magazine. I`m writing aboutthe weightproblem I had. I always weigh seven stone. And I wanted to stay thatway. Buta year ago I puton weight. Half a stone to be precise. I was worrying aboutmy weight. I started to exercise madly and to cut down seriously on the amountof food that I ate. Exercise 4. Read the Mary`s letter again. Makea list of criticisms and suggestions , like this: Sheshouldn`t have worried about putting on a little weight. V. Exercise 5. In a small group discuss whatmethods of losing weight you can suggest. Exercise 6. Read the text. Check the meaningsof the new words in your dictionary. Healthy food Unhealthy food
  • 4. VI. Exercise 7. Look through the text again and find the words of food thatyou think are unusual. For instance: urchins, , Are they eaten in Kazakhstan? Have you ever tried any of them? - Ok, children, listen take a brake and listen to a song of James Blunt “You are Beautiful” VII. Қорытынды : өтілген жаңа сабақты қорытындылау, оқушыларды бағалау VIII. Үйгетапсырма: exercise 8, to complete the table. Тексерілді: