Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

отчет по лагерю

201 views

Published on

..

Published in: Education
 • Be the first to comment

отчет по лагерю

 1. 1. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Методичний кабінет Підготувала начальник табору Чура Н. О м. Покровськ 2016
 2. 2. Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Але в ЗОШ 5 м. Покровськ тиша не запанувала. Господарями табору стали 60 хлопчиків та дівчаток, які виявили бажання оздоровитися в денному пришкільному таборі «Сонечко» з 01.06. по 25.06.2016 року. Як не намагалася погода ставати на перешкоді відпочинку, веселощам, сміху, конкурсам, змаганням не було меж. Мета оздоровлення: організація роботи з дітьми, яка б сприяла справжньому оздоровленню кожної дитини, задоволенню її потреб у різних сферах життя через використання традиційних та інноваційних форм роботи. Головні завдання пришкільного оздоровчого табору:  Оздоровлення дітей,  Організація змістовного відпочинку.  Навчання дітей діяти у колективі.  Залучення до праці.  Виявлення інтересів, захоплень дітей.  Створення умов для реалізації особистості кожної дитини.  Навчання правил здорового способу життя.  Навчання правил безпечної поведінки. Головні завдання пришкільного оздоровчого табору:  Оздоровлення дітей,  Організація змістовного відпочинку.  Навчання дітей діяти у колективі.  Виявлення інтересів, захоплень дітей.  Створення умов для реалізації особистості кожної дитини.  Навчання правил здорового способу життя.  Навчання правил безпечної поведінки.
 3. 3. Напрямки роботи:  Виховання національної свідомості, громадянської активності;  Охорона та зміцнення здоров"я;  Художньо-естетична діяльність;  Еколого-натуралістичне виховання;  Спортивно-туристична робота;  Інтелектуальна, пізнавальна та ігрова діяльність. Вихователі докладали максимум зусиль для:  добровільної участі дітей у різних справах, вільного вибору занять, справ для душі;  створення доброго емоційного настрою, почуття гумору та романтики;  індивідуального підходу до дітей, які потребують особливої педагогічної уваги;  стимулювання творчого розвитку особистості через впровадження активних форм роботи. Головним завданням директора та вихователів табору було залучення до табору дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей під опікою, дітей з зони АТО. У пришкільному таборі сонечко з денним перебуванням відпочивало 60 дітей пільгових категорій: Діти-сироти та діти позбавлені батьківськоо піклування – 1 Багатодітні сім’ї – 10 Д-облік – 4 Діти працівників агропромислового комплексу та соц.сфери міста -2 АТО - 1 Відмінники – 9 Активісти - 33
 4. 4. Організація відпочинку передбачає різноманітність вибору заходів, можливість кожного вихованця задовольнити свої потреби. Всі види виховної діяльності в таборі здійснюювалися відповідно до режиму дня. Робота проводилась згідно плану виховної роботи. Все це висвітлювалось на спеціальному стенді. Діти та їхні батьки мали змогу щоденно знайомитися з путівкою дня. Усю виховну роботу табору колектив спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, порозумітися між собою, пізнати один одного краще. Свою роботу колектив табору спрямовував на оздоровлення дітей, як фізичне, так і моральне. Адже дитина – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі, її просто потрібно вчасно відкрити. Обов’язковим було дотримання санітарно-гігієнічних вимог: створення порядку і затишку у спальних приміщеннях, в ігрових кімнатах, місцях відпочинку. Комплектацію загонів здійснено з урахуванням вікових особливостей дітей та їх інтересів. Всі діти поділені на 3 загони. Вихованці мають однаковий соціальний досвід, інтереси, умови життя. Кожен загін мав свою назву, девіз, емблему.
 5. 5. Кирчатова М.В Брагіна Т.М ПутійЮ.Л Іванова Д.С. Коломоєць Г .В Алхименко А.Ю
 6. 6. Кожен день в таборі починався лінійкою. На лінійках вітали іменинників, оголошували план заходів на день. Бадьоростіусім додавала весела ранкова зарядка.
 7. 7. І звичайно, смачнісніданки та обіди, в яких містилося багато вітамінів, необхідних для дитячоо ростута розвитку.
 8. 8. Тихіше, тихіше, тихіше, у тиху годину так солодко спиться,
 9. 9. За час перебування в таборідіти побували в краєзнавчомумузеї, бібліотеці, міському центрі зайнятості, були ДК ШУ «Покровське» на ляльковомутеатрі ходили на екскурсію в місцеву поліцію .
 10. 10. Кожного дня було організовано розважальнупрограму:Веселощам, сміху, конкурсам, змаганням, екскурсіям, цікавим справам не було меж.
 11. 11. Підводячи підсумок хочеться сказати що, відпочинок у таборі«Сонечко» неймовірно сподобався дітям, адже кожного дня були нові завдання, нові свята, змагання та конкурси. Режим дня відповідав потребам дитини, було гармонійно поєднано відпочинокта розваги, хвилини релаксації та активних дій. Це сприяло відпочинку дітей, покращенню їхнього фізичного та морального здоров’я, згуртуванню учнівського колективу. Крім цього діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравихемоцій, які будуть супроводжуватиїх все літо. Смутком була наповнена лінійка, присвяченазакриттю табору, але ми не прощалися, ми лиш говорили:«До побачення!». Ми впевнені, що обов’язково зустрінемося в таборі наступного літа.

×