SlideShare a Scribd company logo
1 of 8
План – конспектуроку Дата: 24.10.2014
Фізичної культуридляучнів4 класу Легкаатлетика– І семестр
Завдання:
1. Метання малогом’яча – навчитирозбігу(з 3-х кроків)
2. Сприяти розвитку швидкості, спритності, координації рухів під час вправ з м'ячем.
3. Виховувати відчуття колективізму, моральних та вольових якостей.
Місце проведення:шкільнийспортивнаплощадка.
Інвентартаобладнання: скакалки,маленькі м’ячі.
Хід уроку Час Зауваження
І. Підготовча частина.
1.Шикування.Повідомленнямети уроку.
2.Ходьба на носках,п'ятках,у повнімприсіді.
3. ЗРВ з теніснимм'ячем.
- передачам'яча вгорі,знизу.
В.п. - о.с.м'яч унизуу лівій.
1.рукивгору -м'яч передативправу руку
2.рукиуниз- м'яч передатив ліву.
- передачам'яча попереду,ззаду.
В.п.- о.с, руки прямі передсобою,м'яч у лівійруці
1.рукиназад -м'яч передативправу руку
2.рукивперед- м'яч передативліву.
- передачам'яча підногою.
В.п.- о.с, руки прямі передсобою,м'яч у лівій
1.піднятилівуногу -м'яч передатив правуруку
2.піднятиправу ногу - м'яч передатив ліву.
- нахилив сторону.
В.п.- м'яч в руках,вгорі,ногина ширині плечей.
1.нахил вліво
2.в.п
3.нахил вправо
4.в.п
- нахилиназад.
В.п.- м'яч в руках,внизуі,ноги на ширині плечей.
1.нахил назад, ліванога на носок
2.в.п
3.нахил назад, права нога на носок
4.в.п
4.Вправи з теніснимм'ячем.
- підкиданняправою, а впійматилівою.
- підкиданняправоюі впійматиправою.
- кидки з хлопками.
- кидок схрестивруки.
- кидки у парах
15 хв.
30 сек.
2 хв.
8р
8р
8р
6р
6р
10р
10р
10р
10р
10р
8р
Переглянутиформу,запитати
просамопочуття.
Слідкуватиза осанкою.
Фронтальнийметод
організаціїдіяльності учнів.
Розповісти,пояснити,
показати.Виконуватиза
командами.Виправляти
помилки:підказкою,
повторенням,повторним
поясненням,зауваженням.
Темпі ритм повільний
Попередитизатехніку
безпеки.
ІІ Основна частина 24 хв Вихідне положення:стати
1. Метання малогом’яча – навчити розбігу(з
3-х кроків)
2.Повторититехнікустрибківзі скакалкою.
3.Гра «Вудочка»
10 хв
7 хв.
7 хв
лицемв напрямкуметання,
тулубпрямо,праванога
попередунавсій стопі,ліва –
на півкрокупозадуна носку:
права руказігнутав лікті,
піднятавпередна рівні
голови,ліварука
розташованадовільно.
Роблячиз лівої ногикрок
впереді повертаючитулуб
злегканаліво,одночасно
опускаємоправурукувперед-
униз, праванога позаду, ліва
рука попереду.Наступний
крок– перехресний:праву
ногу швидкоставлять перед
лівоюна зовнішнюсторону
стопи,носком вправо,праву
рукувідводять управо-назад,
тулубповертаютьуправо.
Третійкрок– лівоюногою
вперед.Далі виконуютькидок
м’яча.
Дотримуватитехнікубезпеки
ІІІ Заключна частина
1.Вправи на відновленняподиху.
2. Пульсометрія.
3 Підведенняпідсумків.Оцінкизаурок.
6хв.
Зупинитисяна основних
моментах уроку. Відмітити
учнівякі працюваливідмінно,
і звернутиувагуна помилки
які були протягомуроку.
План-конспект уроку з фізичної культуридля учнів
4-го «А»і «Б» класів.
Тема уроку: Спортивні естафети – як засіб залучення учнів до
занять фізичною культурою.
Мета уроку: пропаганду вати фізичну культуру і спорт, як найдійовіших
факторах зміцненняздоров’я.
Завдання уроку: 1. Ознайомити з новими естафетами.
2. Виховання інтересу до активної рухової
діяльності.
3. Зміцнення здоров’я учнів,сприяння фізичному
розвитку.
4. Виховання у учнів позитивного ставлення до
фізичних вправ.
Тип уроку: Змагання.
Інвентар: фішки, волейбольні м’ячі, лави, ложки, м'ячи для
метання.
Місце проведення: Спортивний зал.
Тривалість уроку: 45 хвилин.
Дата проведення: 04.02.2015 р.
Вчитель фізичної культури: Музальова Людмила Анатоліївна.
№
пор.
зміст уроку дозування організаційно-
методичні вказівки
І. Підготовча частина (12-15 хв.)
1 Шикування, привітання,
рапорт, повідомлення
1 хв. У шеренгу, звернути
увагу на зовнішній
завдань уроку. Техніка
безпеки на уроці.
вигляд.
2 Стройові вправи. 20 с. Кожен учень виконує
на п’яті та носку
утримуючирівновагу.
3 Ходьба в обхід. Різновид
ходьби:
- на носках, руки на
поясі;
- на п’ятках, рукиза
голову;
- на пів присід, руки
на поясі;
- повний присід, руки
на коліна
1 хв. 30 с. Спина пряма, вперед
на нахилятися. Чітко
фіксуватиположення
„на носку, інтервал
один крок.
4 Повільнийбіг 1 хв.
5 Ходьба з виконанням
вправ на поновлення
дихання. Вимірювання
ЧСС
до 30 с.
15 с.
Глибокий вдих – руки
вгору, видих – руки
вниз.
6 1) В.п. о.с. 1–руки до
плечей; 2 - рукивгору
піднятися на шкарпетки; 3
– рукив сторони; 4 - в.п.
2) В.п. о.с. руки в замок;
кругиобертання кистями
в довільному темпі
2) В.п. 1–руки до плечей;
2 – круговіобертання 4
вперед 4 рази назад;
3) В.п. – руки на пояс;
1 - нахил управо, 2 -
влево, 3 -вперед, 4 -
назад;
4) В.п. ноги нарізно;
рукивперед;
1 – мах правою ногою
3-4 раз
30 с.
3-4 раз
2-4 раз
4-5 раз
Стежити за поставою,
тягнутися вгору на
шкарпетках
Постава: пряма спина,
голова – напрям верх
вперед
Стежити за поставою
Стежити, аби ногив
колінах не згинали
дістати ліву руку; 2 – в.п.
3- мах лівою ногою
дістати праву руку;
4 – в.п.
5) В.п. ноги нарізно; 1 –
нахил вперед до правої
ноги; 2 – в.п.
3 – нахил вперед до лівої
ноги; 4 – в.п.
6) В.п. о.с. 1 – присед,
рукивперед; 2 – в.п.
7) В.п. – руки на поясі.
стрибки на місці; 1-4 – на
правій нозі; 5-8 – на лівій
нозі.
4-5 раз
10 раз
30 раз
Старатися коліна не
згинати, руками
дістати до підлоги
Спину тримати прямо,
п'яти від підлоги не
відривати
7 Вимірювання ЧСС 15 с.
8 Перешикування в колону
по 2
30с.
ІІ. Основна частина (25-26 хв.)
Естафети
1 Передача естафетного
м'ячика .
2 «Павучок» Пересуваючись сидячи
рукипозаду ,м'яч на
животі,до фішки та
назад.
3 «Спритний м'яч» Передаємо м'яч вгорі.
4 «Сильніруки» Проповзтипо
гімнастичній лаві за
допомогою рук.
5 « Складна переправа» Пробігти по
гімнастичній лаві.
ІІІ. Заключна частина (4-5 хв.)
Шикування в одну
шеренгу.
Вимірювання ЧСС
Гра на увагу
«Забороненийрух»
Шикування в одну
шеренгу.
Підведення підсумків
уроку.
Домашнє завдання.
30с.
15 с.
2-3 хв.
1-2 хв.
вчитель перед строєм
показує ряд простих
загальнорозвиваючих
вправ, які учні
повторюють за ним.
Перед грою
домовляютьсяпро два
«забороненірухи», які
не можна виконувати,
хоча вчитель може їх
показувати
(наприклад, руки на
пояс, упор сівши). Хто
зробив помилку
вибуває з гри.
Комплекс ранкової
гімнастики
відкритий урок

More Related Content

What's hot

Прикладна фізична підготовка. Гімнастика
Прикладна фізична підготовка. ГімнастикаПрикладна фізична підготовка. Гімнастика
Прикладна фізична підготовка. ГімнастикаКовпитська ЗОШ
 
Колова форма тренування розвитку рухових якостей
Колова форма тренування розвитку рухових якостейКолова форма тренування розвитку рухових якостей
Колова форма тренування розвитку рухових якостейВолодимир Пронюк
 

What's hot (12)

246
246246
246
 
урок з модуля волейбол
урок з модуля волейболурок з модуля волейбол
урок з модуля волейбол
 
нетрадиційний урок інтегрований міжпредметний
нетрадиційний урок інтегрований міжпредметнийнетрадиційний урок інтегрований міжпредметний
нетрадиційний урок інтегрований міжпредметний
 
послідовність
послідовністьпослідовність
послідовність
 
волейбол
волейболволейбол
волейбол
 
17.методика вивчення стройових вправ
17.методика вивчення стройових вправ17.методика вивчення стройових вправ
17.методика вивчення стройових вправ
 
1
11
1
 
Прикладна фізична підготовка. Гімнастика
Прикладна фізична підготовка. ГімнастикаПрикладна фізична підготовка. Гімнастика
Прикладна фізична підготовка. Гімнастика
 
22.10.
22.10.22.10.
22.10.
 
сюжетно рольовий урок
сюжетно рольовий урок сюжетно рольовий урок
сюжетно рольовий урок
 
баскетбол
баскетболбаскетбол
баскетбол
 
Колова форма тренування розвитку рухових якостей
Колова форма тренування розвитку рухових якостейКолова форма тренування розвитку рухових якостей
Колова форма тренування розвитку рухових якостей
 

Similar to відкритий урок

план конспект 6 класса
план конспект 6 классаплан конспект 6 класса
план конспект 6 классаRebbit2015
 
гімнастика 10 самоконтроль
гімнастика 10 самоконтрольгімнастика 10 самоконтроль
гімнастика 10 самоконтрольviktoriya2013
 
Застосування методу колового тренування на уроках фізичної культури
Застосування методу колового тренування на уроках фізичної культуриЗастосування методу колового тренування на уроках фізичної культури
Застосування методу колового тренування на уроках фізичної культуриyullinka
 
методичні рекомендації ранкова гімнастика
методичні рекомендації ранкова гімнастикаметодичні рекомендації ранкова гімнастика
методичні рекомендації ранкова гімнастикаsansanych86
 
Методичний скриншот "Партерна гімнастика"
Методичний скриншот "Партерна гімнастика"Методичний скриншот "Партерна гімнастика"
Методичний скриншот "Партерна гімнастика"Anhelina Mytsura
 

Similar to відкритий урок (20)

Фроликова
ФроликоваФроликова
Фроликова
 
170,23.docx
170,23.docx170,23.docx
170,23.docx
 
нетрадиційний урок інтегрований міжпредметний
нетрадиційний урок інтегрований міжпредметнийнетрадиційний урок інтегрований міжпредметний
нетрадиційний урок інтегрований міжпредметний
 
нетрадиційний урок інтегрований міжпредметний
нетрадиційний урок інтегрований міжпредметнийнетрадиційний урок інтегрований міжпредметний
нетрадиційний урок інтегрований міжпредметний
 
План-конспект заняття з хортингу.doc
План-конспект заняття з хортингу.docПлан-конспект заняття з хортингу.doc
План-конспект заняття з хортингу.doc
 
план конспект 6 класса
план конспект 6 классаплан конспект 6 класса
план конспект 6 класса
 
гімнастика 10 самоконтроль
гімнастика 10 самоконтрольгімнастика 10 самоконтроль
гімнастика 10 самоконтроль
 
урок футболу 10 клас
урок футболу 10 клас урок футболу 10 клас
урок футболу 10 клас
 
урок з волейболу 11 клас
урок з волейболу 11 класурок з волейболу 11 клас
урок з волейболу 11 клас
 
урок з модуля волейбол
урок з модуля волейболурок з модуля волейбол
урок з модуля волейбол
 
урок з модуля волейбол
урок з модуля волейболурок з модуля волейбол
урок з модуля волейбол
 
сюжетно рольовий урок
сюжетно рольовий урок сюжетно рольовий урок
сюжетно рольовий урок
 
амамсюжетно рольовий урок
амамсюжетно рольовий урок амамсюжетно рольовий урок
амамсюжетно рольовий урок
 
Застосування методу колового тренування на уроках фізичної культури
Застосування методу колового тренування на уроках фізичної культуриЗастосування методу колового тренування на уроках фізичної культури
Застосування методу колового тренування на уроках фізичної культури
 
урок з волейболу 8 клас
урок з волейболу 8 класурок з волейболу 8 клас
урок з волейболу 8 клас
 
316
316316
316
 
методичні рекомендації ранкова гімнастика
методичні рекомендації ранкова гімнастикаметодичні рекомендації ранкова гімнастика
методичні рекомендації ранкова гімнастика
 
ритм. гімн.
ритм. гімн.ритм. гімн.
ритм. гімн.
 
247,23.docx
247,23.docx247,23.docx
247,23.docx
 
Методичний скриншот "Партерна гімнастика"
Методичний скриншот "Партерна гімнастика"Методичний скриншот "Партерна гімнастика"
Методичний скриншот "Партерна гімнастика"
 

More from Светлана Ивановна Ковтун

урок №4 ознайомлення з технологією токарної обробки
урок №4 ознайомлення з технологією токарної обробкиурок №4 ознайомлення з технологією токарної обробки
урок №4 ознайомлення з технологією токарної обробкиСветлана Ивановна Ковтун
 
токарний верстат (дерево метал) та фрезерний верстат
токарний верстат (дерево метал) та фрезерний верстаттокарний верстат (дерево метал) та фрезерний верстат
токарний верстат (дерево метал) та фрезерний верстатСветлана Ивановна Ковтун
 

More from Светлана Ивановна Ковтун (20)

1756872
17568721756872
1756872
 
Подорож країною Інтернет
Подорож країною ІнтернетПодорож країною Інтернет
Подорож країною Інтернет
 
Епідемія кору
Епідемія коруЕпідемія кору
Епідемія кору
 
Eпідемія кору
Eпідемія коруEпідемія кору
Eпідемія кору
 
Звіт директора за 2016/2017 н.р.
Звіт директора за 2016/2017 н.р.Звіт директора за 2016/2017 н.р.
Звіт директора за 2016/2017 н.р.
 
Звіт директора школи за 2016/2017
Звіт директора школи за 2016/2017Звіт директора школи за 2016/2017
Звіт директора школи за 2016/2017
 
Звіт директора школи за 2016- 2017 н.р.
Звіт директора школи за 2016- 2017 н.р.Звіт директора школи за 2016- 2017 н.р.
Звіт директора школи за 2016- 2017 н.р.
 
Штаб національно-патріотичного виховання
Штаб національно-патріотичного вихованняШтаб національно-патріотичного виховання
Штаб національно-патріотичного виховання
 
урок №4 ознайомлення з технологією токарної обробки
урок №4 ознайомлення з технологією токарної обробкиурок №4 ознайомлення з технологією токарної обробки
урок №4 ознайомлення з технологією токарної обробки
 
урок №3 організація робочого місця
урок №3 організація робочого місцяурок №3 організація робочого місця
урок №3 організація робочого місця
 
урок №2 токарний верстат по обробці деревини
урок №2 токарний верстат по обробці деревиниурок №2 токарний верстат по обробці деревини
урок №2 токарний верстат по обробці деревини
 
урок №1 місце та роль токарства
урок №1 місце та роль токарстваурок №1 місце та роль токарства
урок №1 місце та роль токарства
 
токарний верстат (дерево метал) та фрезерний верстат
токарний верстат (дерево метал) та фрезерний верстаттокарний верстат (дерево метал) та фрезерний верстат
токарний верстат (дерево метал) та фрезерний верстат
 
Слюсарна справа
Слюсарна справаСлюсарна справа
Слюсарна справа
 
технологIя обробки деревини
технологIя обробки деревинитехнологIя обробки деревини
технологIя обробки деревини
 
Iнструменти
IнструментиIнструменти
Iнструменти
 
будова токарного стд 120 м верстата
будова токарного стд 120 м верстатабудова токарного стд 120 м верстата
будова токарного стд 120 м верстата
 
Урок
УрокУрок
Урок
 
Всі уроки 6 кл труд
Всі уроки 6 кл трудВсі уроки 6 кл труд
Всі уроки 6 кл труд
 
Презентація досвіду роботи
Презентація досвіду роботи Презентація досвіду роботи
Презентація досвіду роботи
 

Recently uploaded

О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяAdriana Himinets
 
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»tetiana1958
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»tetiana1958
 
Хімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 класХімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 класkrementsova09nadya
 
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...JurgenstiX
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfssuser54595a
 
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняР.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняAdriana Himinets
 

Recently uploaded (10)

О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
 
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
 
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
 
Віртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptx
Віртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptxВіртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptx
Віртуальна виставка нових надходжень 2-24.pptx
 
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
 
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptxЇї величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
 
Хімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 класХімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 клас
 
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
 
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняР.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
 

відкритий урок

  • 1. План – конспектуроку Дата: 24.10.2014 Фізичної культуридляучнів4 класу Легкаатлетика– І семестр Завдання: 1. Метання малогом’яча – навчитирозбігу(з 3-х кроків) 2. Сприяти розвитку швидкості, спритності, координації рухів під час вправ з м'ячем. 3. Виховувати відчуття колективізму, моральних та вольових якостей. Місце проведення:шкільнийспортивнаплощадка. Інвентартаобладнання: скакалки,маленькі м’ячі. Хід уроку Час Зауваження І. Підготовча частина. 1.Шикування.Повідомленнямети уроку. 2.Ходьба на носках,п'ятках,у повнімприсіді. 3. ЗРВ з теніснимм'ячем. - передачам'яча вгорі,знизу. В.п. - о.с.м'яч унизуу лівій. 1.рукивгору -м'яч передативправу руку 2.рукиуниз- м'яч передатив ліву. - передачам'яча попереду,ззаду. В.п.- о.с, руки прямі передсобою,м'яч у лівійруці 1.рукиназад -м'яч передативправу руку 2.рукивперед- м'яч передативліву. - передачам'яча підногою. В.п.- о.с, руки прямі передсобою,м'яч у лівій 1.піднятилівуногу -м'яч передатив правуруку 2.піднятиправу ногу - м'яч передатив ліву. - нахилив сторону. В.п.- м'яч в руках,вгорі,ногина ширині плечей. 1.нахил вліво 2.в.п 3.нахил вправо 4.в.п - нахилиназад. В.п.- м'яч в руках,внизуі,ноги на ширині плечей. 1.нахил назад, ліванога на носок 2.в.п 3.нахил назад, права нога на носок 4.в.п 4.Вправи з теніснимм'ячем. - підкиданняправою, а впійматилівою. - підкиданняправоюі впійматиправою. - кидки з хлопками. - кидок схрестивруки. - кидки у парах 15 хв. 30 сек. 2 хв. 8р 8р 8р 6р 6р 10р 10р 10р 10р 10р 8р Переглянутиформу,запитати просамопочуття. Слідкуватиза осанкою. Фронтальнийметод організаціїдіяльності учнів. Розповісти,пояснити, показати.Виконуватиза командами.Виправляти помилки:підказкою, повторенням,повторним поясненням,зауваженням. Темпі ритм повільний Попередитизатехніку безпеки. ІІ Основна частина 24 хв Вихідне положення:стати
  • 2. 1. Метання малогом’яча – навчити розбігу(з 3-х кроків) 2.Повторититехнікустрибківзі скакалкою. 3.Гра «Вудочка» 10 хв 7 хв. 7 хв лицемв напрямкуметання, тулубпрямо,праванога попередунавсій стопі,ліва – на півкрокупозадуна носку: права руказігнутав лікті, піднятавпередна рівні голови,ліварука розташованадовільно. Роблячиз лівої ногикрок впереді повертаючитулуб злегканаліво,одночасно опускаємоправурукувперед- униз, праванога позаду, ліва рука попереду.Наступний крок– перехресний:праву ногу швидкоставлять перед лівоюна зовнішнюсторону стопи,носком вправо,праву рукувідводять управо-назад, тулубповертаютьуправо. Третійкрок– лівоюногою вперед.Далі виконуютькидок м’яча. Дотримуватитехнікубезпеки ІІІ Заключна частина 1.Вправи на відновленняподиху. 2. Пульсометрія. 3 Підведенняпідсумків.Оцінкизаурок. 6хв. Зупинитисяна основних моментах уроку. Відмітити учнівякі працюваливідмінно, і звернутиувагуна помилки які були протягомуроку.
  • 3.
  • 4. План-конспект уроку з фізичної культуридля учнів 4-го «А»і «Б» класів. Тема уроку: Спортивні естафети – як засіб залучення учнів до занять фізичною культурою. Мета уроку: пропаганду вати фізичну культуру і спорт, як найдійовіших факторах зміцненняздоров’я. Завдання уроку: 1. Ознайомити з новими естафетами. 2. Виховання інтересу до активної рухової діяльності. 3. Зміцнення здоров’я учнів,сприяння фізичному розвитку. 4. Виховання у учнів позитивного ставлення до фізичних вправ. Тип уроку: Змагання. Інвентар: фішки, волейбольні м’ячі, лави, ложки, м'ячи для метання. Місце проведення: Спортивний зал. Тривалість уроку: 45 хвилин. Дата проведення: 04.02.2015 р. Вчитель фізичної культури: Музальова Людмила Анатоліївна. № пор. зміст уроку дозування організаційно- методичні вказівки І. Підготовча частина (12-15 хв.) 1 Шикування, привітання, рапорт, повідомлення 1 хв. У шеренгу, звернути увагу на зовнішній
  • 5. завдань уроку. Техніка безпеки на уроці. вигляд. 2 Стройові вправи. 20 с. Кожен учень виконує на п’яті та носку утримуючирівновагу. 3 Ходьба в обхід. Різновид ходьби: - на носках, руки на поясі; - на п’ятках, рукиза голову; - на пів присід, руки на поясі; - повний присід, руки на коліна 1 хв. 30 с. Спина пряма, вперед на нахилятися. Чітко фіксуватиположення „на носку, інтервал один крок. 4 Повільнийбіг 1 хв. 5 Ходьба з виконанням вправ на поновлення дихання. Вимірювання ЧСС до 30 с. 15 с. Глибокий вдих – руки вгору, видих – руки вниз. 6 1) В.п. о.с. 1–руки до плечей; 2 - рукивгору піднятися на шкарпетки; 3 – рукив сторони; 4 - в.п. 2) В.п. о.с. руки в замок; кругиобертання кистями в довільному темпі 2) В.п. 1–руки до плечей; 2 – круговіобертання 4 вперед 4 рази назад; 3) В.п. – руки на пояс; 1 - нахил управо, 2 - влево, 3 -вперед, 4 - назад; 4) В.п. ноги нарізно; рукивперед; 1 – мах правою ногою 3-4 раз 30 с. 3-4 раз 2-4 раз 4-5 раз Стежити за поставою, тягнутися вгору на шкарпетках Постава: пряма спина, голова – напрям верх вперед Стежити за поставою Стежити, аби ногив колінах не згинали
  • 6. дістати ліву руку; 2 – в.п. 3- мах лівою ногою дістати праву руку; 4 – в.п. 5) В.п. ноги нарізно; 1 – нахил вперед до правої ноги; 2 – в.п. 3 – нахил вперед до лівої ноги; 4 – в.п. 6) В.п. о.с. 1 – присед, рукивперед; 2 – в.п. 7) В.п. – руки на поясі. стрибки на місці; 1-4 – на правій нозі; 5-8 – на лівій нозі. 4-5 раз 10 раз 30 раз Старатися коліна не згинати, руками дістати до підлоги Спину тримати прямо, п'яти від підлоги не відривати 7 Вимірювання ЧСС 15 с. 8 Перешикування в колону по 2 30с. ІІ. Основна частина (25-26 хв.) Естафети 1 Передача естафетного м'ячика . 2 «Павучок» Пересуваючись сидячи рукипозаду ,м'яч на животі,до фішки та назад. 3 «Спритний м'яч» Передаємо м'яч вгорі. 4 «Сильніруки» Проповзтипо гімнастичній лаві за допомогою рук. 5 « Складна переправа» Пробігти по гімнастичній лаві. ІІІ. Заключна частина (4-5 хв.)
  • 7. Шикування в одну шеренгу. Вимірювання ЧСС Гра на увагу «Забороненийрух» Шикування в одну шеренгу. Підведення підсумків уроку. Домашнє завдання. 30с. 15 с. 2-3 хв. 1-2 хв. вчитель перед строєм показує ряд простих загальнорозвиваючих вправ, які учні повторюють за ним. Перед грою домовляютьсяпро два «забороненірухи», які не можна виконувати, хоча вчитель може їх показувати (наприклад, руки на пояс, упор сівши). Хто зробив помилку вибуває з гри. Комплекс ранкової гімнастики