1. Lesvoorbereiding<br />Gegevens stageschool Gegevens student:<br />StageschoolDe KruidenhoekNaam studentEva SchouwenburgPlaatsRotterdamKlas3FStagementorKittyPeriode1Stagegroep1/ 2StagebegeleiderTamarDatum18-3-11Vak gym<br />Vooraf<br />Begin situatieLesruimteHet speellokaalErvaringDe kinderen kennen de regels en hebben de spellen denk ik wel eens eerder gedaan,maar in andere context<br />Eigen leerdoelenIk wil heel duidelijk zijn in de regels, niet alles perfectionistisch willen doen, en kijken of een circuit les beter werkt dan een klassikale les<br />Lesdoelen Vakgerichte doelenDe kinderen oefenen motorische vaardigheden. <br />De les<br />IntroductiefaseWat doe ik?IntroducerenIk vertel wat we vandaag gaan doen en laat alle kinderen de regels nog eens benoemen. Zo vormen we eerst samen een lijstje van afspraken voordat we verder gaan.Instrueren Ik leg elk onderdeel uit met behulp van een kind dat het voor doet. Organisatie <br />De kernWat doe ik?Wat doen de leerlingen?Observeren / Begeleiden1.De bank staat met de smalle zijde naar boven,De kinderen stappen van de een naar andere kantDe tweede keer met een pittezakje op hun hoofd, deze mag niet vallenDe kinderen stappen op hun tenen naar de overkant2.Stokken op hoogte gespannen dmv kegelsDe kinderen stappen over de stokkenDe kinderen springen over de stokkenDe kinderen kruipen onder de stokken door3.parcour gemaakt van kegels oid.De kinderen volgen het parcours zig zaggend al lopendDe kinderen doen het parcours hinkeldDe kinderen volgen het parcours huppend, springend, kikker sprongen.Organisatie2 banken, pittenzakjes, stokken, kegels, kegels/ pionnen<br />AfsluitingWat doe ik?Wat doen de leerlingen?Afronden We ruimen met zijn alle op en doen als afsluiting nog een tik- spel<br />Reflectie <br />Wat ging goedWat kan beterIntroductiefase kernAfsluitingNieuwe doelen<br />