Advertisement
Advertisement

More Related Content

Slideshows for you(20)

Similar to Мнемотаблиці для дітей дошкільного віку(20)

Advertisement

More from Anhelina Mytsura(20)

Recently uploaded(20)

Advertisement

Мнемотаблиці для дітей дошкільного віку

  1. Грудень Грудень тихо наступає, Землю снігом посипає. Подивись лишень сюди – Та це ж зайчика сліди. Де ж наш сірий заховався? – Він у білу шубку вбрався. Більше зайчик не боїться Ні вовчиська, ні лисиці.Коваленко Олена Грудень ?
  2. Що кому сниться Киці сниться хитра мишка, Що сховалася під ліжко, Мишці сниться песик Гав, Що кота на зуб загнав. Сниться песику мій тато, Що сміється дзвінко зранку, А Мар’янці гарна книжка, Вірний песик, спритна мишка. Тато, мама, я і киця. Ось що кожному з них сниться. С.Цушко
  3. ГУБКИ У мене губки – чарівні Не вірите? Послухайте: Гаряче їм, вони мені Допомагають дмухати. А взимку ручки приморожу Губами їх зігріти можу. І перед сном татуся й маму Цілую ніжно я губами.
  4. ВЕСНА Чути перший гуркіт грому, Лине ластівка додому. Ручаї туркочуть сині, Абрикос цвіте в долині. Перша бджілка вилітає, Красне сонце прославляє Сонце тепле, як яєчко У пташиному гніздечку. Г. Вієру
  5. Перші крапельки весни Г. Бойко Ще навколо біло-біло, Та вже сонечко пригріло. І з-під стріхи: капу- капу! — Прямо цуцику на лапу. Цуцик носа підставляє, Цуцик хвостиком виляє: Він радіє довгожданим Першим крапелькам весняним.
  6. ВЕСНА Елена Эрато Сніг вже скинули дахи, Зацвірінькали птахи, В небі сонечко сміється І весняна пісня ллється. Ось берізка розпустилась І листочками вся вкрилась, Мов на свято вже зібралась, І з весною привіталась.
  7. ВЕСНА — Що з весною настає? — Сніг у полі розтає. — А чому то так буває? — Сонце його пригріває. — Що ж синіє на землі? — Ніжні проліски малі. — А що пнеться з-під листа? — То травичка вироста. — А над полем що бринить? — Любий жайворон дзвенить. Катерина Перелісна ? ?
Advertisement