Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

презентація досвіду вихователя зубик с.м.

50,432 views

Published on

Презентація досвіду роботи вихователя Зубик С.М.

Published in: Education
 • Dating for everyone is here: ❤❤❤ http://bit.ly/39sFWPG ❤❤❤
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Sex in your area is here: ❤❤❤ http://bit.ly/39sFWPG ❤❤❤
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here

презентація досвіду вихователя зубик с.м.

 1. 1. Досвід роботи вихователя ясел-садка №5 “Червона Шапочка” Зубик Світлани Миколаївни  ЖИТТЄВЕ КРЕДО: “Усе тепло душі, красу любові Від серця – серцю передам.”
 2. 2. ТЕМА: “Нетрадиційні методи мовленнєвотворчої роботи з казкою в світлі Базової програми “Я у світі””
 3. 3. “ Казка – це, образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови” В.О. Сухомлинський
 4. 4. Вводять дитину в етнічний світ накопиченого досвіду Казки розвивають творчий потенціал дитини її образне й абстрактне мислення Вводять дитину в етнічний світ накопиченого досвіду Виявляє здібність цілісно представляти вимірювання світу (висота, ширина, макросвіт, небесний, підземний світи, жива нежива природа) ФУНКЦІЇ КАЗОК У РОЗВИТКУ ДИТИНИ Виконує культурноетнічну та патріотичну функцію Має терапевтичну дію Виконує культурноетнічну та патріотичну функцію Формує емоційно-позитивне ставлення до позитивних персонажів і негативне до поведінки негативних дійових осіб
 5. 5. РОБОТА З ПЕДАГОГАМИ ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНИЙ . Інформація «Функції казок у розвитку особистості дитини» Доповідь «Український Фольклор -засіб КРОК ЗА КРОКОМ ДО КАЗОК” становлення Досвід особистості» Педагогічний Презентація роботи проекту ринг «Від «Роль казки «Улюблена бабусь у мовленнєвоказка і дідусів творчій «Козазбереглися діяльності Дереза»» казки всі» дошкільників» СЕМІНАР “ .
 6. 6. Державна Базова програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» націлює на мовленнєвий розвиток дитини як на одну з основних ліній розвитку. Неоціненну роль у мовленнєвому
 7. 7. Казками передається уявлення про світ цілком конкретних людей. (Народ був мудрий) Казка розповідає дітям про те як влаштований світ, якими є стосунки між людьми, а обговорення казки дає дитині знання щодо того як себе поводити в різних життєвих ситуаціях. Казку можна програти як виставу або гру. Слухаючи, проживаючи в уяві, переказуючи чи створюючи власну казку дитина розвиває образне мислення і отримує в стислому вигляді надзвичайно багато інформації про життя, світ людей в ньому.
 8. 8. Об’єднання двох казок в одну з новим сюжетом Створення елементу загадковості та несподіванки Введення в казки нових казкових персонажів Створення проблемної ситуації в казці Придумування нових назв до добре відомих казок
 9. 9. Для розвитку творчого мовлення дітей використовується метод придумування нових назв до добре відомих казок.
 10. 10. Ефективним методом роботи є введення в добре знайому казку нового казкового героя.
 11. 11. Цікавим є введення в казку нового казкового персонажа замість знайомого головного героя
 12. 12. Досить оригінальним методом роботи з казкою є створення елементу загадковості та несподіванки.
 13. 13. Нетрадиційним методом роботи з казкою можна назвати метод об’єднання двох казок в одну з новим сюжетом.
 14. 14. Своєрідним методом в загальній системі розвитку мовлення і творчості дітей є створення проблемної ситуації в казці за допомогою запитань пошукового характеру.
 15. 15. КАЗКИ *НАРОДНІ *АВТОРСЬКІ
 16. 16. СТРУКТУРА КАЗКИ  ЗАЧИН  ОСНОВНА ЧАСТИНА  КІНЦІВКА
 17. 17. ДІТИ ПОКАЗУЮТЬ КАЗКУ ОДИН ОДНОМУ ТА УЛЮБЛЕНИМ ІГРАШКАМ
 18. 18. НА ЗАНЯТТЯ Х МАЛЮВАННЯ, АПЛІКАЦІЇ ТА КОНСТРУЮВАННЯ
 19. 19. НА ЗАНЯТТЯХ З МОВЛЕННЄВОГО СПІЛКУВАННЯ
 20. 20. САМОСТІЙНА ХУДОЖНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ
 21. 21. БАТЬКИ - АКТИВНІ ПОМІЧНИКИ
 22. 22. РАЗОМ З БАТЬКАМИ СТВОРИЛИ ВИСТАВКУ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ
 23. 23. МОНІТОРИНГ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ, МИСЛЕННЯ, ЗДІБНОСТЕЙ У ДОШКІЛЬНИКІВ УЯВИ, ТВОРЧИХ 70 60 50 40 високий 30 достатній 20 середній 10 низький 0 2008 2009 2010 рік рік рік
 24. 24. ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ  Підвищувати свій професійний рівень і не зупинятися на досягнутому.  Сприяти підвищенню зацікавленості дітей казкою.  Удосконалювати власні методи роботи над мовленнєвою творчістю дітей.  Впроваджувати у навчально-виховний процес іноваційні методи виховання.
 25. 25. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ !

×