SlideShare a Scribd company logo
1 of 10
Комунальний заклад « Нікопольська середня
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9»
Розробка
відкритого уроку
з англійської мови у 5 класі
за темою
Розробив та провів
учитель Дяченко Юлій
Анатолійович
2017 рік
Тема уроку: Страви з різних країн
Мета
освітня:
• ознайомити з новим лексичним матеріалом та активізувати його в
мовленні;
• навчати сприймати на слух інформацію під час перегляду
відеозапису;
• вдосконалювати техніку читання на матеріалі тексту ‘English Meals’;
• організувати монологічне мовлення учнів на матеріалі
прослуханого/прочитаного;
розвиваюча:
• розвивати пам'ять, здатність до здогадки, увагу;
• стимулювати пізнавально-комунікативну мотивацію;
• розвивати культуру усного мовлення;
виховна:
• виховувати культуру спілкування;
• підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання:
картки із зображенням страв з різних країн, картки з текстом «English
meals», ноутбук, запис відеофільму ‘Food in Britain”, запис пісні-розминки
‘I Can Eat a Lot’.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання.
Т: Good morning! Nice to see you!
Ps: Nice to see you too!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we are going to speak about traditional English food and food of other
countries. We’ll get to learn what English people and people from other
countries usually eat in the morning, in the afternoon and in the evening.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Vocabulary Warmer
T: Let us remember words which are connected with food. Play the game
«Name two things »
Name two things that :
- English people eat for breakfast; - - green vegetables;
- Ukrainian people eat for breakfast; - fast food;
- English people eat for lunch; - drinks;
- English people eat for dinner; - dessert;
- sweet fruit;
ІІ. Основна частина уроку
1. Аудіювання.
Учні дивляться невеликий фільм ‘Food in Britain’.
(Food in Britain (3_8ESL video). webm)
а) Перед початком перегляду учитель повідомляє, що після перегляду
учні мають заповнити таблицю на дошці, щоб сфокусувати увагу учнів
саме на цій інформації.
Meal What time? Where? Which food?
б) Перегляд фільму.
в) Заповнення таблиці учнями.
Meal What time? Where? Which food?
breakfast 8-9 o’clock a.m. at home Milk and cereal,
toast, jam or
marmalade, fruit
juice, tea or coffee,
bacon and egg
lunch 12 o’clock outside, in the cafe A sandwich, a
snack, fish and
chips
dinner 6-7 o’clock p.m. at home, in the
restaurant
Meat or fish,
vegetables, pizza,
pasta
Після заповнення таблиці учитель запитує учнів, про яку традиційну
британську їжу вони дізнались.
T: What traditional English food do you know now?
Учні відповідають.
2. Читання.
Учні читають і доповнюють текст
а) Етап підготовки до читання.
На початку учитель впевнюється, що всі учні розуміють лексику в рамочці.
Учні читають і перекладають лексику. Якщо в учнів виникають труднощі,
учитель пояснює слово англійською мовою або демонструє образ слова.
•packed lunch •chips •roll •lemonade tea •meals •chicken •lunch •marmalade
•milk •cup •plate •breakfast •eggs •dinner •
English Meals
English people usually have four (1) meals during the day:
breakfast, lunch, tea, dinner or supper.
At about 8 o’clock in the morning people have (2) breakfast. They eat porridge
or cornflakes with (3) milk or sugar, fried or boiled (4) eggs with bacon, bread
and butter or toast with (5) marmalade or jam and a (6) cup of tea.
At 11 o’clock the English have (7) lunch . They like to eat fish and (8) chips,
potatoes, beans, carrots, cabbage or peas. People usually drink tea, coffee, juice
or (9) lemonade . Schoolchildren have their lunch in the school canteen. Some
children bring their (10) packed lunch with sandwiches and fruit.
At about 5 o’clock the English have (11) tea with milk, a cake or a (12) roll with
jam.
The English have the evening meal, (13) dinner or supper, at 7 o’clock. People
usually have a (14) plate of soup, meat or (15) chicken with vegetables, cheese,
tinned fruit, ice cream or an apple pie.
б) Етап читання.
Учитель ділить текст вправи на (дві) три частини і об’єднує учнів в (дві)три
групи. Кожна група працює над певним уривком тексту. Через декілька
хвилин учні читають доповнений текст вголос.
в) Етап перевірки розуміння прочитаного тексту.
Agree or disagree.
1. English people usually have three meals during the day. (F)
2. People have breakfast at about 9 o’clock. (F)
3. Many people have lunch at 12 o`clock. (T)
4. Schoolchildren have their lunch at home. (F)
5. Schoolchildren don`t bring their packed lunch at school.(F)
6. People usually have a plate of soup, meat or fish with vegetables, cheese,
tinned fruit, ice cream or an apple pie.(T)
3. Фізична та мовленнєва розминка.
Учні співають пісню ‘I can eat a lot’ і виконують дії.
(Fun Food Video for Kids_I Can Eat a Lot_.webm)
I like spaghetti, and I can eat a lot.
I like soup, and I can eat a lot.
I like hamburgers, and I can eat a lot.
I like French fries, and I can eat a lot.
Cause I’m a big kid, a big kid, a big kid,
Look at me!
I’m a big kid, a big kid, a big kid,
Look at me!
I like cereal, and I can eat a lot.
I like bread, and I can eat a lot.
I like fish, and I can eat a lot.
I like chicken, and I can eat a lot.
Cause I’m a big kid, a big kid, a big kid,
Look at me!
I’m a big kid, a big kid, a big kid,
Look at me!
T: Are you a big kid?
4. Розвиток умінь мовлення. Розповіді учнів про страви з різних країн.
Учні презентують свої короткі розповіді про страви з різних країн
використовуючи кольорові фотографії.
Now children, it is time to tell us about different food of other countries.
AMERICAN FOOD
Americans like to eat turkey. Pumpkin pie is a traditional sweet dessert. In the
USA there are many kinds of baked beans served. Steaks and hamburgers are
very popular in America. Pancakes hold a special place in American cuisine.
GERMAN FOOD
Germans have a meal at least 5 times a day. Traditional German breakfast
consists of sausages and cheese, eggs, porridge, tea or coffee. Dinner consists of
soup and the main dish ( of course meat or sausages, potatoes, vegetables ) and
then dessert. For dessert Germans prefer different PRETSELS. Germans like
meat and sausages. There are 1500 different types of sausages in Germany.
FRENCH FOOD
Many people consider that French food is the best in the world. For breakfast the
French prefer coffee, tea or hot chocolate and croissants. Sometimes yoghurt and
toast with cheese. For dinner they have soup, meat or fish and vegetables. Supper
is usually light and consists of salads, cheeses and cakes. Famous French dishes
are: - onion soup
- croissants
- cheeses
-kish
ITALIAN FOOD
Italian food is very popular in the world. Italian food is one of the best in Europe.
Vegetables rule in Italian kitchen but the king is a tomato. They use greenery and
cheese too. The favourite drink in Italia is coffee. The popular Italian food is:
pizza, lasagna, pasta, risotto, calzone;
SPANISH FOOD
Spanish cuisine is very rich. TAPAS are variety of cold and warm snacks in
Spain. The most famous Spanish soup is GAZPACHO. It is made of tomatoes.
The SPANISH OMELETTE or TORTILLA is one of the most famous recipes in
Spain. PAELLA is a typical Spanish dish. It is very popular and is made of sea
food and rice.
5. Закріплення та повторення матеріалу.
На дошці розвішуються картки зі стравами з різних країн. Діти
повторюють назви цих страв за вчителем, а потім намагаються сказати з
якої країни походить страва.
Now look at these pictures, repeat their names after me and then tell which
countries these dishes come from.
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання.
Впр.1,2 стор.106 (письмово), повторити лексику теми.
2. Підведення підсумків уроку. Рефлексія.
T: Today you’ve leaned about some traditional English food and food of
different countries. Got to know about new words. Today you worked hard and
it is well done. So our lesson is over. Good bye.
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання.
Впр.1,2 стор.106 (письмово), повторити лексику теми.
2. Підведення підсумків уроку. Рефлексія.
T: Today you’ve leaned about some traditional English food and food of
different countries. Got to know about new words. Today you worked hard and
it is well done. So our lesson is over. Good bye.

More Related Content

Similar to Cтрави з різних країн

Anglijska mova 1klas_nesvit
Anglijska mova 1klas_nesvitAnglijska mova 1klas_nesvit
Anglijska mova 1klas_nesvit
kopeykin1991
 

Similar to Cтрави з різних країн (20)

Н.О.Курушкіна. Робота над текстом «У їдальні», 2 клас
Н.О.Курушкіна. Робота над текстом «У їдальні», 2 класН.О.Курушкіна. Робота над текстом «У їдальні», 2 клас
Н.О.Курушкіна. Робота над текстом «У їдальні», 2 клас
 
1
11
1
 
50
5050
50
 
2.pptx
2.pptx2.pptx
2.pptx
 
День млинців.
День млинців.День млинців.
День млинців.
 
День млинців.
День млинців.День млинців.
День млинців.
 
Anglijska mova-1-klas-beljaeva-2018
Anglijska mova-1-klas-beljaeva-2018Anglijska mova-1-klas-beljaeva-2018
Anglijska mova-1-klas-beljaeva-2018
 
Anglijska mova 1klas_nesvit
Anglijska mova 1klas_nesvitAnglijska mova 1klas_nesvit
Anglijska mova 1klas_nesvit
 
1
11
1
 
1
11
1
 
літній табір 2014 2015 нр
літній табір 2014 2015 нрлітній табір 2014 2015 нр
літній табір 2014 2015 нр
 
€­£« ©Á쪠 ¬®¢  (¥á¢ â) 1 ª« á
€­£« ©Á쪠 ¬®¢  (¥á¢ â) 1 ª« á€­£« ©Á쪠 ¬®¢  (¥á¢ â) 1 ª« á
€­£« ©Á쪠 ¬®¢  (¥á¢ â) 1 ª« á
 
1k eng-nesv-12
1k eng-nesv-121k eng-nesv-12
1k eng-nesv-12
 
Алла Несвіт Англійська мова
Алла Несвіт Англійська моваАлла Несвіт Англійська мова
Алла Несвіт Англійська мова
 
1 англ несвіт_2012_укр
1 англ несвіт_2012_укр1 англ несвіт_2012_укр
1 англ несвіт_2012_укр
 
Anglijska mova-1-klas-nesvit
Anglijska mova-1-klas-nesvitAnglijska mova-1-klas-nesvit
Anglijska mova-1-klas-nesvit
 
Nesvit am p_1eng_(41-11)_v-[site]
Nesvit am p_1eng_(41-11)_v-[site]Nesvit am p_1eng_(41-11)_v-[site]
Nesvit am p_1eng_(41-11)_v-[site]
 
1 підручник
1 підручник1 підручник
1 підручник
 
Nesvit am p_1eng
Nesvit am p_1engNesvit am p_1eng
Nesvit am p_1eng
 
Anglijska mova 1klas_nesvit
Anglijska mova 1klas_nesvitAnglijska mova 1klas_nesvit
Anglijska mova 1klas_nesvit
 

More from Андрей Виноходов

More from Андрей Виноходов (20)

Steam
SteamSteam
Steam
 
Книга - це могутня зброя!
Книга - це могутня зброя!Книга - це могутня зброя!
Книга - це могутня зброя!
 
Тиждень англійської мови 2018
Тиждень англійської мови 2018Тиждень англійської мови 2018
Тиждень англійської мови 2018
 
Учнівське об’єднання КЗ «НСЗШ № 9»
Учнівське об’єднання КЗ «НСЗШ № 9» Учнівське об’єднання КЗ «НСЗШ № 9»
Учнівське об’єднання КЗ «НСЗШ № 9»
 
Учнівське врядування
Учнівське врядуванняУчнівське врядування
Учнівське врядування
 
Результати вибору підручників для 5 та для 10 кл..
Результати вибору підручників для 5 та для 10 кл..Результати вибору підручників для 5 та для 10 кл..
Результати вибору підручників для 5 та для 10 кл..
 
Форми Google
Форми GoogleФорми Google
Форми Google
 
Урок-гра "Народний обряд "Водіння кози"
Урок-гра "Народний обряд "Водіння кози"Урок-гра "Народний обряд "Водіння кози"
Урок-гра "Народний обряд "Водіння кози"
 
"Культура - це краса і шляхетність поведінки".
 "Культура - це краса і шляхетність поведінки". "Культура - це краса і шляхетність поведінки".
"Культура - це краса і шляхетність поведінки".
 
Портфоліо Коваленка Сергія Леонідовича
Портфоліо Коваленка Сергія ЛеонідовичаПортфоліо Коваленка Сергія Леонідовича
Портфоліо Коваленка Сергія Леонідовича
 
Витяг з протоколу № 3 засідання пед ради
Витяг з протоколу № 3 засідання пед радиВитяг з протоколу № 3 засідання пед ради
Витяг з протоколу № 3 засідання пед ради
 
Замовлення підручників 5 класи
Замовлення підручників 5 класиЗамовлення підручників 5 класи
Замовлення підручників 5 класи
 
Узагальнення і систематизація знань з теми «Прикметник»
Узагальнення і систематизація знань з теми «Прикметник»Узагальнення і систематизація знань з теми «Прикметник»
Узагальнення і систематизація знань з теми «Прикметник»
 
Формування творчої особистості вчителя та учня в умовах впровадження нового с...
Формування творчої особистості вчителя та учня в умовах впровадження нового с...Формування творчої особистості вчителя та учня в умовах впровадження нового с...
Формування творчої особистості вчителя та учня в умовах впровадження нового с...
 
Майстер клас Серпуховітіна Т.І.
Майстер клас Серпуховітіна Т.І. Майстер клас Серпуховітіна Т.І.
Майстер клас Серпуховітіна Т.І.
 
Сценарій свята «Перлина гімназії 2016»
Сценарій свята «Перлина гімназії 2016»Сценарій свята «Перлина гімназії 2016»
Сценарій свята «Перлина гімназії 2016»
 
«Використання сервісів Google та хмарних технологій в навчальному процесі»
«Використання сервісів Google та хмарних технологій в навчальному процесі»«Використання сервісів Google та хмарних технологій в навчальному процесі»
«Використання сервісів Google та хмарних технологій в навчальному процесі»
 
тренування тренування
тренування  тренуваннятренування  тренування
тренування тренування
 
Звіт про роботу мовного табору
Звіт про роботу мовного таборуЗвіт про роботу мовного табору
Звіт про роботу мовного табору
 
Здоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життяЗдоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життя
 

Recently uploaded

Recently uploaded (10)

Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxСупрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
 
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxСупрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
 
Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війніРоль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
 
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
 
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна ГудаБалади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
 
Спектроскоп. Спостереження оптичних явищ
Спектроскоп. Спостереження оптичних явищСпектроскоп. Спостереження оптичних явищ
Спектроскоп. Спостереження оптичних явищ
 
Габон
ГабонГабон
Габон
 
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.pptpsychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
 
Defectolog_presentation_for_website.pptx
Defectolog_presentation_for_website.pptxDefectolog_presentation_for_website.pptx
Defectolog_presentation_for_website.pptx
 
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptx
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptxГорбонос 2024_presentation_for_website.pptx
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptx
 

Cтрави з різних країн

  • 1. Комунальний заклад « Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9» Розробка відкритого уроку з англійської мови у 5 класі за темою Розробив та провів учитель Дяченко Юлій Анатолійович
  • 2. 2017 рік Тема уроку: Страви з різних країн Мета освітня: • ознайомити з новим лексичним матеріалом та активізувати його в мовленні; • навчати сприймати на слух інформацію під час перегляду відеозапису; • вдосконалювати техніку читання на матеріалі тексту ‘English Meals’; • організувати монологічне мовлення учнів на матеріалі прослуханого/прочитаного; розвиваюча: • розвивати пам'ять, здатність до здогадки, увагу; • стимулювати пізнавально-комунікативну мотивацію; • розвивати культуру усного мовлення; виховна: • виховувати культуру спілкування; • підтримувати інтерес до вивчення англійської мови. Обладнання: картки із зображенням страв з різних країн, картки з текстом «English meals», ноутбук, запис відеофільму ‘Food in Britain”, запис пісні-розминки ‘I Can Eat a Lot’. Хід уроку І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення 1. Привітання. Т: Good morning! Nice to see you! Ps: Nice to see you too! 2. Повідомлення теми та мети уроку. Т: Today we are going to speak about traditional English food and food of other countries. We’ll get to learn what English people and people from other countries usually eat in the morning, in the afternoon and in the evening. 3. Уведення в іншомовну атмосферу. Vocabulary Warmer T: Let us remember words which are connected with food. Play the game «Name two things » Name two things that : - English people eat for breakfast; - - green vegetables;
  • 3. - Ukrainian people eat for breakfast; - fast food; - English people eat for lunch; - drinks; - English people eat for dinner; - dessert; - sweet fruit; ІІ. Основна частина уроку 1. Аудіювання. Учні дивляться невеликий фільм ‘Food in Britain’. (Food in Britain (3_8ESL video). webm) а) Перед початком перегляду учитель повідомляє, що після перегляду учні мають заповнити таблицю на дошці, щоб сфокусувати увагу учнів саме на цій інформації. Meal What time? Where? Which food? б) Перегляд фільму.
  • 4. в) Заповнення таблиці учнями. Meal What time? Where? Which food? breakfast 8-9 o’clock a.m. at home Milk and cereal, toast, jam or marmalade, fruit juice, tea or coffee, bacon and egg lunch 12 o’clock outside, in the cafe A sandwich, a snack, fish and chips dinner 6-7 o’clock p.m. at home, in the restaurant Meat or fish, vegetables, pizza, pasta Після заповнення таблиці учитель запитує учнів, про яку традиційну британську їжу вони дізнались. T: What traditional English food do you know now? Учні відповідають.
  • 5. 2. Читання. Учні читають і доповнюють текст а) Етап підготовки до читання. На початку учитель впевнюється, що всі учні розуміють лексику в рамочці. Учні читають і перекладають лексику. Якщо в учнів виникають труднощі, учитель пояснює слово англійською мовою або демонструє образ слова. •packed lunch •chips •roll •lemonade tea •meals •chicken •lunch •marmalade •milk •cup •plate •breakfast •eggs •dinner • English Meals English people usually have four (1) meals during the day: breakfast, lunch, tea, dinner or supper. At about 8 o’clock in the morning people have (2) breakfast. They eat porridge or cornflakes with (3) milk or sugar, fried or boiled (4) eggs with bacon, bread and butter or toast with (5) marmalade or jam and a (6) cup of tea. At 11 o’clock the English have (7) lunch . They like to eat fish and (8) chips, potatoes, beans, carrots, cabbage or peas. People usually drink tea, coffee, juice or (9) lemonade . Schoolchildren have their lunch in the school canteen. Some children bring their (10) packed lunch with sandwiches and fruit. At about 5 o’clock the English have (11) tea with milk, a cake or a (12) roll with jam. The English have the evening meal, (13) dinner or supper, at 7 o’clock. People usually have a (14) plate of soup, meat or (15) chicken with vegetables, cheese, tinned fruit, ice cream or an apple pie. б) Етап читання.
  • 6. Учитель ділить текст вправи на (дві) три частини і об’єднує учнів в (дві)три групи. Кожна група працює над певним уривком тексту. Через декілька хвилин учні читають доповнений текст вголос. в) Етап перевірки розуміння прочитаного тексту. Agree or disagree. 1. English people usually have three meals during the day. (F) 2. People have breakfast at about 9 o’clock. (F) 3. Many people have lunch at 12 o`clock. (T) 4. Schoolchildren have their lunch at home. (F) 5. Schoolchildren don`t bring their packed lunch at school.(F) 6. People usually have a plate of soup, meat or fish with vegetables, cheese, tinned fruit, ice cream or an apple pie.(T) 3. Фізична та мовленнєва розминка. Учні співають пісню ‘I can eat a lot’ і виконують дії. (Fun Food Video for Kids_I Can Eat a Lot_.webm) I like spaghetti, and I can eat a lot. I like soup, and I can eat a lot. I like hamburgers, and I can eat a lot. I like French fries, and I can eat a lot. Cause I’m a big kid, a big kid, a big kid, Look at me! I’m a big kid, a big kid, a big kid, Look at me! I like cereal, and I can eat a lot. I like bread, and I can eat a lot. I like fish, and I can eat a lot.
  • 7. I like chicken, and I can eat a lot. Cause I’m a big kid, a big kid, a big kid, Look at me! I’m a big kid, a big kid, a big kid, Look at me! T: Are you a big kid? 4. Розвиток умінь мовлення. Розповіді учнів про страви з різних країн. Учні презентують свої короткі розповіді про страви з різних країн використовуючи кольорові фотографії. Now children, it is time to tell us about different food of other countries. AMERICAN FOOD Americans like to eat turkey. Pumpkin pie is a traditional sweet dessert. In the USA there are many kinds of baked beans served. Steaks and hamburgers are very popular in America. Pancakes hold a special place in American cuisine. GERMAN FOOD Germans have a meal at least 5 times a day. Traditional German breakfast consists of sausages and cheese, eggs, porridge, tea or coffee. Dinner consists of soup and the main dish ( of course meat or sausages, potatoes, vegetables ) and then dessert. For dessert Germans prefer different PRETSELS. Germans like meat and sausages. There are 1500 different types of sausages in Germany. FRENCH FOOD Many people consider that French food is the best in the world. For breakfast the French prefer coffee, tea or hot chocolate and croissants. Sometimes yoghurt and toast with cheese. For dinner they have soup, meat or fish and vegetables. Supper is usually light and consists of salads, cheeses and cakes. Famous French dishes are: - onion soup - croissants
  • 8. - cheeses -kish ITALIAN FOOD Italian food is very popular in the world. Italian food is one of the best in Europe. Vegetables rule in Italian kitchen but the king is a tomato. They use greenery and cheese too. The favourite drink in Italia is coffee. The popular Italian food is: pizza, lasagna, pasta, risotto, calzone; SPANISH FOOD Spanish cuisine is very rich. TAPAS are variety of cold and warm snacks in Spain. The most famous Spanish soup is GAZPACHO. It is made of tomatoes. The SPANISH OMELETTE or TORTILLA is one of the most famous recipes in Spain. PAELLA is a typical Spanish dish. It is very popular and is made of sea food and rice. 5. Закріплення та повторення матеріалу. На дошці розвішуються картки зі стравами з різних країн. Діти повторюють назви цих страв за вчителем, а потім намагаються сказати з якої країни походить страва. Now look at these pictures, repeat their names after me and then tell which countries these dishes come from.
  • 9. ІІІ. Заключна частина уроку 1. Домашнє завдання. Впр.1,2 стор.106 (письмово), повторити лексику теми. 2. Підведення підсумків уроку. Рефлексія. T: Today you’ve leaned about some traditional English food and food of different countries. Got to know about new words. Today you worked hard and it is well done. So our lesson is over. Good bye.
  • 10. ІІІ. Заключна частина уроку 1. Домашнє завдання. Впр.1,2 стор.106 (письмово), повторити лексику теми. 2. Підведення підсумків уроку. Рефлексія. T: Today you’ve leaned about some traditional English food and food of different countries. Got to know about new words. Today you worked hard and it is well done. So our lesson is over. Good bye.