1. 1
Урок №38
Дата: 6.12.2013 Клас 5б
Тема. Професії членів родини.
Мета: повторити лексику теми татренувативикористанняїї у мовленні.
Тренуватиучнівваудіюванні.
Практикуватиучніву вживаннітеперішньогонеозначеногочасу татеперішнього тривалого
часу.Вдосконалюватинавичкичитаннятаусногомовлення.
Виховувати повагу татолерантністьдолюдейрізних професій.
Розвиватипам'ять,логічнемислення,мовленнєву здогадку.
Обладнання:Підручник,робочийзошит,карткидля роботив групах(Н0а), для роботив
парах (Н02), для самостійноїроботи(Н03),аудіо запис,відео, презентація.
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т:Good morning, pupils. I'm very glad to see youtoday. I hope youare fine. Ps: Good morning,
teacher. We are fine, thank you.
2. Уведенняв іншомовну атмосферу.
а)Гра «Guess what I'vegot».
Вчитель демонструєсвою сумку тапропонуєучнямздогадатисящовнійє.
Учні тренують вживаннязворотівIsthere/Are there
Нарешті вчитель дістаєальбом та пропонуєздогадатисяпротему уроку
2. Повідомленнятеми тамети уроку.
Yes, today we are going to speak about our family, we'llrecollectjobs and professions and a lot of
other interesting and useful things. Lookat the signs and say what we'll do?
3. Перевірка домашнього завдання.
a) Впр.3 стр.46
b) Впр.2 стр.45
Read about relations in your family.
ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Відпрацюваннялексичногоматеріалу,
1) Роботаз малюнками;
Учні професії людей, зображених на малюнках.
2)Роботавгрупах.Розв'язування кросвордів
3)Фонетичнівправи.
2. Аудіювання.
2. 2
Listenand match
professionwithactivity
a policeman
a vet
a nurse
an architect
a dentist
a doctor
a secretary
a teacher
teaches children
helps the doctor
helps sick animals
helps sick people
works in the office
makes plans for the houses
repairs teeth
catches burglars
3.Практика діалогічногомовлення:
а)роботав парах Впр.3
Ask and answer in pairs
b)самостійнароботавпр.4
Make the sentences true.
4.Поданнятексту для читання:
1)усуненнялексичнихтаграматичнихтруднощів
patient
violin
record
interview
politicians
pilot
2)читаннявголос;
3) перевірка розуміння
Ticktrue and cross false
5. Формуванняграматичнихнавичок.Вживання PresentSimple , Present Continuous Tense
a) правило
b) заповненняпропусківВпр.4.
с)добір речень до малюнків.
III. Заключначастинауроку.
1.Домашнєзавдання.
Стр.47-48 впр.4,5
T.: Yourhome task for the next lesson is to find 10 jobs and write them under the pictures and
complete the sentences. Is everything clear? Then put it down.
2. Підведення підсумку
T.: Well, it was my pleasure to workwith you today. And what about you?
Choose a smile for yourown according to yourworkat the lesson.
Be objective!
I did all my best! Excellent!
I tried as much as I could. Rather good!
I should learn English better. Not very good.