Звіт самооцінювання осв. середовище 2024.pptЗвіт самооцінювання осв. середовище 2024.ppt

Постанова №648 уряду від 04 червня 2024 року. .pdfПостанова №648 уряду від 04 червня 2024 року. .pdf

Звіт директора КЗО "СЗШ №124" ДМР 2023-2024 н.р.Звіт директора КЗО "СЗШ №124" ДМР 2023-2024 н.р.

Оригінал. Переклад. Види перекладів. Допомога учнюОригінал. Переклад. Види перекладів. Допомога учню

Recently uploaded (20)

Basketball

• 1.
  • 2. В грудні 1891 року він прив'язав дві корзини з-під персиків до поручнів балкона спортивного залу і, розділивши вісімнадцяти студентів на дві команди, запропонував їм гру, значення якої зводилося до того, щоб закинути більшу кількість м'ячів в корзину суперників (саме цим обумовлена висота кільця в 305 см - балкони були на такій висоті). Джеймс Несмiтт ( 6 листопада 1861-28 листопада 1939), винахідник баскетбола
  • 4. Баскетбол (англ. basketball, от basket — корзина и ball — мяч) Баскетбольний м'яч повинен мати сферичну форму і бути оранжевого кольору з традиційним малюнком з восьми вставок і чорних швів. Довжина кола м'яча повинна бути не менше 74,9 см і не більш 78 см. Вага м'яча повинна небути менше 567 г і не більш 650 г.
  • 5. У баскетбол грають дві команди,кожна з яких складається з п’яти гравців. Мета кожної з них – закинути м’яч у кошик суперника та перешкодити іншій команді оволодіти м’ячем та закинути його у власний кошик
  • 6. М’ячем грають тільки руками. Бігти з м’ячем, навмисно бити по ньому ногою чи кулаком, після ведення брати в руки і знову вести його є порушення.
  • 7. Переможцем гри стає команда яка після закінчення ігрового часу набрала більшу кількість очок. Якщо гра закінчується нічийним рахунком, гра продовжується настільки додаткових періодів (по 5 хв.)скільки необхідно для порушення в рахунку. Ігровий час гри складається з 4 періодів по 10 хв. 1 та 2 період відносяться до першої половини гри, 3 та 4 – до другої.
  • 8. •Перший період починається з спірного кидка. •Усі інші - після вкидання м’яча у гру із-за меж майданчика
  • 9. • м’яч закинутий зi штрафного кидка приносить команді 1 очко • за м’яч закинутий iз зони двоочкових кидкiв зараховуют 2 очка • за м’яч закинутий із-за лінії трьохчкових кидкiв - зараховують 3 очка
  • 10. Якщо гравець випадково закинув м’яч у свій власний кошик, очки записують капітанові суперника
  • 11. Після закинутого з майданчика м’яча чи останнього результативного штрафного кидка, гравець команди суперника вкидає м’яч з будь- якого місця лицьової лінії майданчика де був закинутий м’яч
  • 12. Під час гри гравець не має право блокувати, тримати,штовхати суперника, ставити підніжку,застосовувати будь-яку грубу тактику – це карається персональним фолом. Гравець, що заробив пять персональних зауважень залишає майданчик до кінця ігри.
  • 13. У баскетбол грають дві команди : • по 6 гравців • по 5 гравців • по 11 гравців
  • 14. Ігровий час гри складається : • 4 періоди по 10 хв. • 4 періоди по 12 хв. • 2 періоди по 20 хв.
  • 15. Якщо гра закінчується з рахунком 70 :70 очок, суддя: • призначає виконання штрафних кидків для виявлення переможця • призначає додатковий період • оголошує нічию
  • 16. Гравець під час гри закинув м’яч у власний кошик,очки зараховують : • жодній команді • капітану суперника • команді, гравець якої закинув м’яч
  • 17. Гравець під час гри, злякавшись суперника, схопив м’яч у руки і почав бігти далі . Чи є це порушенням? • так • ні • на розсуд судді
  • 18. Після того як гравець отримав п’ятий фол у третьому періоді, він: • залишає гру лише до закінчення третього періоду • продовжує грати далі • залишає майданчик до кінця гри