SlideShare a Scribd company logo
1 of 9
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ЖОВТНЕВОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
    Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 97




            Позакласний захід
            з англійської мови
                 в 4 класі:
            Подорож до казки
           «THE WOLF AND
          SEVEN LITTLE KIDS»



                         Підготувала:
                         Вчитель англійської мови
                         Фролова Людмила Миколаївна




                  м. Кривий Ріг
                      2012 р.
Тема: Подорож до казки «Вовк і семеро козенят».
Цілі:
  - створити умови для активного і творчого розвитку особистості;
  - стимулювати інтерес учнів до вивчення англійської мови;
  - формувати в учнів уміння і бажання взаємодіяти в колективі;
  - вчити учнів відрізняти добро від зла;
  - виховувати в учнів відповідальність за доручену справу;
  - розвивати кмітливість, спостережливість, самостійність.
  Обладнання:
  Комп’ютер, аудіозапис пісень, презентація з питаннями до казки,     декорації до
казки, костюми казкових героїв, картинки з казками, картки з назвами казок, жетони,
грамоти.


                          Схематичний план уроку.
   І Організаційна частина уроку.
  1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
  2. Мовна розминка. Гра “Name the fairy tale”.
  ІІ Основна частина уроку.
  1. Перегляд казки “The Wolf and Seven Little Kids”
  2. Гра “ The right variant”.
  3. Бесіда за казкою.

  ІІІ Заключна частина уроку.

  1. Підведення підсумків уроку.
  2. Завершення уроку.
Хід уроку.
   І Організація частина уроку.
   1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.
   T: Stand up, please! Good morning, children!
   Учні вітають вчителя віршем “Good morning”.
   T: Sit down. Today we’ll have an unusual lesson. We are going to travel to the fairy tale.
   Сьогодні в нас незвичайний урок. Ми відправимось у подорож до казки.
   T: Do you like fairy tales? Хто з вас полюбляє казки?
      Ніхто з нас не виріс без казки. Казки люблять всі, тому що вони вчать нас бути
      сміливими, хоробрими, допомагати слабким. Вони вчать нас добра і
      справедливості.
       2. Мовна розминка. Гра “Name the fairy tale”.
   T: Let’s play the game “Name the fairy tale”.
      Перш ніж подивитися казку давайте з вами пригадаємо назви деяких відомих
      всім казок. Давайте поділимося на дві команди. Кожній команді по черзі будуть
      показані малюнки з героями казок. Вам потрібно сказати назву казки на
      англійській мові за допомогою карток на ваших партах. За вірну відповідь
      команда отримає жетон.
      T: At first, repeat after me the names of the fairy tales.
      (Вчитель показує малюнки з героями казок, учні по черзі називають казки).
  1. “A House in the Wood”
  2. “The Turnip”
  3. “The Little Red Riding Hood”
  4. “Cinderella”
  5. “The Cat in High Boots”
  6. “Three Bears”
  7. “Three Little Pigs”
  8. “Snowdrop”
  9. “Puff – the – Ball”
  10.“ Winnie the Pooh”
  11.“ The Golden Fish”
  12. “The Wolf and Seven Little Kids”
  ІІ Основна частина уроку.
  1. Перегляд казки “The Wolf and Seven Little Kids”
  T: Now let’s watch the fairy tale “The Wolf and Seven Little Kids”. Listen very
  attentively, because then you will answer some questions about this fairy tale.
(Учні дивляться постановку казки «Вовк і семеро козенят»).
  2. Гра “ The right variant”.
  T: I hope you liked this fairy tale very much. Now let’s check how attentively you have
  watched it. Your task will be to choose the right variant and complete the sentences.
  Зараз ми перевіримо наскільки уважно ви дивилися казку. Вам потрібно вибрати
  вірну відповідь та доповнити запропоновані для кожної команди речення .
   • 1. Mother Goat has
a) six little kids;
b) seven little kids;
c) eight little kids.
• 2. Mother Goat went
a) to the shop to buy some sweets;
b) to the market to buy some meat;
c) to the market to get some milk.
• 3. Who came to the Goat’s house?
a) A big bad wolf;
b) A big brown bear;
c) A small nice kitten.
• 4. The Wolf wanted
a) to play games with kids;
b) to read books with kids;
c) to eat up the kids.
• 5. When the Wolf came, the kids
a) opened the door;
b) didn’t open the door.
• 6. Then the Wolf
a) changes his hands;
b) changes his tail;
c) changes his voice.
• 7. The Wolf brought
a)   bread, meat and cheese;
b) bananas, apples and plums;
c) sweets, cakes and ice-creams;
•    8. Seven little kids
a) took sweets, cakes and ice-creams;
b) didn’t take any sweets, cakes and ice-creams.
• 9. The Wolf was looking for
a) a very big stick;
b) a very big spoon;
c) a very small stick.
• 10. Seven little kids decided
a) to play games with the Wolf;
b) to hide under the bed;
c) to fight against the Wolf.
• 11. Kids made an awful noise and the Wolf
a) ran away very quickly;
b) did not run away;
c) broke the door.
• 12. Mother Goat said to her kids, “If we fight altogether,
a) we shall win”;
b) we shall not win”;
c) we shall lose”.
3. Бесіда за казкою.
T: How do you understand these words?
Як ви розумієте ці слова “If we fight altogether, we shall win”?
Коли людина самотня, то їй нелегко в житті. Самому важко перемогти злі сили,
адже вони такі хитрі та підступні. Але разом з друзями набагато легше отримати
перемогу. І тоді злі сили зазнають поразки. Хто був втіленням добра і зла в цій
казці?

ІІІ Заключна частина уроку.

3. Підведення підсумків уроку.

  Сподіваюсь, що вам сподобався урок. Давайте підведемо підсумки та
порахуємо жетони в кожній команді. За участь у сьогоднішній подорожі до казки
учні, які взяли участь у постановці казки, отримують грамоти, інші учні
сертифікати учасників гри-подорожі до казки.

4. Завершення уроку.

Т: Stand up. The lesson is over. Thank you. Good-bye.
Казка

                     “THE WOLF AND SEVEN LITTLE KIDS”


Characters: Storyteller, Wolf, Mother Goat and 7 Little Kids.

Storyteller: Dear children! Hope you like fairy-tales very much! You know an old story
about the wolf and 7 little kids, don’t you? Now the play begins!
Once upon a time there lived Mother Goat and her 7 little kids.
(Mother Goat has a milk can in her hand. She wants to go to the market.
 Her kids are around her.)

Kids:    Mother is the dearest
         Of all the friends we know.
         She helps us work and helps us play,
         That’s why we love her so.

Mother Goat: Now, my dear children, I must go to the market and get some milk for you.
You must stay  at home! Lock the door! Don’t open the door to anybody! Goodbye!

7 Little Kids: Goodbye! Goodbye! Come back soon!        (They sing a song )
            1 and 2 and 3 and 4
            We are dancing on the floor
            We are dancing on the floor
            Clap, clap, clap, clap.

            We are playing with the hands
            Look at our smiling face
            Look at our smiling face
            Clap, clap, clap, clap.

Storyteller: Look! There is a big bad wolf! He is at the door! He wants to eat up the kids!
Wolf (loudly and roughly): Open the door! It's me, your mother! I have some milk for you!
1st kid: No, no, you are not our mother!
2nd kid: Our mother's voice is soft!
3rd kid: Our mother's voice is sweet!
4th kid: We must not open the door to anybody!
Wolf (loudly and roughly): You are silly kids!      ( The wolf goes away.)
Storyteller: And the wolf changes his voice. Now his voice is soft and he goes to the Goat's
house again.
Wolf (softly): Open the door, my dear children. It's me, your mother! I have some sweets for
you!
5th kid: No, no, you are not our mother!
6th kid: Your voice is soft, but it is not our mother's!
Wolf: But don’t you want these nice sweets?
7th kid: We don’t want any sweets from you.
Wolf: And I have a cake for you!
1st kid: No, we don’t want a cake from you!
Wolf: And I have some ice-cream for you!
2nd kid: We don’t want any ice-cream from you!
Wolf: Open the door or I shall break it!
3rd kid: We are not afraid of you, a big bad wolf!
       ( The Wolf goes away. Kids sing a song.)
7 Little Kids: We aren’t afraid of a big bad wolf,
                Big bad wolf, big bad wolf!
                We aren’t afraid of a big bad wolf!
                Tra-la-la-la-la!
Storyteller: The wolf is looking for a very big stick. He wants to break the door!
4th kid: We aren’t afraid of a big bad wolf! But we must fight against him if he comes back.
5th kid: You and you two take big spoons. You and you two take the frying-pans.
Storyteller: Do you hear the noise? That is a wolf again.
Wolf: Do you give up! One!
7 Little Kids: No!
Wolf: Do you give up! Two!
7 Little Kids: No! No!
Wolf: Do you give up! Three! ( Kids make awful noise, the Wolf is frightened.)
       Oh! What is that? What is that? I must run away very quickly!
        ( Mother Goat come in.)
Mother Goat: Oh, what's the matter? What does this all mean?
6th kid: Everything is all right, mother!
7th kid: The wolf wanted to eat us up!
1st kid: But it is not so easy to do it!
Mother Goat: Oh, my dear brave children! It is very good that you are not afraid of a big
bad wolf! There are many wolves in the world! If we fight all together, we shall win! I’m
very happy!
Storyteller: So, our fairy-tale is coming to the end. We are going to sing a song for you
about friends!
                 A song “If you travel with your friends”
                     If you travel with your friends,
                     If you travel with your friends
                     You enjoy the journey.
                     With the merry friends of mine,
                     With the merry friends of mine
                     I am happier and stronger!


                     When it rains or when it snows,
                     When it's sunny or wind blows
                     All my dear friends with me!
                     When it rains or when it snows,
                     When it's sunny or wind blows
                     All my dear friends with me!
позакласний захід.фролова

More Related Content

What's hot

3 литер науменко_2014_укр
3 литер науменко_2014_укр3 литер науменко_2014_укр
3 литер науменко_2014_укрAira_Roo
 
Авторські казки дітей та батьків на тему: “ Хороші казки для ...
  Авторські казки дітей та батьків на тему: “ Хороші казки для               ...  Авторські казки дітей та батьків на тему: “ Хороші казки для               ...
Авторські казки дітей та батьків на тему: “ Хороші казки для ...Tamara Emec
 
вікторина сторінками українських народних казок олексів в.в.
вікторина сторінками українських народних казок олексів в.в.вікторина сторінками українських народних казок олексів в.в.
вікторина сторінками українських народних казок олексів в.в.she-nakaz
 
2 укр лит_науменко_2012_укр
2 укр лит_науменко_2012_укр2 укр лит_науменко_2012_укр
2 укр лит_науменко_2012_укрAira_Roo
 
Складання казки про сонечко 2 клас
Складання казки про сонечко 2 класСкладання казки про сонечко 2 клас
Складання казки про сонечко 2 класЛидия Рудакова
 
Підручник "Українська мова та читання" для 2 класу (авт. Ганна Остапенко). Ча...
Підручник "Українська мова та читання" для 2 класу (авт. Ганна Остапенко). Ча...Підручник "Українська мова та читання" для 2 класу (авт. Ганна Остапенко). Ча...
Підручник "Українська мова та читання" для 2 класу (авт. Ганна Остапенко). Ча...Ulyana_M
 
читання піп
читання піпчитання піп
читання піпRanoUA
 
читання генеза
читання генезачитання генеза
читання генезаRanoUA
 
казка
казкаказка
казкаLidiya29
 
4 литер коченгіна_коваль_русс_шк_2015_укр
4 литер коченгіна_коваль_русс_шк_2015_укр4 литер коченгіна_коваль_русс_шк_2015_укр
4 литер коченгіна_коваль_русс_шк_2015_укрAira_Roo
 
Дидактичний матеріал з теми "Іменник " 6 клас
Дидактичний матеріал з теми "Іменник " 6 класДидактичний матеріал з теми "Іменник " 6 клас
Дидактичний матеріал з теми "Іменник " 6 класViсtoria Gontarenko
 
українська мова ранок
українська мова ранокукраїнська мова ранок
українська мова ранокRanoUA
 

What's hot (15)

1
11
1
 
3 литер науменко_2014_укр
3 литер науменко_2014_укр3 литер науменко_2014_укр
3 литер науменко_2014_укр
 
Авторські казки дітей та батьків на тему: “ Хороші казки для ...
  Авторські казки дітей та батьків на тему: “ Хороші казки для               ...  Авторські казки дітей та батьків на тему: “ Хороші казки для               ...
Авторські казки дітей та батьків на тему: “ Хороші казки для ...
 
вікторина сторінками українських народних казок олексів в.в.
вікторина сторінками українських народних казок олексів в.в.вікторина сторінками українських народних казок олексів в.в.
вікторина сторінками українських народних казок олексів в.в.
 
2 укр лит_науменко_2012_укр
2 укр лит_науменко_2012_укр2 укр лит_науменко_2012_укр
2 укр лит_науменко_2012_укр
 
Складання казки про сонечко 2 клас
Складання казки про сонечко 2 класСкладання казки про сонечко 2 клас
Складання казки про сонечко 2 клас
 
Підручник "Українська мова та читання" для 2 класу (авт. Ганна Остапенко). Ча...
Підручник "Українська мова та читання" для 2 класу (авт. Ганна Остапенко). Ча...Підручник "Українська мова та читання" для 2 класу (авт. Ганна Остапенко). Ча...
Підручник "Українська мова та читання" для 2 класу (авт. Ганна Остапенко). Ча...
 
читання піп
читання піпчитання піп
читання піп
 
читання генеза
читання генезачитання генеза
читання генеза
 
Дослід №1
Дослід №1Дослід №1
Дослід №1
 
казка
казкаказка
казка
 
4 литер коченгіна_коваль_русс_шк_2015_укр
4 литер коченгіна_коваль_русс_шк_2015_укр4 литер коченгіна_коваль_русс_шк_2015_укр
4 литер коченгіна_коваль_русс_шк_2015_укр
 
Дидактичний матеріал з теми "Іменник " 6 клас
Дидактичний матеріал з теми "Іменник " 6 класДидактичний матеріал з теми "Іменник " 6 клас
Дидактичний матеріал з теми "Іменник " 6 клас
 
Виходь у двір гуляти
Виходь у двір гулятиВиходь у двір гуляти
Виходь у двір гуляти
 
українська мова ранок
українська мова ранокукраїнська мова ранок
українська мова ранок
 

Similar to позакласний захід.фролова

Заняття казкова майстерня маленьких фантазерів
Заняття  казкова майстерня маленьких фантазерівЗаняття  казкова майстерня маленьких фантазерів
Заняття казкова майстерня маленьких фантазерівAnhelina Mytsura
 
відділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у містівідділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у містіAndrey Goroshko
 
стрінками доброти пізнавальна конфенренція за творамив. о. сухомлинського
стрінками доброти пізнавальна конфенренція за творамив. о. сухомлинськогострінками доброти пізнавальна конфенренція за творамив. о. сухомлинського
стрінками доброти пізнавальна конфенренція за творамив. о. сухомлинського24111962t
 
Готуємось до школи (розробки занять)
Готуємось до школи (розробки занять)Готуємось до школи (розробки занять)
Готуємось до школи (розробки занять)Ковпитська ЗОШ
 
2k ukrmova-xoroshkov-oxota-12-1chast
2k ukrmova-xoroshkov-oxota-12-1chast2k ukrmova-xoroshkov-oxota-12-1chast
2k ukrmova-xoroshkov-oxota-12-1chastshakhtarr00
 
Заняття "Рідна дитина - щастя для родини"
Заняття "Рідна дитина - щастя для родини"Заняття "Рідна дитина - щастя для родини"
Заняття "Рідна дитина - щастя для родини"Alyona Bilyk
 
розробка уроку
розробка урокурозробка уроку
розробка урокуCshkilniy
 
англійська їз задоволенням
англійська їз задоволенняманглійська їз задоволенням
англійська їз задоволеннямСофія Кріцак
 
Свято-відкриття тижня початкових класів
Свято-відкриття тижня початкових класівСвято-відкриття тижня початкових класів
Свято-відкриття тижня початкових класівКовпитська ЗОШ
 
презентація клубноъ години
презентація клубноъ годинипрезентація клубноъ години
презентація клубноъ годиниAndrey Goroshko
 
Астрід ліндгрен. Пеппі довга панчоха
Астрід ліндгрен. Пеппі довга панчохаАстрід ліндгрен. Пеппі довга панчоха
Астрід ліндгрен. Пеппі довга панчохаolyasmetyukh
 
У світі казок 5 6 кл.
У світі казок 5 6 кл.У світі казок 5 6 кл.
У світі казок 5 6 кл.olyasmetyukh
 
Літературне читання.Джереджа Р.О.
Літературне читання.Джереджа Р.О.Літературне читання.Джереджа Р.О.
Літературне читання.Джереджа Р.О.dzheredzha_raisa
 
урок телепередача 2
урок телепередача 2урок телепередача 2
урок телепередача 2Katherina Telesh
 
урок телепередача 2
урок телепередача 2урок телепередача 2
урок телепередача 2Katherina Telesh
 
план роботи
план роботиплан роботи
план роботиdoradyrda
 

Similar to позакласний захід.фролова (20)

Заняття казкова майстерня маленьких фантазерів
Заняття  казкова майстерня маленьких фантазерівЗаняття  казкова майстерня маленьких фантазерів
Заняття казкова майстерня маленьких фантазерів
 
відділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у містівідділ освіти виконкому жовтневої у місті
відділ освіти виконкому жовтневої у місті
 
стрінками доброти пізнавальна конфенренція за творамив. о. сухомлинського
стрінками доброти пізнавальна конфенренція за творамив. о. сухомлинськогострінками доброти пізнавальна конфенренція за творамив. о. сухомлинського
стрінками доброти пізнавальна конфенренція за творамив. о. сухомлинського
 
Готуємось до школи (розробки занять)
Готуємось до школи (розробки занять)Готуємось до школи (розробки занять)
Готуємось до школи (розробки занять)
 
74
7474
74
 
2k ukrmova-xoroshkov-oxota-12-1chast
2k ukrmova-xoroshkov-oxota-12-1chast2k ukrmova-xoroshkov-oxota-12-1chast
2k ukrmova-xoroshkov-oxota-12-1chast
 
Заняття "Рідна дитина - щастя для родини"
Заняття "Рідна дитина - щастя для родини"Заняття "Рідна дитина - щастя для родини"
Заняття "Рідна дитина - щастя для родини"
 
розробка уроку
розробка урокурозробка уроку
розробка уроку
 
літ. читання 2 клас
літ. читання 2 класліт. читання 2 клас
літ. читання 2 клас
 
англійська їз задоволенням
англійська їз задоволенняманглійська їз задоволенням
англійська їз задоволенням
 
Свято-відкриття тижня початкових класів
Свято-відкриття тижня початкових класівСвято-відкриття тижня початкових класів
Свято-відкриття тижня початкових класів
 
презентація клубноъ години
презентація клубноъ годинипрезентація клубноъ години
презентація клубноъ години
 
Астрід ліндгрен. Пеппі довга панчоха
Астрід ліндгрен. Пеппі довга панчохаАстрід ліндгрен. Пеппі довга панчоха
Астрід ліндгрен. Пеппі довга панчоха
 
У світі казок 5 6 кл.
У світі казок 5 6 кл.У світі казок 5 6 кл.
У світі казок 5 6 кл.
 
Літературне читання.Джереджа Р.О.
Літературне читання.Джереджа Р.О.Літературне читання.Джереджа Р.О.
Літературне читання.Джереджа Р.О.
 
malyuvanya 15.01
malyuvanya 15.01malyuvanya 15.01
malyuvanya 15.01
 
урок телепередача 2
урок телепередача 2урок телепередача 2
урок телепередача 2
 
урок телепередача 2
урок телепередача 2урок телепередача 2
урок телепередача 2
 
план роботи
план роботиплан роботи
план роботи
 
1
11
1
 

More from Andrey Goroshko

відлуння афганських гір
відлуння афганських гірвідлуння афганських гір
відлуння афганських гірAndrey Goroshko
 
презент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 клпрезент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 клAndrey Goroshko
 
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiyaImya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiyaAndrey Goroshko
 
спортивні кросворди
спортивні кросвордиспортивні кросворди
спортивні кросвордиAndrey Goroshko
 
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного вікузасоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного вікуAndrey Goroshko
 
планування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярівпланування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярівAndrey Goroshko
 
документ Microsoft office word 97 2003
документ Microsoft office word 97   2003документ Microsoft office word 97   2003
документ Microsoft office word 97 2003Andrey Goroshko
 

More from Andrey Goroshko (20)

3
33
3
 
5
55
5
 
4
44
4
 
2
22
2
 
1
11
1
 
план роботи 1
план роботи 1план роботи 1
план роботи 1
 
відлуння афганських гір
відлуння афганських гірвідлуння афганських гір
відлуння афганських гір
 
м
мм
м
 
01
0101
01
 
кросворд
кросвордкросворд
кросворд
 
презент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 клпрезент. (моя) по теме ударение 5 кл
презент. (моя) по теме ударение 5 кл
 
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiyaImya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
Imya suschestvitelnoe-5-klass-prezentatsiya
 
спортивні кросворди
спортивні кросвордиспортивні кросворди
спортивні кросворди
 
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного вікузасоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
засоби фізичного виховання учнів молодшого шкільного віку
 
планування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярівпланування роботи з фізичного виховання школярів
планування роботи з фізичного виховання школярів
 
документ Microsoft office word 97 2003
документ Microsoft office word 97   2003документ Microsoft office word 97   2003
документ Microsoft office word 97 2003
 
шкт
шктшкт
шкт
 
всд нцд
всд нцдвсд нцд
всд нцд
 
травми
травмитравми
травми
 
стопа
стопастопа
стопа
 

позакласний захід.фролова

  • 1. ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ЖОВТНЕВОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 97 Позакласний захід з англійської мови в 4 класі: Подорож до казки «THE WOLF AND SEVEN LITTLE KIDS» Підготувала: Вчитель англійської мови Фролова Людмила Миколаївна м. Кривий Ріг 2012 р.
  • 2. Тема: Подорож до казки «Вовк і семеро козенят». Цілі: - створити умови для активного і творчого розвитку особистості; - стимулювати інтерес учнів до вивчення англійської мови; - формувати в учнів уміння і бажання взаємодіяти в колективі; - вчити учнів відрізняти добро від зла; - виховувати в учнів відповідальність за доручену справу; - розвивати кмітливість, спостережливість, самостійність. Обладнання: Комп’ютер, аудіозапис пісень, презентація з питаннями до казки, декорації до казки, костюми казкових героїв, картинки з казками, картки з назвами казок, жетони, грамоти. Схематичний план уроку. І Організаційна частина уроку. 1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку. 2. Мовна розминка. Гра “Name the fairy tale”. ІІ Основна частина уроку. 1. Перегляд казки “The Wolf and Seven Little Kids” 2. Гра “ The right variant”. 3. Бесіда за казкою. ІІІ Заключна частина уроку. 1. Підведення підсумків уроку. 2. Завершення уроку.
  • 3. Хід уроку. І Організація частина уроку. 1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку. T: Stand up, please! Good morning, children! Учні вітають вчителя віршем “Good morning”. T: Sit down. Today we’ll have an unusual lesson. We are going to travel to the fairy tale. Сьогодні в нас незвичайний урок. Ми відправимось у подорож до казки. T: Do you like fairy tales? Хто з вас полюбляє казки? Ніхто з нас не виріс без казки. Казки люблять всі, тому що вони вчать нас бути сміливими, хоробрими, допомагати слабким. Вони вчать нас добра і справедливості. 2. Мовна розминка. Гра “Name the fairy tale”. T: Let’s play the game “Name the fairy tale”. Перш ніж подивитися казку давайте з вами пригадаємо назви деяких відомих всім казок. Давайте поділимося на дві команди. Кожній команді по черзі будуть показані малюнки з героями казок. Вам потрібно сказати назву казки на англійській мові за допомогою карток на ваших партах. За вірну відповідь команда отримає жетон. T: At first, repeat after me the names of the fairy tales. (Вчитель показує малюнки з героями казок, учні по черзі називають казки). 1. “A House in the Wood” 2. “The Turnip” 3. “The Little Red Riding Hood” 4. “Cinderella” 5. “The Cat in High Boots” 6. “Three Bears” 7. “Three Little Pigs” 8. “Snowdrop” 9. “Puff – the – Ball” 10.“ Winnie the Pooh” 11.“ The Golden Fish” 12. “The Wolf and Seven Little Kids” ІІ Основна частина уроку. 1. Перегляд казки “The Wolf and Seven Little Kids” T: Now let’s watch the fairy tale “The Wolf and Seven Little Kids”. Listen very attentively, because then you will answer some questions about this fairy tale. (Учні дивляться постановку казки «Вовк і семеро козенят»). 2. Гра “ The right variant”. T: I hope you liked this fairy tale very much. Now let’s check how attentively you have watched it. Your task will be to choose the right variant and complete the sentences. Зараз ми перевіримо наскільки уважно ви дивилися казку. Вам потрібно вибрати вірну відповідь та доповнити запропоновані для кожної команди речення . • 1. Mother Goat has
  • 4. a) six little kids; b) seven little kids; c) eight little kids. • 2. Mother Goat went a) to the shop to buy some sweets; b) to the market to buy some meat; c) to the market to get some milk. • 3. Who came to the Goat’s house? a) A big bad wolf; b) A big brown bear; c) A small nice kitten. • 4. The Wolf wanted a) to play games with kids; b) to read books with kids; c) to eat up the kids. • 5. When the Wolf came, the kids a) opened the door; b) didn’t open the door. • 6. Then the Wolf a) changes his hands; b) changes his tail; c) changes his voice. • 7. The Wolf brought a) bread, meat and cheese; b) bananas, apples and plums; c) sweets, cakes and ice-creams; • 8. Seven little kids a) took sweets, cakes and ice-creams; b) didn’t take any sweets, cakes and ice-creams.
  • 5. • 9. The Wolf was looking for a) a very big stick; b) a very big spoon; c) a very small stick. • 10. Seven little kids decided a) to play games with the Wolf; b) to hide under the bed; c) to fight against the Wolf. • 11. Kids made an awful noise and the Wolf a) ran away very quickly; b) did not run away; c) broke the door. • 12. Mother Goat said to her kids, “If we fight altogether, a) we shall win”; b) we shall not win”; c) we shall lose”. 3. Бесіда за казкою. T: How do you understand these words? Як ви розумієте ці слова “If we fight altogether, we shall win”? Коли людина самотня, то їй нелегко в житті. Самому важко перемогти злі сили, адже вони такі хитрі та підступні. Але разом з друзями набагато легше отримати перемогу. І тоді злі сили зазнають поразки. Хто був втіленням добра і зла в цій казці? ІІІ Заключна частина уроку. 3. Підведення підсумків уроку. Сподіваюсь, що вам сподобався урок. Давайте підведемо підсумки та порахуємо жетони в кожній команді. За участь у сьогоднішній подорожі до казки учні, які взяли участь у постановці казки, отримують грамоти, інші учні сертифікати учасників гри-подорожі до казки. 4. Завершення уроку. Т: Stand up. The lesson is over. Thank you. Good-bye.
  • 6. Казка “THE WOLF AND SEVEN LITTLE KIDS” Characters: Storyteller, Wolf, Mother Goat and 7 Little Kids. Storyteller: Dear children! Hope you like fairy-tales very much! You know an old story about the wolf and 7 little kids, don’t you? Now the play begins! Once upon a time there lived Mother Goat and her 7 little kids. (Mother Goat has a milk can in her hand. She wants to go to the market. Her kids are around her.) Kids: Mother is the dearest Of all the friends we know. She helps us work and helps us play, That’s why we love her so. Mother Goat: Now, my dear children, I must go to the market and get some milk for you. You must stay at home! Lock the door! Don’t open the door to anybody! Goodbye! 7 Little Kids: Goodbye! Goodbye! Come back soon! (They sing a song ) 1 and 2 and 3 and 4 We are dancing on the floor We are dancing on the floor Clap, clap, clap, clap. We are playing with the hands Look at our smiling face Look at our smiling face Clap, clap, clap, clap. Storyteller: Look! There is a big bad wolf! He is at the door! He wants to eat up the kids! Wolf (loudly and roughly): Open the door! It's me, your mother! I have some milk for you! 1st kid: No, no, you are not our mother! 2nd kid: Our mother's voice is soft! 3rd kid: Our mother's voice is sweet! 4th kid: We must not open the door to anybody! Wolf (loudly and roughly): You are silly kids! ( The wolf goes away.)
  • 7. Storyteller: And the wolf changes his voice. Now his voice is soft and he goes to the Goat's house again. Wolf (softly): Open the door, my dear children. It's me, your mother! I have some sweets for you! 5th kid: No, no, you are not our mother! 6th kid: Your voice is soft, but it is not our mother's! Wolf: But don’t you want these nice sweets? 7th kid: We don’t want any sweets from you. Wolf: And I have a cake for you! 1st kid: No, we don’t want a cake from you! Wolf: And I have some ice-cream for you! 2nd kid: We don’t want any ice-cream from you! Wolf: Open the door or I shall break it! 3rd kid: We are not afraid of you, a big bad wolf! ( The Wolf goes away. Kids sing a song.) 7 Little Kids: We aren’t afraid of a big bad wolf, Big bad wolf, big bad wolf! We aren’t afraid of a big bad wolf! Tra-la-la-la-la! Storyteller: The wolf is looking for a very big stick. He wants to break the door! 4th kid: We aren’t afraid of a big bad wolf! But we must fight against him if he comes back. 5th kid: You and you two take big spoons. You and you two take the frying-pans. Storyteller: Do you hear the noise? That is a wolf again. Wolf: Do you give up! One! 7 Little Kids: No! Wolf: Do you give up! Two! 7 Little Kids: No! No! Wolf: Do you give up! Three! ( Kids make awful noise, the Wolf is frightened.) Oh! What is that? What is that? I must run away very quickly! ( Mother Goat come in.) Mother Goat: Oh, what's the matter? What does this all mean? 6th kid: Everything is all right, mother!
  • 8. 7th kid: The wolf wanted to eat us up! 1st kid: But it is not so easy to do it! Mother Goat: Oh, my dear brave children! It is very good that you are not afraid of a big bad wolf! There are many wolves in the world! If we fight all together, we shall win! I’m very happy! Storyteller: So, our fairy-tale is coming to the end. We are going to sing a song for you about friends! A song “If you travel with your friends” If you travel with your friends, If you travel with your friends You enjoy the journey. With the merry friends of mine, With the merry friends of mine I am happier and stronger! When it rains or when it snows, When it's sunny or wind blows All my dear friends with me! When it rains or when it snows, When it's sunny or wind blows All my dear friends with me!