Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Тиждень з життя групи №8

197 views

Published on

Група №8

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Тиждень з життя групи №8

 1. 1. «Тиждень здоров'я»«Тиждень здоров'я» Група №8 «Дзвіночок»
 2. 2.  «Діти — наше дзеркало»«Діти — наше дзеркало» ● Поведінка наших дітей — це відтворення нашого буття. Не треба чекати, що дитина питатиме, хто дзвонить у двері, якщо батьки легковажно відкривають їх. ● Навіть якщо дитині щодня нагадувати, як треба поводитись, вона вчинить саме так, як роблять дорослі в сім'ї. ● Практичний приклад дорослого у прищепленні дитині бепечної поведінки більш ефективний, ніж надання їй теоретичних знань.
 3. 3. Понеділок. «Здоров'я дитини»Понеділок. «Здоров'я дитини» ● Тиждень безпеки дитини в групі №8 «Дзвіночок» проходив змістовно і цікаво. ● В понеділок у нас був «День здоров'я». До малят в гості приходив ведмедик Лопотун. При моделюванні ситуації «Ведмедик образився», малята вчились спрямовувати настрій на позитивні емоції, знаходити відповідну формулу поведінки.
 4. 4. Вівторок. «Небезпека вулиць і доріг»Вівторок. «Небезпека вулиць і доріг» ● У вівторок малюки вчились уникати небезпеки на вулицях і дорогах. Зайчик на ім'я Пустун вчив малят правильно будувати дорогу та пішохідний перехід, вірно оцінювати ситуацію. А ще малята вивчили дорожні знаки і вміло їх використовували в іграх на ігровому майданчику.
 5. 5. Середа. «Пожежна безпека»Середа. «Пожежна безпека» ● В середу маляток покликала до себе Киця — Муркотиця на іменини, але трапилась біда: загорівся кицин дім і все чаювання ледве не закінчилось бідою. Але дорослі допомогли познайомиттсь та проацювати елементарні навички первинного гасіння вогню: водою, речами. А багаття на вулиці вчились гасити піском. ● Малята назавжди запам'ятали, що пустощі з вогнем — це небезпечно. Сподобалась і зустріч з інспектором МЧС. А переглянуті повчальні мультики допомогли краще засвоїти правила безпечної поведінки при виникненню пожежі.
 6. 6. Четвер. «Світ речей»Четвер. «Світ речей» ● Малюки знайомились із «світом речей». До них у гості знову завітав зайчик Пустун зі своєю чарівною торбинкою. І чого тільки в ній не було! Але серед іграшок та знайомих предметів попадали і небезпечні. ● Малята допомогли Пустуну і дали корисні поради: 1. будь обережним з гострими і колючими предметами. 2. не можна вмикати електроприлади у відсутності дорослих. 3. не брати в руки балончики з газовими напомнючами. 4. не діставати і не приймати самостійно ліки.
 7. 7. П'ятниця. Останній день тижня)))П'ятниця. Останній день тижня))) ● В останній день тижня на малюків чекало об'єктове тренування «Хімічна небезпека». Малята вчились надівати захисні пов'язки, вірно поводити себе під час небезпеки. ● А ще в груповій кімнаті малюки разом зі своїми батьками обладнали виставку спільних робіт на тему: «Будь обачним» і привели до неї своїх улюблених героїв.
 8. 8. «Діймо так, як хочемо, щоб діяли наші діти»«Діймо так, як хочемо, щоб діяли наші діти» ● Протягом «Тижня безпеки» ми, педагоги, давали в ігровій, невимушеній формі, дітям лише позитивні приклади: діймо так, як хочемо, щоб діяли наші діти. Піклуймося про своє життя і здоров'я, привчаємо себе і своїх близьких до здорових та безпечних звичок — і життя у нас та нашіх діток буде яскравим, цікавим, насиченим.
 9. 9. Дякуємо за увагу!Дякуємо за увагу!

×