Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Тиждень БЖД в дитячому садку

Презентація порталу Класна Оцінка

 • Login to see the comments

Тиждень БЖД в дитячому садку

 1. 1. СПЕЦІАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙНАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД(ЯСЛА-САДОК) № 29 “ЧЕРВОНАШАПОЧКА”ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІНА ТЕМУ:«НАША БЕЗПЕКА – У НАШИХРУКАХ!»15 КВІТНЯ – 19 КВІТНЯ 2013р.
 2. 2. Життя дається людині тільки раз.Щоб його прожити гідно і щасливо,треба його зберегти.Наша задача – підготувати дитинуДо майбутнього життя,До зустрічі з різними ситуаціямиВсі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливедитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне,але найголовніше – безпечне. А найважливішою умовоюбезпеки маляти є прищеплення йому з самого раннього вікунеобхідних знань про безпечну поведінку.
 3. 3. Під час проведення "Тижня знань з безпекижиттєдіяльності" навчальні заняттязбагачуються сюжетно-ігровим змістом(групові ігри, виконання вправ загальногохарактеру, ігри драматизації з музичнимсупроводом тощо).Діти групи №1 (п’ятий рік життя) разом звихователем Заєць О.П. показали виставу“Врятую вірних друзів від пожежі” під часякої діти мали змогу за допомогою казкипобачити методи боротьби з малим вогнем.
 4. 4. Безпека – це не просто сума засвоєних дітьмизнань, а вміння правильно поводитися врізних ситуаціях
 5. 5. Колективне виготовлення газети “Дрібнііграшки та предмети, небезпечні длямалюків”
 6. 6. Моделювання ситуації“Прогулянка містом”
 7. 7. Зустріч з працівником обласного управління Державтоінспекціїмайором міліції Кішою Юрієм Станіславовичем, який провів здітьми бесіду про правила безпеки на дорозі, а також розповів пророботу працівника ДАЇ
 8. 8. Дослідницька діяльність“Виверження вулкана”
 9. 9. Зацікавила малят і зустріч зкомандою пожежників яківідвідали дитячий садок. Діти малиможливість поспілкуватися ізсправжніми пожежниками,побачити демонстрацію спецодягу,обладнання пожежної машини, всіпристрої для пожежогасіння, атакож закріпити правила безпечноїповедінки з вогнем.
 10. 10. 18.04.2013р. під час спортивної розваги “Юніпожежні” діти спробували демонструватироботу рятівників
 11. 11. 19.04.2013р. о 10.00 проведено практичний тренінг зевакуації вихованців і працівників ДНЗ на випадокнадзвичайної ситуації і надання першої медичноїдопомоги
 12. 12. Після успішної евакуації було тренуванняз надання першої медичної допомоги
 13. 13. На випадок хімічної атаки марлева повязка, яка сталау пригоді під час "пожежі", не допоможе. На цей випадоквихованців вчили користуванню протигазом
 14. 14. Серйозна увага у дошкільному закладіприділяється роботі з батьками
 15. 15. Для малят, які тількипочинають жити, ці першізнання про безпеку можутьстати надійнимфундаментом, на якомуповинен будуватися світоглядособистості, готової дожиття в безпечному світі.Хотілося б сподіватися, щонабуті дітьми навички вреальному житті ніколи нестануть їм у нагоді!

×