Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Звіт роботи групи соціально-педагогічного патронату за 2017-2018 н.р.

42 views

Published on

В даній презентації поданий звіт роботи групи соціально-педагогічного патронату за 2017-2018 н.р.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Звіт роботи групи соціально-педагогічного патронату за 2017-2018 н.р.

 1. 1. Презентацію підготувала: вихователь Конончук Ю. В.
 2. 2. “В житті все починається з малого З зернини – хліб, з промінчика – зоря…” Уривок з Букварика 80-х За 9 років існування Нашого центру відбулася значна метаморфоза із молодого, маленького, гнучкого “пагінця” у символічне дерево зі своєю стійкою основою, яка підтримує баланс і рівновагу, насичує численні корінці та дає початок новим перспективним, квітучим початкам. Я не даремно обрала саме такий образ, адже, на мою думку, він символізує зростання, процвітання та перспективу.
 3. 3. Крона дерева – це наші вихованці та їх сім’ї, яких ми виховуємо, навчаємо чомусь новому та обмінюємося з ними досвідом. Коріння – символізує нас із вами, тобто усю мультидисциплінарну команду, члени якої тісно переплітаються між собою та постійно черпають нові знання із родючого грунту, займаються самоосвітою та самовдосконаленням. А міцна основа постала у образі нашого керівника, який утримує баланс та рівновагу між усіма частинами цього живого, багато- функціонального організму.
 4. 4. Напрямки зростання Одним із таких відносно молодих корінців є група соціально-педагогічного патронату, яка допомагає молодим початкам: Навчатися і розвиватися у всіх сферах життєдіяльності; Адаптовуватися та соціалізовуватися у соціумі; Формувати та розвивати соціально- побутові та гігієнічні вміння та навички; Готуватися до подальшого навчання у спеціалізованих закладах.
 5. 5. Сприятливі умови Ні для кого не секрет, що для успішного зростання та розвитку живого організму необхідні сприятливі умови, до яких належать: Робота команди фахівців по встановленню, виявленню та усуненню вад розвитку; Підбір оптимальних умов, методів та прийомів із урахуванням індивідуальних особливостей; Тісна співпраця з сім’єю та отримання зворотнього зв’язку.
 6. 6. Сприятливі умови Вагоме значення має і місце його зростання та навколишнє середовище: Облаштування комфортного робочого місця; Сприятливий психологічний клімат; Використання різноманітних дидактичних ігор та матеріалів. Не будемо забувати і про добрива, які сприяють швидкому росту та розвитку (індивідуальні консультації, бесіди, практичні заняття).
 7. 7. Результати зростання Завдяки дотриманню усіх вищеперерахованих умов впродовж 2017- 2018 н. р. було досягнуто наступних результатів: Збільшилось відвідування індивідуально- корекційних занять дітьми різних нозологій (за рік занять); Зріс рівень індивідуально-особистісного розвитку; Зріс інтерес батьків щодо проведення корекційної роботи в домашніх умовах;
 8. 8. Результати зростання Збільшилася кількість дітей, які завдяки успішній адаптації мали можливість у короткі терміни відвідувати адаптаційні групи центру; З’явилася можливість індивідуального підходу у процесі адаптації дітей з важкими емоційними розладами та розладами поведінки в умовах адаптаційних груп; Зріс рівень обізнаності та практичних навичок батьків у роботі з власними дітьми за результатами зрізів.
 9. 9. Несприятливі умови Та все ж траплялося так, що погожі сонячні дні змінювали перемінні вітри та навіть бурі, причинами яких були: Ставлення оточуючих до особливих дітей; Ставлення самих батьків до проблем (перебільшенням або інфантильністю); Перекладання відповідальності на педагога; Авторитетні родичі; Сімейні труднощі, що ставали на шляху до успішної роботи.
 10. 10. На горизонті Не зважаючи на труднощі, ми продовжуємо зростати, тягнутися до сонечка, нарощувати корінці та початки, міцно стояти у ґрунті та протистояти усім бурям та незгодам, що траплятимуться на нашому шляху.
 11. 11. Побажання ЗРОСТАЙМО РАЗОМ!

×