SlideShare a Scribd company logo
1 of 4
1
Урок №21 8 __ клас 1 група ________________
2 група ________________
Тема: Етапи створення веб-сайтів. Інструктаж з БЖД
Мета:
 навчальна: пригадати основні поняття мережі Інтернет, познайомити учнів з типами сайтів та
їх призначенням, формувати уявлення про основні етапи сайтобудування;
 розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння планувати свою діяльність,
аналізувати i робити висновки;
 виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: засвоєння нових знань;
Хід уроку
І. Організаційний етап
 привітання
 перевірка присутніх
 перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Актуалізація опорних знань
Робота над інтерактивною вправою «Типи браузерів»
(https://learningapps.org/display?v=p6a3dcbnn19)
ІІІ. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності
1. Оголошення теми уроку
2. Історичний екскурс (сер Тім Бернес Лі)
3. Приклади перших web сайтів
IV. Вивчення нового матеріалу
1. Як працює WWW:
2. Повторення основних понять
Веб сайт, або сайт — сукупність веб сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані
як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям.
Веб сторінка — інформаційний ресурс, доступний в мережі World Wide Web, який можна
переглянути у браузері. Вебсторінки можуть об'єднуватися в сайти за допомогою
гіпертексту з навігаційними гіперпосиланнями на інші сторінки.
Гіперпосилання — активний текст, зображення чи кнопка на веб-сторінці, натиснення на
яку викликає перехід на іншу сторінку чи іншу частину поточної сторінки.
3. Типи web сайтів
2
3
4. Статичні та динамічні сайти
Статичні Динамічні
Надають усім відвідувачамоднакову
інформацію
Вигляд і вміст сайту автоматично змінюється
залежно від контексту, дій та уподобань
користувача, часу та інших факторів
Web сторінки зберігаються на web сервері в
тому ж вигляді, у якому передаються браузеру
Web сторінки генеруються з використанням
програмного коду та інформації з бази даних і
передаються браузеру
Оновлюються періодично власниками вручну Можуть оновлюватися часто, не обов’язково
фахівцями і власниками
5. Етапи роботи над сайтом
 Проектування
 Інформаційний дизайн
 Графічний дизайн
 Розробка
 Тестування
 Публікація
 Просування
 Підтримка
6. Засоби розробки
1) Текстові редактори
a) Блокнот
2) Візуальні редактори
a) SharePointDesigner
b) Dreamweaver
c) MS Publisher
d) EZGenerator
3) Автоматизовані системи (CMS)
a) GoogleSites
b) Wix.com
4
c) Joomla
d) Drupal
e) WordPress
V. Узагальнення отриманих знань:
Виконання інтерактивної вправи «Типи сайтів»
(https://learningapps.org/display?v=pkxhc69a319)
VІ. Підсумки уроку
Рефлексія
 мені було незрозуміло…;
 у мене виникли такі запитання…;
 я не впорався з такими завданням…;
 мені сподобалось і я буду використовувати…
VІІ. Домашнє завдання
Написати невелике повідомлення (до 2 сторінок) на тему «Тім Бернес Лі, ключові погляди на
розвиток Інтернету»
VІІІ. Оцінювання роботи учнів

More Related Content

Similar to Lesson # 21. stages of creating websites

Lesson # 30. rules for ergonomically placing information on a web page. bzd b...
Lesson # 30. rules for ergonomically placing information on a web page. bzd b...Lesson # 30. rules for ergonomically placing information on a web page. bzd b...
Lesson # 30. rules for ergonomically placing information on a web page. bzd b...Nikolay Shaygorodskiy
 
Lesson # 23. use of online site design systems
Lesson # 23. use of online site design systemsLesson # 23. use of online site design systems
Lesson # 23. use of online site design systemsNikolay Shaygorodskiy
 
Методичні рекомендації. ТЕХНОЛОГІЯ ВЕБ-КВЕСТ
Методичні рекомендації. ТЕХНОЛОГІЯ ВЕБ-КВЕСТМетодичні рекомендації. ТЕХНОЛОГІЯ ВЕБ-КВЕСТ
Методичні рекомендації. ТЕХНОЛОГІЯ ВЕБ-КВЕСТКовпитська ЗОШ
 
пзквс вікс урок urok-2.6.13.docx
пзквс вікс урок urok-2.6.13.docxпзквс вікс урок urok-2.6.13.docx
пзквс вікс урок urok-2.6.13.docxssuserf7d53e
 
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"Nikolay Shaygorodskiy
 
презентация портала
презентация портала презентация портала
презентация портала Dariya Semenova
 
інформаційний супровід веб сайту навчального
інформаційний супровід веб сайту навчальногоінформаційний супровід веб сайту навчального
інформаційний супровід веб сайту навчальногоolga_ruo
 
як створити ефективний сайт візитку
як створити ефективний сайт візиткуяк створити ефективний сайт візитку
як створити ефективний сайт візиткуmyednikov
 
як створити ефективний сайт візитку
як створити ефективний сайт візиткуяк створити ефективний сайт візитку
як створити ефективний сайт візиткуmyednikov
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonVsimPPT
 
Lesson # 32. designing sites using html. bzd briefing
Lesson # 32. designing sites using html. bzd briefingLesson # 32. designing sites using html. bzd briefing
Lesson # 32. designing sites using html. bzd briefingNikolay Shaygorodskiy
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
Календарне планування 8 клас - Інформатика - LazarusКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
Календарне планування 8 клас - Інформатика - LazarusVsimPPT
 
Персональний сайт викладача
Персональний сайт викладачаПерсональний сайт викладача
Персональний сайт викладачаМикола Мізюк
 

Similar to Lesson # 21. stages of creating websites (20)

Lesson # 30. rules for ergonomically placing information on a web page. bzd b...
Lesson # 30. rules for ergonomically placing information on a web page. bzd b...Lesson # 30. rules for ergonomically placing information on a web page. bzd b...
Lesson # 30. rules for ergonomically placing information on a web page. bzd b...
 
Lesson # 23. use of online site design systems
Lesson # 23. use of online site design systemsLesson # 23. use of online site design systems
Lesson # 23. use of online site design systems
 
Методичні рекомендації. ТЕХНОЛОГІЯ ВЕБ-КВЕСТ
Методичні рекомендації. ТЕХНОЛОГІЯ ВЕБ-КВЕСТМетодичні рекомендації. ТЕХНОЛОГІЯ ВЕБ-КВЕСТ
Методичні рекомендації. ТЕХНОЛОГІЯ ВЕБ-КВЕСТ
 
пзквс вікс урок urok-2.6.13.docx
пзквс вікс урок urok-2.6.13.docxпзквс вікс урок urok-2.6.13.docx
пзквс вікс урок urok-2.6.13.docx
 
1
11
1
 
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
Представлення проекту "Як краще виглядати в мережі"
 
презентация портала
презентация портала презентация портала
презентация портала
 
інформаційний супровід веб сайту навчального
інформаційний супровід веб сайту навчальногоінформаційний супровід веб сайту навчального
інформаційний супровід веб сайту навчального
 
як створити ефективний сайт візитку
як створити ефективний сайт візиткуяк створити ефективний сайт візитку
як створити ефективний сайт візитку
 
як створити ефективний сайт візитку
як створити ефективний сайт візиткуяк створити ефективний сайт візитку
як створити ефективний сайт візитку
 
Урок №6 9 клас
Урок №6 9 класУрок №6 9 клас
Урок №6 9 клас
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
 
22
2222
22
 
31
3131
31
 
Lesson # 32. designing sites using html. bzd briefing
Lesson # 32. designing sites using html. bzd briefingLesson # 32. designing sites using html. bzd briefing
Lesson # 32. designing sites using html. bzd briefing
 
Технології та сервіси Веб.2.0
Технології та сервіси Веб.2.0Технології та сервіси Веб.2.0
Технології та сервіси Веб.2.0
 
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
Календарне планування 8 клас - Інформатика - LazarusКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
 
Презентація
ПрезентаціяПрезентація
Презентація
 
Персональний сайт викладача
Персональний сайт викладачаПерсональний сайт викладача
Персональний сайт викладача
 
Презентація
ПрезентаціяПрезентація
Презентація
 

More from Nikolay Shaygorodskiy (20)

план проведення тижня музичного мистецтва
план проведення тижня музичного мистецтваплан проведення тижня музичного мистецтва
план проведення тижня музичного мистецтва
 
Mystetstvo
MystetstvoMystetstvo
Mystetstvo
 
Mathematics
MathematicsMathematics
Mathematics
 
History
HistoryHistory
History
 
Health basics
Health basicsHealth basics
Health basics
 
English language elementary school
English language elementary schoolEnglish language elementary school
English language elementary school
 
English
EnglishEnglish
English
 
Elementary school
Elementary schoolElementary school
Elementary school
 
Biology
BiologyBiology
Biology
 
Biology
BiologyBiology
Biology
 
Geography
GeographyGeography
Geography
 
Computer science
Computer scienceComputer science
Computer science
 
10 11
10 1110 11
10 11
 
5 9
5 95 9
5 9
 
1 4
1 41 4
1 4
 
Minutes no.20 (director's report 2021)
Minutes no.20 (director's report 2021)Minutes no.20 (director's report 2021)
Minutes no.20 (director's report 2021)
 
Director's report for 2020 2021 academic year
Director's report for 2020 2021 academic yearDirector's report for 2020 2021 academic year
Director's report for 2020 2021 academic year
 
Order no.106u
Order no.106uOrder no.106u
Order no.106u
 
Order no.105 u
Order no.105 uOrder no.105 u
Order no.105 u
 
Order no.104 u
Order no.104 uOrder no.104 u
Order no.104 u
 

Recently uploaded

Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війніРоль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війніestet13
 
Україна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptx
Україна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptxУкраїна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptx
Україна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptxgravebabyjohn
 
Хвороби картоплі та заходи боротьби з ними
Хвороби картоплі та заходи боротьби з нимиХвороби картоплі та заходи боротьби з ними
Хвороби картоплі та заходи боротьби з нимиtetiana1958
 
Спектроскоп. Спостереження оптичних явищ
Спектроскоп. Спостереження оптичних явищСпектроскоп. Спостереження оптичних явищ
Спектроскоп. Спостереження оптичних явищOleksii Voronkin
 
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна ГудаБалади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна ГудаAdriana Himinets
 
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"tetiana1958
 

Recently uploaded (7)

Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війніРоль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
 
Україна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptx
Україна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptxУкраїна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptx
Україна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.).pptx
 
Хвороби картоплі та заходи боротьби з ними
Хвороби картоплі та заходи боротьби з нимиХвороби картоплі та заходи боротьби з ними
Хвороби картоплі та заходи боротьби з ними
 
Спектроскоп. Спостереження оптичних явищ
Спектроскоп. Спостереження оптичних явищСпектроскоп. Спостереження оптичних явищ
Спектроскоп. Спостереження оптичних явищ
 
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна ГудаБалади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
 
Габон
ГабонГабон
Габон
 
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
 

Lesson # 21. stages of creating websites

  • 1. 1 Урок №21 8 __ клас 1 група ________________ 2 група ________________ Тема: Етапи створення веб-сайтів. Інструктаж з БЖД Мета:  навчальна: пригадати основні поняття мережі Інтернет, познайомити учнів з типами сайтів та їх призначенням, формувати уявлення про основні етапи сайтобудування;  розвивальна: розвивати логічне мислення; формувати вміння планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки;  виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість. Тип уроку: засвоєння нових знань; Хід уроку І. Організаційний етап  привітання  перевірка присутніх  перевірка готовності учнів до уроку ІІ. Актуалізація опорних знань Робота над інтерактивною вправою «Типи браузерів» (https://learningapps.org/display?v=p6a3dcbnn19) ІІІ. Оголошення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності 1. Оголошення теми уроку 2. Історичний екскурс (сер Тім Бернес Лі) 3. Приклади перших web сайтів IV. Вивчення нового матеріалу 1. Як працює WWW: 2. Повторення основних понять Веб сайт, або сайт — сукупність веб сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям. Веб сторінка — інформаційний ресурс, доступний в мережі World Wide Web, який можна переглянути у браузері. Вебсторінки можуть об'єднуватися в сайти за допомогою гіпертексту з навігаційними гіперпосиланнями на інші сторінки. Гіперпосилання — активний текст, зображення чи кнопка на веб-сторінці, натиснення на яку викликає перехід на іншу сторінку чи іншу частину поточної сторінки. 3. Типи web сайтів
  • 2. 2
  • 3. 3 4. Статичні та динамічні сайти Статичні Динамічні Надають усім відвідувачамоднакову інформацію Вигляд і вміст сайту автоматично змінюється залежно від контексту, дій та уподобань користувача, часу та інших факторів Web сторінки зберігаються на web сервері в тому ж вигляді, у якому передаються браузеру Web сторінки генеруються з використанням програмного коду та інформації з бази даних і передаються браузеру Оновлюються періодично власниками вручну Можуть оновлюватися часто, не обов’язково фахівцями і власниками 5. Етапи роботи над сайтом  Проектування  Інформаційний дизайн  Графічний дизайн  Розробка  Тестування  Публікація  Просування  Підтримка 6. Засоби розробки 1) Текстові редактори a) Блокнот 2) Візуальні редактори a) SharePointDesigner b) Dreamweaver c) MS Publisher d) EZGenerator 3) Автоматизовані системи (CMS) a) GoogleSites b) Wix.com
  • 4. 4 c) Joomla d) Drupal e) WordPress V. Узагальнення отриманих знань: Виконання інтерактивної вправи «Типи сайтів» (https://learningapps.org/display?v=pkxhc69a319) VІ. Підсумки уроку Рефлексія  мені було незрозуміло…;  у мене виникли такі запитання…;  я не впорався з такими завданням…;  мені сподобалось і я буду використовувати… VІІ. Домашнє завдання Написати невелике повідомлення (до 2 сторінок) на тему «Тім Бернес Лі, ключові погляди на розвиток Інтернету» VІІІ. Оцінювання роботи учнів