Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Екологічний проект "Рідній природі на допомогу"

 • Be the first to comment

Екологічний проект "Рідній природі на допомогу"

 1. 1. Екологічний проект «Рідній природі - на підмогу»
 2. 2. Враховуючи інтереси та побажання учнів, творчий колектив почав роботу над проектом «Рідній природі - на підмогу». Учнівський проект було обрано для організації активного залучення до позаурочної роботи учнів різних категорій, активізації пошукових умінь, ініціативи, творчості, самостійності, урізноманітнення інтересів, розвитку інтелектуальних здібностей, відповідальності, уміння планувати, приймати рішення та оцінювати результати.
 3. 3. Мета • Формування екологічної свідомості у людей та спрямування його на практичну реалізацію; • Обмін досвідом в розвитку громадянського суспільства та школярів; • Донесення підростаючому поколінню інформації про екологічний стан суспільства; • Виховання любові до рідного краю,природи, готовності до діяльності щодо її охорони.
 4. 4. Етапи роботи над проектом І. Підготовчий: 1) визначення мети і теми проекту; 2) розробка і формулювання підтем. II. Планування роботи над проектом (пропонуються джерела і способи одержання інформації). III. Пошук, накопичення, систематизація і опрацювання інформації. IV. Реалізація проекту (позакласні заходи, творчі конкурси, доброчинна діяльність). V. Оформлення результатів (доповіді, творчі роботи, презентація). VI. Звіт про роботу. VII. Підведення підсумків роботи
 5. 5. Вступ На початку 2011 року в місті Єнакієве народилася ідея проведення загальноміської соціальної акції «Збережемо наше місто чистим та гарним». Залишитися осторонь від такої важливої події?!! Ні,це не в нашому характері. Наш дружний 6-Б клас НВК № 2 вирішив прийняти участь в цій роботі.
 6. 6. По -перше,зваживши свої сили ,запланували,що ми можемо зробити,щоб наше місто стало чистіше та красивіше.
 7. 7. Запланували-зробили!!! Всі класи підняли на збір макулатури і результат не змусив себе чекати. Школа зібрала 5,5 тон,зберігла 220 дерев . Наш внесок 182 кг(зайняли перше місце) І місто стало чистіше
 8. 8. 19 квітня колектив 6-Б класу запланував здійснити екологічний рейд. Для цього ми стали готуватися заздалегідь. Спочатку- теоретично. Силами учнів та дитячого відділу бібліотеки будинку культури 40річчя перемоги була організована виставка під назвою «Вода-це життя». Електронна презентація переконала всіх у важливості знань з цього питання для життєдіяльності всього живого на Землі
 9. 9. Учасники агітбригади 4-Б класу НВК № 2 підготували виступ «Бережіть воду» Учні школи прийняли активну участь в конкурсі малюнків,плакатів,творчих робіт на екологічну тему. Переможці: Апалькова Лариса 7-Б, Гудіна Анастасія 6-Б,Мельник Анастасія 7-Б.
 10. 10. 19 квітня колектив 6-Б класу разом з батьками відправилися в екологічний рейд до Волинцевського водосховища. Головна мета-це знайомство з природою водосховища та очистка зон відпочинку від тогорічного сміття.
 11. 11. Про все,що зробили, ми розповіли в своїх замітках в газетах «Енакиевский рабочий», «За метал» і репортажі на міському радіо. Ми заохочували мешканців міста не бути байдужими і приєднатися до нас у рішенні екологічних питань
 12. 12. Ми і самі вирішили діяти далі разом з небайдужими .В місті є немало захисників природи. З ними і об`єдналися. Разом з туристичним клубом «Дороги» ми відправилися в урочище «Рассоховатое» ,щоб краще вивчити природу рідного краю. Очистили джерело,берег річки від сміття,влаштували змагання юних туристів,приготувались до міської фотовиставки «Природа рідного краю». Такі дивовижні кадри ми зробили.
 13. 13. Дружба з туристичним клубом «Дороги» під керівництвом А.С.Татарчука продовжується,ми приймаємо участь в багатьох спільних справах. Вже підготовленими ми включилися в проект Метінвеста «Здорове довкілля- справа кожного» з теми «Вода-це життя»,заключним етапом якого став екологічний форум. В цьому проекті ми зайняли перше місце.
 14. 14. 29 лютого ми провели для батьків і учнів ярмарок екологічних ідей .Заздалегідь підготували листівки,звернення ,анкетування на тему «Чим ти можеш допомогти природі рідного міста?» Нашу ідею підтримали у бібліотеці будинку культури 40-річчя перемоги під керівництвом Л.Ф.Літвінової
 15. 15. В рамках екологічного календаря з приходом тепла плануємо провести наступний екологічний рейд,продовжуючи екологічну тропу біля Волинцевського водосховища. І ми сподіваємося ,що нас підтримають учні НВК № 2 і небайдужі до природи рідного краю мешканці міста .Рідній природі на підмогу – такий девіз нашої роботи.

×