Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Upcoming SlideShare
Андрій Чайковський : «… Я не вірив, щоб з мене вийшов письменник… » (до 160-річчя від дня народження Андрія Чайковського)
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

На хвилину зупинись, нову книгу подивись

Download to read offline

Пропонуємо вашій увазі нові книги, які надійшли до бібліотеки № 157 для дітей міста Києва у другому півріччі 2017 року.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
 • Be the first to like this

На хвилину зупинись, нову книгу подивись

 1. 1. Управління культури Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Централізована бібліотечна система Дарницького району Бібліотека №157 для дітей Інформаційний список нових надходжень Київ - 2017
 2. 2. 2 На хвилину зупинись, нову книгу подивись : інформаційний список нових надходжень / уклад. К. Ю. Мартинайтус. – Київ : Бібліотека №157 для дітей, 2017. – 15 c. Пропонуємо вашій увазі інформаційний список літератури «На хвилину зупинись, нову книгу подивись», нові надходження, які надійшли до бібліотеки № 157 для дітей міста Києва у другому півріччі 2017 року. Матеріал згруповано за розділами: I. Література для молодшого шкільного віку II. Література для середнього та старшого шкільного віку Пропонований інформаційний список адресовано дітям молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Упорядник та комп. набір – Мартинайтус К.Ю.
 3. 3. 3 Література для молодшого шкільного віку: Андрухович, С. Сузір’я курки / С. Андрухович, М. Прохасько. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 47 с. Історія про дитинство і старість, про зв’язок між живими істотами і природою, про емпатію і страхи, про бабусю і дівчинку, рись і кота, про курку Марічку і велику зоряну курку Іскру, яка дивиться на нас із Небес. Воронина, Л. Таємне товариство брехунів, або Пастка для синьоморда : повість / Л. Воронина. – Київ : Знання, 2015. – 135 с.: іл. Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та, виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьоморди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників. І лише Клим Джура та його вірні друзі можуть врятувати людство від страшної катастрофи. Але для цього треба проникнути у підземний саркофаг, розгадати таємницю давніх єгипетських богів і оживити Сонячного Сфінкса. Прочитавши фантастичну повість Лесі Вороніної «Таємне Товариство Брехунів», ви дізнаєтесь, чи пощастить нашим героям знешкодити підступних прибульців, провівши небезпечну операцію. Воронина, Л. Таємне товариство боягузів, або Засіб від переляку № 9 : повість / Леся Вороніна. – Київ : Знання, 2015. – 126 с. : іл. Чи доводилось вам потрапляти у дивні й загадкові обставини? Ось ви біжите знайомою вулицею і раптом, провалившись крізь люк, опиняєтесь у секретному штабі Таємного Товариства Боягузів. Ваша рідна бабуся виявляється геніальною винахідницею, що створила часоліт, а Землю от от мають захопити хижі космічні прибульці-синьоморди, які хочуть заразити людей вірусом страху. І порятунок людства залежить тільки від вас! Головне – зуміти здолати свій страх, і тоді найпотужніша зброя перетвориться на порох, а підступні космічні завойовники стануть безпорадними. Адже кінець-кінцем ви здобудете універсальний ЗАСІБ ВІД ПЕРЕЛЯКУ№9.
 4. 4. 4 Гаврош, О. Пригоди тричі славного розбійника пинті / О. Гаврош. – Вид. 2-е, доповн. – Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2016. – 208 с. Перша українська повість про легендарну постать нашої історії. В її основу лягли народні перекази про опришків. Для широкого кола читачів. Дерманський, С. Маляка і гаплик / С. Дерманський. – Сквира : Теза, 2016. – 156 с. Бути принцесою в Драконії почесно, бо до тебе весь час прихлдять по пораду, по справедливість або просто лизькнути. Але ж і так само небезпечно, бо ж рано чи пізно настане час, коли якийсь драконисько захоче тебе…проковтнути. Невже то і кінець Малячиного принцесування? Невже усьому гаплик? Дерманський, С. Маляка принцеса Драконії / С. Дерманський. – Сквира : Теза, 2016. – 157 с. Як розпізнати і правильно проковтнути принцесу. Саме такому навчають…у драконячій школі. Та Драго і Пиптик, учні-дракончики, вважають, що все те – нудота. Бо де ж вониє, ті принцеси? Нема їх давно. А може, й не було ніколи. Бо як же ти знатимеш, що перед тобою – справжнісінька принцеса? От і Драго і Пиптик не знали, доки не довелося летіти на її пошуки. І доки вони не зустріли Маляку. Дерманський, С. Маляка і навіжений дракон / С. Дерманський. – Сквира : Теза, 2016. – 157 с. Що ти зможеш заподіяти велетенському навіженому драконові, який…ковтає бабусь?От і маляка не знала, що їй робити. Як рятувати Малячину бабусю від навіженого дракона? Тільки з друзями – Драго і Пиптиком. Але чи встигнуть?
 5. 5. 5 Микитчак, Г. Джмеленя та володарка злиднів / Г. Микитчак, Т. Микитчак. – Сквира : Теза, 2017. – 157 с. Будинок №7 по вулиці Кленовій обсіли злидні. Їй же бо, Марена, сусідка з підвальної квартири, підкинула злидня в кожне помешкання. Шкода, що дорослі того не помічають. Ну що ж, доведеться Джмеленяті і Дмитрикові брати все в свої руки… Ніцой, Л. Дві бабуськи в незвичайній школі або скарб у візку / Л. Ніцой. – Київ : «САММІТ-КНИГА», 2017. – 191 с. Головні герої Василинка, Любомирчик і Олежка відправляються на пошуки скарбу. На дітей чекають бандити, таємне підземелля й пастки. Не остання роль у цій пригоді випаде двом бабусям. Одна з них поведена на приготуванні їжі, а друга - фанатка спорту. В сюжет цієї кумедної історії письменниця легко вплітає тему дітей з інвалідністю в соціумі. Повість пересипана гумором, додає настрою та читається на одному диханні. Ніцой, Л. Незламні мурашки / Л. Ніцой. – Київ : «САМІТ- КНИГА» 2017. – 47 с. Жив собі на світі мурашиний народ. Жив і горя не знав. Працював. Та якось на нього напали сусідні мурахи, які клялися в братній любові, які казали, ми такі мурашки, як і ви. Напали й зруйнували мурашник і щасливе життя. Проте мурашиний народ збереться на силі й вижене ворога з рідної землі. Є в казці і втрати, і подвиг, і кохання, і щасливий кінець. Маар, П. Суботик у небезпеці / П. Маар. – Вінниця : Теза, 2016. – 186 с. Тобі цікаво дізнатися, чому Суботик розсівся на гілляці? І як опинилося порожнє крісло на іншому дереві? А все через те, що Суботика викрадено, а бажання, які він виконує, мають несподівані побічні дії. І Суботику від того щораз гіршає. Суботик у справжній небезпеці. Про все це та інші карколомні колотнечі й незвичайні пригоди Суботика ти довідаєшся з цієї книжки.
 6. 6. 6 Маар, П. Китобус, або нові цятки для суботика / П. Маар. – Вінниця : Теза, 2016. – 188 с. Суботик – миле й кумедне створіння у водолазному костюмі і з хоботцем замість носика – давно полюбився не лише панові Пляшкеру, а й усім нам. Одначе панові Пляшкеру пощастило найдужче, бо саме його Суботик зве своїм татусем і на його примхи витрачає своє найбільше багатство - дивовижні сині цятки, здатні виконати будь-яке бажання. Одначе цього разу навпаки – тепер уже вічно сором’язливий пан Пляшкер виконує всі забаганки свого винахідливого й непосидючого синочка. І дається це йому вкрай нелегко, тим паче, що він саме під цю пору несподівано…закохався! Маар, П. Що не день, то субота / П. Маар. – Вінниця :Теза, 2016. – 157 с. Дорослий пан Пляшкер боїться геть усіх – свого шефа, господині будинку…Його треба терміново рятувати. Зарадити зможе лише Суботик – руде створіння у водолазному костюмі, яке грає у футбол сирними кулями, залюбки з’їдає коміри та віконні ручки і здійснює найнемовірніші бажання. Старк, У. Маленька книжка про любов / У. Старк. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 111 с. Напередодні Різдва може трапитися чимало див. На Фреда, героя «Маленької книжки про любов», чекає чимало омріяних подарунків. Навіть якщо тато на війні, не вистачає їжі і хлопець майже перед канікулами отримує догану від директора, все, чого він найбільше хоче, здійсниться. Янссон, Т. Країна мумі-тролів. Кн.1: Маленькі тролі і велика повінь / Т. Янссон. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 348 с. У квітучій долині пахне так солодко і смачно – то Мумі- мама смажить оладки для свого улюбленого синочка Муму- троля і його вірних друзів – адже непосидючим діткам
 7. 7. 7 потрібно мати багато сили для усіляких витівок, мандрівок і надзвичайних пригод на сторінках бестселерів фінської письменниці Туве Янссон, якими зачитуються діти і дорослі усього світу. Янссон, Т. Країна мумі-тролів. Кн. 2: Мемуари Тата Мумі- троля / Т. Янссон. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 431 с. Коли в Долину приходить зима, маленькі мешканці будиночка Мумі-мама, посопує Мумі-тато, усміхається уві сні Хропся. А Мумі-троль…Йо, здається, він прокинувся. Так,так, прокинувся посеред зими – засніженої, холодної! Не вірите?! Читайте! Янссон, Т. Країна мумі-тролів. Кн. 3: Невидиме дитятко / Т. Янссон. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. Якщо вам раптом закортить відвідати будиночок Мумі- тролів у квітучій долині, не дивуйтеся, не заставши там знайомої Мумі-родини (хтозна, кого ви там зустрінете!). Бо так буває – навіть із чудової домівки часом хочеться кудись утекти, хоч би й на пустельний острів. Щоб обов’колись повернутись. Література для середнього та старшого шкільного віку: Бачинський, А. 140 децибелів тиші / А.Бачинський. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. – 127 с. В автомобільній аварії юний музикант Сергій втрачає не тільки батьків, сестричку, але й слух. Він мусить навчитися по-новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру і відчай, аби важка втрата не вбила в ньому повністю бажання жити. А також – вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха…
 8. 8. 8 Бердт, В. Все починається в тринадцять : повість / Валентин Бердт. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 224 с. Герої нової повісті Валентина Бердта – підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні – з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєш, а навпаки – наковтаєшся страху… Дімаров, А. На коні й під конем / А.Дімаров. – Київ : КМ- БУКС, 2016. – 416 с.: іл. З теплим і яскравим гумором письменник зображує головного героя повісті – пустуна і вигадника Толика. Чималого клопоту завдають його витівки матері. Хто знає, що б вийшло з цього розбишаки, якби любов до книжки не заполонила хлопчика й не скерувала його бурхливу уяву в певне русло. За допомогою фантазії він мандрує далекими країнами, бореться з розбійниками, захищає добро й перемагає зло. Книжка стане незамінним товаришем і в суворих армійських буднях. Мензатюк, З. Як я руйнувала імперію / З. Мензатюк. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 271 с. Перша українська повість для підлітків про останні роки радянської імперії. Як жили радянські люди? Кого боялися? І чого прагнули? Герої повісті – підлітки, що дружать, сваряться, хуліганять, часом навіть вдаються до чарів, а при тому опиняються у вирі суспільних змін. Читач зрозуміє, чому були неминучими й наступні потрясіння, що їх зазнала Україна. Чому розвалився Радянський Союз? І – найголовніше – хто його розвалив? Морозенко, М. Найвірніші: Історії про собак / М. Морозенко. – Київ : КМ-БУКС, 2016. – 288 с.: іл. Собаки – справді неймовірні істоти. Кожна людина, котра колись мала собаку, скаже вам, що зв’язок між чотирилапим другом і хазяїном – особливий, ні з чим не зрівняний. Виділивши у своєму серці куточок для собаки, ми отримуємо вірного союзника і найщирішого друга. Існує безліч зворушливих історій про героїчну відданість собак, про їхні
 9. 9. 9 неймовірні саможертовні вчинки. У цій книжці розповідається про собак, які своїм життям довели вірність людям. Нестайко, В. Чарівний талісман : повісті / В. Нестайко. – Київ : Країна мрій, 2015. – 288 с. : іл. До збірки увійшли три повісті: «Таємниця Віті Зайчика», «Чарівний талісман» і «Повість про те, як школярі побували в доісторичному часі і чим це закінчилося». У цих творах йдеться про шкільне життя, про справжню дружбу, захопливі пригоди й дивовижні події, учасниками яких стають школярі. З притаманною йому майстерністю, щирістю, глибиною автор описує непрості стосунки дітей з дорослими, уміння своїх героїв знаходити вихід зі складних ситуацій. Як і завжди, у творах Всеволода Нестайка немає місця тузі, зневірі, журбі; натомість читачів приваблює гумор, самовідданість, оптимізм героїв, віра у здійснення мрій. Рутківський, В. Гості на мітлі: повість / В. Рутківський. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 240 с. Стара відьма разом зі своїм слугою, чаклунським котом Аристархом, отримала відрядження з Лисої гори. Вона має прилетіти до рідного села, де ще малою зазнала безліч принижень та образ, і викрасти якусь дівчинку для того, щоб зробити її своєю учинецею. Спочатку страшні посланці навіть перевиконують план… Щерба, Н. Політ крізь камені : роман / Н. Щерба ; пер. З рос. О. Ушкалової. – Харків : ВД «Школа», 2017. – 352 с. – (Серія «Лунастри»). У книзі циклу «Лунастри» читачі знову поринуть у таємниці крилатих лунатів, спритних стрибунів астрів і загадкових лунастрів. На героїв чекає шалена гра у «фісташки», подорожі дахами Праги та Венеції, зустріч із містичним драконом, захопливі відкриття та небезпечні пригоди… Але ще їм доведеться багато що здолати, бо насувається Година Затемнення – унікальна мить, коли вирішиться доля дволикого світу. Чи зможуть юна лунастра Селестина та астр Тім опиратися ворожим силам і обрати власний шлях у протистоянні дволиких?
 10. 10. 10 Щерба, Н. Стрибок над зорями : роман / Н. Щерба ; пер. з рос. Н. Косенко, Н. Сидорової. – Харків : ВД «Школа», 2016. – 416 с. – (Серія «Лунастри»). Життя п’ятнадцятирічного Тіма Князєва йшло своїм плином : шкільний випускний, тренування у спортзалі й незвичайне хобі – карколомні стрибки по дахах…Але знайомство з Селестиною, дивною дівчиною з фіалковими очима, відкрило перед хлопцем не лише власні приховані здібності, а й дивовижний дволикий світ, у якому співіснують представники двох ворожих рас – астри й лунати, надзвичайні вміння яких пояснюються впливом зірок і місяця. І ось нове дволике життя готує Тімові не лише нові відкриття, а й небезпечні випробування. Хлопець має зробити власний доленосний вибір : скоритися холодному сяйву місяця чи мерехтінню зірок, літати під повним місяцем чи здійснити стрибок над зорями?.. Портер, Е. Полліанна : повість / Е. Портер ; пер. З англ. М. Карнаух – Шурпік. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2014. – 256 с. Ця книга – світовий бестселер. Кожного , хто перегорне її сторінки, вона зробить милосерднішим, вселить оптимізм у зневіреного. А чи вмієте ви грати в чудодійну гру «в радість»? Якщо ні, то прочитавши цю книгу, неодмінно – зумієте! І світ одразу ж стане добрішим. Спробуйте – переконаєтесь! Для широкого кола читачів. Портер, Е. Полліанна дорослішає : повість / Е. Портер ; пер. з англ. О. Безкаптурної. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2016. – 288 с. Які пригоди чекають на маленьку Полліанну у Бостоні? Чи продовжуватиме вона грати у свою «гру в радість», коли подорослішає? Як складеться життя тітки Поллі, лікаря Чилтона, Джиммі, Джона Пендлтона та нових друзів дівчини? Читайте продовження історії про Полліанну – та обов’язково про все дізнаєтеся.
 11. 11. 11 Старк, У. Диваки і зануди : роман / Ульф Старк. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 160 с. Симоні дванадцять, і в її житті повно прикрощів: мама зв’язалась із занудою Інгве, через переїзд у нове помешкання треба змінити школу і покинути друзів, ще й зник улюблений пес Кільрой. У новій школі дівчина мимоволі стає…Симоном, і їй навіть подобається спершу видавати себе за хлопця. Таємницю дівчинки знає лише дідусь-дивак. Але справжні проблеми починаються, коли Симона закохується… Уальд, О. Зоряний хлопчик / О.Уальд ; пер. з англ. Т. Некряч. – Київ : КМ-БУКС, 2016. ‒ 288 с. : іл. До книжки увійшли казки із двох збірок О.Уальда. У творах письменника, сповнених любові до людини і поваги до краси, створеної людиною, реальність переплітається з вигадкою. Його герої бачать можливість існування лише в атмосфері прекрасного, але вони здатні відчувати жаль і смуток, вміють співчувати людям ; їх, як і самого автора, бентежать роздуми про мінливість життя, про добро і зло, красу і користь. Винниченко, В. Момент ; Федько-халамидник : вибрані твори / В. Винниченко. – Київ : Знання, 2016. – 223 с. У пропонованій збірці наведено низку ранніх оповідань В. Винниченка (1880 – 1951), що належать до найкращої частини творчої спадщини творчої спадщини письменника. Кожне з оповідань – це зворушлива і яскрава розповідь про драматичну долю людини. Письменник із симпатією змальовує простих «маленьких» людей, які є носіями найкращих начал народного буття, людей освічених, романтичних і водночас рішучих і у відстоюванні високих ідеалів. Твори В. Винниченка зберігають свою художню цінність і сьогодні. З музейного досьє. Кузьма Дерев’янко / НМІУДСВ. – Київ : Вид-во «Фенікс», 2016. – 48 с. На весь світ відомим його зробив лише один підпис – від імені Радянського Верховного Головокомандування він підписав Акт про капітуляцію Японії, яким було поставлено останню крапку в Другій світовій війні. Потомок гайдамаків, родом з
 12. 12. 12 Уманщини, Кузьма Миколайович Дерев’янко народився за царського режиму, навчався в часи УНР, а професійний злет здійснив за правління більшовиків. Попри численні труднощі, нестатки, репресії колишній селянин зумів стати талановитим розвідником, знавцем кількох іноземних мов, зокрема японської, військовим стратегом. 2 вересня 1945 р., ступивши під спалахами численних фотокамер на палубу лінкора «Міссурі», він разом із найвищим командуванням союзницьких армій підписав Акт про капітуляцію Японії, яким було поставлено останню крапку в другій світовій війні. Короленко, В. Сліпий музикант : повість / В. Короленко. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2016. – 160 с. Петрик — єдиний син багатої дворянської родини Попельських — сліпий від народження. Його мати Анна Михайлівна любить і жаліє хлопчика, тому й виховує його як тендітну квітку. А дядько Максим, який в юності бився під прапором Гарібальді, намагається привчити Петрика до самостійності. Хлопчик починає пізнавати світ на дотик, і одного разу його пальці знаходять клавіші фортепіано. Ще не знаючи ціни своєму таланту, він іде з волоцюгами «шукати правду». І тільки любов тепер здатна примирити його зі світом зрячих. З російської переклав Ф. Гавриш. Національний Реєстр Рекордів України – 2017 : збірка рекордів / Національний Реєстр Рекордів ; В.В. Щербачов. – Київ : Самміт-Книга, 2017. – 200 с.: іл. «Кожен з нас народжений мрійником. Але не кожен здатний злітати в своїх мріях в захмарні висоти. Щасливий той, хто реалізує на практиці найсміливіші і найнезвичайні проекти. Таких часто називають диваками, але визнають – саме такі фантазери-романтики обертають планету, рухають прогрес людства. Таким рекордсменам нашого часу, сміливим мрійникам присвячена ця книга. В якій би сфері людської діяльності не встановлювали рекорди наші герої, ви шановні читачі, можете бути впевнені – ми відкриваємо для вас нові грані можливостей людини. Такої як і ви – мрійника. І хто знає, може статися, що й ви станете автором наступного досягнення і про вас напишуть в нових виданнях Національного Реєстру Рекордів. Дерзайте, і вас впізнають, ваш приклад будуть наслідуват! Адже в житті завжди знайдеться»
 13. 13. 13 Назарук, О. Роксоляна : жінка халіфа й падишаха Сулеймана Великого, завойовника і законодавця : іст. повість з XVI ст. / О. Назарук. – Київ : Знання, 2015. – 366 с. – (Скарби). Сред творів про Роксолану досі найкращим вважають повість Осипа Назарука «Роксоляна» (1930). Книга насичена драматичним історичним колоритом, романтикою мужності та пригод, любовних очікувань і хвилювань, гумором, народними піснями, глибиною релігійних і материнських почуттів, цікавими філософськими міркуваннями. Вивчення джерельних матеріалів з історії Туреччини, літератури й етнографії України дало можливість автору з великою майстерністю відтворити епоху і психологічно правдиво змалювати образи головних героїв повісті. За цю тему бралися багато письменників, драматургів, кінорежисерів, як вітчизняних, так і зарубіжних, але повість О. Назарука залишається неперевершеною. Поляков, В. Після нас / В. Поляков. – Київ : Аграр Медіа Груп, 2017. – 184 с. В своїй новій книзі автор представляє дві повісті «Після нас» та «Веселка після цивілізації», присвячені імовірним шляхам розвитку цивілізацій розумних істот на невідомих світах. Рутківський, В. Сині води : історичний роман : для сер. та ст. шк. віку / В. Рутківський. – Тернопіль :Навчальна книга – Богдан, 2015. – 440 с. Рік 1361. Волею долі князь Дмитро Боброк опиняється в центрі подій, що зрештою, призводить до битви над річкою Сині Води – однієї з найбільших битв у історії середньовічної Європи. Вистояти у смертельній боротьбі йому допомагають троє відчайдушних друзів. Разом з героями роману українського прозаїка Володимира Рутківського «Сині Води» читач не лише зазнає безлічі захопливих пригод, а й дізнається, хто врятував великого князя литовського та руського Ольгерда від стріли найманого вбивці, познайомиться з властителем Золотої Орди ханом Мамаєм, побуває в Києві – одній з найвеличніших столиць Європи. А головне – переконається в тому, що потяг до свободи долає будь-які перепони.
 14. 14. 14 Українські народні романси / упоряд. В. Єсипок. – Київ : «Техніка», 2016. – 208 с. – (Народні джерела). Збірник розраховано на широкий загал шанувальників українського народного романсу, який називають діамантом надзвичайної чистоти. Віками досконало відшліфована поетичність та мелодійність романсу дала йому змогу перейти кордони і стати чи не найвідомішим символом нашої нації в світі. Чайковський, А. Богданко ; За сестрою ; Козацька помста / А. Чайковський. – Київ : Знання, 2016. – 255 с. – (Скарби). До збірки входять історичне оповідання «Богданко», повісті «За сестрою» та «Козацька помста» А. Чайковського (1857 - 1935), в яких відтворена героїчна боротьба українського козацтва із зовнішніми ворогами. Письменник знаходить захоплюючі пригодницькі сюжети, правдиво показує козацькі звичаї, військову тактику, змальовує переконливі образи сміливих і мужніх хлопців та козаків, які, долаючи численні труднощі й небезпеки, самовіддано захищають рідну землю і свій народ. А Чайковський привертає увагу читачів до таких високих якостей героїв своїх творів, як людяність, порядність, милосердя, стриманість, розважливість, щирість. Книга зберігає свою актуальність і сьогодні. Бредбері, Р. Кульбабове вино : повість ; пер. з англ. В. Митрофанова. – Тернопіль.: Навчальна книга – Богдан, 2015. – 328 с. – (Серія «Горизонти фантастики»). Літо у неіснуючому містечку Ґрін Таун 1928 року… Веселі пустощі чотирьох безтурботних хлопчаків… І кульбабове вино, яке готує дідусь… Воно – як чарівна капсула часу, що вбирає у себе досвід минулих літ, воно – як ностальгія за дитинством, у яке зможе хоча б на мить повернутися кожен, хто візьме до рук фантастичну повість Рея Бредбері «Кульбабове вино». Ця книга – острівець, на якому зупиняється час. Її сторінки дихають далекими дитинно-безмежними спогадами – теплими, п’янкими, вічними, проте яких нам не спіймати ніколи.
 15. 15. 15 Даррелл, Д. Моя сім’я та інші звірі : повість ; пер. з англ. Л. Гончар. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2010. – 240 с. У цій книзі я розповів про п'ять років, прожитих нашою родиною на грецькому острові Корфу. Спочатку книга була задумана просто як повість про тваринний світ острова, в якій було б трошки смутку за минулим дням. Однак я відразу зробив серйозну помилку, впустивши на перші сторінки своїх рідних. Опинившись на папері, вони почали зміцнювати свої позиції і напріглашалі з собою будь-яких друзів в усі глави. Лише ціною неймовірних зусиль і великої спритності мені вдалося відстояти подекуди по кілька сторінок, які я міг цілком присвятити тваринам. Діккенс, Ч. Пригоди Олівера Твіста : роман / Чарльз Діккенс ; пер. з англ. Вероніки Черняхівської. – Київ : Знання, 2016. – 446 с. – (Класна література). Один із найвідоміших романів Ч. Діккенса. Це історія хлопця-сироти, який народився у робітному домі і пройшов тяжку школу поневірянь. Тікаючи від них, він опинився на «дні» Лондона у банді злочинців, був поранений, але вистояв, зберігши людську гідність. Вижити й отримати спадщину йому допоміг щасливий випадок, а головне – зустріч із добрими людьми. Це була заслужена винагорода хлопцю за мужність і пережиті страждання. Через весь роман проходить мотив таємниці, на надає оповіді драматизму і відтінок детективу. Твір вражає життєвою правдою і читається із захопленням. Діккенс, Ч. Різдвяні повісті / Чарльз Діккенс ; пер. з англ. О. Мокровольського. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2016. – 160 с. Вперше українською мовою увазі юного читача пропонуються такі твори всесвітньо відомого англійського письменника Чарлза Діккенса: «Різдвяна пісня», «Новорічні дзвони», «Цвіркун домашнього вогнища», «Битва життя», «Одержимий». У них Чарлз Діккенс прославляє звичайні людські радощі і висуває на передній план цінність людського тепла та щастя.

Пропонуємо вашій увазі нові книги, які надійшли до бібліотеки № 157 для дітей міста Києва у другому півріччі 2017 року.

Views

Total views

302

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

0

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×