Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Катерина Шульга - Велосипедні ДСТУ

25 views

Published on

Катерина Шульга, Асоціація велосипедистів Києва. Велосипедні ДСТУ

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Катерина Шульга - Велосипедні ДСТУ

 1. 1. Велосипедні ДСТУ Катерина Шульга, Асоціація велосипедистів Києва
 2. 2. Чому потрібні велоДСТУ? Щоб проектувати якісну, уніфіковану для усіх міст та безпечну велоінфрастурктуру.
 3. 3. Яка користь від велоДСТУ? • Створення єдиної методологічної основи для планування і проектування велосипедної інфраструктури. • Допоможуть втілювати в життя розроблені плани веломереж у різних містах України. • Для розвантаження доріг та вулиць, підвищення безпеки дорожнього руху та зниженню негативного впливу автомобільного транспорту на довкілля.
 4. 4. Чого очікувати після затвердження ДСТУ ? • Формалізації підходів до планування велосипедної інфраструктури • Деталізації наведених в ДБН параметрів проектування велосипедної інфраструктури • Підвищення безпеки велосипедистів шляхом влаштування велоінфраструктури.
 5. 5. Чого очікувати після затвердження ДСТУ ? Визначено поняття “велосипедна інфраструктура”. Усі ДСТУ в Україні мають рекомендаційний характер.
 6. 6. Що вже зроблено? У 2013-2014 роках Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) у співпраці з Асоціацією велосипедистів Києва виконало переклад Рекомендацій з організації руху велосипедного транспорту (ERA).
 7. 7. Що вже зроблено? Оновлений ДБН В.2.3-5:2017 «Вулиці та дороги населених пунктів» вже ґрунтуються на цих німецьких рекомендаціях. Та містить вимогу до планування та проектування велосипедної інфраструктури.
 8. 8. Коли чекати велоДСТУ? АВК і ДП «ДерждорНДІ» уклали договір, за умовами якого ДСТУ мають бути розроблені до 31 грудня 2018 року. 20 серпня 2018 було опубліковано першу редакцію. Проект «Зелене світло для велоруху в громадах» реалізується Асоціацією велосипедистів Києва за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
 9. 9. Давайте, планувати та проектувати якісну велоіфраструктуру разом!

×