Beginners Guide to TikTok for Search - Rachel Pearson - We are Tilt __ Bright...
PL-g_49-gda-p.staruszkiewicz
1. 1
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
DATA
ADRES E-MAIL
TYTUŁ
LEKCJI
PRZEDMIOT PROGRAMOWY (LEKCJA, ZAJĘCIA) POZAPROGRAMOWE
JEŻELI PROGRAMOWY, TO JAKI PRZEDMIOT
WYZWANIA/
SZANSE
CELE
NAUCZANIA
Nauka i doskonalenie sposobów piłki
KRYTERIA
SUKCESU
Uczeń potrafi wykorzystać poznane sposoby prowadzenia piłki
NARZĘDZIA - piłki, pachołki, kamizelki, telefon komórkowy
NOWY TEMAT
Doskonalenie prowadzenia piłki różnymi częściami stopy
ELEMENTY PROFILAKTYKI
WYBRANA DOBRA PRAKTYKA
INTERAKTYWNYCH DYDAKTYK
Losowy wybór drużyn
WYBRANA DOBRA PRAKTYKA
NOWYCH TECHNOLOGII
Telefon komórkowy
PLANOWANY WPŁYW WYBRANYCH NARZĘDZI
NA INNOWACYJNOŚĆ
MOJEGO
NAUCZANIA Użycie telefonu jako narzędzia dydaktycznego
PLAN LEKCJI (45 minut)
(adT) AKADEMIA DYNAMICZNA TOŻSAMOŚĆ_ SZKOLENIA Gdańsk 29.02 – 22.04. 2016
2. 2
NA ODPORNOŚĆ
MOICH UCZNIÓW
Zmuszenie do refleksji nad wykonywanym ćwiczeniem
NA KRYTYCZNE I
KREATYWNE PROCESY
MYŚLOWE MOICH
UCZNIÓW
Uczeń wie kiedy użyć dany sposób przy prowadzeniu piłki
NA ATMOSFERĘ
W KLASIE
Skupienie i radość z gry
4. 4
OPIS PLANU LEKCJI/ PRZEBIEG
CZAS
45`
I. Część wstępna
1. Zbiórka, sprawdzenie obecności uczniów. 2’
2. Przedstawienie tematu lekcji, opis celów. 3’
3. Rozgrzewka: zabawa ożywiająca, ćwiczenia ogólnorozwojowe z
piłkami 10’
II. Część główna
1. Ćwiczenia nauczające techniki prowadzenia piłki wewnętrzną i
zewnętrzną częścią stopy:
-indywidualnie
- w parach
*wykorzystanie telefonu komórkowego do nagrania ćwiczących w celu
wychwycenia popełnianych błędów. 15’
2. Gra szkolna.
*wykorzystanie telefonu komórkowego do zapisu gry 10’
III. Część końcowa
1.Ćwiczenia uspokajające. 2’
2. Zbiórka i podsumowanie lekcji 3’
15’
25’
5’