Урок №___ 5___ клас 1 група ________________
2 група ________________
Тема: Критичне оцінювання інформації, отриманої з Інтернету.
Інструктаж з БЖД
Мета:
навчальна: сформувати вміння здійснювати пошук інформації в мережі
Інтернет, узагальнити правила безпечного використання мережі Інтернет,
формувати вміння аналізувати знайдену в мережі інформацію;
розвивальна: розвивати наочно-образне та алгоритмічне мислення,
пам’ять; формувати вміння виділяти головне, порівнювати і аналізувати;
виховна:виховувати в учнів інформаційну культуру, навички безпечної
роботи в мережі Інтернет, активність, вміння самостійно здобувати знання.
Тип уроку: практичного застосування знань, умінь і навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, тест на тему
«Комп’ютерні мережі», роздатковий матеріал.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Перевірка домашнього завдання
Перевірити зошити з виписаними правилами безпечної роботи в мережі
Інтернет.
ІІІ. Відтворення і коригування опорних знань
Використовуючи систему тестування знань MyTestPro та розроблений
тест «Комп’ютерні мережі» перевірити рівень засвоєння навчального
матеріалу.
ІV. Мотивація навчальної діяльності
У навчальних цілях часто доводиться здійснювати пошук інформації,
наприклад для підготовки реферату. Потрібна інформація може міститися на
різних Інтернет-сайтах. Як правильно організувати пошук інформації в мережі
Інтернет і як з величезної кількості знайденого матеріалу можна виокремити
необхідний? Про це ми говорили на попередніх уроках. І сьогодні настав час
використати набуті знання на практиці.
V. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку
Виконання вправ для зняття м’язової втоми та профілактики погіршення
зору.
VІ. Самостійне виконання практичного завдання
Хід роботи:
1. Запустити браузер (на власний вибір)
2. Перейти на сайт GOOGLE (google.com.ua)
3. Використовуючи можливості пошуку знайти в мережі 10
правил безпечної роботи в мережі Інтернет. Зберегти знайдену
інформацію у вигляді веб-сторінки у власній папці.
4. Перейти на сайт школи (school2pogre.vn.ua).
Використовуючи можливості внутрішнього пошуку знайти інформацію
про свого класного керівника. Зберегти фотографію класного керівника
у власній папці.
5. Використовуючи пошук GOOGLE знайти результати за
наступними запитами, та переглянути ефекти на сторінці пошуку (якщо
нічого не відбувається, спробуйте відкрити перше посилання зі списку
результатів):
 Particle Logo
 do a barrel roll
 zerg rush
6. Використовуючи можливості пошуку, знайдіть на
інтерактивних картах власний будинок (використати можливість
перегляду карти та фотографій з супутника)
VІІ. Домашнє завдання
Повторити конспект, правила безпеки в мережі.
VІІI. Підсумки уроку
ІX. Оцінювання роботи учнів
Оцінка складається з двох частин – за тест та за практичну роботу.

Less14

  • 1.
    Урок №___ 5___клас 1 група ________________ 2 група ________________ Тема: Критичне оцінювання інформації, отриманої з Інтернету. Інструктаж з БЖД Мета: навчальна: сформувати вміння здійснювати пошук інформації в мережі Інтернет, узагальнити правила безпечного використання мережі Інтернет, формувати вміння аналізувати знайдену в мережі інформацію; розвивальна: розвивати наочно-образне та алгоритмічне мислення, пам’ять; формувати вміння виділяти головне, порівнювати і аналізувати; виховна:виховувати в учнів інформаційну культуру, навички безпечної роботи в мережі Інтернет, активність, вміння самостійно здобувати знання. Тип уроку: практичного застосування знань, умінь і навичок. Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, тест на тему «Комп’ютерні мережі», роздатковий матеріал. Хід уроку І. Організаційний етап ІІ. Перевірка домашнього завдання Перевірити зошити з виписаними правилами безпечної роботи в мережі Інтернет. ІІІ. Відтворення і коригування опорних знань Використовуючи систему тестування знань MyTestPro та розроблений тест «Комп’ютерні мережі» перевірити рівень засвоєння навчального матеріалу. ІV. Мотивація навчальної діяльності У навчальних цілях часто доводиться здійснювати пошук інформації, наприклад для підготовки реферату. Потрібна інформація може міститися на різних Інтернет-сайтах. Як правильно організувати пошук інформації в мережі Інтернет і як з величезної кількості знайденого матеріалу можна виокремити необхідний? Про це ми говорили на попередніх уроках. І сьогодні настав час використати набуті знання на практиці. V. Повідомлення теми, цілей, завдань уроку Виконання вправ для зняття м’язової втоми та профілактики погіршення зору. VІ. Самостійне виконання практичного завдання Хід роботи:
  • 2.
    1. Запустити браузер(на власний вибір) 2. Перейти на сайт GOOGLE (google.com.ua) 3. Використовуючи можливості пошуку знайти в мережі 10 правил безпечної роботи в мережі Інтернет. Зберегти знайдену інформацію у вигляді веб-сторінки у власній папці. 4. Перейти на сайт школи (school2pogre.vn.ua). Використовуючи можливості внутрішнього пошуку знайти інформацію про свого класного керівника. Зберегти фотографію класного керівника у власній папці. 5. Використовуючи пошук GOOGLE знайти результати за наступними запитами, та переглянути ефекти на сторінці пошуку (якщо нічого не відбувається, спробуйте відкрити перше посилання зі списку результатів):  Particle Logo  do a barrel roll  zerg rush 6. Використовуючи можливості пошуку, знайдіть на інтерактивних картах власний будинок (використати можливість перегляду карти та фотографій з супутника) VІІ. Домашнє завдання Повторити конспект, правила безпеки в мережі. VІІI. Підсумки уроку ІX. Оцінювання роботи учнів Оцінка складається з двох частин – за тест та за практичну роботу.