Конспект уроку на тему: "Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти муль...Андрей Виноходов
Конспект уроку в 6-му класі плюс презентація.
Тема: Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти мультимедіа.
Мета:
навчальна: дати поняття мультимедіа, мультимедійних повідомлень, об’єктів мультимедіа; ознайомити учнів з областями використання мультимедіа; розглянути пристрої для роботи з мультимедіа; сформувати вміння копіювати об’єкти мультимедіа на комп’ютер;
розвивальна: формувати вміння міркувати; розвивати інформаційну культуру учня;
виховна: виховувати увагу, уміння самостійно здобувати знання.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання: стенд «Мультимедійні пристрої», комп’ютери, мультимедійні пристрої (цифровий фотоапарат, мікрофон), проектор.
Автор: Виноходов Андрій Анатолійович вчитель інформатики КЗ «Нікопольска СЗШ І-ІІІ ст.. №9»
Конспект уроку на тему: "Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти муль...Андрей Виноходов
Конспект уроку в 6-му класі плюс презентація.
Тема: Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти мультимедіа.
Мета:
навчальна: дати поняття мультимедіа, мультимедійних повідомлень, об’єктів мультимедіа; ознайомити учнів з областями використання мультимедіа; розглянути пристрої для роботи з мультимедіа; сформувати вміння копіювати об’єкти мультимедіа на комп’ютер;
розвивальна: формувати вміння міркувати; розвивати інформаційну культуру учня;
виховна: виховувати увагу, уміння самостійно здобувати знання.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання: стенд «Мультимедійні пристрої», комп’ютери, мультимедійні пристрої (цифровий фотоапарат, мікрофон), проектор.
Автор: Виноходов Андрій Анатолійович вчитель інформатики КЗ «Нікопольска СЗШ І-ІІІ ст.. №9»
Конспект уроку на тему: "Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти муль...Андрей Виноходов
Конспект уроку в 6-му класі плюс презентація.
Тема: Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти мультимедіа.
Мета:
навчальна: дати поняття мультимедіа, мультимедійних повідомлень, об’єктів мультимедіа; ознайомити учнів з областями використання мультимедіа; розглянути пристрої для роботи з мультимедіа; сформувати вміння копіювати об’єкти мультимедіа на комп’ютер;
розвивальна: формувати вміння міркувати; розвивати інформаційну культуру учня;
виховна: виховувати увагу, уміння самостійно здобувати знання.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання: стенд «Мультимедійні пристрої», комп’ютери, мультимедійні пристрої (цифровий фотоапарат, мікрофон), проектор.
Автор: Виноходов Андрій Анатолійович вчитель інформатики КЗ «Нікопольска СЗШ І-ІІІ ст.. №9»
Конспект уроку на тему: "Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти муль...Андрей Виноходов
Конспект уроку в 6-му класі плюс презентація.
Тема: Поняття про мультимедійні повідомлення, Об’єкти мультимедіа.
Мета:
навчальна: дати поняття мультимедіа, мультимедійних повідомлень, об’єктів мультимедіа; ознайомити учнів з областями використання мультимедіа; розглянути пристрої для роботи з мультимедіа; сформувати вміння копіювати об’єкти мультимедіа на комп’ютер;
розвивальна: формувати вміння міркувати; розвивати інформаційну культуру учня;
виховна: виховувати увагу, уміння самостійно здобувати знання.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання: стенд «Мультимедійні пристрої», комп’ютери, мультимедійні пристрої (цифровий фотоапарат, мікрофон), проектор.
Автор: Виноходов Андрій Анатолійович вчитель інформатики КЗ «Нікопольска СЗШ І-ІІІ ст.. №9»
The document provides analysis of the music video for Eminem's song "Stan" featuring Dido:
1) It tells the story of an obsessed fan named Stan who writes increasingly desperate letters to Eminem hoping for a response. When none comes, Stan drives his pregnant girlfriend off a bridge in his car.
2) The music video uses dark lighting and a run-down house to depict Stan's deteriorating mental state as his obsession grows. Dido's vocals add emotion and help audiences feel the song's message.
3) In the end, Eminem responds to Stan's final letter, only to learn that Stan has already died in the reported car crash off the bridge. The video
Let's face it, Adele is an a-ma-zing singer, but is she amazing at email?
It's debatable, but we think she would be.
So, what can Adele teach us about how to do email better?
Like Adele, email marketing has a ton of raving fans. More people are subscribing to and engaging with email campaigns than ever before and companies continue to see impressive ROI from email marketing.
View this fun and engaging slide deck as we journey through how we think Adele would do email.
“... the workshop was excellent. It was very
professionally and warmly presented with great
content and some lovely 'light-bulb' moments.
Highly recommended.”
An infographic to show the strengths of using Linkedin vs Email Marketing. Two amazing tools for Marketing your business and generating sales prospects, but which platform should you choose?
Check out our blog for loads more top tips, infographics and videos - www.popcorn.email/blog
UK manufacturer with expertise in absorbency and material science, for use in medical, dental, laboratory, care home, emergency care or veterinary applications. Standard and bespoke products, buy direct!
This document provides summaries of various urban design, revitalization, and new community projects completed in Brazil and the United States between 1984-2005. The projects include waterfront developments, master plans, residential communities, streetscaping, and riverfront revitalization projects in cities across Brazil such as Rio de Janeiro, Nova Lima, Serra, Vitoria, Niteroi, Uberlandia, and Juiz de Fora as well as projects in California cities including Grover Beach and Redding.
Clasificación de los procesos psicológicosKaren-Michelle
Los procesos psicológicos cognitivos fundamentales son la atención, la sensación, la percepción, el aprendizaje, la memoria, el pensamiento, el lenguaje, la motivación, la emoción, la inteligencia y la personalidad. Estos procesos cognitivos afectan a la conducta humana tanto normal como anormal.
Este documento describe Slideshare, una plataforma en línea gratuita para compartir presentaciones de PowerPoint u OpenOffice. Los usuarios pueden subir sus presentaciones a Slideshare donde quedan almacenadas en formato flash para ser visualizadas en línea. El documento explica cómo registrarse en Slideshare, subir una presentación y ver los resultados.
Transient thermal analysis of a clutch plate in AnsysRahul Shedage
This document describes how to perform a transient thermal analysis of a clutch plate using finite element analysis software. The analysis involves:
1) Setting up the project, defining engineering data like thermal conductivity, and importing the clutch plate geometry file.
2) Generating a mesh on the clutch plate model.
3) Applying loads like convection and a temperature profile on surfaces, and boundary conditions.
4) Solving the model to determine the temperature distribution and total heat flux over time.
5) Viewing the results of the transient thermal analysis like temperature, total heat flux.
This document discusses the gap between the number of computer science students and available jobs in the field. It notes that while there will be over 1 million unfilled programming jobs by 2020, the number of computer science graduates has declined since 2003. This is partly because computer science is only offered in 5% of U.S. high schools. The document argues that computer science education should be more widely available as it teaches important problem-solving skills and can lead to well-paying jobs across many industries.
Este documento proporciona una guía sobre cómo administrar y optimizar una página de Facebook para marcas y empresas. Explica la diferencia entre un perfil de Facebook personal y una página de Facebook para empresas, y destaca la importancia de aumentar la participación de los seguidores a través de me gusta, comentarios y compartidos. También cubre temas como publicaciones, videos, comentarios, estadísticas, anuncios y más.
شركة ترميمات بالرياض شركة ربيع الرياض0551179010 تقدم خدمات مميزة في العزل ال...Tamer ahmed abd elfttah
شركة ترميمات بالرياض شركة ربيع الرياض0551179010 تقدم خدمات مميزة في العزل الحراري والمائي داخل وخارج الرياض. رابط الموقع: https://www.riyadhleakage.com/%d8%b4%d8%b1%d9%83%d8%a9-%d8%aa%d8%b1%d9%85%d9%8a%d9%85%d8%a7%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d9%84%d8%b1%d9%8a%d8%a7%d8%b6/
شركة ترميمات بالرياض 0551179010 افضل شركات ومكاتب بالدمام بجدة بمكة المباني المنازل القديمة الفلل
شركة ترميمات بالرياض يعد ترميم المباني وخاصة السكنية من الأمور الأكثر خطورة و أهمية بلا شك نظرا لتعلقها بأمن وسلامة أصحاب المبني السكني سواء كان هذا المبني فيلا أو قصر أو منزل أو شركة وغيرهم من المباني الإنشائية فلابد من أن يتولي هذا إهتماما بالغا .
فعندما تمر فترات علي المباني الإنشائية تتعرض لعوامل التعرية والعوامل المحيطة بها والتي تؤثر عليها سلبيها وتحدث بها التلفيات والتشوهات فلابد من حرص من يقطن هذه المباني وأخذ الحيطة والحذر لتفادي وتجنب أي ضرر للمبني
Este documento describe los conceptos básicos de la gerencia de proyectos. Explica que la gerencia de proyectos involucra organizar y administrar recursos para completar un proyecto dentro del tiempo, alcance y costo planificados. Describe las características generales de un proyecto como su duración limitada, resultados únicos y estructura organizada. También cubre los elementos clave del ciclo de vida de un proyecto como las fases inicial, intermedia y final.
The document discusses the history and development of chocolate over centuries. It details how cocoa beans were first used by Mesoamerican cultures before being introduced to Europe where it became popular in powder and liquid forms. Chocolate production methods were refined over the 17th and 18th centuries to create chocolate candy, bars, and other familiar products still enjoyed today.
The document discusses the benefits of exercise for mental health. Regular physical activity can help reduce anxiety and depression and improve mood and cognitive functioning. Exercise boosts blood flow and levels of neurotransmitters and endorphins which elevate and stabilize mood.
The document discusses the benefits of exercise for mental health. Regular physical activity can help reduce anxiety and depression and improve mood and cognitive function. Exercise causes chemical changes in the brain that may help protect against mental illness and improve symptoms for those who already suffer from conditions like anxiety and depression.
The document discusses the benefits of exercise for mental health. Regular physical activity can help reduce anxiety and depression and improve mood and cognitive functioning. Exercise boosts blood flow, releases endorphins, and promotes changes in the brain which help enhance one's emotional well-being and mental clarity.
The document discusses the benefits of exercise for mental health. Regular physical activity can help reduce anxiety and depression and improve mood and cognitive functioning. Exercise boosts blood flow, releases endorphins, and promotes changes in the brain which help enhance one's emotional well-being and mental clarity.
The document discusses the benefits of exercise for mental health. Regular physical activity can help reduce anxiety and depression and improve mood and cognitive functioning. Exercise causes chemical changes in the brain that may help protect against mental illness and improve symptoms.
1. Урок 15. Практична робота 5. Працюємо з мультимедіа.
Цілі:
навчальна:сформуватипоняття про мультимедійні програвачі, їх призначення
і функціональні можливості; удосконалювати навички роботи з мультимедійними
об’єктами, мультимедійними програвачами;
розвивальна: формувати навички самоконтролю; сприяти розвитку логічного
мислення; формувати вміння узагальнювати, міркувати;
виховна: виховувати відповідальність, самостійність.
Тип уроку: формування навичок і вмінь.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна
презентація.
Хід уроку
І. Організаційний етап
II. Відтворенняі коригуванняопорних знань
Гра «мікрофон»
— Яку інформацію називають мультимедійною?
— Що є об’єктамимультимедіа?
— У яких галузях використовується мультимедіа?
— Які пристроїназивають мультимедійними?
— Які носії інформації використовують умультимедійних пристроях?
— Які ви знаєте пристрої для роботиз мультимедіа?
— Як під’єднати мультимедійний пристрій до комп’ютераз метою копіювання
даних?
ІІІ. Перевірка домашньогозавдання
IV. Мотиваціянавчальноїдіяльності
— Ви вже знаєте, наскільки цікавою та корисною може бути робота з
мультимедіа. Для цього існують спеціальні програми.
— Чи хотіли б ви навчитися самостійно працювати з такими програмами?
V. Повідомленнятеми, мети і завдань уроку
VI. Сприйманняй усвідомленняновогоматеріалу
Пояснення вчителя з елементами демонстрування
Програми для роботи з мультимедійними об'єктами
Для відтворення файлів мультимедіа створено спеціальні програми. Вони
належать до складу більшості операційних систем. До таких програм належать
мультимедійні програвачі. Розповсюдженими є мультимедійні плеєри Програвач
2. Windows Media (Windows Media Player), Winamp, Media Player Classic, QuickTime
Player, Flv Player та ін.
Програвач Windows Media (Windows Media Player) належить до складу
операційної системи Windows. Можна використовувати й інші програми, але для
цього їх слід встановити на комп’ютер.
Розглянемо програму Windows Media Player (Медіапрогравач Windows) —
програвач звукових і відеофайлів. Остання версія цього програвача, Windows Media
Player 11, вбудована в операційну систему Windows 7. Для ОС Windows XP SP2
програвач Windows Media Player 11 доступний для скачування згідно з посиланням:
(http://www.microsoft.com/en-us/download/default.aspx)
Програвач Windows Media (Медіапрогравач Windows).
Використовуючи Медіапрогравач Windows, можна переглядати відеофільми,
прослуховувати музичні файли, аудіокниги тощо.
Для її запуску слід виконати Пуск ^ Усі програми ^ Стандартні ^ Розваги ^
Програвач Windows Media.
Для керування відтворенням програвач зазвичай має такі кнопки:
Відтворити/Зупинити, Вперед, Назад, Вимкнути звук, Регулятор гучності.
Для того щоб відтворити мультимедійний файл, необхідно, щоб він належав до
бібліотеки програми. Зазвичай до бібліотеки зараховуються файли, що містяться в
папках Моя музика, Моївідеозаписи. Отже, щоб внести файл до бібліотеки
Медіапрогравача Windows, достатньо скопіювати його до відповідної папки:
музичний файл — до папки Моя музика, відеофайл — до папки Мої відеозаписи.
Після запуску програми Медіапрогравач Windows в Області навігації поточною
є одна з бібліотек, наприклад бібліотека Музика, а в Області відомостей
відображається список об’єктів мультимедіа, вигляд якого залежить від вибраного
способуподання. Для перегляду чи прослуховування інших об’єктів мультимедіа по-
трібно перейти до іншої бібліотеки. Для цього слід:
Вибрати кнопку Вибір категорії над Областю навігації.
Вибрати у списку кнопки вид об’єктів, які відображатимуться в Області
відомостей: Музика, Зображення, Відео, Записані телепрограми або Інші медіафайли.
Вибрати у списку Бібліотека в Області навігації один зі способів добору
мультимедіа об’єктів — Нещодавно додані, Виконавець, Альбом тощо.
Вибрати в Області відомостей потрібний файл або альбом.
Вибрати кнопку Відтворити, якщо відтворення не розпочалося автоматично.
Перейти до іншої бібліотеки можна також з використанням команд меню Бібліотека.
Для прослуховування (перегляду) наступного об’єкта необхідно вибрати кнопку
Наступний. Для повернення до прослуховування (перегляду) попереднього об’єкта
необхідно вибрати кнопку Попередній. Призупинення відтворення здійснюється
вибором кнопки Пауза, а продовження відтворення — вибором кнопки Відтворити.
Щоб припинити відтворення, слід вибрати кнопку Зупинити.
3. Зміна гучності звучання відбувається переміщенням повзунка Регулятора
гучності.
Для відтворення інших об’єктів слід знову виконати описаний вище алгоритм.
Для прискорення відтворення певного мультимедійного файла можна відкрити
папку, що містить потрібний файл, відкрити контекстне меню файла і виконати
Відкрити за допомогою ^ Медіапрогравач Windows.
VII. Первинне застосуванняновихзнань
Фронтальне опитування
Для чого призначені мультимедійні програвачі?
Який мультимедійний програвач належить до складу ОС Windows?
(Медіапрогравач Windows)
Для чого призначена програма Медіапрогравач Windows?
Який тип файлів може відтворювати Медіапрогравач Windows? (Аудіо,
відео, зображення)
Які додатковіфункції має Медіапрогравач Windows? (Копіювання з диска,
запис на диск)
Які бібліотеки має Медіапрогравач Windows? (Музика, Відео,
Зображення)
Робота в парах «Я — тобі, ти — мені»
Кожен учень готує запитання з теми «Мультимедіа» і ставить його своєму
партнеру. Учитель коригує відповіді учнів (за потреби).
Підготовка до виконання практичної роботи
Вчитель покроководемонструє виконання практичної роботи за інструктивними
картками.
VIII. Самостійнезастосуваннязнань у стандартнихситуаціях
Практична робота № 5 «Працюємо з мультимедіа».
Виконання комплексу вправ для зняття зорової втоми (Варіант 2) Учитель,
враховуючи індивідуальні особливості учнів класу, самостійно визначає час і термін
проведення комплексу вправ під час роботи (як правило, через 8-10 хвилин після
початку роботи).
(За наявності підручника завданнядля практичної роботи можна взяти звідти)
Завдання
1. Зробіть з використанням цифровогофотоапарату або мобільного телефону
4-5 фотографій кабінету інформатики.
2. Створіть з використанням цифрової відеокамери, цифрового фотоапарату
або мобільного телефону відеозапис уроку інформатики тривалістю 30-40
секунд.
3. Створіть у власній папці папку Практична робота 5, а в ній — папки Фото
та Відео
4. 3
4. Скопіюйте із зазначених у завданнях 1 та 2 пристроїв файли фотографій до
створеної папки Фото, а відеофайл — до папки Відео.
5. Додайте до бібліотеки Відео Програвача Windows Media створений
відеофільм.
6. Перегляньте відеофільм у програмі Програвач Windows Media.
7. Здійсніть пошук музичних файлів з розширенням mp3 на комп’ютері.
8. Додайте два (на вибір) музичні файли із знайдених до бібліотеки Музика
Програвача Windows Media.
9. Відтворіть музичні файли.
IX. Домашнє завдання
Опрацювати відповідний параграф підручника ст. 103-105 , конспект уроку.
X. ПІДСУМКИ уроку Рефлексія
Що ви навчились робити на уроці?
Що нового дізнались?
Що вам сподобалось найбільше?
Що вам запам’яталось?
XI. Оцінюванняроботи учнів