1. Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Христини Алчевської
Відкритий урок
з англійської мови
1 клас
Проведений вчителем
англійської мови Бугай В.В.
2. 2
2012
Урок 7.
Тема: My school. Моя школа. Шкільне приладдя. Абетка.
Мета:
освітня - практикувати вітання англійською мовою;
опрацювати мовний засіб « How are you?» та відповіді на ці
запитання;
навчити виконувати прості інструкції.
розвивальна - розвивати увагу, навички аудіювання, говоріння;
розвивати дрібну моторику руки та прописати дві літери алфавіту.
виховна - виховувати дисципліну, звичку до систематичної розумової праці.
Обладнання: іграшка, м’яч, картки з літерами, з шкільним приладдям, з
малюнками настрою, диск.
План
1. Уведення в англомовну атмосферу.
2. Перевірка знань.
3. Фізкультхвилинка.
4. Презентація нового матеріалу.
5. Слухання запису.
6. Написання літери в зошиті.
7. Завершення уроку.
Хід уроку:
1. - Hello, children!
- Hello!
- Sit down, please. I am glad to see you! Сьогодні до нас у
гості прийшла качка: My name is MaсDuck. And what is your
name?....
- Look! This face is Smiley.
It says: “ I am fine, thanks”.
3. 3
This face says: “ I am OK, thanks”.
And this face says: “ I am so-so, thanks”.
So, how are you?...
2. На минулому уроці ми разом з вами знайшли коробочку, в якій лежало
шкільне приладдя. Давайте ще раз повторимо: a bag, a book, a pen, a pencil.
Я буду кидати м’яч і називати предмет українською мовою, а ви мені
будете відповідати англійською мовою.
Thank you! And now look at the blackboard. Here we can see these things. А
тепер один учень виходить до мене і повертається до класу, а ми тим
часом забираємо одну картку і він повинен сказати чого не вистачає
англійською мовою.
3. OK, thank you and now stand up, please. Let’s relax.
Hands up, hands down, hands on hips, turn around.
Clap, clap, step, step! One, two, three – hop!
One, two, three – stop!
Touch your cheeks, touch your nose,
touch your ears, touch your toes!
Hands up, hands down, hands on hips and sit down.
4. Наша качка МакДак уже засиділась і хоче швидше вирушити в дорогу, а
дорога їй лежить не легка. Коли вона летіла у вирій,
то відбилась від своєї стаї. А хоче вона дістатися до
дуже знаменитої ферми, в якій живуть багато звірів,
птахів, комах. А ось і власник цієї ферми містер
Джонс. От вона йде і йде, коли це назустріч їй
повзе комаха-мураха і щось із собою тягне. Качка
питає : « А куди це ти мандруєш, комахо?» - « До
4. 4
знаменитої ферми, власником якої є містер Джонс». – « А що це ти з
собою тягнеш? Може тобі допомогти?» - « Так, я бачу, що тут дуже багато
діток і вони ще маленькі та ходять до 1-го класу, і я б хотіла віддати їм цю
літеру, щоб вони запам’ятали її назавжди – так як це перша літера
англійського алфавіту і вона дуже тісно пов’язана зі мною.
5. Repeat after me Aa ant:
the “A” says e,
the “A” says e,
every letter makes a sound,
the “A” says e: ant, Ann.
Кожна літера утворює звук. Так і в цій пісні говориться, що літера «ей»
має звук е.
Open your books at page 17, trace and name. А зараз давайте напишем літеру
в повітрі. От ми й познайомилися з 1-ою літерою.
Але подорож на цьому не закінчується, от їх уже
двоє, уже їм веселіше і по дорозі вони зустрічають
ведмедика. Ведмедик також несе із собою літеру.
Літера Bb.
6. Open your copy-books and let’s try to write a letter.
7. Thank you for your work. Take your books and put them into your bags.
Stand up, please. The lesson is over. Goodbye!