Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Profesjonalny emailing: Dlaczego warto segmentować odbiorców

0 views

Published on

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Profesjonalny emailing: Dlaczego warto segmentować odbiorców

  1. 1. Profesjonalny e-mailing:Dlaczego warto segmentować odbiorców? Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  2. 2. źródło informacji http://www.emarketer.com/ Na początek kilka faktów: Lojalny, targetowany e-mailing przynosi:  o 40% wyższe wskaźniki otwarć  o 22% wyższe wskaźniki kliknięć w linki  o 29% wyższe wskaźniki transakcjiDlaczego!? Jak!? Czy to prawda?! Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  3. 3. źródło informacji http://www.emarketer.com/ Co z moimi 81,6% wiadomości?! Tylko 18,4% wiadomości zwraca zysk w przypadku wysyłki masowej bez segmentacji i targetowania.Subskrybent traktowany ogólnie i masowo to odbiorca SKWASZONY! Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  4. 4. Segmentacja Co to jest? Jak to robić? Jakich danych używać? Skąd brać dane? Kiedy i jak używać?Czyli krótka instrukcja obsługi... Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  5. 5. Wysyłaj przemyślane mailingi!Dopasuj zawartość do odbiorcy... Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  6. 6. Wykorzystaj wszelkie możliwościi narzędzia!Daj z siebie wszystko, a więcejzyskasz... Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  7. 7. Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)Zbieraj dane o subskrybentach! Wysyłaj to co ich interesuje! Bądź LOJALNY wobec swoich zobowiązań i obietnic...
  8. 8. Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)Osiągnąłeś cel! Wiesz już co to jest segmentacja, jak ją tworzyć i jak jej używać!?Do dzieła! Zaskocz swoich odbiorców i zwiększ zyski już od dziś!

×