Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Profesjonalny emailing: Dlaczego warto segmentować odbiorców

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

Check these out next

1 of 8 Ad

More Related Content

Viewers also liked (20)

Similar to Profesjonalny emailing: Dlaczego warto segmentować odbiorców (20)

Advertisement

More from GetResponsePL (20)

Profesjonalny emailing: Dlaczego warto segmentować odbiorców

  1. 1. Profesjonalny e-mailing: Dlaczego warto segmentować odbiorców? Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  2. 2. źródło informacji http://www.emarketer.com/ Na początek kilka faktów: Lojalny, targetowany e-mailing przynosi:  o 40% wyższe wskaźniki otwarć  o 22% wyższe wskaźniki kliknięć w linki  o 29% wyższe wskaźniki transakcji Dlaczego!? Jak!? Czy to prawda?! Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  3. 3. źródło informacji http://www.emarketer.com/ Co z moimi 81,6% wiadomości?! Tylko 18,4% wiadomości zwraca zysk w przypadku wysyłki masowej bez segmentacji i targetowania. Subskrybent traktowany ogólnie i masowo to odbiorca SKWASZONY! Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  4. 4. Segmentacja  Co to jest?  Jak to robić?  Jakich danych używać?  Skąd brać dane?  Kiedy i jak używać? Czyli krótka instrukcja obsługi... Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  5. 5. Wysyłaj przemyślane mailingi! Dopasuj zawartość do odbiorcy... Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  6. 6. Wykorzystaj wszelkie możliwości i narzędzia! Daj z siebie wszystko, a więcej zyskasz... Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse)
  7. 7. Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse) Zbieraj dane o subskrybentach! Wysyłaj to co ich interesuje! Bądź LOJALNY wobec swoich zobowiązań i obietnic...
  8. 8. Maciej Górski – Email Marketing Expert (GetResponse) Osiągnąłeś cel! Wiesz już co to jest segmentacja, jak ją tworzyć i jak jej używać!? Do dzieła! Zaskocz swoich odbiorców i zwiększ zyski już od dziś!

×