SlideShare a Scribd company logo
“ПОВІТРЯ, ЙОГО СКЛАД ТА ВЛАСТИВОСТІ”
Мета:формувати в учнів уявлення про повітря, його склад; ознайомитиз
властивостямиповітря (пружність, теплопровідність, розширення під час
нагрівання); виховувати дбайливе ставлення до всіх багатств природи.
Хід уроку
I. Організаційний момент
II. Актуалізаціяопорних знань
III. Повідомленнятеми і мети уроку
— Сьогодніна уроці ви дізнаєтеся про властивостіі склад повітря.
IV. Вивченнянового матеріалу
1. Роботаза підручником (с. 29–31)
— Ми починаємо вивчати нову тему «Повітря». Прочитайте на с. 29, про що ви
дізнаєтеся в цій темі.
— Для чого людині потрібне повітря?
— Розгляньтемалюнок 20 на с. 29. Ця діаграма зображуєсклад повітря. З яких газів
складається повітряна оболонкаЗемлі?
— Що ви дізналися про кисень?
— Виявляється, що колись, давним-давно, наша планета була молодою, оскільки
тільки утворилась у космічномупросторі. Тодів складі повітря не було кисню.
Чому? Тодіна Землі не існувало рослин. Тільки з появоюзелених рослину складі
повітря з’явився кисень.
— Запам’ятайте! Людям та іншим живим істотам для життя потрібне повітря, у
якому міститься кисень.
— Поміркуйте, звідки беруться домішки у повітрі.
— Пригадайте, з якими властивостямиповітря ви вже знайомі.
— Чи доводилосявам бачити повітря? Як можна довестиіснування повітря навколо
нас?
— Повітря слабо проводить тепло. Де використовують цю властивість повітря?
— Поміркуйте, чомуцегла з отворамита пористийпінопласт погано проводять
тепло.
— Як Сонценагріває повітря?
— Що відбувається з повітрям при нагріванні? А при охолодженні?
— Тому біля земної поверхні повітря тепліше, а піднімаючись угору,
охолоджується.
— Яку властивість повітря можна спостерігати, провівши дослід з м’ячем?
— Подумайте, як люди використовують згаданувластивість повітря.
Висновки. Навколо Землі є повітря. Повітря — прозоре. Повітря займає простір,
воно легше за воду, пружне й має здатність стискатися.
2. Фізкультхвилинка
V. Узагальненняй систематизаціяотриманихзнань
1. Роботав парах
— Повітря оточуєнас скрізь. Але ми його не бачимо, адже воно прозоре. А чомуж
тоді небо блакитне? Бо товстийшар повітря, який оточуєнашу планету, освітлений
Сонцем, набуває блакитного забарвлення. Коликосмонавтидивляться на Землю із
космічного корабля, вонибачать, як наша планета переливається всіма відтінками
блакитних кольорів.
— Поміркуйте! Чому космонавти, які виходять у відкритий космос, і водолази, які
спускаються в морськіглибини, вимушені вдягати спеціальні скафандри?
— Чому кулька, заповнена повітрям, не тоне? (Повітря легше за воду.)
— Чому м’яч після удару відскакує? (Повітря пружне, воно має здатність
стискатися. При ударі м’ячаоб підлогу або землю повітря, яке в ньому міститься,
миттєво стискається. Оскільки воно пружне, то відразу розширюється, внаслідок
чого м’яч відскакує після удару.)
2. Роботав групах
— Поміркуйте!
— Чому в теплій кімнаті кулька більша? А в холодній та сама кулька стає меншою?
(Від нагрівання повітря розширюється, від охолодження — стискається.)
— Чому птахи настовбурчують пір’я під час морозів?
— Чому вікна в будинках мають подвійне, а іноді — потрійне скло?
— Коли краще зберігається тепло в кімнаті: якщо вікно засклене товстим склом чи
коли воно з подвійними рамами?
— Чому взимку в шубі тепліше, ніж в осінньомуодязі? Чому в морознупогоду
люди надівають речі зі штучного або натурального хутра?
— Як люди використовують у побуті властивість повітря погано проводититепло?
— Наведіть власні приклади практичного використання людиноюзнань про
властивостіповітря.
— Про що ви дізналися з рубрики «Для допитливих»?
— Від нагрівання повітря розширюється, а від охолодження — стискається. Повітря
погано проводить тепло. Повітря складається із суміші газів. Усім організмам для
дихання потрібний кисень, який виробляють рослини.
VІ. Підбиття підсумків. Рефлексія
— Прочитайте висновкина с. 31.
— Опишіть повітря за його властивостями.
— Доведіть, що нас оточуєповітряний простір.
— Чому іграшки, заповнені повітрям, не тонуть у воді?
— Чому підстрибує м’яч?
— Поясніть, чому кажуть, що повітря — це невидимий «одяг» Землі.
— Як змінюється стан повітря при нагріванні й охолодженні?
— Чому рослинине замерзають під снігом?
— З чого складається повітря?
— Що потрібно організмам для життя?
VІІ . Домашнє завдання
С. 29–31. Проект «Облаштовуємо нашу планету».
— Чому необхідно, щоб нашу прекрасну планету прикрашало багато зелених
рослин?

More Related Content

What's hot

Prezentacia
PrezentaciaPrezentacia
Prezentaciaptrsm54
 
Гра "Найрозумніший"
Гра "Найрозумніший"Гра "Найрозумніший"
Гра "Найрозумніший"
Юлія Дворак
 
мой квк фізика
мой квк фізикамой квк фізика
мой квк фізикаTatjana_Gavr
 
вода та її властивості
вода та її властивостівода та її властивості
вода та її властивості
Elena Nosirova
 
сузір'я
сузір'ясузір'я
сузір'яane4ka95
 
зорі
зорізорі
зорі
vira2015
 
зорі
зорізорі
зорі
vira2015
 
презентація найрозумніший.Ppt
презентація найрозумніший.Pptпрезентація найрозумніший.Ppt
презентація найрозумніший.Ppt
gfdkj
 
Космос - далекий чи близький.
Космос -  далекий чи близький. Космос -  далекий чи близький.
Космос - далекий чи близький.
UlianaKozyra
 
1 полярна зірка, 2 великий віз, 3 малий віз, 4 сузір’я кассіопеї1
1 полярна зірка, 2 великий віз, 3 малий віз, 4 сузір’я кассіопеї11 полярна зірка, 2 великий віз, 3 малий віз, 4 сузір’я кассіопеї1
1 полярна зірка, 2 великий віз, 3 малий віз, 4 сузір’я кассіопеї1moralezz1
 
346 школа піфагора
346 школа піфагора346 школа піфагора
346 школа піфагораjasperwtf
 
7. біосфера
7. біосфера7. біосфера
7. біосфераkurdynaos
 
зорі та сузір'я
зорі та сузір'язорі та сузір'я
зорі та сузір'я
Галина Логвин
 
наш любимий дітсадок.
наш любимий дітсадок.наш любимий дітсадок.
наш любимий дітсадок.lyp439
 
Космос - далекий чи близький
Космос -  далекий чи близькийКосмос -  далекий чи близький
Космос - далекий чи близький
UlianaKozyra
 

What's hot (19)

Prezentacia
PrezentaciaPrezentacia
Prezentacia
 
Гра "Найрозумніший"
Гра "Найрозумніший"Гра "Найрозумніший"
Гра "Найрозумніший"
 
мой квк фізика
мой квк фізикамой квк фізика
мой квк фізика
 
вода та її властивості
вода та її властивостівода та її властивості
вода та її властивості
 
сузір'я
сузір'ясузір'я
сузір'я
 
зорі
зорізорі
зорі
 
зорі
зорізорі
зорі
 
презентація найрозумніший.Ppt
презентація найрозумніший.Pptпрезентація найрозумніший.Ppt
презентація найрозумніший.Ppt
 
Космос - далекий чи близький.
Космос -  далекий чи близький. Космос -  далекий чи близький.
Космос - далекий чи близький.
 
70
7070
70
 
6 клас
6 клас6 клас
6 клас
 
гра поле чудес
гра поле чудесгра поле чудес
гра поле чудес
 
1 полярна зірка, 2 великий віз, 3 малий віз, 4 сузір’я кассіопеї1
1 полярна зірка, 2 великий віз, 3 малий віз, 4 сузір’я кассіопеї11 полярна зірка, 2 великий віз, 3 малий віз, 4 сузір’я кассіопеї1
1 полярна зірка, 2 великий віз, 3 малий віз, 4 сузір’я кассіопеї1
 
346 школа піфагора
346 школа піфагора346 школа піфагора
346 школа піфагора
 
7. біосфера
7. біосфера7. біосфера
7. біосфера
 
сузір’я
сузір’ясузір’я
сузір’я
 
зорі та сузір'я
зорі та сузір'язорі та сузір'я
зорі та сузір'я
 
наш любимий дітсадок.
наш любимий дітсадок.наш любимий дітсадок.
наш любимий дітсадок.
 
Космос - далекий чи близький
Космос -  далекий чи близькийКосмос -  далекий чи близький
Космос - далекий чи близький
 

Similar to povitrya

природознавство 3 клас
природознавство 3 класприродознавство 3 клас
природознавство 3 клас
innapol
 
The air around us. The properties of air
The air around us. The properties of airThe air around us. The properties of air
The air around us. The properties of air
Angelina Podosokorskaya
 
Конвекція
КонвекціяКонвекція
Конвекція
sveta7940
 
Зелений Пакет - Атмосфера, її склад та будова
Зелений Пакет - Атмосфера, її склад та будоваЗелений Пакет - Атмосфера, її склад та будова
Зелений Пакет - Атмосфера, її склад та будова
greenpack-ukraine
 
цікава фізика
цікава фізикацікава фізика
цікава фізика
tereb lv
 
Тема уроку: Клімат та кліматотвірні чинники / А.К. Гапон
Тема уроку: Клімат та кліматотвірні чинники / А.К. Гапон Тема уроку: Клімат та кліматотвірні чинники / А.К. Гапон
Тема уроку: Клімат та кліматотвірні чинники / А.К. Гапон
Яна Іванова
 
Урок 33.18. Урок-гра "Подорож до країни "Теплота""
Урок 33.18. Урок-гра "Подорож до країни "Теплота""Урок 33.18. Урок-гра "Подорож до країни "Теплота""
Урок 33.18. Урок-гра "Подорож до країни "Теплота""
Александр Волошен
 
тиждень фізики
тиждень фізикитиждень фізики
тиждень фізикиdarkvadim
 
Презентація: Конвекція
Презентація: Конвекція Презентація: Конвекція
Презентація: Конвекція
sveta7940
 
літосфера 1 урок power point
літосфера 1 урок power pointлітосфера 1 урок power point
літосфера 1 урок power point
Любов Кравцова
 
Цікава фізика
Цікава фізикаЦікава фізика
Цікава фізикаLiza
 
125
125125
8954545545
89545455458954545545
8954545545
VladimirVoroniuk
 
Урок "Терморегуляція тіла "
Урок "Терморегуляція тіла "Урок "Терморегуляція тіла "
Урок "Терморегуляція тіла "
juliagerasimova2015
 
Урок 5.5. Види топлообміну
Урок 5.5. Види топлообмінуУрок 5.5. Види топлообміну
Урок 5.5. Види топлообміну
Александр Волошен
 
42827
4282742827
42827
4282742827
План-конспект уроку. Материки Землі. 4 клас
План-конспект уроку. Материки Землі. 4 класПлан-конспект уроку. Материки Землі. 4 клас
План-конспект уроку. Материки Землі. 4 клас
Ковпитська ЗОШ
 

Similar to povitrya (20)

природознавство 3 клас
природознавство 3 класприродознавство 3 клас
природознавство 3 клас
 
The air around us. The properties of air
The air around us. The properties of airThe air around us. The properties of air
The air around us. The properties of air
 
Конвекція
КонвекціяКонвекція
Конвекція
 
Зелений Пакет - Атмосфера, її склад та будова
Зелений Пакет - Атмосфера, її склад та будоваЗелений Пакет - Атмосфера, її склад та будова
Зелений Пакет - Атмосфера, її склад та будова
 
цікава фізика
цікава фізикацікава фізика
цікава фізика
 
Тема уроку: Клімат та кліматотвірні чинники / А.К. Гапон
Тема уроку: Клімат та кліматотвірні чинники / А.К. Гапон Тема уроку: Клімат та кліматотвірні чинники / А.К. Гапон
Тема уроку: Клімат та кліматотвірні чинники / А.К. Гапон
 
Урок 33.18. Урок-гра "Подорож до країни "Теплота""
Урок 33.18. Урок-гра "Подорож до країни "Теплота""Урок 33.18. Урок-гра "Подорож до країни "Теплота""
Урок 33.18. Урок-гра "Подорож до країни "Теплота""
 
тиждень фізики
тиждень фізикитиждень фізики
тиждень фізики
 
Презентація: Конвекція
Презентація: Конвекція Презентація: Конвекція
Презентація: Конвекція
 
літосфера 1 урок power point
літосфера 1 урок power pointлітосфера 1 урок power point
літосфера 1 урок power point
 
Цікава фізика
Цікава фізикаЦікава фізика
Цікава фізика
 
1
11
1
 
125
125125
125
 
8954545545
89545455458954545545
8954545545
 
Урок "Терморегуляція тіла "
Урок "Терморегуляція тіла "Урок "Терморегуляція тіла "
Урок "Терморегуляція тіла "
 
Урок 5.5. Види топлообміну
Урок 5.5. Види топлообмінуУрок 5.5. Види топлообміну
Урок 5.5. Види топлообміну
 
42827
4282742827
42827
 
42827
4282742827
42827
 
569,23.docx
569,23.docx569,23.docx
569,23.docx
 
План-конспект уроку. Материки Землі. 4 клас
План-конспект уроку. Материки Землі. 4 класПлан-конспект уроку. Материки Землі. 4 клас
План-конспект уроку. Материки Землі. 4 клас
 

Recently uploaded

Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Vinnytsia Regional Universal Scientific Library named after Valentin Otamanovsky
 
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdfПідсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
ssuser7541ef1
 
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdfKUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
Olga Kudriavtseva
 
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
estet13
 
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
tetiana1958
 
Главлит_2_0_Книжкова_цензура_в_Росії.pdf
Главлит_2_0_Книжкова_цензура_в_Росії.pdfГлавлит_2_0_Книжкова_цензура_в_Росії.pdf
Главлит_2_0_Книжкова_цензура_в_Росії.pdf
olaola5673
 
Основи_історичної_просвіти_—_для_перекладу.pdf
Основи_історичної_просвіти_—_для_перекладу.pdfОснови_історичної_просвіти_—_для_перекладу.pdf
Основи_історичної_просвіти_—_для_перекладу.pdf
olaola5673
 
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
Репетитор Історія України
 
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdfPOPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
Olga Kudriavtseva
 
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdfLOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
Olga Kudriavtseva
 

Recently uploaded (10)

Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
Віртуальна виставка «Допомога НАТО Україні»
 
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdfПідсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
Підсумки, перспективи роботи профспільнот педагогів ЗДО (2).pdf
 
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdfKUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
KUDRIAVTSEVA_Olha_PORTFOLIO_librarian.pdf
 
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
«Слова і кулі». Письменники, що захищають Україну. Єлизавета Жарікова
 
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...
 
Главлит_2_0_Книжкова_цензура_в_Росії.pdf
Главлит_2_0_Книжкова_цензура_в_Росії.pdfГлавлит_2_0_Книжкова_цензура_в_Росії.pdf
Главлит_2_0_Книжкова_цензура_в_Росії.pdf
 
Основи_історичної_просвіти_—_для_перекладу.pdf
Основи_історичної_просвіти_—_для_перекладу.pdfОснови_історичної_просвіти_—_для_перекладу.pdf
Основи_історичної_просвіти_—_для_перекладу.pdf
 
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
29.05.2024.docx29.05.2024.docx29.05.2024.docx
 
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdfPOPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
POPOVICH_Nina_PORTFOLIO_librarianCRE.pdf
 
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdfLOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
LOBANOVA_Tetiana_PORTFOLIO_Librarian.pdf
 

povitrya

  • 1. “ПОВІТРЯ, ЙОГО СКЛАД ТА ВЛАСТИВОСТІ” Мета:формувати в учнів уявлення про повітря, його склад; ознайомитиз властивостямиповітря (пружність, теплопровідність, розширення під час нагрівання); виховувати дбайливе ставлення до всіх багатств природи. Хід уроку I. Організаційний момент II. Актуалізаціяопорних знань III. Повідомленнятеми і мети уроку — Сьогодніна уроці ви дізнаєтеся про властивостіі склад повітря. IV. Вивченнянового матеріалу 1. Роботаза підручником (с. 29–31) — Ми починаємо вивчати нову тему «Повітря». Прочитайте на с. 29, про що ви дізнаєтеся в цій темі. — Для чого людині потрібне повітря? — Розгляньтемалюнок 20 на с. 29. Ця діаграма зображуєсклад повітря. З яких газів складається повітряна оболонкаЗемлі? — Що ви дізналися про кисень? — Виявляється, що колись, давним-давно, наша планета була молодою, оскільки тільки утворилась у космічномупросторі. Тодів складі повітря не було кисню. Чому? Тодіна Землі не існувало рослин. Тільки з появоюзелених рослину складі повітря з’явився кисень. — Запам’ятайте! Людям та іншим живим істотам для життя потрібне повітря, у якому міститься кисень.
  • 2. — Поміркуйте, звідки беруться домішки у повітрі. — Пригадайте, з якими властивостямиповітря ви вже знайомі. — Чи доводилосявам бачити повітря? Як можна довестиіснування повітря навколо нас? — Повітря слабо проводить тепло. Де використовують цю властивість повітря? — Поміркуйте, чомуцегла з отворамита пористийпінопласт погано проводять тепло. — Як Сонценагріває повітря? — Що відбувається з повітрям при нагріванні? А при охолодженні? — Тому біля земної поверхні повітря тепліше, а піднімаючись угору, охолоджується. — Яку властивість повітря можна спостерігати, провівши дослід з м’ячем? — Подумайте, як люди використовують згаданувластивість повітря. Висновки. Навколо Землі є повітря. Повітря — прозоре. Повітря займає простір, воно легше за воду, пружне й має здатність стискатися. 2. Фізкультхвилинка V. Узагальненняй систематизаціяотриманихзнань 1. Роботав парах — Повітря оточуєнас скрізь. Але ми його не бачимо, адже воно прозоре. А чомуж тоді небо блакитне? Бо товстийшар повітря, який оточуєнашу планету, освітлений
  • 3. Сонцем, набуває блакитного забарвлення. Коликосмонавтидивляться на Землю із космічного корабля, вонибачать, як наша планета переливається всіма відтінками блакитних кольорів. — Поміркуйте! Чому космонавти, які виходять у відкритий космос, і водолази, які спускаються в морськіглибини, вимушені вдягати спеціальні скафандри? — Чому кулька, заповнена повітрям, не тоне? (Повітря легше за воду.) — Чому м’яч після удару відскакує? (Повітря пружне, воно має здатність стискатися. При ударі м’ячаоб підлогу або землю повітря, яке в ньому міститься, миттєво стискається. Оскільки воно пружне, то відразу розширюється, внаслідок чого м’яч відскакує після удару.) 2. Роботав групах — Поміркуйте! — Чому в теплій кімнаті кулька більша? А в холодній та сама кулька стає меншою? (Від нагрівання повітря розширюється, від охолодження — стискається.) — Чому птахи настовбурчують пір’я під час морозів? — Чому вікна в будинках мають подвійне, а іноді — потрійне скло? — Коли краще зберігається тепло в кімнаті: якщо вікно засклене товстим склом чи коли воно з подвійними рамами? — Чому взимку в шубі тепліше, ніж в осінньомуодязі? Чому в морознупогоду люди надівають речі зі штучного або натурального хутра? — Як люди використовують у побуті властивість повітря погано проводититепло?
  • 4. — Наведіть власні приклади практичного використання людиноюзнань про властивостіповітря. — Про що ви дізналися з рубрики «Для допитливих»? — Від нагрівання повітря розширюється, а від охолодження — стискається. Повітря погано проводить тепло. Повітря складається із суміші газів. Усім організмам для дихання потрібний кисень, який виробляють рослини. VІ. Підбиття підсумків. Рефлексія — Прочитайте висновкина с. 31. — Опишіть повітря за його властивостями. — Доведіть, що нас оточуєповітряний простір. — Чому іграшки, заповнені повітрям, не тонуть у воді? — Чому підстрибує м’яч? — Поясніть, чому кажуть, що повітря — це невидимий «одяг» Землі. — Як змінюється стан повітря при нагріванні й охолодженні? — Чому рослинине замерзають під снігом? — З чого складається повітря? — Що потрібно організмам для життя? VІІ . Домашнє завдання С. 29–31. Проект «Облаштовуємо нашу планету».
  • 5. — Чому необхідно, щоб нашу прекрасну планету прикрашало багато зелених рослин?