Lesson # 5. online training. occupations of the future analysis of trends i...Nikolay Shaygorodskiy
Урок №5. Навчання в Інтернеті. Професії майбутнього – аналіз тенденцій на ринку праці. Роль інформаційних технологій в роботі сучасного працівника. Інструктаж з БЖД
Lesson # 5. online training. occupations of the future analysis of trends i...Nikolay Shaygorodskiy
Урок №5. Навчання в Інтернеті. Професії майбутнього – аналіз тенденцій на ринку праці. Роль інформаційних технологій в роботі сучасного працівника. Інструктаж з БЖД
Освітня програма комунального закладу »Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області» загальної середньої освіти ІІ ступеня (5-9 класи) на 2021 - 2022 навчальний рік
Освітня програма комунального закладу »Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області» загальної середньої освіти ІІ ступеня (5-9 класи) на 2021 - 2022 навчальний рік
Освітня програма комунального закладу »Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Погребищенської міської ради Вінницького району Вінницької області» загальної середньої освіти І ступеня (1-4 класи) на 2021 - 2022 навчальний рік
Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випро...tetiana1958
29 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Важливість впровадження стандарту ISO/IEC 17025:2019 у процес державних випробувань пестицидів: шлях до підвищення якості та надійності досліджень» від кандидата біологічних наук, виконавчого директора ГК Bionorma, директора Інституту агробіології Ірини Бровко.
Участь у заході взяли понад 70 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 201 та 203, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.
Дякуємо пані Ірині за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного захисту рослин у нашій країні!
Практика студентів на складі одягу H&M у Польщіtetiana1958
Пропонуємо студентам Державного біотехнологічного університету активно поринути у аспекти логістики складу одягу H&M.
Метою практики є не тільки отримання теоретичних знань, а й їх застосування практично.
Регіональний центр євроатлантичної інтеграції України, що діє при відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук, підготував віртуальну виставку «Допомога НАТО Україні».
1. 1
Урок №____ 9А клас 1 група ________________
2 група ________________
9Б клас 1 група ________________
2 група ________________
Тема. Поняття персонального навчального середовища. Інструктаж з БЖД
Мета:
навчальна: ознайомити учнів з поняттям персонального навчального
середовища; навчити використовуватиінтернет-середовища для
створення та публікації документів;
розвивальна: розвивати логічне мислення; формувативміння діяти за
інструкцією, плануватисвою діяльність, аналізуватиi робити висновки;
виховна: виховувати інформаційну культуру учнів, уважність,
акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку: засвоєння нових знань;
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання
перевірка присутніх
перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Актуалізаціяопорних знань
Давайте пригадаємо:
Які службиІнтернету ви знаєте та яке їх призначення?
Що таке обліковий запис та з чого він складається?
Які операції з файлами та папками можна здійснювати в
операційній системі Windows? Як вони виконуються?
ІІІ. Оголошеннятеми та мети уроку. Мотиваціянавчальної діяльності
Сьогодніми розпочнемо вивчати розділ "Створення персонального
навчального середовища". Ви дізнаєтесь що таке персональне навчальне
середовище; як у персональному навчальномусередовищі застосовують
хмарні технології; навчитесь використовувати інтернет-середовища для
створення та публікації документів;
2. 2
IV. Вивчення нового матеріалу
Що таке персональне навчальне середовище?
Найрізноманітніші сервіси та інформаційні дані, що розміщені сьогодні в
мережі Інтернет, не можуть бути охоплені одночасно кожним користувачем.
Тому однією з навичок, які має сформувати людина, котра прагне бути
успішною в змінному світі, — це уміння комунікувати: обмінюватись даними в
мережі, правильно будувати запити, дотримуватися правил мережевого
етикету та утворювати спільноти за професійним спрямуванням. Кожен з нас
перебуває в деякому інформаційному просторі: навчається у школі, отримує
відомості з газет, книг, телебачення, очно спілкується з рідними та друзями й
віртуально — у соціальних мережах. Але інформаційний простір при цьому не
вичерпується територією проживання чи колом спілкування. Він
розширюється в міру того, наскільки людина залучає до нього нові джерела
знань, зокрема професійні спільноти: групи, які створюються в мережі та
реальному житті за інтересами. Учасники таких спільнот часто обмінюються
своїми знаннями, дають рекомендації щодо використання нових ресурсів,
допомагають оволодіти ними. Користувач Інтернету, включений у роботу
таких груп, поступово накопичує сукупність даних і засобів, які використовує у
своїй діяльності зараз, або планує переглянути чи використати в майбутньому.
Таким чином формується його інформаційне середовище.
Інформаційний простір не рівнозначний інформаційному середовищу:
перебуваючи в одному й тому самому інформаційному просторі, людина
може змінювати одне інформаційне середовище на інше. Більше того, можна
одночасно перебувати в різних інформаційних середовищах. Інформаційне
середовище — це не тільки середовище для здійснення діяльності, а й засіб
створення персональної навчальної мережі — такої мережі, де ми можемо
взаємодіяти не тільки з нашими колегами, наприклад учасниками
співтовариства, а і їх колегами по спільній діяльності. Інформаційне
середовище, яке створює навколо себе людина з метою задоволення власних
навчальних потреб та досягнення відповідних навчальних цілей, має назву
персонального навчального середовища.
Слово персональне насамперед означає те, що навчальні цілі в кожної
людини власні (персональні), тому й інформаційне середовище щодо
навчальнихцілей також буде персональним.
Використовуючи персональне навчальне середовище, користувач
створює свою персональну мережу, вузлами якої можуть бути люди,
інформаційні матеріали мережі, інформаційні матеріали, створені корис-
тувачем такого середовища, сукупність ресурсів, потрібних людині для того,
3. 3
щоб знайти відповіді на різноманітні питання, створити потрібний зміст для
навчання та проілюструватидосліджуваніпроцеси
Як у персональному навчальному середовищі застосовують хмарні
технології?
Для організації персонального навчального середовища зазвичай
використовують хмарні технології.
Хмарні технології — це інформаційні технології, що передбачають
віддаленеопрацювання та зберігання даних.
Хмара — це деякий сервер або мережа розподілених центрів опрацю-
вання даних, де зберігаються дані та програми, які використовують ко-
ристувачі за допомогою глобальної мережі. Хмарні технології дають змогу
споживачам використовувати програми без встановлення на власний
комп’ютер й доступу до особистих файлів з будь-якого комп’ютера, що має
доступ в Інтернет.
Користування хмарною системою зберігання даних надається у вигляді
інтернет-сервісу. Зростання попиту користувачів на такі сервіси зумовлено
зручністю користування інформаційними даними, зокрема:
не потрібні потужнікомп’ютери;
менше витрат на придбання програмного забезпечення та його
систематичне оновлення;
необмежений обсяг збереження даних;
доступність із різних пристроїв і відсутність прив’язки до робочого
місця;
забезпечення захисту даних від втрат і виконання багатьох видів
навчальної діяльності, контролю й оцінювання, тестування онлайн,
відкритості освітнього середовища;
економія коштів на утримання технічних фахівців.
Але користувачу доведеться пам’ятати пароль доступу, без якого дані
назавжди залишаться у хмарному сховищі під замком. Найпростішим хмарним
4. 4
сховищем можна вважати скриньку електронної пошти, на яку можна
відправлятидані самому собі.
Можна виділити такі популярні в Україні та світі хмарні сервіси збе-
рігання даних: AmazonCloudDrive, AmazonCloudPlayer, Bitcasa, Box.net,
Copy.com, Dropbox, Flickr, GoogleDrive, JungleDisk, iCloud, Mega, MediaFire,
Mozy, Office365, OneDrive, Photobucket, Yunpan360, 4shared тощо.
Найпопулярнішими серед спеціалізованих хмарних сервісів на сьогодні є
Dropbox і Google Drive. Безкоштовний обсяг даних, що можуть бути збережені
зараз у хмарних сховищах, подано на малюнку
Хмарне сховище можна використовувати для розміщення даних, які
збережені у файлах на локальному диску, створення документів і надання
доступу до їхнього перегляду, редагування та коментування іншими
користувачамимережі, що належать до вашого кола спілкування.
Наприклад, у сховищі Google Диск користувач може використовувати
стандартні офісні веб-програми та доповнювати їх список, підключивши інші
додатки.
5. 5
V. Інструктаж з ТБ
VI. Засвоєння нових знань, формування вмінь
Виконання практичного завдання.
Вправа 1 ст.181
Вправа 2 ст.181
Вправа 3 ст.182
VІІ. Підсумки уроку
Виставлення оцінок.
Провести опитування учнів з наступних питань:
сьогоднія дізнався...
було цікаво....
було важко...
я зрозумів, що...
тепер я можу...
я відчув, що...
я навчився...
у мене вийшло...
я зміг...
я спробую...
мене здивувало...
мені захотілося...
VІІI. Домашнєзавдання