Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Twoje gazetki 
i katalogi online!
Publishingo to narzędzie, 
które realnie wspiera 
sprzedaż on-line, 
angażuje Twoich klientów 
i świetnie wygląda 
w wersj...
Dlaczego Publishingo?
Innowacyjny format 
Publishingo umożliwia tworzenie 
elektronicznych wydań publikacji 
commercowych. Twoje gazetki, 
katal...
Zachowany format druku 
Dla przeniesienia cennego 
doświadczenia przeglądania 
drukowanych materiałów. 
Wdrożyliśmy mechan...
Integracja z e-commerce 
Dla zapewnienia szybkiej, pełnej 
kompatybilności z każdą 
e-commercową platformą i dla 
zwiększe...
Śledzenie analityki 
Dla zdobycia informacji o 
zakupowych zachowaniach Twoich 
klientów, ich preferencjach i 
najczęściej...
Klienci
50.84% 
wyższe ECR 
(współczynnik konwersji) 
62.57% 
wzrost PVV 
(wartość 1 wizyty w sklepie) 
2x-10x 
wyższy CTR mailing...
Co mówi Klient 
Gazetka w Praktikerze jest jednym z ważniejszych mediów. Klienci cenią ten kanał komunikacji i są do 
nieg...
Co mówi Klient 
„Zdecydowaliśmy się na Publishingo, ponieważ zależało nam na dostępności 
naszej gazetki w kanale mobile b...
89,92% 
wyższe ECR 
(współczynnik konwersji) 
5:30 min 
dłuższe wizyty w sklepie
Co mówi Klient 
„Korzystamy z Publishingo już ponad rok, 
jesteśmy zadowoleni z narzędzia i obsługi. 
Katalogi wydajemy re...
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Kontakt 
www.publishingo.pl 
Jakub Korczyński 
CEO / Director of Technology 
+48 693 543 261 
jakub.korczynski@sendingo.pl...
Publishingo
Publishingo
Publishingo
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Publishingo

533 views

Published on

Publishingo to narzędzie, które realnie wspiera sprzedaż on-line, angażuje Twoich klientów i świetnie wygląda w wersji mobilnej.

Published in: Marketing
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Publishingo

 1. 1. Twoje gazetki i katalogi online!
 2. 2. Publishingo to narzędzie, które realnie wspiera sprzedaż on-line, angażuje Twoich klientów i świetnie wygląda w wersji mobilnej. A to nie wszystko... Publishingo umożliwia tworzenie elektronicznych wydań publikacji commercowych. Twoje gazetki, katalogi, ulotki przenoszą się do sieci i stają się łatwo dostępne na każdym urządzeniu. Obojętnie, czy klienci przeglądają je na laptopie, czy na smartfonie – publikacje w każdym przypadku będą wyglądać świetnie i ułatwią robienie zakupów.
 3. 3. Dlaczego Publishingo?
 4. 4. Innowacyjny format Publishingo umożliwia tworzenie elektronicznych wydań publikacji commercowych. Twoje gazetki, katalogi, ulotki przenoszą się do sieci i stają się łatwo dostępne na każdym urządzeniu. Obojętnie, czy klienci przeglądają je na laptopie, czy na smartfonie – publikacje w każdym przypadku będą wyglądać świetnie i ułatwią robienie zakupów.
 5. 5. Zachowany format druku Dla przeniesienia cennego doświadczenia przeglądania drukowanych materiałów. Wdrożyliśmy mechanizm flipbook HTML5, dzięki czemu użytkownicy wertują katalog strona po stronie, a jednocześnie korzystają ze wszystkich udogodnień rozwiązania e-commerce.
 6. 6. Integracja z e-commerce Dla zapewnienia szybkiej, pełnej kompatybilności z każdą e-commercową platformą i dla zwiększenia wartości zakupów. W Publishingo wystarczy tapnięcie w link, żeby zamówić produkt z katalogu. Złożone zamówienia pojawiają się w panelu administracyjnym systemu.
 7. 7. Śledzenie analityki Dla zdobycia informacji o zakupowych zachowaniach Twoich klientów, ich preferencjach i najczęściej wykonywanych akcjach. Wsparcie analityczne pozwoli Ci dokładnie mierzyć skuteczność Twoich materiałów i realny poziom wsparcia sprzedaży online i offline.
 8. 8. Klienci
 9. 9. 50.84% wyższe ECR (współczynnik konwersji) 62.57% wzrost PVV (wartość 1 wizyty w sklepie) 2x-10x wyższy CTR mailingów w porównaniu do standardowego 30.7% dłuższe wizyty w sklepie 9.83% niższy współczynnik odbicia 7.77% wyższa wartość koszyka
 10. 10. Co mówi Klient Gazetka w Praktikerze jest jednym z ważniejszych mediów. Klienci cenią ten kanał komunikacji i są do niego przywiązani. Świadczy o tym fakt, że ruch z organicznych wyników wyszukiwania, związany z gazetką, stanowi ok 60% całego ruchu w domenie praktiker.pl. Dlatego też dokładaliśmy wielu starań, aby partner, na którego barkach spocznie obsługa tego medium był rzetelny i niezawodny. Takim właśnie partnerem okazała się firma Sendingo. Gdy rozpoczynaliśmy współpracę Sendingo zaproponowało innowacyjny mechanizm prezentacji treści gazetki na www, pozwalający nie tylko w sposób przyjazny prezentować je użytkownikom, ale także umożliwiający konwertowanie ruchu i mierzenie efektów w postaci zakupów online (przekierowanie do sklepu internetowego) lub zapytania o dostępność produktu w najbliższym sklepie stacjonarnym. Ponadto Sendingo dało się poznać jako rzetelny partner - bardzo cenię ich samodzielność i fakt, że nie ma potrzeby pilnowania czy wywiązują się z powierzonych im zadań. Za każdym razem wiem, że zlecenie przekazane Sendingo będzie wykonane terminowo i profesjonalnie. Krzysztof Włodarczak e-Marketing coordinator Praktiker Polska Sp. z o.o.
 11. 11. Co mówi Klient „Zdecydowaliśmy się na Publishingo, ponieważ zależało nam na dostępności naszej gazetki w kanale mobile bez dodatkowego wysiłku oraz na możliwościwyszukiwania i sortowania produktów. To co nas pozytywnie zaskoczyło już w trakcie realizacji projektu, to błyskawiczne wdrożenie mechanizmu, praktycznie bez angażowania naszych zasobów. Plusem również okazała się szybkość działania rozwiązania, co jest ważne przy korzystaniu z gazetki online na tabletach i smartphone'ach.” Jarosław Łuczak Szef Marketingu i E-commerce Grene Sp. z o.o.
 12. 12. 89,92% wyższe ECR (współczynnik konwersji) 5:30 min dłuższe wizyty w sklepie
 13. 13. Co mówi Klient „Korzystamy z Publishingo już ponad rok, jesteśmy zadowoleni z narzędzia i obsługi. Katalogi wydajemy regularnie i są dobrym wsparciem naszych działań marketingowych. Przed współpracą z Sendingo korzystaliśmy z aplikacji napisanej w technologii flash. Żeby dostarczać naszym użytkownikom najwyższą jakość potrzebowaliśmy to zmienić. Publishingo okazało się odpowiednim rozwiązaniem. Oparte jest na najnowszych technologiach m.in. na HTML5 i jest w pełni responsywne, także łatwo możemy z naszymi katalogami dotrzeć na urządzenia mobilne. Dzięki optymalizacji dla różnej wielkości wyświetlaczy katalogi ładują się szybko, a grafika dobrze wygląda. Gazetki działają bardzo stabilnie. Współpracę oceniamy pozytywnie. Sendingo szybko reaguje na nasze potrzeby i dopasowuje się do wymagających terminów. Dzięki rozwiązaniu Publishingo nasi użytkownicy mogą nie tylko przejrzeć wersję katalogu identyczną z drukowaną, ale także przełączyć się na listę produktów, posortować je, czy wyszukać. Gazetka połączona jest z naszym sklepem internetowym i zintegrowana z newsletterem, zatem jest świetnym uzupełnieniem tradycyjnej oferty.” Agnieszka Wąsik Dyrektor ds. Marketingu i PR INTERSPORT Polska SA
 14. 14. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
 15. 15. Kontakt www.publishingo.pl Jakub Korczyński CEO / Director of Technology +48 693 543 261 jakub.korczynski@sendingo.pl Mateusz Tokarski Co-CEO / Creative Director +48 664 72 01 72 mateusz.tokarski@sendingo.pl

×