Boyarka proekty irpin

346 views

Published on

Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення (Боярка)

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
346
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Boyarka proekty irpin

 1. 1. Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення
 2. 2. Громадська організація “ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД”
 3. 3. Проектна діяльність ЦСПР у співпраці зГО “Центр розвитку громад”
 4. 4. «Ідея –дія – результат!»Навчання молоді розробляти та реалізовувати соціальні проекти
 5. 5. Авторські проекти ЦСПР-ЦРГ, спрямовані на активізацію молоді  “Активна молодь” (2007)  “Молодь – за Боярку!” (2007)  “Дбаймо про себе” (2008)  “Молоді патріоти”(2008)
 6. 6. Круглі столи за проектами Мета круглих столів: Поінформувати широку громадськість про початок проекту. Привернути увагу якнайширших верств населення до соціально важливих проблем. Звітувати про результати проекту, обговорити хід його реалізації, намітити подальші плани.
 7. 7. Проект “Активна молодь: вплив на громаду шляхом виховання у молоді почуттясоціальної відповідальності ” (2007 р.) У Боярці аналогічні проекти:“Молодь – за Боярку!” (2007 р.) та “Молоді патріоти” (2008 р.)
 8. 8. Мета проектів: Cприяти розвитку громад шляхом підвищення соціальної активності молоді; Мотивувати молодь до дієвого патріотизму щодо своєї малої Батьківщини; Навчити підлітків розробляти і реалізовувати соціальні проекти.
 9. 9. Авторський тренінг “Гуртуймося до роботи” Вправа на командну взаємодію Мозковий штурм «Чого не вистачає молоді вашого села (міста)?» Семінарський блок «Хто має вирішувати наші проблеми?» Аналіз проблем з точки зору можливості вирішення їх власними силами. Інструктаж по розробці молодіжних проектів Робота над проектами в підгрупах Презентація проектів Аналіз проектів, вибір найбільш вдалого та його доопрацювання
 10. 10. Проект “Дбаймо про себе”Формування у молоді здорового способу життя (2008 р.)Мета проекту: Сприяти усвідомленню молодими людьми здорового способу життя як важливого елементу в системі життєвих цінностей; Навчити тинейджерів розробляти проекти інформаційно-агітаційних кампаній.
 11. 11. Реалізація проектів ініціативнимимолодіжними групами
 12. 12. Урочистий звіт за проектами
 13. 13. Проект “Позитивний погляд-2010” Формування у молодих боярчан патріотичних почуттівМета проекту: Стимулювати учнівську молодь до вивчення історії Боярки; Формувати у молоді вміння акцентуватися на позитивних процесах сьогодення та бачити прогресивні зміни в житті міста.
 14. 14. ВИСТАВКАфотографій за проектом “Позитивний погляд” до Дня міста БОЯРКА
 15. 15. По закінченні проектуфотографії були передані до Боярської міськоїради, у бібліотеки та інші заклади міста Боярка

×