Kā lokālie sociālie tīkli var palīdzēt mārketingā

614 views

Published on

Prezentācijā apskatīti 4 lokālie sociālie tīkli un tas kā tie var palīdzēt uzņēmumam

Published in: Education
1 Comment
0 Likes
Statistics
Notes
 • Uzgāju šo prezentāciju un saķēru šausmās galvu, kas tajā sarakstīts par geocaching.com... Sajūta, ka cilvēks tālāk par pirmo lapu nav paskatījies un tik bliež kaut ko pa virsu.... žēl, ka citiem tiek pasniegta nepatiesa informācija.
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
614
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
28
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
1
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Kā lokālie sociālie tīkli var palīdzēt mārketingā

 1. 1. Kā lokālie sociālie tīkli var palīdzēt mārketingā Kristaps Budrēvics @k_budrevics www.idealab.lvPrezentācija domāta bloga idealab.lv lasītājiem, lai vieglāk un ātrāk uztvertu informāciju.
 2. 2. Kas ir location based social networks• Katalogu un GPS nākamā paaudze• “Interaktīvs GPS”, kas ļauj atrast uzņēmumu, prezentēt produkciju un motivēt klientus
 3. 3. Apskatāmie portāli• Foursquare.com• SCVNGR.com• Geocaching.com• Shopkick.com
 4. 4. Kādas iespējas piedāvā• Ievietot savu filiāļu, veikalu atrašanās vietas• Ievietot aktuālo produkciju un tās vizuālos materiālus• Lojalitāti un pārdošanu veicinošus izaicinājumus un iespējas.
 5. 5. Uz ko orientēties1. Pagaidām vēl vērts orientēt lielāku uzmanībuuz tūristiem2. Jāsaprot, ka liela daļa no apmeklētājiem apmeklēsšos portālus caur mobilajām tehnoloģijām.
 6. 6. Kas jāievēro1. Latvijā uzņēmumiem iespēja būt vēl pionieriemun iepazīt platformu2. Eiropā un ASV šī ir aktuāla tendence. Tūristisagaida, ka varēs to iespējas izmantot arī Latvijā3. Šīs ir platformas pēc kurām tūristi orientējas unizlemj ko apmeklēt.
 7. 7. Foursquare.com1. uzņēmums var izveidot profilu, iegūt sekotājus2. var pievienot filiāļu atrašanās vietas, pasākumus un to fotogrāfijas3. sekojot konkrētiem uzņēmumiem lietotājs var atslēgt jaunas nozīmītes, var “iečekoties” vietā/ pasākumā4. uzņēmumi var pievienot ieteikumus un bildes5. uzņēmums kļūst atrodams Foursquare lietotājiem.
 8. 8. Foursquare.com
 9. 9. SCVNGR.comParedzēts location based izaicinājumu publicēšanai1. Teicams veids kā piesaistīt papildus apmeklējumu kādam pasākumam (izaicinot iegūt biļetes).2. Veids kā padarīt klientiem iepirkšanos interesantāku.3. Teicama iespēja veicināt atkārtotus pirkumus.
 10. 10. SCVNGR.com
 11. 11. Geocaching.comHide&Seek virtuālais variants. Arī Latvijā ir ļoti izplatīts1. Var konkrētās vietās atstāt kādu dāvaniņu un par to paziņot caur geocaching.com vai izmantot jau esošās vietas.2. Geocaching.com piedāvā arī foto konkursu organizēšanu (maksas pakalpojums).
 12. 12. Geocaching.com
 13. 13. Shopkick.comPozitīvi:1. Aizstāj lojalitātes kartes un padara iepirkšanos par spēli.2. Teicami varam prezentēt savu produkciju3. Palielina uzņēmumam apmeklētāju plūsmu
 14. 14. Shopkick.comNegatīvi:1. Pagaidām uzņēmumiem nav automatizētas reģistrēšanās2. Informē, ka interesē vidēji un lieli uzņēmumi3. Pieņemu, ka tas ir maksas pakalpojums
 15. 15. Shopkick.com
 16. 16. Kāpēc mums tur jābūt?Šīs platformas aizstāj katalogus un kartes. Tie ļauj mūs atrast un ļauj mums motivēt cilvēkus apmeklēt mūsu uzņēmumu.

×