SlideShare a Scribd company logo
1 of 6
Урок 11 клас.
Тема уроку: Практична робота № Створення відеокліпу.
Мета уроку: ознайомити зі способами створення відео кліпів за допомогою програми
Windows Movie Maker; сформувати навички роботи з розкадровкою та шкалою часу,
удосконалити навички використання відео переходів та відео ефектів, створення назв та
титрів; розвивати творчий потенціал та світогляд, виховувати пізнавальний інтерес до
предмету.
Тип уроку: комплексне застосування знань, умінь, навичок.
Обладнання та наочність: дошка, НКК, інструкції з ТБ, мультимедійне обладнання, лист
само оцінювання, картки з завданням.
Програмне забезпечення: Windows Movie Maker, папка зі зразками відео, фотографіями,
музикою.
Структура уроку
№
етапу
Етапи уроку Час,
хв..
Методи та форми роботи з класом
І Організаційний етап 2
ІІ Перевірка домашнього завдання 3 Інтерактивна вправа: «Наповнення
кошика»; методичний прийом
«Асоціація»
ІІІ Актуалізація опорних знань 3 Методичний прийом «Квітка
розв’язань»
ІУ Мотивація навчальної діяльності 2 Інтерактивна вправа «Мозковий
штурм»
У Застосування знань, умінь та
навичок
20 Практична робота «Створення відео
кліпу»
Поглиблюємо знання: виступ учня
на тему «Відеоредактори»
УІ Підбиття підсумку уроку 3 Самооцінювання
Рефлексія: інтерактивна вправа
«Продовж речення»
УІІ Домашнє завдання 2
ХІД УРОКУ
І. Організаційний етап.
Вітання з учнями.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
На дошці подається зображення кошика. Учні по черзі вибирають із надрукованих
карток операції з фільмами, що дозволяє виконувати програма Windows Movie Maker.
Прикріпляють їх до кошика магнітами. Використовуючи слайд з зображенням вікна програми,
пояснюють, як застосувати вибрану ними операцію.
На екран виводиться поняття «Відеоефекти». Учні називають ознаки цього поняття або
асоціації, які в них виникають.
Оцінювання відповідей.
ІІІ.Актуалізація опорних знань.
Методичний прийом «Квітка розв’язань».
На дошці намальована квітка з центром «Застосування мультимедіа». Учні по черзі в
пелюстки записують сфери застосування (варіанти відповідей: реклама, освіта, розваги,
кіноіндустрія, наукові дослідження, телеконференції).
Оголошення теми та мети уроку: тема Практична робота «Створення відео кліпу»
Мета: навчитися створювати відеокліпи, використовуючи програму Windows Movie Maker.
Використовувати відеоефекти.
ІУ. Мотивація навчальної діяльності.
Питання до класу:
1. Які відео кліпи ви переглядали?
2.Які відео кліпи вам найбільше сподобались?
3.Як ви думаєте, які знання та навички вам потрібні для створення відеокліпу?
4. А тепер подумаємо, де ви зможете застосувати вміння створювати відеокліпи?
У. Застосування знань, умінь, навичок.
Робота з комп’ютером. Виконання практичної роботи.
Повторення правил ТБ в комп’ютерному класі.
Завдання: Знайдіть в Інтернеті фото про Сім чудес Стародавнього світу, збережіть у своїй
папці Практична робота №4. На Робочому столі в папці Диск_10 клас/мультимедіа
знаходяться відео кліпи та аудіо записи для використання при створенні відео кліпу.
Початковий та середній рівні навчальних досягнень
1.Завантажити програму Windows Movie Maker.
2.Імпортуйте в проект: одне відео, десять фото, один музичний супровід.
3.Збережіть проект у власній папці.
Достатній рівень навчальних досягнень.
4. Встановіть відео ефекти за бажанням.
5.Настройте відео переходи за бажанням.
Високий рівень навчальних досягнень
6. Введіть титри та музичний супровід у фільм.
7.Збережіть фільм у власній папці.
Зверніть увагу на лист самооцінювання, який лежить на парті. Створюючи відеокліп,
керуйтесь критеріями для його оцінювання.
Чкерез 10 хв. Після початку практичної роботи виконати фізичні та зорові вправи.
Поглиблюємо знання:
Виступ учня на тему «Програми для створення відеокліпів» (презентація).
УІ. Підбиття підсумку уроку.
Оцініть власний відео кліп, використовуючи при цьому лист само оцінювання, відповідно до
критеріїв.
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Кілька учнів озвучують свій лист само оцінювання.
Інтерактивна вправа «Продовж речення»
Учні по черзі продовжують речення «На сьогоднішньому уроці я навчився….», «Сьогодні
мені найбільш сподобалось,,,,».
УІІ. Домашнє завдання.
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього
Прізвище ______________________
Лист само оцінювання
Характеристика відео кліпу Бали
Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3
бали
Музичний супровід фільму (1-3 бали)
Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали)
Наявність титрів (1-2 бали)
Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали)
Всього

More Related Content

Viewers also liked

BAF-M.Rastegary-24042016-presentation
BAF-M.Rastegary-24042016-presentationBAF-M.Rastegary-24042016-presentation
BAF-M.Rastegary-24042016-presentationMehdi Rastegary
 
Abhilasha Kaushik - HR Executive
Abhilasha Kaushik - HR Executive Abhilasha Kaushik - HR Executive
Abhilasha Kaushik - HR Executive ABHILASHA KAUSHIK
 
박홍근홈패션 사보 2014 여름호
박홍근홈패션 사보 2014 여름호박홍근홈패션 사보 2014 여름호
박홍근홈패션 사보 2014 여름호phghome
 
Улица Себастия
Улица СебастияУлица Себастия
Улица Себастияgexarvest
 
英国教育均衡发展
英国教育均衡发展英国教育均衡发展
英国教育均衡发展NENU
 
Library website orientation
Library website orientation Library website orientation
Library website orientation Ando303
 
EAssociates December 2015 Issue - Newsletter
EAssociates December 2015 Issue - NewsletterEAssociates December 2015 Issue - Newsletter
EAssociates December 2015 Issue - NewsletterBill England
 
Tugas Jarkom Amri Ekaputra
Tugas Jarkom Amri EkaputraTugas Jarkom Amri Ekaputra
Tugas Jarkom Amri EkaputraAmri Ekaputra
 
Mahmoud.F.Taha _c.v_
Mahmoud.F.Taha _c.v_Mahmoud.F.Taha _c.v_
Mahmoud.F.Taha _c.v_Mahmoud Taha
 
Mobile Security Attacks: A Glimpse from the Trenches - Yair Amit, Skycure
Mobile Security Attacks: A Glimpse from the Trenches - Yair Amit, SkycureMobile Security Attacks: A Glimpse from the Trenches - Yair Amit, Skycure
Mobile Security Attacks: A Glimpse from the Trenches - Yair Amit, SkycureCodemotion Tel Aviv
 
Frosty the snowman
Frosty the snowmanFrosty the snowman
Frosty the snowmanNQHSell
 

Viewers also liked (16)

BAF-M.Rastegary-24042016-presentation
BAF-M.Rastegary-24042016-presentationBAF-M.Rastegary-24042016-presentation
BAF-M.Rastegary-24042016-presentation
 
Abhilasha Kaushik - HR Executive
Abhilasha Kaushik - HR Executive Abhilasha Kaushik - HR Executive
Abhilasha Kaushik - HR Executive
 
C.V (1)
C.V (1)C.V (1)
C.V (1)
 
박홍근홈패션 사보 2014 여름호
박홍근홈패션 사보 2014 여름호박홍근홈패션 사보 2014 여름호
박홍근홈패션 사보 2014 여름호
 
Улица Себастия
Улица СебастияУлица Себастия
Улица Себастия
 
my resume
my resumemy resume
my resume
 
C V OF SOCIAL ACTIVITY
C V OF SOCIAL ACTIVITYC V OF SOCIAL ACTIVITY
C V OF SOCIAL ACTIVITY
 
英国教育均衡发展
英国教育均衡发展英国教育均衡发展
英国教育均衡发展
 
Library website orientation
Library website orientation Library website orientation
Library website orientation
 
EAssociates December 2015 Issue - Newsletter
EAssociates December 2015 Issue - NewsletterEAssociates December 2015 Issue - Newsletter
EAssociates December 2015 Issue - Newsletter
 
Tugas Jarkom Amri Ekaputra
Tugas Jarkom Amri EkaputraTugas Jarkom Amri Ekaputra
Tugas Jarkom Amri Ekaputra
 
Articles en words_incolor_12
Articles en words_incolor_12Articles en words_incolor_12
Articles en words_incolor_12
 
Mahmoud.F.Taha _c.v_
Mahmoud.F.Taha _c.v_Mahmoud.F.Taha _c.v_
Mahmoud.F.Taha _c.v_
 
Mobile Security Attacks: A Glimpse from the Trenches - Yair Amit, Skycure
Mobile Security Attacks: A Glimpse from the Trenches - Yair Amit, SkycureMobile Security Attacks: A Glimpse from the Trenches - Yair Amit, Skycure
Mobile Security Attacks: A Glimpse from the Trenches - Yair Amit, Skycure
 
Frosty the snowman
Frosty the snowmanFrosty the snowman
Frosty the snowman
 
Q u-i-z
Q u-i-zQ u-i-z
Q u-i-z
 

Similar to редагування програм

презентація уроку налаштування часових параметрів
презентація уроку налаштування часових параметрів презентація уроку налаштування часових параметрів
презентація уроку налаштування часових параметрів Таня Кибицкая
 
план коспект
план коспектплан коспект
план коспектCshkilniy
 
Особливості використання та практичного застосування інформаційних технологій...
Особливості використання та практичного застосування інформаційних технологій...Особливості використання та практичного застосування інформаційних технологій...
Особливості використання та практичного застосування інформаційних технологій...ZHOIPPO
 
Презентація, яка навчає
Презентація, яка навчаєПрезентація, яка навчає
Презентація, яка навчаєOlena Yelnikoff
 
Презентація, яка довірлива з учнем. Вчимося безкоштовно.
Презентація, яка довірлива з учнем. Вчимося безкоштовно.Презентація, яка довірлива з учнем. Вчимося безкоштовно.
Презентація, яка довірлива з учнем. Вчимося безкоштовно.Olena Yelnikoff
 
лекції
лекціїлекції
лекціїsatana111
 
урок 30 розробка плану створення презентації визначення мети, сценарію та стр...
урок 30 розробка плану створення презентації визначення мети, сценарію та стр...урок 30 розробка плану створення презентації визначення мети, сценарію та стр...
урок 30 розробка плану створення презентації визначення мети, сценарію та стр...Сокальська ЗШ І-ІІІ ступенів №2
 
Як використати презентації не тільки на уроці
Як використати презентації не тільки на уроціЯк використати презентації не тільки на уроці
Як використати презентації не тільки на уроціOlena Yelnikoff
 
Презентація - сучасна зброя педагога
Презентація - сучасна зброя педагогаПрезентація - сучасна зброя педагога
Презентація - сучасна зброя педагогаOlena Yelnikoff
 

Similar to редагування програм (13)

презентація уроку налаштування часових параметрів
презентація уроку налаштування часових параметрів презентація уроку налаштування часових параметрів
презентація уроку налаштування часових параметрів
 
план коспект
план коспектплан коспект
план коспект
 
Особливості використання та практичного застосування інформаційних технологій...
Особливості використання та практичного застосування інформаційних технологій...Особливості використання та практичного застосування інформаційних технологій...
Особливості використання та практичного застосування інформаційних технологій...
 
208,23.docx
208,23.docx208,23.docx
208,23.docx
 
Презентація, яка навчає
Презентація, яка навчаєПрезентація, яка навчає
Презентація, яка навчає
 
Презентація, яка довірлива з учнем. Вчимося безкоштовно.
Презентація, яка довірлива з учнем. Вчимося безкоштовно.Презентація, яка довірлива з учнем. Вчимося безкоштовно.
Презентація, яка довірлива з учнем. Вчимося безкоштовно.
 
лекції
лекціїлекції
лекції
 
урок 30 розробка плану створення презентації визначення мети, сценарію та стр...
урок 30 розробка плану створення презентації визначення мети, сценарію та стр...урок 30 розробка плану створення презентації визначення мети, сценарію та стр...
урок 30 розробка плану створення презентації визначення мети, сценарію та стр...
 
О.В.Кубська. Формування слухацької культури учнів мультимедійними засобами
О.В.Кубська. Формування слухацької культури учнів мультимедійними засобамиО.В.Кубська. Формування слухацької культури учнів мультимедійними засобами
О.В.Кубська. Формування слухацької культури учнів мультимедійними засобами
 
215
215215
215
 
Як використати презентації не тільки на уроці
Як використати презентації не тільки на уроціЯк використати презентації не тільки на уроці
Як використати презентації не тільки на уроці
 
Презентація - сучасна зброя педагога
Презентація - сучасна зброя педагогаПрезентація - сучасна зброя педагога
Презентація - сучасна зброя педагога
 
Videoredaktor VideoPad
Videoredaktor VideoPadVideoredaktor VideoPad
Videoredaktor VideoPad
 

More from tan4ikbah

символи україни
символи українисимволи україни
символи україниtan4ikbah
 
герої крут
герої крутгерої крут
герої крутtan4ikbah
 
Українська мова
Українська моваУкраїнська мова
Українська моваtan4ikbah
 
поштовий урок
поштовий урокпоштовий урок
поштовий урокtan4ikbah
 
модний урок
модний урокмодний урок
модний урокtan4ikbah
 
досвід роботи2
досвід роботи2досвід роботи2
досвід роботи2tan4ikbah
 
діалектизми 2
діалектизми 2діалектизми 2
діалектизми 2tan4ikbah
 
довжок
довжок  довжок
довжок tan4ikbah
 
11 а клас
11 а клас11 а клас
11 а класtan4ikbah
 
презентація атестації джуринської сзш і ііі ст. 2015р.
презентація атестації джуринської сзш і   ііі ст. 2015р.презентація атестації джуринської сзш і   ііі ст. 2015р.
презентація атестації джуринської сзш і ііі ст. 2015р.tan4ikbah
 
мо2013 ______ффффффффф
мо2013  ______фффффффффмо2013  ______ффффффффф
мо2013 ______фффффффффtan4ikbah
 
укр підготовка до зно 2016_вано_14.04.16
укр підготовка до зно 2016_вано_14.04.16укр підготовка до зно 2016_вано_14.04.16
укр підготовка до зно 2016_вано_14.04.16tan4ikbah
 
підготовка зно
підготовка знопідготовка зно
підготовка зноtan4ikbah
 
література асоціації
література   асоціаціїлітература   асоціації
література асоціаціїtan4ikbah
 
така любов
така любовтака любов
така любовtan4ikbah
 
Олішевський Микола
Олішевський МиколаОлішевський Микола
Олішевський Миколаtan4ikbah
 
створення програм
створення програмстворення програм
створення програмtan4ikbah
 
конспект уроку налагодження програм
конспект уроку налагодження програмконспект уроку налагодження програм
конспект уроку налагодження програмtan4ikbah
 
Введення й редагування тексту
Введення й редагування текстуВведення й редагування тексту
Введення й редагування текстуtan4ikbah
 

More from tan4ikbah (20)

Pisa
PisaPisa
Pisa
 
символи україни
символи українисимволи україни
символи україни
 
герої крут
герої крутгерої крут
герої крут
 
Українська мова
Українська моваУкраїнська мова
Українська мова
 
поштовий урок
поштовий урокпоштовий урок
поштовий урок
 
модний урок
модний урокмодний урок
модний урок
 
досвід роботи2
досвід роботи2досвід роботи2
досвід роботи2
 
діалектизми 2
діалектизми 2діалектизми 2
діалектизми 2
 
довжок
довжок  довжок
довжок
 
11 а клас
11 а клас11 а клас
11 а клас
 
презентація атестації джуринської сзш і ііі ст. 2015р.
презентація атестації джуринської сзш і   ііі ст. 2015р.презентація атестації джуринської сзш і   ііі ст. 2015р.
презентація атестації джуринської сзш і ііі ст. 2015р.
 
мо2013 ______ффффффффф
мо2013  ______фффффффффмо2013  ______ффффффффф
мо2013 ______ффффффффф
 
укр підготовка до зно 2016_вано_14.04.16
укр підготовка до зно 2016_вано_14.04.16укр підготовка до зно 2016_вано_14.04.16
укр підготовка до зно 2016_вано_14.04.16
 
підготовка зно
підготовка знопідготовка зно
підготовка зно
 
література асоціації
література   асоціаціїлітература   асоціації
література асоціації
 
така любов
така любовтака любов
така любов
 
Олішевський Микола
Олішевський МиколаОлішевський Микола
Олішевський Микола
 
створення програм
створення програмстворення програм
створення програм
 
конспект уроку налагодження програм
конспект уроку налагодження програмконспект уроку налагодження програм
конспект уроку налагодження програм
 
Введення й редагування тексту
Введення й редагування текстуВведення й редагування тексту
Введення й редагування тексту
 

Recently uploaded

Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»tetiana1958
 
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxvitalina6709
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяAdriana Himinets
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfssuser54595a
 

Recently uploaded (6)

Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
Відкрита лекція на тему «Біологічний захист рослин у теплицях»
 
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
 
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptxАвтомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
Автомат.звука с.інтегровані ігри для дітейpptx
 
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. БіографіяО.Духнович - пророк народної правди. Біографія
О.Духнович - пророк народної правди. Біографія
 
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptxЇї величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
Її величність - українська книга презентація-огляд 2024.pptx
 
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdfupd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
upd.18-04-UA_REPORT_MEDIALITERAСY_INDEX-DM_23_FINAL.pdf
 

редагування програм

  • 1. Урок 11 клас. Тема уроку: Практична робота № Створення відеокліпу. Мета уроку: ознайомити зі способами створення відео кліпів за допомогою програми Windows Movie Maker; сформувати навички роботи з розкадровкою та шкалою часу, удосконалити навички використання відео переходів та відео ефектів, створення назв та титрів; розвивати творчий потенціал та світогляд, виховувати пізнавальний інтерес до предмету. Тип уроку: комплексне застосування знань, умінь, навичок. Обладнання та наочність: дошка, НКК, інструкції з ТБ, мультимедійне обладнання, лист само оцінювання, картки з завданням. Програмне забезпечення: Windows Movie Maker, папка зі зразками відео, фотографіями, музикою. Структура уроку № етапу Етапи уроку Час, хв.. Методи та форми роботи з класом І Організаційний етап 2 ІІ Перевірка домашнього завдання 3 Інтерактивна вправа: «Наповнення кошика»; методичний прийом «Асоціація» ІІІ Актуалізація опорних знань 3 Методичний прийом «Квітка розв’язань» ІУ Мотивація навчальної діяльності 2 Інтерактивна вправа «Мозковий штурм» У Застосування знань, умінь та навичок 20 Практична робота «Створення відео кліпу» Поглиблюємо знання: виступ учня на тему «Відеоредактори» УІ Підбиття підсумку уроку 3 Самооцінювання Рефлексія: інтерактивна вправа «Продовж речення» УІІ Домашнє завдання 2 ХІД УРОКУ І. Організаційний етап. Вітання з учнями. ІІ. Перевірка домашнього завдання. На дошці подається зображення кошика. Учні по черзі вибирають із надрукованих карток операції з фільмами, що дозволяє виконувати програма Windows Movie Maker. Прикріпляють їх до кошика магнітами. Використовуючи слайд з зображенням вікна програми, пояснюють, як застосувати вибрану ними операцію. На екран виводиться поняття «Відеоефекти». Учні називають ознаки цього поняття або асоціації, які в них виникають. Оцінювання відповідей. ІІІ.Актуалізація опорних знань. Методичний прийом «Квітка розв’язань».
  • 2. На дошці намальована квітка з центром «Застосування мультимедіа». Учні по черзі в пелюстки записують сфери застосування (варіанти відповідей: реклама, освіта, розваги, кіноіндустрія, наукові дослідження, телеконференції). Оголошення теми та мети уроку: тема Практична робота «Створення відео кліпу» Мета: навчитися створювати відеокліпи, використовуючи програму Windows Movie Maker. Використовувати відеоефекти. ІУ. Мотивація навчальної діяльності. Питання до класу: 1. Які відео кліпи ви переглядали? 2.Які відео кліпи вам найбільше сподобались? 3.Як ви думаєте, які знання та навички вам потрібні для створення відеокліпу? 4. А тепер подумаємо, де ви зможете застосувати вміння створювати відеокліпи? У. Застосування знань, умінь, навичок. Робота з комп’ютером. Виконання практичної роботи. Повторення правил ТБ в комп’ютерному класі. Завдання: Знайдіть в Інтернеті фото про Сім чудес Стародавнього світу, збережіть у своїй папці Практична робота №4. На Робочому столі в папці Диск_10 клас/мультимедіа знаходяться відео кліпи та аудіо записи для використання при створенні відео кліпу. Початковий та середній рівні навчальних досягнень 1.Завантажити програму Windows Movie Maker. 2.Імпортуйте в проект: одне відео, десять фото, один музичний супровід. 3.Збережіть проект у власній папці. Достатній рівень навчальних досягнень. 4. Встановіть відео ефекти за бажанням. 5.Настройте відео переходи за бажанням. Високий рівень навчальних досягнень 6. Введіть титри та музичний супровід у фільм. 7.Збережіть фільм у власній папці. Зверніть увагу на лист самооцінювання, який лежить на парті. Створюючи відеокліп, керуйтесь критеріями для його оцінювання. Чкерез 10 хв. Після початку практичної роботи виконати фізичні та зорові вправи. Поглиблюємо знання: Виступ учня на тему «Програми для створення відеокліпів» (презентація). УІ. Підбиття підсумку уроку. Оцініть власний відео кліп, використовуючи при цьому лист само оцінювання, відповідно до критеріїв. Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього
  • 3. Кілька учнів озвучують свій лист само оцінювання. Інтерактивна вправа «Продовж речення» Учні по черзі продовжують речення «На сьогоднішньому уроці я навчився….», «Сьогодні мені найбільш сподобалось,,,,». УІІ. Домашнє завдання.
  • 4. Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього
  • 5. Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього
  • 6. Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього Прізвище ______________________ Лист само оцінювання Характеристика відео кліпу Бали Наявність відео ефектів (застосовано до всіх слайдів, вибірково) 1-3 бали Музичний супровід фільму (1-3 бали) Наявність відео переходів між кадрами (1-2бали) Наявність титрів (1-2 бали) Естетичний рівень відео кліпу (1-2 бали) Всього