2. Мета:
•
Навчальна: Сформувати в учнів систему
знань про передумови і причини високого
рівня розвитку господарства, галузі
спеціалізації,економічні зв’язки Франції.
• Розвиваюча: Вдосконалити уміння учнів
відбирати, систематизувати аналізувати
картографічний матеріал.
• 3.Економічне виховання, патріотичне
виховання.
• Тип уроку: Вивчення нового матеріалу.
3. Хід уроку:
• 1.Організаційний момент.
• 2.Мотивація:
На перший погляд про Францію ми знаємо досить
багато. Наприклад , курс історії, художня література,
туристичні проспекти і фільми розповідають нам про
Францію. А на питання, чому Франція входить до числа
найбільш розвинених країн світу, відповісти може
далеко не кожний.
4. 3.Вивчення нового матеріалу.
• 1.Користуючись атласом складіть ЕГП Франції у
вигляді схематичного конспекту.
•
ЕГП(Схема може бути різною).
3 за розміром краї на Європи, високо розвинена економіч
на і політична дер жава
Межує :З Бельгією
Державний лад:
Люксембургом
Конституційна рес Германією
публіка.
Територія поділена
Швейцарією
Офіційна мова:
на 22 провінції
Італією Іспанією
Французька.
і о.Корсика.
Андорою.
Омивається Атлан -Релігія: християнст во
тичним океаном.
5. Проаналізуйте рельєф і корисні
копалини(фізична карта Франції).
• Ландшафт
різноманітний:
скелясті нагір’я, широкі
річкові долини,сонячні
пляжі в Середземному
морі.
• Корисні копалини:
Кам’яне вугілля,заліз на руда,руди кольорові,нафта,боксити,уран.
6. Населення і міста Франції
(Прочитайте текст параграфа на
сторінці161-162 і складіть
короткий репортаж
використовуючи схему)
• 1.Кількість і густота
розміщення населення
1.
2.Національний склад.
3.Рівень урбанізації.
4.Зайнятість населен ня.
2.
3.
4.