SlideShare a Scribd company logo
1 of 3
Урок №19 8 клас 1 група ________________
2 група ________________
3 група ________________
Тема: Сервіси розміщення аудіо та відео файлів в Інтернеті
Мета:
 навчальна: ознайомити із сервісами для розміщення аудіо та відео
файлів в Інтернеті, навчитись шукати та переглядати відео в Інтернеті.
 розвивальна: розвивати логічне мислення; пам’ять, увагу,
спостережливість;
 виховна: виховувати інформаційну культуру; бажання мати глибокі та
якісні знання.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Хід уроку
І. Організаційний етап
 привітання
 перевірка присутніх
 перевірка готовності учнів до уроку
ІІ. Актуалізаціяопорних знань
1. Які існують найпоширеніші формати звукозапису?
2. Які існують поширені формати відео?
3. Що таке конвертер?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Багатьом із вас доводилось переглядативідео числухати аудіо із
Інтернету. Де зберігаються аудіо- та відео- матеріали? Як навчитись швидко
шукатипотрібний відео- файл? Як опублікувативласнийвідеоролик в
Інтернеті? Сьогодніми обговоримо ці питання.
IV. Вивчення нового матеріалу
Які існують сервіси для розміщення відео- та аудіоматеріалів в
Інтернеті?
Сьогодні існують різні сервіси, на яких можна розміщувати, переглядати
та прослуховувати відео- та аудіоматеріали. Деякі з них є безкоштовними,
інші мають різні тарифні плани. Більшість сервісів для розміщення матеріалів
передбачає попередню реєстрацію користувача.
YouTube — це найбільший у світі відеосервіс в Інтернеті, призначений для
перегляду та розміщення в Інтернеті відео, створеного користувачами з
усього світу. Переглядати відео на YouTube може будь-хто. На порталі
https://www.youtube.com є система пошуку, за допомогою якої можна
швидко знайти потрібні відеоматеріали.
Відео на сайті YouTube користувачі розміщують самостійно, також вони
можуть залишати коментарі та оцінки. Правила спільноти й повідомлення на
сайті свідчать про те, що користувачі мають володіти авторськими правами
або мати дозвіл власників прав на розміщення будь-якого відеоматеріалу.
Розміщувати відео, додавати коментарі та оцінки можуть лише зареєстровані
користувачі.
Для публікації відеоролика на YouTube потрібно:
1. увійти в акаунт YouTube;
2. натиснути кнопку Додати відео;
3. задати тип доступу;
4. вибрати ролик для завантаження;
5. ввести інформацію про відео;
6. натиснути Опублікувати.
Коли завантаження будезавершено, користувач отримає посилання на
відеоролик електронною поштою.
Є й інший варіант розповсюдження відео — це публікація його на
спеціалізованих інтернет-сервісах чи в соціальнихмережах.
Щоб отримати можливість перегляду відео через мережу Інтернет,
можна зберегти відеофайл на «хмарному диску» (Yandex-диск, Google-диск
тощо), а потім через пошту або соціальні мережі надати посилання на
збережений файл тим, кому вважаєте за потрібне.
Існують також інші сервіси для розміщення та перегляду відео, зокрема
https://vimeo.com та http://rutube.ru.
Деякі веб-портали мають вбудовані сервіси для розміщення аудіо- та
відеоматеріалів. Наприклад, на порталі http://meta.ua є сервіси для розмі-
щення відео й аудіо — http://video.meta.ua та http://audio.meta.ua, а також
для пошуку та прослуховування радіо онлайн — http://radio.meta.ua.
Прикладами сервісів для розміщення та пошуку аудіозаписів є
https://podfm.ru/, http://www.audiomicro.com, http://freemusicarchive.org,
http://boomp3.com, https://soundcloud.com.
Аудіозаписи, змістом яких є не музика, а радіопередачі, звукові вистави,
інтерв’ю, лекції тощо, можуть бути розміщені у виглядіподкастів. Подкастом
називають або окремий аудіофайл, або серію таких файлів, що публікуються
за однією адресою в Інтернеті та регулярно оновлюються.
Велика кількість сайтів надає можливість прослухати аудіозаписи онлайн.
Це можуть бути улюблені пісні, аудіокниги, радіопередачі тощо. У цьому разі
на веб-сторінці розміщений електронний плеєр з інструментами для початку
чи призупинення прослуховування аудіозапису та регулювання гучності
Як шукати та переглядати відео на YouTube?
Щоб розпочати роботу з YouTube, слід завантажити браузер і в рядку
адреси ввести www.youtube.com. Головна сторінка сайта, як і пошукових
служб, містить рядок введення для ключових слів. У разі його використання
пошук відбувається за вказаними ключовими словами серед відеозаписів,
розміщених на YouTube.
Якщо ви знайшли відео, яке вас зацікавило, за його допомогою можна
знайти й інші: у правій частині вікна є посилання на інші відео, розміщені цим
користувачем, а також схожі відео.
У нижній частині області відтворення відеозапису розміщено елементи
керування відтворенням та переглядом: кнопки початку або призупинення
відтворення, регулювання гучності, переходу до режиму домашнього
кінотеатру або повноекранного режим.
Інструмент Налаштування обирають, щоб змінити якість відео залежно
від швидкості інтернет- з’єднання.
Відеозаписи, розміщені на YouTube, містять потокове відео, тому пе-
реглядати їх можна в режимі реального часу. Якщо швидкість завантаження
даних з Інтернету недостатня для комфортного перегляду, можна
призупинитиперегляд за допомогою кнопки Пауза та дочекатися, доки буде
завантажено хоча б третину чи половину відео.
V. Фізкультхвилинка. Інструктаж з ТБ
VI. Засвоєння нових знань, формування вмінь
Практичні завдання. Виконання вправ за підручником.
Інформатика 8 клас. Ривкінд Й.Я. с.151 (завдання 1-3)
VIІ. Підсумки уроку
Рефлексія
 мені було незрозуміло…;
 у мене виникли такізапитання…;
 я не впорався з такими завданням…;
 мені сподобалось ія буду використовувати…
VІІI. Домашнєзавдання
Підручник с. 146-151, конспект.
ІХ. Оцінювання роботи учнів

More Related Content

Similar to Урок №19 8 клас

Урок 20. Практична робота №7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті
Урок 20. Практична робота №7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в ІнтернетіУрок 20. Практична робота №7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті
Урок 20. Практична робота №7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в ІнтернетіВасиль Тереховський
 
Презентація до 17 уроку в 8 класі
Презентація до 17 уроку в 8 класіПрезентація до 17 уроку в 8 класі
Презентація до 17 уроку в 8 класіЮлія Артюх
 
Урок 15. Опрацювання об’єктів мультимедіа
Урок 15. Опрацювання об’єктів мультимедіаУрок 15. Опрацювання об’єктів мультимедіа
Урок 15. Опрацювання об’єктів мультимедіаВасиль Тереховський
 
05. Цифрове відео: Соціальні сервіси для журналістики ч.2
05. Цифрове відео: Соціальні сервіси для журналістики ч.205. Цифрове відео: Соціальні сервіси для журналістики ч.2
05. Цифрове відео: Соціальні сервіси для журналістики ч.2Elina Katz
 
10 клас 16 урок/ Додавання звукових і відеооб'єктів до слайдових презентацій....
10 клас 16 урок/ Додавання звукових і відеооб'єктів до слайдових презентацій....10 клас 16 урок/ Додавання звукових і відеооб'єктів до слайдових презентацій....
10 клас 16 урок/ Додавання звукових і відеооб'єктів до слайдових презентацій....StAlKeRoV
 
Відео: створення і поширення
Відео: створення і поширенняВідео: створення і поширення
Відео: створення і поширенняInternews Ukraine
 
Формати аудіо- та відеофайлів. Програмне забезпечення для опрацювання об’єкт...
Формати аудіо- та відеофайлів. Програмне забезпечення для  опрацювання об’єкт...Формати аудіо- та відеофайлів. Програмне забезпечення для  опрацювання об’єкт...
Формати аудіо- та відеофайлів. Програмне забезпечення для опрацювання об’єкт...Юлія Артюх
 
Презентація до 19 уроку в 8 класі
Презентація до 19 уроку в 8 класіПрезентація до 19 уроку в 8 класі
Презентація до 19 уроку в 8 класіЮлія Артюх
 
Презентація до 21 уроку в 8 класі
Презентація до 21 уроку в 8 класіПрезентація до 21 уроку в 8 класі
Презентація до 21 уроку в 8 класіЮлія Артюх
 

Similar to Урок №19 8 клас (20)

Урок 20. Практична робота №7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті
Урок 20. Практична робота №7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в ІнтернетіУрок 20. Практична робота №7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті
Урок 20. Практична робота №7. Розміщення аудіо- та відеоматеріалів в Інтернеті
 
Презентація до 17 уроку в 8 класі
Презентація до 17 уроку в 8 класіПрезентація до 17 уроку в 8 класі
Презентація до 17 уроку в 8 класі
 
Урок 15. Опрацювання об’єктів мультимедіа
Урок 15. Опрацювання об’єктів мультимедіаУрок 15. Опрацювання об’єктів мультимедіа
Урок 15. Опрацювання об’єктів мультимедіа
 
Урок №17 8 клас
Урок №17 8 класУрок №17 8 клас
Урок №17 8 клас
 
Опис до каналу.docx
Опис до каналу.docxОпис до каналу.docx
Опис до каналу.docx
 
Відеохостинг
ВідеохостингВідеохостинг
Відеохостинг
 
Youtube
YoutubeYoutube
Youtube
 
05. Цифрове відео: Соціальні сервіси для журналістики ч.2
05. Цифрове відео: Соціальні сервіси для журналістики ч.205. Цифрове відео: Соціальні сервіси для журналістики ч.2
05. Цифрове відео: Соціальні сервіси для журналістики ч.2
 
Урок №16 8 клас
Урок №16 8 класУрок №16 8 клас
Урок №16 8 клас
 
208,23.docx
208,23.docx208,23.docx
208,23.docx
 
Lino it
Lino itLino it
Lino it
 
10 клас 16 урок/ Додавання звукових і відеооб'єктів до слайдових презентацій....
10 клас 16 урок/ Додавання звукових і відеооб'єктів до слайдових презентацій....10 клас 16 урок/ Додавання звукових і відеооб'єктів до слайдових презентацій....
10 клас 16 урок/ Додавання звукових і відеооб'єктів до слайдових презентацій....
 
презентація найденова
презентація найденовапрезентація найденова
презентація найденова
 
Відео: створення і поширення
Відео: створення і поширенняВідео: створення і поширення
Відео: створення і поширення
 
Формати аудіо- та відеофайлів. Програмне забезпечення для опрацювання об’єкт...
Формати аудіо- та відеофайлів. Програмне забезпечення для  опрацювання об’єкт...Формати аудіо- та відеофайлів. Програмне забезпечення для  опрацювання об’єкт...
Формати аудіо- та відеофайлів. Програмне забезпечення для опрацювання об’єкт...
 
Презентація до 19 уроку в 8 класі
Презентація до 19 уроку в 8 класіПрезентація до 19 уроку в 8 класі
Презентація до 19 уроку в 8 класі
 
6 17
6 176 17
6 17
 
6 17
6 176 17
6 17
 
Урок 17. Створення відеофільму
Урок 17. Створення відеофільмуУрок 17. Створення відеофільму
Урок 17. Створення відеофільму
 
Презентація до 21 уроку в 8 класі
Презентація до 21 уроку в 8 класіПрезентація до 21 уроку в 8 класі
Презентація до 21 уроку в 8 класі
 

More from Nikolay Shaygorodskiy (20)

план проведення тижня музичного мистецтва
план проведення тижня музичного мистецтваплан проведення тижня музичного мистецтва
план проведення тижня музичного мистецтва
 
Mystetstvo
MystetstvoMystetstvo
Mystetstvo
 
Mathematics
MathematicsMathematics
Mathematics
 
History
HistoryHistory
History
 
Health basics
Health basicsHealth basics
Health basics
 
English language elementary school
English language elementary schoolEnglish language elementary school
English language elementary school
 
English
EnglishEnglish
English
 
Elementary school
Elementary schoolElementary school
Elementary school
 
Biology
BiologyBiology
Biology
 
Biology
BiologyBiology
Biology
 
Geography
GeographyGeography
Geography
 
Computer science
Computer scienceComputer science
Computer science
 
10 11
10 1110 11
10 11
 
5 9
5 95 9
5 9
 
1 4
1 41 4
1 4
 
Minutes no.20 (director's report 2021)
Minutes no.20 (director's report 2021)Minutes no.20 (director's report 2021)
Minutes no.20 (director's report 2021)
 
Director's report for 2020 2021 academic year
Director's report for 2020 2021 academic yearDirector's report for 2020 2021 academic year
Director's report for 2020 2021 academic year
 
Order no.106u
Order no.106uOrder no.106u
Order no.106u
 
Order no.105 u
Order no.105 uOrder no.105 u
Order no.105 u
 
Order no.104 u
Order no.104 uOrder no.104 u
Order no.104 u
 

Recently uploaded

Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»tetiana1958
 
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняР.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняAdriana Himinets
 
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішенняПроблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішенняtetiana1958
 
Бомбочки для ванни своїми руками презентація
Бомбочки для ванни своїми руками презентаціяБомбочки для ванни своїми руками презентація
Бомбочки для ванни своїми руками презентаціяssuser0a4f48
 
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...JurgenstiX
 
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdfІваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdfhome
 
Презентациія для сайта Група «Незабудка».pptx
Презентациія для сайта Група «Незабудка».pptxПрезентациія для сайта Група «Незабудка».pptx
Презентациія для сайта Група «Незабудка».pptxOlgaDidenko6
 
Застосування Гайду безбар’єрності в роботі закладів культури громад Одещини.pdf
Застосування Гайду безбар’єрності в роботі закладів культури громад Одещини.pdfЗастосування Гайду безбар’єрності в роботі закладів культури громад Одещини.pdf
Застосування Гайду безбар’єрності в роботі закладів культури громад Одещини.pdfssuser15a891
 
Хімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 класХімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 класkrementsova09nadya
 
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdfатестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdfhome
 
Бібліотека – розвиток дитячої творчості та дозвілля для дітейpptx
Бібліотека – розвиток дитячої творчості  та дозвілля для дітейpptxБібліотека – розвиток дитячої творчості  та дозвілля для дітейpptx
Бібліотека – розвиток дитячої творчості та дозвілля для дітейpptxssuserc301ed1
 
ЛЕКЦІЯ Засоби масової інформації –важливий інструмент ПР.ppt
ЛЕКЦІЯ Засоби масової інформації –важливий інструмент ПР.pptЛЕКЦІЯ Засоби масової інформації –важливий інструмент ПР.ppt
ЛЕКЦІЯ Засоби масової інформації –важливий інструмент ПР.pptssuser59e649
 

Recently uploaded (12)

Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
Відкрита лекція на тему «Контроль бур'янів в посівах соняшника»
 
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповіданняР.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
Р.Шеклі "Запах думки". Аналіз оповідання
 
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішенняПроблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
 
Бомбочки для ванни своїми руками презентація
Бомбочки для ванни своїми руками презентаціяБомбочки для ванни своїми руками презентація
Бомбочки для ванни своїми руками презентація
 
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
Принципові відмінності досконалої (повної) конкуренції від інших форм організ...
 
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdfІваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdf
 
Презентациія для сайта Група «Незабудка».pptx
Презентациія для сайта Група «Незабудка».pptxПрезентациія для сайта Група «Незабудка».pptx
Презентациія для сайта Група «Незабудка».pptx
 
Застосування Гайду безбар’єрності в роботі закладів культури громад Одещини.pdf
Застосування Гайду безбар’єрності в роботі закладів культури громад Одещини.pdfЗастосування Гайду безбар’єрності в роботі закладів культури громад Одещини.pdf
Застосування Гайду безбар’єрності в роботі закладів культури громад Одещини.pdf
 
Хімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 класХімічні елементи в літературних творах 8 клас
Хімічні елементи в літературних творах 8 клас
 
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdfатестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
 
Бібліотека – розвиток дитячої творчості та дозвілля для дітейpptx
Бібліотека – розвиток дитячої творчості  та дозвілля для дітейpptxБібліотека – розвиток дитячої творчості  та дозвілля для дітейpptx
Бібліотека – розвиток дитячої творчості та дозвілля для дітейpptx
 
ЛЕКЦІЯ Засоби масової інформації –важливий інструмент ПР.ppt
ЛЕКЦІЯ Засоби масової інформації –важливий інструмент ПР.pptЛЕКЦІЯ Засоби масової інформації –важливий інструмент ПР.ppt
ЛЕКЦІЯ Засоби масової інформації –важливий інструмент ПР.ppt
 

Урок №19 8 клас

  • 1. Урок №19 8 клас 1 група ________________ 2 група ________________ 3 група ________________ Тема: Сервіси розміщення аудіо та відео файлів в Інтернеті Мета:  навчальна: ознайомити із сервісами для розміщення аудіо та відео файлів в Інтернеті, навчитись шукати та переглядати відео в Інтернеті.  розвивальна: розвивати логічне мислення; пам’ять, увагу, спостережливість;  виховна: виховувати інформаційну культуру; бажання мати глибокі та якісні знання. Тип уроку: урок засвоєння нових знань. Хід уроку І. Організаційний етап  привітання  перевірка присутніх  перевірка готовності учнів до уроку ІІ. Актуалізаціяопорних знань 1. Які існують найпоширеніші формати звукозапису? 2. Які існують поширені формати відео? 3. Що таке конвертер? ІІІ. Мотивація навчальної діяльності Багатьом із вас доводилось переглядативідео числухати аудіо із Інтернету. Де зберігаються аудіо- та відео- матеріали? Як навчитись швидко шукатипотрібний відео- файл? Як опублікувативласнийвідеоролик в Інтернеті? Сьогодніми обговоримо ці питання. IV. Вивчення нового матеріалу Які існують сервіси для розміщення відео- та аудіоматеріалів в Інтернеті? Сьогодні існують різні сервіси, на яких можна розміщувати, переглядати та прослуховувати відео- та аудіоматеріали. Деякі з них є безкоштовними, інші мають різні тарифні плани. Більшість сервісів для розміщення матеріалів передбачає попередню реєстрацію користувача. YouTube — це найбільший у світі відеосервіс в Інтернеті, призначений для перегляду та розміщення в Інтернеті відео, створеного користувачами з
  • 2. усього світу. Переглядати відео на YouTube може будь-хто. На порталі https://www.youtube.com є система пошуку, за допомогою якої можна швидко знайти потрібні відеоматеріали. Відео на сайті YouTube користувачі розміщують самостійно, також вони можуть залишати коментарі та оцінки. Правила спільноти й повідомлення на сайті свідчать про те, що користувачі мають володіти авторськими правами або мати дозвіл власників прав на розміщення будь-якого відеоматеріалу. Розміщувати відео, додавати коментарі та оцінки можуть лише зареєстровані користувачі. Для публікації відеоролика на YouTube потрібно: 1. увійти в акаунт YouTube; 2. натиснути кнопку Додати відео; 3. задати тип доступу; 4. вибрати ролик для завантаження; 5. ввести інформацію про відео; 6. натиснути Опублікувати. Коли завантаження будезавершено, користувач отримає посилання на відеоролик електронною поштою. Є й інший варіант розповсюдження відео — це публікація його на спеціалізованих інтернет-сервісах чи в соціальнихмережах. Щоб отримати можливість перегляду відео через мережу Інтернет, можна зберегти відеофайл на «хмарному диску» (Yandex-диск, Google-диск тощо), а потім через пошту або соціальні мережі надати посилання на збережений файл тим, кому вважаєте за потрібне. Існують також інші сервіси для розміщення та перегляду відео, зокрема https://vimeo.com та http://rutube.ru. Деякі веб-портали мають вбудовані сервіси для розміщення аудіо- та відеоматеріалів. Наприклад, на порталі http://meta.ua є сервіси для розмі- щення відео й аудіо — http://video.meta.ua та http://audio.meta.ua, а також для пошуку та прослуховування радіо онлайн — http://radio.meta.ua. Прикладами сервісів для розміщення та пошуку аудіозаписів є https://podfm.ru/, http://www.audiomicro.com, http://freemusicarchive.org, http://boomp3.com, https://soundcloud.com. Аудіозаписи, змістом яких є не музика, а радіопередачі, звукові вистави, інтерв’ю, лекції тощо, можуть бути розміщені у виглядіподкастів. Подкастом називають або окремий аудіофайл, або серію таких файлів, що публікуються за однією адресою в Інтернеті та регулярно оновлюються. Велика кількість сайтів надає можливість прослухати аудіозаписи онлайн.
  • 3. Це можуть бути улюблені пісні, аудіокниги, радіопередачі тощо. У цьому разі на веб-сторінці розміщений електронний плеєр з інструментами для початку чи призупинення прослуховування аудіозапису та регулювання гучності Як шукати та переглядати відео на YouTube? Щоб розпочати роботу з YouTube, слід завантажити браузер і в рядку адреси ввести www.youtube.com. Головна сторінка сайта, як і пошукових служб, містить рядок введення для ключових слів. У разі його використання пошук відбувається за вказаними ключовими словами серед відеозаписів, розміщених на YouTube. Якщо ви знайшли відео, яке вас зацікавило, за його допомогою можна знайти й інші: у правій частині вікна є посилання на інші відео, розміщені цим користувачем, а також схожі відео. У нижній частині області відтворення відеозапису розміщено елементи керування відтворенням та переглядом: кнопки початку або призупинення відтворення, регулювання гучності, переходу до режиму домашнього кінотеатру або повноекранного режим. Інструмент Налаштування обирають, щоб змінити якість відео залежно від швидкості інтернет- з’єднання. Відеозаписи, розміщені на YouTube, містять потокове відео, тому пе- реглядати їх можна в режимі реального часу. Якщо швидкість завантаження даних з Інтернету недостатня для комфортного перегляду, можна призупинитиперегляд за допомогою кнопки Пауза та дочекатися, доки буде завантажено хоча б третину чи половину відео. V. Фізкультхвилинка. Інструктаж з ТБ VI. Засвоєння нових знань, формування вмінь Практичні завдання. Виконання вправ за підручником. Інформатика 8 клас. Ривкінд Й.Я. с.151 (завдання 1-3) VIІ. Підсумки уроку Рефлексія  мені було незрозуміло…;  у мене виникли такізапитання…;  я не впорався з такими завданням…;  мені сподобалось ія буду використовувати… VІІI. Домашнєзавдання Підручник с. 146-151, конспект. ІХ. Оцінювання роботи учнів