Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Поняття про мультимедійні дані та їхнє опрацювання

Ad

МУЛЬТИМЕДІЙНІ
     ДАНІ

  Поняття про мультимедійні дані
  Програмне забезпечення
  Формати аудіо- та відеофайл...

Ad

Поняття мультимедіа
  Мультимедіа - це сукупність апаратних і програмних засобів, що
  дозволяють представити інформац...

Ad

Програми перегляду або
прослуховування (плеєри)

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Ad

Check these out next

1 of 20 Ad
1 of 20 Ad
Advertisement

More Related Content

Slideshows for you (19)

More from anja_79 (20)

Advertisement

Поняття про мультимедійні дані та їхнє опрацювання

 1. 1. МУЛЬТИМЕДІЙНІ ДАНІ  Поняття про мультимедійні дані  Програмне забезпечення  Формати аудіо- та відеофайлів  Засоби перетворення з одного формату в інший  Додавання звукових і відеооб'єктів до слайдових презентацій
 2. 2. Поняття мультимедіа  Мультимедіа - це сукупність апаратних і програмних засобів, що дозволяють представити інформацію в різних форматах: текстовому, графічному, звуковому, відео, анімаційному Текст Аудіо Зображення Анімація Відео Інтерактивність
 3. 3. Програми перегляду або прослуховування (плеєри)
 4. 4. Програми запису (захоплення) звуку та відео (грабери) Для збереження звукових і відеоданих, що вводяться з мікрофону, відеокамери, веб-камери, телевізійного тюнера, DVD-програвача, відеомагнітофона тощо.
 5. 5. Програми для конвертації даних (конвертори) Для перекодування файлів з одного формату в інший
 6. 6. Музичні та відеоредактори Для створення та редагування музичних творів, аудиокниг, звукових і відеоефектів, звукового супроводу, відеофільмів тощо.
 7. 7. Музичні та відеостудії Мають розширений набір функцій і використовуються в професійній діяльності на студіях.
 8. 8. Формати мультимедійних даних Файли, у яких не використовується стиснення або використовується стиснення без втрати даних Файли, у яких використовується стиснення із частковою втратою даних
 9. 9. Формати мультимедійних дисків Audio CD Video CD DVD-Audio DVD-Video
 10. 10. Захоплення аудіо Пуск – Усі програми – Стандартні – Звукозапис Забезпечує збереження звукозапису у файлах формату wav без стиснення та відповідно без втрати даних. Тривалість одного сеансу не може перевищувати 60 с.
 11. 11. Захоплення відео Пуск – Усі програми – Widows Movie Maker (Кіностудія)
 12. 12. Додавання звукових об'єктів до слайдової презентації 1. Виберіть слайд, до якого потрібно додати аудіозапис. 2. На вкладці Вставлення у групі Медіавміст натисніть кнопку Аудіо. 3. Виконайте одну з таких дій:  Виберіть пункт Аудіо з файлу, знайдіть папку з потрібним файлом і двічі його клацніть.  Виберіть пункт Аудіофайл із колекції графіки, знайдіть потрібний аудіозапис в області завдань Картинки та клацніть його, щоб додати до слайда.
 13. 13. Монтаж аудіозапису У кожному аудіозаписі можна підрізати початок або кінець запису. Можливо, мовленнєвий супровід не стосується теми аудіозапису, або вам потрібно скоротити звукову доріжку, щоб її тривалість відповідала тривалості показу слайдів.
 14. 14. Монтаж аудіозапису 1. Виберіть аудіозапис і натисніть кнопку Відтворити. 2. Виберіть відеозапис на слайді. 3. У меню Знаряддя для аудіо на вкладці Відтворення у групі Редагування натисніть кнопку Обтинання аудіо. 4. У діалоговому вікні Обтинання аудіо виконайте одну або кілька наведених нижче дій.  Щоб підрізати початок запису, виберіть початкову точку (зелений маркер ліворуч на зображенні). Коли відобразиться двовістрева стрілка, перетягніть стрілку на потрібну початкову позицію аудіозапису.  Щоб підрізати кінець кліпу, виберіть кінцеву точку (червоний маркер праворуч на зображенні). Коли відобразиться двовістрева стрілка, перетягніть стрілку на потрібну кінцеву позицію аудіозапису.
 15. 15. Додавання відеооб'єктів до слайдової презентації 1. У поданні Звичайний виберіть слайд, у який потрібно вбудувати відеозапис. 2. На вкладці Вставлення у групі Медіавміст клацніть стрілку під кнопкою Відео та виберіть пункт Відео із файлу. 3. У діалоговому вікні Вставлення відео знайдіть і виберіть відеозапис, який потрібно вбудувати, і натисніть кнопку Вставити.
 16. 16. Створення посилання на відео, розміщене на веб-сайті 1. На вкладці Слайди в поданні Звичайний виберіть слайд, до якого потрібно додати відеозапис. 2. У браузері перейдіть до веб-сайту, що містить відеозапис, на який потрібно створити посилання, наприклад YouTube або hulu. 3. Знайдіть на веб-сайті відеозапис, а потім знайдіть і скопіюйте код вбудовування.
 17. 17. Наприклад, на сайті YouTube натисніть кнопку Поделиться, обрати Сгенерировать HTML- код, та установіть прапорець Использовать старый код встраивания, виберіть команду Вставка та скопіюйте код вбудовування.
 18. 18. Відтворення відео у фігурі 1. Виберіть відео на слайді. 2. У розділі Засоби для роботи з відеозаписами на вкладці Формат у групі Стилі відеозаписів натисніть кнопку Форма відео. 3. Виберіть фігуру, у якій потрібно відтворити відео.
 19. 19. Монтаж відео 1. У звичайному поданні на рамці відео натисніть кнопку Відтворити. 2. Виберіть відео на слайді. 3. Під вкладкою Знаряддя для відео на вкладці Відтворення у групі Редагування натисніть кнопку Монтаж відео. 4. У діалоговому вікні Монтаж відео виконайте одну або кілька наведених нижче дій.  Щоб підрізати кліп на початку, виберіть початкову точку (зелений маркер у крайній лівій частині зображення, поданого нижче).  Щоб підрізати кінець кліпу, виберіть кінцеву точку (червоний маркер справа на зображенні, поданому нижче).
 20. 20. Завдання 1. Відкрийте файл «Лісові мешканці». 2. Додайте:  до слайду з розповіддю про білку замість її фотографії відеозапис з файлу Білка.avi. Установіть відтворення відеозапису у формі 6-кутної зірки та відтворення автоматично після появи заголовка.  До слайда з розповіддю про їжака замість його фотографії відеозапис з файлу Їжак.avi. Установіть відтворення цього обєкта через 1 с після появи тексту та показ на весь екран.  Створіть ще один слайд до якого додайте відео с youtube.com відео «Всё о животных [Рыжие лисы]».

×