РЕФЕРАТ
Звіт про НДР: 250 с., 19 рис., 22 табл., 130 джерел.
Об’єктом дослідження є торговельно-економічне співробітництво...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

"Аналіз трансформації Митного союзу та Єдиного економічного простору в Євразійський економічний союз та підготовка пропозицій"

350 views

Published on

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
350
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

"Аналіз трансформації Митного союзу та Єдиного економічного простору в Євразійський економічний союз та підготовка пропозицій"

  1. 1. РЕФЕРАТ Звіт про НДР: 250 с., 19 рис., 22 табл., 130 джерел. Об’єктом дослідження є торговельно-економічне співробітництво та поглиблення інтеграційних процесів на пострадянському просторі. Метою дослідження є аналіз трансформації Митного союзу (МС) та Єдиного економічного простору (ЄЕП) в Євразійський економічний союз та розроблення пропозицій щодо поглиблення співробітництва України з Митним союзом та Єдиним економічним простором. Методи дослідження: діалектичний, системного підходу, ретроспективного і порівняльного аналізу, синтезу, групування. В процесі виконання НДР отримані науково-аналітичні матеріали щодо договірно-правової бази Митного союзу та Єдиного економічного простору; трансформації Митного союзу та Єдиного економічного простору в Євразійський економічний союз; пропозиції щодо поглиблення торговельноекономічного співробітництва України з Митним союзом та Єдиним економічним простором. Результати наукового дослідження будуть використані Департаментом торговельно-економічного співробітництва з країнами СНД та Російською Федерацією Мінекономрозвитку при підготовці рекомендацій щодо поглиблення співробітництва України з Митним союзом та Єдиним економічним простором,і аналітичних доповідей щодо трансформації Митного союзу та Єдиного економічного простору в Євразійський економічний союз. МИТНИЙ СОЮЗ, ЄДИНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР, ЄВРАЗІЙСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ СОЮЗ, ВПЛИВ НА ЕКОНОМІКУ, ВПЛИВ НА ДЕРЖАВНІ ФІНАНСИ, ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ. Умови одержання звіту: вул.Антоновича, 180, УкрІНТЕІ. за замовленням. 011071, Київ-171,

×