{ web sprendimai neturintiems laiko }
{ web sprendimai neturintiems laiko }
         Turinys
●  Kas mes esame?
●  Ką mes darome?
●  Ar Jums reikia we...
{ web sprendimai neturintiems laiko }
          Kas mes esame?
●  Mes esame:
  ●  Komanda žmonių, mylinčių i...
{ web sprendimai neturintiems laiko }

         Ką mes darome?
●  Web sprendimai:             ●  E-...
{ web sprendimai neturintiems laiko }
        Ar Jums reikia web puslapio?
●  Jeigu Jūsų įmonė yra šiuolaikiška,
...
{ web sprendimai neturintiems laiko }
            Kam Jums reikia web puslapio?
●  Tinkamam informacijos pate...
{ web sprendimai neturintiems laiko }
            Ar turite pakankamai laiko web puslapiui?

●  … Ir ar turit...
{ web sprendimai neturintiems laiko }
     Kontaktai

UAB “A777”
Vasario 16-osios g. 35-9
Garliava, LT-53214.
Tel.: +3...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

A777 Prisistatymas

1,433 views
1,372 views

Published on

A777 Prisistatymas

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,433
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1,012
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

A777 Prisistatymas

 1. 1. { web sprendimai neturintiems laiko }
 2. 2. { web sprendimai neturintiems laiko } Turinys ● Kas mes esame? ● Ką mes darome? ● Ar Jums reikia web puslapio? ● Kam Jums reikia web puslapio? ● Ar turite pakankamai laiko web puslapiui? ● Kontaktai.
 3. 3. { web sprendimai neturintiems laiko } Kas mes esame? ● Mes esame: ● Komanda žmonių, mylinčių ir mėgstančių tai ką daro; ● Komanda kūrybiškų žmonių; ● Komanda savo srities profesionalų; ● Komanda nebijanti iššūkių; ● Komanda galinti pasiūlyti netradicinius sprendimus; ● Komanda žmonių, taupančių Jūsų laiką; ● Komanda priimsianti Jus į savo tarpą! ● Mūsų misija: Populiarinti interneto technologijų naudojimą versle, padėti išnaudoti visas interneto teikiamas galimybes verslui.
 4. 4. { web sprendimai neturintiems laiko } Ką mes darome? ● Web sprendimai: ● E-marketingas ● Web dizainas; ● Kampanijų ● Turinio valdymo sudarymas; sistemos; ● Kampanijų ● E-komercija ir optimizavimas; sprendimai; ● Kampanijų ● Optimizavimas paieškos monitoringas; sistemoms; ● Konsultacijos; ● Ataskaitos; ● CRM diegimas. ● Prognozės; ● Konsultacijos.
 5. 5. { web sprendimai neturintiems laiko } Ar Jums reikia web puslapio? ● Jeigu Jūsų įmonė yra šiuolaikiška, ● jeigu Jūsų įmonė yra lanksti, ● jeigu Jūsų įmonė yra dinamiška, ● jeigu Jūs ieškote naujų galimybių, ● jeigu Jūsų verslas orientuotas į klientą, ● jeigu Jūs investuojuote į kaštų taupymą, ● jeigu Jūsų įmonei įdomu kas ir kur Jumis domisi,... … Jums reikia web puslapio!
 6. 6. { web sprendimai neturintiems laiko } Kam Jums reikia web puslapio? ● Tinkamam informacijos pateikimui; ● Duomenų rinkimui kas, iš kur ir kuo domisi; ● Kompanijos vardo žinomumui didinti; ● Informacijos apie kompaniją efektyviai sklaidai; ● Kaštų mažinimui; ● Efektyvių ir pigių reklaminių kampanijų organizavimui ir produktų pristatymams; ● Efektyviai komunikacijai ir klientų apklausoms; ● Efektyviai tikslinių klientų paieškai... … Ar reikia papildomų argumentų?!
 7. 7. { web sprendimai neturintiems laiko } Ar turite pakankamai laiko web puslapiui? ● … Ir ar turite pakankamai žinių? ● Jūs tikite specializacijos svarba ir kad kiekvienas turi daryti tai, ką geriausiai išmano? ● Jūs tikite, kad labai gerai atliekate savo darbą; ● Jūsų klientai yra patenkinti Jūsų darbu; ● Jūsų verslą net ir sunkmečiu galima pavadinti sėkmingu? … Tada Jūs esate tikri savo srities žinovai ir profesionalai?! Išvada: Jūs neturite pakankamai laiko web sprendimams! ir Jums reikia partnerio galinčio padėti, t.y. mūsų.
 8. 8. { web sprendimai neturintiems laiko } Kontaktai UAB “A777” Vasario 16-osios g. 35-9 Garliava, LT-53214. Tel.: +370 687 24186 www.a777.lt

×