Віртуальна виставка «Аграрна наука України у виданнях: історичний аспект»
тема3
1. Тема: Дані та пристрої роботи з ними.
Мета:
Навчальна. Ввести поняття даних та пристрої які працюють з даними.
Розвиваюча. Розширити кругозір учнів. Прививати інтерес до вивчення предмету.
Виховна.Виховувати культуру поведінки та дотримання правил роботи в кабінеті
інформатики.
Тип уроку: Урок засвоєння нових знань.
План:
I.Орг. момент. Вітання, перевірка присутніх.
II. Актуалізація знань.
ІII. Вивчення нового матеріалу.
IV.Фізхвилинка. Вправи для очей.
V. Узагальнення та систематизація знань.
VІ. Домашнє завдання.
Хід уроку:
I.Орг. момент. Вітання, перевірка присутніх.
II. Актуалізація знань.
Усне опитування:
1. Для чого людина зберігає повідомлення?
2. Які носії інформації ви використовуєте?
3. Хто і кому може передавати повідомлення?
4. Для чого людина шукає повідомлення?
5. Чи може шукати повідомлення автоматичний пристрій?
6. Які інформаційні процеси відбуваються під час навчання?
ІII. Вивчення нового матеріалу.
IV.Фізхвилинка. Вправи для очей.
Під мовний супровід учителя діти виконують вправи (4 рази)
«Раз» – підняти руки вгору,
«Два» – натягнутися додолу,
Не згинайте, діти, ноги,
2. Як торкаєтесь підлоги.
«Три-чотири» – прямо стати,
Будемо знову починати
1. Закрий очі. Очними яблуками обертай спочатку по колу, потім вгору-вниз, вправо-
вліво. Повтори кілька разів.
2. Заплющити очі на кілька секунд, після чого різко відкрий. Повтори 4-7 разів.
3. Протягом 30 секунд швидко моргай, після цього дивися вперед приблизно стільки ж.
Повторити 4-5 разів.
4. Закрий очі і дивись то вгору, то вниз. Повтори 7-10 разів.
V. Узагальнення та систематизація знань.
Виконання вправ з презентації.
VІ. Домашнє завдання.
п.6 Впр.7