Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Olumlama nedir

https://www.facebook.com/bilgierdemdir
http://bilgierdemdir.blogspot.com.tr/
https://twitter.com/BilgiErdemdir

Kişisel Gelişim Sitesi - Bilgi Erdemdir
Olumlama nedir
Olumlama nasıl yapılır
Düşünce gücü nedir
Kuantum nedir
Masaru Emoto kimdir
Masaru Emoto su deneyi nedir.
Olumlama afirmasyon tekniği nasıl yapılır
Olumlama hayatımızı değiştirir mi ?
Düşünce gücünün hayatımıza etkisi nedir
Kuantum fiziği nedir.

  • Be the first to comment

Olumlama nedir

  1. 1. 60 saniye OLUMLAMALAR Facebook, twitter, google+ Bilgi Erdemdir
  2. 2. Olumlama (affirmation) nedir 21. yüzyılda bulunan kuantum fiziği teorisi, sosyal hayatta farklı bir alana sıçradı. Bu alan düşünce gücü (Mind power) kavramının oluşmasını sağladı. Düşünce gücü kavramı 1980’li yıllarda popülerleşerek günümüzdeki haline ulaştı
  3. 3. Kuantum fiziği nedir. Kuantum sözü Almanca olup "miktar" demektir. Kuantum Fiziği ise, "doğanın en küçük parçaları" ile ilgilenen bir kuramdır. İlgi konusu atomlar, atom çekirdekleri, bu çekirdeklerin yapıları ve onları oluşturan parçacıklar ile bu parçacıklar arası etkileşimlerdir". Düşünce gücüne etkisi Gözlemci (yani siz) gözlemlediğiniz zaman dünya aynıyken, gözlemlemediğinizde (bakmadığınızda) farklı sonuçlar doğurabiliyor. (bkz Işık dalga parçacık ikilemi).
  4. 4. Düşünce gücü ve olumlama Gerçeklik, bizim ile ilgili bir kavram olduğuna göre , Şunu diyebilir miyiz ? Düşüncelerimizi doğru bir şekilde yönlendirebilirsek, hayatımızı değiştirebiliriz. Bu mümkün. İşte olumlama burada devreye giriyor. Olumlu bir cümle söyleyin. Mesela “hergün mutluluğum artıyor” veya “her gün zenginleşiyorum” gibi. 21 gün boyunca aynı saatlerde söylemeye çalışın. Size tavsiyemiz kendi olumlama cümlelerinizi kendiniz oluşturun. Uygulaması kolay bir teknik. Masaru Emoto Mr. Emoto su deneyinde suya güzel sözler söylemiş ve kristalleştirmiş suyun verdiği tepkiler şaşırtıcı.
  5. 5. 60 saniye OLUMLAMALAR Facebook, twitter, google+ Bilgi Erdemdir Olumlamalar 60 Saniye videosunu izle

×