Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Документаційне забезпечення
оформлення відпусток відділу
кадрів
Автори:
Маїк І.В
Сєров Ю.О.
Одним з основних напрямів побудови і
подальшого
розвитку
інформаційного
суспільства в нашій країні є створення
нормативно-...
Порядок надання і оформлення відпусток
проходить у декілька етапів:
• спочатку складаються графіки відпусток, які
узгоджую...
Є

Письмове
повідомлення
працівника
(за два тижні)

Графік відпусток

Бажання працівника
змінити період,
Встановлений
граф...
Для того щоб пришвидшити процес оформлення
відпусток, і для полегшення роботи діловодного
процесу створена система керуван...
Переваги програми:
• Наявність єдиного інформаційного середовища, яке
забезпечує рішення різних кадрових завдань за
рахуно...
"Унікальні" функції програми «Персонал»:
• Можливість включати в наказ будь-які кадрові
формулювання й в будь-якій кількос...
Висновок
Отже, упровадження комп’ютерних технологій у
відділі кадрів дає змогу підвищити ефективність
діяльності працівник...
Документаційне забезпечення оформлення відпусток відділу кадрів
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Документаційне забезпечення оформлення відпусток відділу кадрів

1,002 views

Published on

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Документаційне забезпечення оформлення відпусток відділу кадрів

  1. 1. Документаційне забезпечення оформлення відпусток відділу кадрів Автори: Маїк І.В Сєров Ю.О.
  2. 2. Одним з основних напрямів побудови і подальшого розвитку інформаційного суспільства в нашій країні є створення нормативно-правової бази, яка регулює інформаційні відносини на законодавчому рівні. Надання та оформлення відпусток регулюється: Конституцією України, Законом України «Про відпустки» 1997 року, із змінами, внесеними згідно із Законами від 16.10.2012, Кодексом законів про працю України, іншими законами та нормативно-правовими актами України.
  3. 3. Порядок надання і оформлення відпусток проходить у декілька етапів: • спочатку складаються графіки відпусток, які узгоджуються між працівником і роботодавцем; • після узгодження графіка працівник в відведений йому термін пише заяву на відпустку; • коли заява написана, складається наказ, який визначає кількість відпустки, і точну дату виходу на роботу.
  4. 4. Є Письмове повідомлення працівника (за два тижні) Графік відпусток Бажання працівника змінити період, Встановлений графіком немає Наказ керівника немає Є Заява працівника про надання відпустки
  5. 5. Для того щоб пришвидшити процес оформлення відпусток, і для полегшення роботи діловодного процесу створена система керування відділу кадрів PersonPro. Головним завданням програми PersonPro є інформатизація відділу кадрів, яка надає можливість отримання потрібної інформації про робітників на підприємстві та відділів, має функцію пошуку потрібного працівника по багатьом параметрам (наприклад: по коду працівника, по коду відділу тощо), надає можливість додавання, видалення та редагування записів, що стосуються працівників та відділів.
  6. 6. Переваги програми: • Наявність єдиного інформаційного середовища, яке забезпечує рішення різних кадрових завдань за рахунок унікальної можливості розвитку системи в процесі її експлуатації. • У системі реалізовані всі необхідні кадрові функції, які забезпечують повноцінне ведення кадрового обліку на підприємстві. • Наявність кадрового документообігу, який забезпечує повний цикл обробки документів з автоматичним рознесенням інформації при його реєстрації. • Наявність великої кількості готових звітів, створених для Mіcrosoft Word і Mіcrosoft Excel.
  7. 7. "Унікальні" функції програми «Персонал»: • Можливість включати в наказ будь-які кадрові формулювання й в будь-якій кількості. • Інтелектуальний друк наказу з автоматичною генерацією відповідних текстових формулювань • Можливість побудови довільних описів для будьякого об'єкту. • Унікальний інтерфейс відображення - електронна картка з можливістю відображення довільних описів і редагування інформації за місцем. • Віддалене розширення функціональності - можливість "замовляти" нові параметри, закладки, звіти, документи та інше. • Можливість використання узагальнення, як при побудові запитів, так і при описі, що дозволяє оперувати класами сутностей, тобто не потрібно перерахування всіх елементів, які входять у клас.
  8. 8. Висновок Отже, упровадження комп’ютерних технологій у відділі кадрів дає змогу підвищити ефективність діяльності працівників кадрової служби, зекономити витрати часу на підготовку та пошук необхідних документів з надання та оформлення відпусток, посилити контроль за створенням, веденням та зберіганням документації з персоналу організації.

×