Infinigate Sweden

393 views

Published on

Vilka är dina utmaningar?

Med Infinigate får du såklart "pris och artikelnummer", men vår uppgift är större än så.
Som värdeadderande distributör har vi en kul och utmanande uppgift att hjälpa våra kunder - dvs er IT-återförsäljare - att hitta leads och driva affärer i mål. Vi hjälper återförsäljaren att hitta affärstillfällen och att förmedla vinningarna med en investering till slutanvändarna.
Utmana oss att växa er försäljning av IT-säkerhetsprodukter. Vi antar uppgiften!
Vänliga hälsningar
Peter Strand, VD på Infinigate Sverige AB

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
393
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Infinigate Sweden

  1. 1. Infinigate - din expert på IT-säkerhetPeter Strand Fredrick Sandberg Fredrik Jubran Patric Eriksson Mikael Florbrant David Molin Johan NorénManaging Director Sales Sales Sales Sales Business Development Manager Business Development ManagerTel: 0708-65 10 38 Tel: 0708-65 10 07 Tel: 0708-65 10 87 Tel: 0708-65 10 45 Tel: 0708-65 10 47 Tel: 0708-65 10 61 Tel: 0707-35 39 10peter.strand@infinigate.se fredrick.sandberg@infinigate.se fredrik.jubran@infinigate.se patric.eriksson@infinigate.se mikael.florbrant@infinigate.se david.molin@infinigate.se johan.noren@infinigate.se Revo Biglarian Joakim Häggström Olle Bäckström Anna Ohlström Ferm Malin Sevén Harriet Wikman Regina Söderholm Business Development Manager Systems Engineer Systems Engineer Product Manager Order Admin Order Admin Finance Tel: 0708-65 10 94 Tel: 0708-65 10 66 Tel: 0708-65 10 21 Tel: 0708-65 10 23 Tel: 0708-65 10 15 Tel: 0708-65 10 44 Tel: 0708-65 10 33 revo@infinigate.se joakim.haggstrom@infinigate.se olle.backstrom@infinigate.se anna.ohlstrom-ferm@infinigate.se malin.seven@infinigate.se harriet.wikman@infinigate.se regina.soderholm@infinigate.se Infinigate Sverige AB, Axel Johanssonsgata 4-6, 754 50, Uppsala. Tel: 018-65 55 85 Fax: 018-65 55 55 sales@infinigate.se order@infinigate.se www.infinigate.se

×