Polish Business Meeting

308 views

Published on

Zapraszamy na Polish Business Meeting http://www.meeting.polishbusinessclub.pl
We współczesnych realiach biznesowych najistotniejsze są wiedza i odpowiednie kontakty. Prowadzenie własnej działalności jest sztuką bycia z innymi ludźmi i dostarczania wartości, których potrzebują.

Networkingu oraz funkcjonowania w środowisku biznesowym można się nauczyć. Wymaga to jednak wielu miesięcy, czasem lat, ćwiczeń i doświadczeń, aby stać się wirtuozem w swojej specjalności. Na spotkaniu Polish Business Meeting zamierzamy połączyć sztukę z biznesem, pokazując elementy wspólne tych obszarów.

W murach Galerii Nizio spotkasz osoby prowadzące firmy i zainteresowane poznaniem Twojego biznesu. Rozmowy w artystycznym anturażu ułatwią Ci zbudowaniem relacji i rozpoczęcie owocnej współpracy.

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
308
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Polish Business Meeting

  1. 1. We współczesnych realiach biznesowych najistotniejsze są wiedza i odpowiedniekontakty. Prowadzenie własnej działalności jest sztuką bycia z innymi ludźmi idostarczania wartości, których potrzebują.Networkingu oraz funkcjonowania w środowisku biznesowym można się nauczyć.Wymaga to jednak wielu miesięcy, czasem lat, ćwiczeń i doświadczeń, aby stać sięwirtuozem w swojej specjalności. Na spotkaniu Polish Business Meeting zamierzamypołączyć sztukę z biznesem, pokazując elementy wspólne tych obszarów.W murach Galerii Nizio spotkasz osoby prowadzące firmy i zainteresowane poznaniemTwojego biznesu. Rozmowy w artystycznym anturażu ułatwią Ci zbudowaniem relacji irozpoczęcie owocnej współpracy.
  2. 2. W programie spotkania przewidzieliśmy wiele atrakcji, które będziemy zdradzać stopniowo.Pan Robert Noworolski podczas swojej prelekcji pomoże Ci obudzić się zcodziennego marazmu i uruchomić pokłady skrywanej energii. To Twójczas, Twój rok, więc dobrze to wykorzystaj!Sprzedaż produktów i usług w dzisiejszych czasach walki cenowej niejest najłatwiejszą sztuką. Pan Miłosz Brzeziński- prowokacyjnyinterpretator zjawisk psychologicznych w biznesie- opowie jakwyróżnić się na tle konkurencji opierając się na jakości, innowacyjnościi relacjach.
  3. 3. Networking i rozmowy kuluarowe umili Pani Magdalena Szymańska. Jej koncert skrzypcowyi show na długo pozostaną Ci w pamięci.18.00 - 18.20 Przywitanie gości, sesja networkingowa18.20 - 18.40Sławomir Stańczuk - Polish Busines Club - "Współpracafundamentem sukcesu"18.40 - 19.50 Robert Noworolski - "Obudź się to Twój czas!"19.50 - 20.30 Przerwa, sesja networkingowa20.30 - 21.40 Miłosz Brzeziński - "Sztuka sprzedaży"21.40 - 22.00+Koncert Magdaleny Szymańskiej- Zakończenie cześci oficjalnejspotkaniaProgram Polish Business Meeting:
  4. 4. Koszt udziału:do 21 czerwca 70 zł netto (+ 35 zł netto za osobę towarzyszącą)Kontakt do organizatorówSławomir Stańczuk - 504 590 721 - slawomir@plbclub.plKamil Romel-Sambor - 602 899 999 - kromel@360sbc.pl

×