SlideShare a Scribd company logo

Газета "Об'єднання "Самопоміч"

4 випуск газети "Об'єднання "Самопоміч"

1 of 3
Download to read offline
ЦЕ ЄДИНА ПАРТІЯ, ЯКА ПЕРЕД ЗАТВЕР- 
ДЖЕННЯМ СПИСКУ КАНДИДАТІВ ВИСТА- 
ВИЛА ЙОГО НА ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВО- 
РЕННЯ ТА ВІДРЕАГ УВАЛА НА КРИТИКУ 
ЛЮСТРАЦІЙНІ АКТИВІСТИ НЕ ВИЯВИ- 
ЛИ У СПИСКАХ ПАРТІЇ ЖОДНИХ ФІ- 
Г УРАНТІВ КОРУПЦІЙНИХ РОЗСЛІДУ- 
ВАНЬ 
ПАРТІЯ, ЯКА ПРОПОНУЄ ПЕРЕДАЧУ 
ВЛАДНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ НА МІСЦЯ – 
БЛИЖЧЕ ДО ЛЮДЕЙ 
ЦЕ ЄДИНА ПАРТІЯ З ПРОХІДНИХ, У 
СПИСКАХ ЯКОЇ НЕМАЄ ЖОДНОГО КО- 
ЛИШНЬОГО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА 
ЖОДНОГО ЕКС-НАРДЕПА ВІДКРИТІ СПИСКИ РЕАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ ВЛАДУ − ГРОМАДАМ 
«САМОПОМІЧ» – НОВА СИЛА 
В ЄДНОСТІ - СИЛА! 20 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ 9 (288) 
2 ст.
ХТО ЗРОБИТЬ УКРАЇНУ УСПІШНОЮ? 
ЗАКОНОТВОРЦІ-ВОЛОНТЕРИ 
СЕРЕДНІЙ ВІК АДМІНІСТРАЦІЇ МЕРА ЛЬВОВА – 24 РОКИ 
20 жовтня 2014 року 
20 жовтня 2014 року 
3 
З УНІВЕРСИТЕТУ – В МІСЬКУ РАДУ 
РОЗУМ ТА ЕНЕРГІЯ 
ЯК МИ ФОРМУВАЛИ СПИСОК? 
НОВІ КАДРИ ДЛЯ УКРАЇНИ 
Коли мера Львова Андрія Садового питають про джерела успіху міста, він вказує, перш за все, на свою кадрову політику. За 8 
Під час Майдану Ганна була активісткою «Громадського сектору». 
«Це те саме покоління, яке на Майдані 2004 року розносило чай. Тепер вони виросли, отримали професію», - пише про цю команду «Українська правда». 
У лютому 2014 року активісти заявили, що працюють над пакетом реформ для України. Так розпочав свою роботу Реанімаційний пакет Реформ (РПР), співзасновником якого і стала Ганна Гопко. Наразі у команді РПР – 200 кращих експертів України у різних напрямках. 
«Я пам’ятаю, коли ми зустрічалися як активісти «Громадського сектору» з секретарем Ради Європи. 
Він захоплювався нашою енергією мирного протесту. Але попередив: без реформ нам систему не змінити. Перед нами постало завдання – прагнення до змін перекласти на мову законодавства. 
Спочатку нас було 15. Тепер – 200. В усі наші ідеї та законопроекти ми закладаємо параметри країни, в якій хочеться жити», - розповідає сама Ганна. 
І їм вдалося. Реанімаційний пакет реформ «дотиснув» прийняття революційних Законів – «Про вищу освіту», «Про доступ до публічної інформації», «Про прозорість держзакупівель » та багато інших. 
У команді «Самопомочі» є й інші вихідці РПР: Оксана Сироїд – експерт судової реформи, Вікторія Пташник – експерт у сфері антимонопольного законодавства, Остап Єднак – експерт у лісовій галузі, Влад Воскресенський − експерт у сфері інформаційних технологій. 
У своїй команді Ганна впевнена: «Ці люди вже можуть ставати головами парламентських комітетів. 
Вони йдуть у парламент зі знаннями, з конкретними напрацюваннями законопроектів, з розумінням – що і як робити далі. Реформи потрібні негайно». 
«Пам’ятаєте фото молодого хлопця, який на Майдані грає на фортепіано перед «Беркутом »? Маркіян Мацех, він – з наших», - каже Олексій Скрипник, №3 у списку «Самопомочі », директор та засновник ІТ-компанії «Елекс». 
«Ми пишаємося такими людьми. Маркіян потрапив у компанію ще студентом, після того, як закінчив одну із наших академій, які ми нещодавно об’єднали в «Університет Елекс». Наразі він – керівник відділу із розвитку мобільних технологій. Відтоді пройшло лише 4 роки», - додає Олексій. 
Сьогодні у компанії «Елекс» працює понад 1000 людей. Середній вік – 25 років. 
«У нас є розум і запал, минулої осені-зими ми у компанії встигали вчасно здавати усі проекти та їздити на Майдан до Києва. Ми маємо потенціал, досвід та знання, як збудувати успішні проекти з «нуля», - підсумовує Олексій Скрипник. 
Коли «Самопоміч» починала формувати свій список на парламентські вибори, принцип «ЖОДНОГО ЕКС-ДЕПУТАТА» був сприйнятий усіма впевнено та одностайно. «А як же досвід роботи у ВР?», – питали скептики. Який досвід? Досвід угодовства та пристосуванства? Досвід байдужого спостерігання за грабунком країни? Мільйонних хабарів за голосування? Досить! «Ми хочемо принести у парламент більше відповідальності та елементарного здорового глузду, – каже лідер «Самопомочі» Андрій Садовий. – Вибір за людьми». 
років перебування на посаді міського голови Садовий провів максимальне оновлення кадрів. Людей запрошували з наукових середовищ, з успішних підприємств, з інших міст. Але найбільший поштовх дала робота з молоддю. Садовий уклав угоди з ВУЗами та почав запрошувати студентів – вже понад 6 тисяч з них пройшли стажування у мерії, а найкращі залишились працювати. Молоді, незіпсовані старими підходами і схемами, добре освічені, зі знанням іноземних мов, – вони дуже швидко взяли на себе основний тягар управління. 
Середній вік департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради −24 роки. 
Керівник департаменту – Андрій Москаленко, 27 років. Ще кілька років тому він прийшов постажуватись у мерію – зараз керує не лише роботою свого департаменту, але й розвитком ІТ-галузі міста. 
Андрій Садовий, лідер партії Об’єднання «Самопоміч» каже: «Краще півроку відсутності досвіду, ніж постійне шкідництво. Зараз усі питають, особливо екс-«регіонали»: от ви всіх люструєте, а хто тоді буде працювати? 
Не будучи при владі, громадська діячка разом із командою фахівців розробила понад 50 законопроектів, 18 - уже проголосовані. Серед них: революційні Закони «Про вищу освіту», «Про доступ до публічної інформації», «Про прозорість держзакупівель». 
РЕАЛЬНІ ЗМІНИ 
КОМФОРТНА ОСЕЛЯ 
ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ 
ЯКІСНІ ЗАКОНИ 
ЕКОНОМІКА ЗНАНЬ 
Здійснення реформ негайно. Наша команда у співпраці з експертами напрацювала дорожню карту реформ, ухвалення якої відстоюватиме у парламенті. 
Міжнародна дипломатія. Просування інтересів України у світі та посилення іміджу шляхом створення мережі партнерів. 
Підготовка якісних управлінців для роботи у центральних та місцевих органах влади. Проведення молодіжних шкіл управління та реформ. 
ЗАВДАННЯ: 
ЗАВДАННЯ: 
ЗАВДАННЯ: 
ЗАВДАННЯ: 
ЗАВДАННЯ: 
співзасновник Реанімаційного пакету реформ 
директор «Інституту місцевого розвитку» 
генеральний директор ІТ-компанії «ELEKS» 
директор «Української правничої фундації» 
голова правління «Благодійний фонд «Коло» 
ГАННА ГОПКО 
АЛЬОНА БАБАК 
ОЛЕКСІЙ СКРИПНИК 
ОКСАНА СИРОЇД 
ВІКТОР КРИВЕНКО 
НОВА СИЛА В ПАРЛАМЕНТІ 
Львів - одне із найбільш успішних міст, культурна столиця України, за різними рейтингами - найкраще місто для життя. Усе це відбувається, завдяки зусиллям всієї громади, яка спільно працює на результат. 
УСПІШНІ ГРОМАДИ 
Владу та гроші – треба передати містам, ближче до людей. Люди на місцях мають самостійно вирішувати, яку лікарню збудувати, чи яку школу відремонтувати. 
Кожна громада повинна самостійно керувати своєю міліцією, податковою, ДАІ. 
Це - безпека міста, особиста безпека кожного українця. 
Я – за нових, професійних і молодих людей. У них – дуже багато енергії та актуальний досвід. Наше завдання – шукати таких людей і давати їм владу. 
ЗАВДАННЯ: 
ЗАВДАННЯ: 
ЗАВДАННЯ: 
АНДРІЙ САДОВИЙ 
лідер партії, мер Львова 
Після перемоги Майдану Єгор став ініціатором Закону «Про очищення влади». Незважаючи на опір старих бюрократів, 16 вересня закон таки проголосували, а 9 жовтня його підписав Президент. 
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ 
Зарплата та соціальні гарантії українців зростуть, коли почнуть діяти антикорупційні закони. Корупція сьогодні забирає у суспільства сотні мільярдів. 
Очистити владу. Ми мусимо вигнати негідників: усіх, хто, не може пояснити походження свого майна, усіх, хто підтримував агресію проти України, КДБ-шників, колишнє керівництво Компартії та комсомолу. 
Суспільство має бути великим і сильним, а державний апарат - маленьким і прозорим. Посадовців має стати менше, а можливостей для громадян самостійно заробляти гроші, розвиватися і творити сильну країну - більше. 
ЄГОР СОБОЛЄВ 
голова Громадського люстраційного комітету 
Патріоти з Донбасу на чолі із Семеном Семенченком стали першими, хто організувався у добровольчі військові структури. Вони першими прийняли бій на землях Донбасу. Згодом, ініціативу створення добровольчих батальйонів підхопили тисячі патріотів з усієї України. 
ОБОРОНОЗДАТНА КРАЇНА 
Завершити бойові дії на Донбасі. Провести переоснащення армії. Наша позиція – принципова і безкомпромісна: Україна – єдина незалежна держава. 
Оборона та безпека держави – це сучасна, технологічна армія та високоосвічені офіцери. Аби цього досягти – ми повинні побороти корупцію, адже вона руйнує нашу армію. 
Кожен повинен бути готовим захистити країну і свою родину. Тому у містах ми проводимо і будемо проводити оперативні курси військової справи. 
Утвердження незалежного судочинства. Оновлення суддівського корпусу, посилення відповідальності суддів та зміцнення суддівського самоврядування шляхом ухвалення змін до законів та Конституції. 
Захист української Конституції. Співпраця з кращими українськими конституціоналістами задля підготовки змін до Конституції, які зможуть відновити довіру до влади і захищатимуть територіальну цілісність та безпеку нашої держави. 
Відновлення законодавчої процедури у парламенті. Тільки дотримання вимог публічного обговорення законопроектів у сесійній залі зможе гарантувати ухвалення якісних та безпечних законів для людини. 
Нова індустріалізація, будівництво нових промислових та технологічних парків, підтримка малого та середнього бізнесу, доступність фінансування, перехід до економіки знань - через першочергове фінансування освіти та розвиток свободи підприємництва - основні положення нашої програми. 
Ми не повинні стати сировинним додатком світу. Нам потрібні переробні заводи, щоб ми могли експортувати готову продукцію 
Ми - освічена нація, а високі технології та машинобудування разом з розвитком малого та середнього бізнесу здатні створити 6 млн. робочих місць. Так ми повернемо додому наших заробітчан. 
Підтримати законопроект, що регулює питання експлуатації, утримання та управління житлом у багатоквартирнипх будинках. Це дозволить мешканцям приймати самостійні рішення. 
Необхідно послабити регуляторні бар’єри для виробників теплової енергії з альтернативних видів палива. Це зменшить нашу залежність від імпортного газу. 
Створити належні умови для господарювання у сфері перероблення та утилізації побутових відходів. Це зменшить негативний вплив на екологічний стан середовища. 
Запровадження фінансового механізму підтримки заходів з енергозбереження у житлових будинках. 
Я – за впровадження електронного врядування та документообігу, що дозволить зруйнувати корупційну складову у державних органах влади. 
Добиватимусь проведення успішних реформ в енергетиці, закриття «темних» схем. 
Реалізація реального і працюючого механізму державно-приватного партнерства на чесних і конкурентних засадах. Це включає також прозорі механізми проведення тендерів та їх відкритість. 
Гармонізація системи оподаткування суб`єктів підприємницької діяльності. Підтримуватиму звільнення від оподаткування прибуток, що йтиме на розвиток підприємства. 
СЕМЕН СЕМЕНЧЕНКО 
командир добровольчого батальйону «Донбас» 
Понад 10 років досвіду законопроектної діяльності. Тренер для суддів. Один із фундаторів та викладач магістерської програми з публічного адміністрування у «Києво- Могилянській академії», програми, яка покликана готувати лідерів європейського зразка для нашої держави. 
Успішний підприємець, що збудував одну з найбільших ІТ -компаній в Україні, активний громадський діяч. 
Експерт у галузі військово-промислового комплексу та економіки. Ініціював та приймав активну участь у проектах, які сприяли підвищенню особистого розвитку більше ніж 2000 молодих людей. 
Експерт у сфері житлово-комунального господарства. Засновник інституції, яка професійно займається консультуванням у житлово-комунальній галузі для громад, підприємців, органів місцевого самоврядування. 
«Кадрів, які будуть будувати нову Україну, – потрібно шукати, навчати і давати відповідну підготовку, – каже Віктор Кривенко, член Дискусійного Клубу «Коло», який спільно з Громадським Об’єднанням «Самопоміч» та лідером списку Ганною Гопко виступили ініціаторами «Молодіжної школи управління». – Цінності, які ми хочемо привити молодим фахівцям, – ініціативність, амбіційність та чесність. Вони повині розуміти, що ніхто, крім них, не зробить їх успішними та щасливими. Ми самі мусимо знайти та виховати людей, здатних реформувати країну». 
Це п’ята школа цього року. За цей період у ній провчилися вже понад 540 молодих людей з Полтави, Запоріжжя, Луцька, Миколаєва, Херсона, Кривого Рогу, Харкова, Дніпродзержинська. Ця школа – це тренінги та старт особистої ефективності з управління своєю долею. Жодної партійної агітації. 
Наступна школа розпочне свою роботу наприкінці листопада у Львові. А у грудні стартуватиме Школа лідерів реформ як поглиблена форма навчання вже для тих, хто вирішив поєднати своє життя з державною службою. «Частина людей, які приходять до нашої школи, – вже можуть ставати депутатами районних рад», - наголошує Віктор Кривенко, керівник благодійного фонду «Коло», No5 у списку «Самопомочі». 
Так от, я краще візьму молоду людину, навчу її, дам можливість розвиватись, і вона гори переверне. А той, хто купив посаду за гроші, звичайно не хоче жодних змін – йому ж потрібно ці гроші відбивати. Це шанс для країни. Всі старі еліти пов’язані між собою. Вони як ті вареники у маслі. Якщо при владі – то більше масла, якщо в опозиції – трошки менше. А змін не відбувається». 
Світлана Блінова 
ГАННА ГОПКО І ВІКТОР КРИВЕНКО НАВЧАЮТЬ НОВІ КАДРИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ МІСЬКИХ ТА СІЛЬКИХ РАД
«САМОПОМІЧ» ВТРЕТЄ ПЕРЕМАГАЄ! 
Андрій Садовий, лідер партії Об’єднання «Самопоміч» знову переміг на національних дебатах 1+1 «Право на владу». Мер Львова отримав 39% підтримки глядачів. Другим фінішував віце-прем’єр Володимир Гройсман, третім - міністр вну4 
20 жовтня 2014 року 
Коли бойовики почали навесні захоплювати місто за містом на Донбасі, наші силові структури виявилися неготовими до опору. Міліція, за невеликими виключенням, або капітулювала, або відверто перейшла на службу до бандитів. Армія виявилася неготовою, перш за все, психологічно – найняті терористами «обурені місцеві мешканці» просто висмикували автомати з рук солдатів і зупиняли колони БТР. Тоді перші бої прийняли добровольці батальйону «Донбас» на чолі з Семеном Семенченком. Згодом явище стало масовим, і сформувались чисельні добровольчі батальйони. 
Сьогодні Семенченко з колегами має два завдання: звільнити з полону майже сотню бійців «Донбасу» та закласти фундамент для побудови нової військової еліти. Семенченко створює Українську військову організацію, до якої долучаються молоді офіцери та добровольці. Запрошує інструкторів з-закордону, які навчатимуть середній командний склад новим стандартам. «Наш досвід показав, що майбутня армія має складатись виключно з добровольців-контрактників, патріотів України. А мій похід у політику – це продовження тієї справи, яку ми розпочали навесні – коли взяли до рук зброю для захисту країни», - каже Семен Семенченко. 
Ухвалення владою закону про її ж люстрацію дає нам потужний інструмент для очищення держапарату від потенційних зрадників та корупціонерів. Але, щоб люстрація відбулася,ми маємо забезпечити громадський контроль за виконанням закону. Люстрація тільки починається. 
ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ 
ВІЙСЬКО, НАРОДЖЕНЕ ПАТРІОТАМИ 
«САМОПОМІЧ» ПРОХОДИТЬ У ПАРЛАМЕНТ , - ДОСЛІДЖЕННЯ 
Об’єднання «Самопоміч» проходить у парламент. Нові соціологічні дослідження підтверджують позитивну динаміку підтримки «Самопомочі» українцями. За результатами різних досліджень, команду «Самопомочі» готові підтримати від 5,1% до понад 8,1% українців (серед тих, хто визначився зі своїм вибором). 
Більше того, «Самопоміч» може стати найбільшою сенсацією виборів, - вважають відомі політичні експерти, зокрема, аналітик Тарас Березовець та керівник фонду «ДеДослідження 
проводила соціологічна група «Рейтинг». Вибірка - 2000 респондентів, особисте формалізоване інтерв’ю, похибка - не більше 2,2%. Терміни дослідження: 1-8 жовтня 2014 р. 
мократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна. 
За прогнозами Березовця, «Самопоміч » може посісти четверте місце у виборчих перегонах і випередити такі політичні сили, як «Батьківщина», «Свобода » і Компартія. 
Нагадаємо, на попередніх виборах до Київської міськради, які відбулися у травні 2014 року, саме «Самопоміч» отримала найбільш несподівану підтримку, зайнявши третє місце з результатом 7%. 
трішніх справ Арсен Аваков і останнім - екс-генеральний прокурор Володимир Піскун. Садовий закликав міняти старих політиків при владі та давати дорогу новим і незаплямованим громадським діячам. 
33,5 % 
12,8 % 
8,9 % 
7,8 % 
6,9 % 
5,4 % 
200 000
Ad

Recommended

Об’єднання патріотичних журналістів
Об’єднання патріотичних журналістівОб’єднання патріотичних журналістів
Об’єднання патріотичних журналістівЮра Ра
 
Передвиборча програма партії "Європейська солідарність"
Передвиборча програма партії "Європейська солідарність"Передвиборча програма партії "Європейська солідарність"
Передвиборча програма партії "Європейська солідарність"24tvua
 
Звіт про діяльність Центру політико-правових реформ за 2012 рік
Звіт про діяльність Центру політико-правових реформ за 2012 рікЗвіт про діяльність Центру політико-правових реформ за 2012 рік
Звіт про діяльність Центру політико-правових реформ за 2012 рікCentre of Policy and Legal Reform
 
Ти потрібен країні! 4 випуск номеру
Ти потрібен країні! 4 випуск номеруТи потрібен країні! 4 випуск номеру
Ти потрібен країні! 4 випуск номеруYakymets
 
Публічний звіт Центр UA 2014 рік
Публічний звіт Центр UA 2014 рікПублічний звіт Центр UA 2014 рік
Публічний звіт Центр UA 2014 рікValeriia Moiseieva
 

More Related Content

Similar to Газета "Об'єднання "Самопоміч"

вибори в раду 2014 за кого голосувати
вибори в раду 2014   за кого голосувативибори в раду 2014   за кого голосувати
вибори в раду 2014 за кого голосуватиLyubomyr Ostapiv
 
Звіт Центру політико-правових реформ про діяльність у 2018 році
Звіт Центру політико-правових реформ про діяльність у 2018 роціЗвіт Центру політико-правових реформ про діяльність у 2018 році
Звіт Центру політико-правових реформ про діяльність у 2018 роціCentre of Policy and Legal Reform
 
Проект Україна третього тисячоліття
Проект Україна третього тисячоліттяПроект Україна третього тисячоліття
Проект Україна третього тисячоліттяUkraine3m
 
Наша газета
Наша газетаНаша газета
Наша газетаYakymets
 
Стратегія модернізації України. Визначення пріоритетів реформ
Стратегія модернізації України. Визначення пріоритетів реформСтратегія модернізації України. Визначення пріоритетів реформ
Стратегія модернізації України. Визначення пріоритетів реформCentre of Policy and Legal Reform
 
Як створити успішну громадську організацію. покрокова інструкція
 Як створити успішну громадську організацію. покрокова інструкція Як створити успішну громадську організацію. покрокова інструкція
Як створити успішну громадську організацію. покрокова інструкціяalexndlm
 
виступ президента україни віктора януковича із щорічним посланням до верховно...
виступ президента україни віктора януковича із щорічним посланням до верховно...виступ президента україни віктора януковича із щорічним посланням до верховно...
виступ президента україни віктора януковича із щорічним посланням до верховно...tibid
 
zvernennia_chesno_azarov
zvernennia_chesno_azarovzvernennia_chesno_azarov
zvernennia_chesno_azarovCHESNO
 
Gromadske slovo (29.04.2017)
Gromadske slovo (29.04.2017)Gromadske slovo (29.04.2017)
Gromadske slovo (29.04.2017)Gromadske Slovo
 
zvernennia_chesno_yushenko
zvernennia_chesno_yushenkozvernennia_chesno_yushenko
zvernennia_chesno_yushenkoCHESNO
 
Ключові повідомлення для державних комунікацій
Ключові повідомлення для державних комунікацій Ключові повідомлення для державних комунікацій
Ключові повідомлення для державних комунікацій Aryna Satovska
 

Similar to Газета "Об'єднання "Самопоміч" (20)

Program
ProgramProgram
Program
 
Arsa
ArsaArsa
Arsa
 
ARSA
ARSAARSA
ARSA
 
Final doctrine march2021_r
Final doctrine march2021_rFinal doctrine march2021_r
Final doctrine march2021_r
 
Poroshenko 0134-6
Poroshenko 0134-6Poroshenko 0134-6
Poroshenko 0134-6
 
вибори в раду 2014 за кого голосувати
вибори в раду 2014   за кого голосувативибори в раду 2014   за кого голосувати
вибори в раду 2014 за кого голосувати
 
New citizen
New citizenNew citizen
New citizen
 
Звіт Центру політико-правових реформ про діяльність у 2018 році
Звіт Центру політико-правових реформ про діяльність у 2018 роціЗвіт Центру політико-правових реформ про діяльність у 2018 році
Звіт Центру політико-правових реформ про діяльність у 2018 році
 
Інформаційний вісник "Успішна країна", №1, вересень 2016
Інформаційний вісник "Успішна країна", №1, вересень 2016Інформаційний вісник "Успішна країна", №1, вересень 2016
Інформаційний вісник "Успішна країна", №1, вересень 2016
 
Проект Україна третього тисячоліття
Проект Україна третього тисячоліттяПроект Україна третього тисячоліття
Проект Україна третього тисячоліття
 
Наша газета
Наша газетаНаша газета
Наша газета
 
Стратегія модернізації України. Визначення пріоритетів реформ
Стратегія модернізації України. Визначення пріоритетів реформСтратегія модернізації України. Визначення пріоритетів реформ
Стратегія модернізації України. Визначення пріоритетів реформ
 
Секція 2. Наталія Козаренко, ХФМЗ
Секція 2. Наталія Козаренко, ХФМЗСекція 2. Наталія Козаренко, ХФМЗ
Секція 2. Наталія Козаренко, ХФМЗ
 
Як створити успішну громадську організацію. покрокова інструкція
 Як створити успішну громадську організацію. покрокова інструкція Як створити успішну громадську організацію. покрокова інструкція
Як створити успішну громадську організацію. покрокова інструкція
 
виступ президента україни віктора януковича із щорічним посланням до верховно...
виступ президента україни віктора януковича із щорічним посланням до верховно...виступ президента україни віктора януковича із щорічним посланням до верховно...
виступ президента україни віктора януковича із щорічним посланням до верховно...
 
zvernennia_chesno_azarov
zvernennia_chesno_azarovzvernennia_chesno_azarov
zvernennia_chesno_azarov
 
Gromadske slovo (29.04.2017)
Gromadske slovo (29.04.2017)Gromadske slovo (29.04.2017)
Gromadske slovo (29.04.2017)
 
zvernennia_chesno_yushenko
zvernennia_chesno_yushenkozvernennia_chesno_yushenko
zvernennia_chesno_yushenko
 
Ключові повідомлення для державних комунікацій
Ключові повідомлення для державних комунікацій Ключові повідомлення для державних комунікацій
Ключові повідомлення для державних комунікацій
 
го шлях презентація
го шлях презентаціяго шлях презентація
го шлях презентація
 

More from Михайло Дяків

Конфлікт в медіа і Медіа в конфлікті
Конфлікт в медіа і Медіа в конфліктіКонфлікт в медіа і Медіа в конфлікті
Конфлікт в медіа і Медіа в конфліктіМихайло Дяків
 
Газета "Об'єднання "Самопоміч" 2014
Газета "Об'єднання "Самопоміч" 2014Газета "Об'єднання "Самопоміч" 2014
Газета "Об'єднання "Самопоміч" 2014Михайло Дяків
 
Газета "Об'єднання "Самопоміч"
Газета "Об'єднання "Самопоміч"Газета "Об'єднання "Самопоміч"
Газета "Об'єднання "Самопоміч"Михайло Дяків
 
"Об'єднання "Самопоміч": 100 днів в Київраді
"Об'єднання "Самопоміч": 100 днів в Київраді"Об'єднання "Самопоміч": 100 днів в Київраді
"Об'єднання "Самопоміч": 100 днів в КиїврадіМихайло Дяків
 
Міжнародна діяльність пласту: огляд 2013 року
Міжнародна діяльність пласту: огляд 2013 рокуМіжнародна діяльність пласту: огляд 2013 року
Міжнародна діяльність пласту: огляд 2013 рокуМихайло Дяків
 
Пропозиція реклами на холдерах
Пропозиція реклами на холдерахПропозиція реклами на холдерах
Пропозиція реклами на холдерахМихайло Дяків
 
Реклама в міських автобусах
Реклама в міських автобусахРеклама в міських автобусах
Реклама в міських автобусахМихайло Дяків
 
РОМСЬКИЙ СКАУТИНГ В УКРАЇНІ
РОМСЬКИЙ СКАУТИНГ В УКРАЇНІРОМСЬКИЙ СКАУТИНГ В УКРАЇНІ
РОМСЬКИЙ СКАУТИНГ В УКРАЇНІМихайло Дяків
 

More from Михайло Дяків (20)

Презентація медіафорум
Презентація медіафорумПрезентація медіафорум
Презентація медіафорум
 
Львівський медіафорум
Львівський медіафорумЛьвівський медіафорум
Львівський медіафорум
 
Conflict in Media and Media in Conflict
Conflict in Media and Media in ConflictConflict in Media and Media in Conflict
Conflict in Media and Media in Conflict
 
Конфлікт в медіа і Медіа в конфлікті
Конфлікт в медіа і Медіа в конфліктіКонфлікт в медіа і Медіа в конфлікті
Конфлікт в медіа і Медіа в конфлікті
 
Газета Самопоміч #23
Газета Самопоміч #23Газета Самопоміч #23
Газета Самопоміч #23
 
Газета Самопоміч №22 (311)
Газета Самопоміч №22 (311)Газета Самопоміч №22 (311)
Газета Самопоміч №22 (311)
 
Газета Самопоміч - №2/2015
Газета Самопоміч - №2/2015Газета Самопоміч - №2/2015
Газета Самопоміч - №2/2015
 
Газета "Об'єднання "Самопоміч" 2014
Газета "Об'єднання "Самопоміч" 2014Газета "Об'єднання "Самопоміч" 2014
Газета "Об'єднання "Самопоміч" 2014
 
Газета "Об'єднання "Самопоміч"
Газета "Об'єднання "Самопоміч"Газета "Об'єднання "Самопоміч"
Газета "Об'єднання "Самопоміч"
 
Presentation Samopomich
Presentation SamopomichPresentation Samopomich
Presentation Samopomich
 
"Об'єднання "Самопоміч": 100 днів в Київраді
"Об'єднання "Самопоміч": 100 днів в Київраді"Об'єднання "Самопоміч": 100 днів в Київраді
"Об'єднання "Самопоміч": 100 днів в Київраді
 
Міжнародна діяльність пласту: огляд 2013 року
Міжнародна діяльність пласту: огляд 2013 рокуМіжнародна діяльність пласту: огляд 2013 року
Міжнародна діяльність пласту: огляд 2013 року
 
Таблиця кольорів
Таблиця кольорівТаблиця кольорів
Таблиця кольорів
 
Пропозиція реклами на холдерах
Пропозиція реклами на холдерахПропозиція реклами на холдерах
Пропозиція реклами на холдерах
 
Реклама в міських автобусах
Реклама в міських автобусахРеклама в міських автобусах
Реклама в міських автобусах
 
РОМСЬКИЙ СКАУТИНГ В УКРАЇНІ
РОМСЬКИЙ СКАУТИНГ В УКРАЇНІРОМСЬКИЙ СКАУТИНГ В УКРАЇНІ
РОМСЬКИЙ СКАУТИНГ В УКРАЇНІ
 
Одноднівка ЮМПЗ ч. 6
Одноднівка ЮМПЗ ч. 6Одноднівка ЮМПЗ ч. 6
Одноднівка ЮМПЗ ч. 6
 
Одноднівка ЮМПЗ ч. 5
Одноднівка ЮМПЗ ч. 5Одноднівка ЮМПЗ ч. 5
Одноднівка ЮМПЗ ч. 5
 
Одноднівка ЮМПЗ ч. 4
Одноднівка ЮМПЗ ч. 4Одноднівка ЮМПЗ ч. 4
Одноднівка ЮМПЗ ч. 4
 
Одноднівка ч. 3
Одноднівка ч. 3Одноднівка ч. 3
Одноднівка ч. 3
 

Газета "Об'єднання "Самопоміч"

  • 1. ЦЕ ЄДИНА ПАРТІЯ, ЯКА ПЕРЕД ЗАТВЕР- ДЖЕННЯМ СПИСКУ КАНДИДАТІВ ВИСТА- ВИЛА ЙОГО НА ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВО- РЕННЯ ТА ВІДРЕАГ УВАЛА НА КРИТИКУ ЛЮСТРАЦІЙНІ АКТИВІСТИ НЕ ВИЯВИ- ЛИ У СПИСКАХ ПАРТІЇ ЖОДНИХ ФІ- Г УРАНТІВ КОРУПЦІЙНИХ РОЗСЛІДУ- ВАНЬ ПАРТІЯ, ЯКА ПРОПОНУЄ ПЕРЕДАЧУ ВЛАДНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ НА МІСЦЯ – БЛИЖЧЕ ДО ЛЮДЕЙ ЦЕ ЄДИНА ПАРТІЯ З ПРОХІДНИХ, У СПИСКАХ ЯКОЇ НЕМАЄ ЖОДНОГО КО- ЛИШНЬОГО НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ЖОДНОГО ЕКС-НАРДЕПА ВІДКРИТІ СПИСКИ РЕАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ ВЛАДУ − ГРОМАДАМ «САМОПОМІЧ» – НОВА СИЛА В ЄДНОСТІ - СИЛА! 20 ЖОВТНЯ 2014 РОКУ 9 (288) 2 ст.
  • 2. ХТО ЗРОБИТЬ УКРАЇНУ УСПІШНОЮ? ЗАКОНОТВОРЦІ-ВОЛОНТЕРИ СЕРЕДНІЙ ВІК АДМІНІСТРАЦІЇ МЕРА ЛЬВОВА – 24 РОКИ 20 жовтня 2014 року 20 жовтня 2014 року 3 З УНІВЕРСИТЕТУ – В МІСЬКУ РАДУ РОЗУМ ТА ЕНЕРГІЯ ЯК МИ ФОРМУВАЛИ СПИСОК? НОВІ КАДРИ ДЛЯ УКРАЇНИ Коли мера Львова Андрія Садового питають про джерела успіху міста, він вказує, перш за все, на свою кадрову політику. За 8 Під час Майдану Ганна була активісткою «Громадського сектору». «Це те саме покоління, яке на Майдані 2004 року розносило чай. Тепер вони виросли, отримали професію», - пише про цю команду «Українська правда». У лютому 2014 року активісти заявили, що працюють над пакетом реформ для України. Так розпочав свою роботу Реанімаційний пакет Реформ (РПР), співзасновником якого і стала Ганна Гопко. Наразі у команді РПР – 200 кращих експертів України у різних напрямках. «Я пам’ятаю, коли ми зустрічалися як активісти «Громадського сектору» з секретарем Ради Європи. Він захоплювався нашою енергією мирного протесту. Але попередив: без реформ нам систему не змінити. Перед нами постало завдання – прагнення до змін перекласти на мову законодавства. Спочатку нас було 15. Тепер – 200. В усі наші ідеї та законопроекти ми закладаємо параметри країни, в якій хочеться жити», - розповідає сама Ганна. І їм вдалося. Реанімаційний пакет реформ «дотиснув» прийняття революційних Законів – «Про вищу освіту», «Про доступ до публічної інформації», «Про прозорість держзакупівель » та багато інших. У команді «Самопомочі» є й інші вихідці РПР: Оксана Сироїд – експерт судової реформи, Вікторія Пташник – експерт у сфері антимонопольного законодавства, Остап Єднак – експерт у лісовій галузі, Влад Воскресенський − експерт у сфері інформаційних технологій. У своїй команді Ганна впевнена: «Ці люди вже можуть ставати головами парламентських комітетів. Вони йдуть у парламент зі знаннями, з конкретними напрацюваннями законопроектів, з розумінням – що і як робити далі. Реформи потрібні негайно». «Пам’ятаєте фото молодого хлопця, який на Майдані грає на фортепіано перед «Беркутом »? Маркіян Мацех, він – з наших», - каже Олексій Скрипник, №3 у списку «Самопомочі », директор та засновник ІТ-компанії «Елекс». «Ми пишаємося такими людьми. Маркіян потрапив у компанію ще студентом, після того, як закінчив одну із наших академій, які ми нещодавно об’єднали в «Університет Елекс». Наразі він – керівник відділу із розвитку мобільних технологій. Відтоді пройшло лише 4 роки», - додає Олексій. Сьогодні у компанії «Елекс» працює понад 1000 людей. Середній вік – 25 років. «У нас є розум і запал, минулої осені-зими ми у компанії встигали вчасно здавати усі проекти та їздити на Майдан до Києва. Ми маємо потенціал, досвід та знання, як збудувати успішні проекти з «нуля», - підсумовує Олексій Скрипник. Коли «Самопоміч» починала формувати свій список на парламентські вибори, принцип «ЖОДНОГО ЕКС-ДЕПУТАТА» був сприйнятий усіма впевнено та одностайно. «А як же досвід роботи у ВР?», – питали скептики. Який досвід? Досвід угодовства та пристосуванства? Досвід байдужого спостерігання за грабунком країни? Мільйонних хабарів за голосування? Досить! «Ми хочемо принести у парламент більше відповідальності та елементарного здорового глузду, – каже лідер «Самопомочі» Андрій Садовий. – Вибір за людьми». років перебування на посаді міського голови Садовий провів максимальне оновлення кадрів. Людей запрошували з наукових середовищ, з успішних підприємств, з інших міст. Але найбільший поштовх дала робота з молоддю. Садовий уклав угоди з ВУЗами та почав запрошувати студентів – вже понад 6 тисяч з них пройшли стажування у мерії, а найкращі залишились працювати. Молоді, незіпсовані старими підходами і схемами, добре освічені, зі знанням іноземних мов, – вони дуже швидко взяли на себе основний тягар управління. Середній вік департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради −24 роки. Керівник департаменту – Андрій Москаленко, 27 років. Ще кілька років тому він прийшов постажуватись у мерію – зараз керує не лише роботою свого департаменту, але й розвитком ІТ-галузі міста. Андрій Садовий, лідер партії Об’єднання «Самопоміч» каже: «Краще півроку відсутності досвіду, ніж постійне шкідництво. Зараз усі питають, особливо екс-«регіонали»: от ви всіх люструєте, а хто тоді буде працювати? Не будучи при владі, громадська діячка разом із командою фахівців розробила понад 50 законопроектів, 18 - уже проголосовані. Серед них: революційні Закони «Про вищу освіту», «Про доступ до публічної інформації», «Про прозорість держзакупівель». РЕАЛЬНІ ЗМІНИ КОМФОРТНА ОСЕЛЯ ЕЛЕКТРОННЕ ВРЯДУВАННЯ ЯКІСНІ ЗАКОНИ ЕКОНОМІКА ЗНАНЬ Здійснення реформ негайно. Наша команда у співпраці з експертами напрацювала дорожню карту реформ, ухвалення якої відстоюватиме у парламенті. Міжнародна дипломатія. Просування інтересів України у світі та посилення іміджу шляхом створення мережі партнерів. Підготовка якісних управлінців для роботи у центральних та місцевих органах влади. Проведення молодіжних шкіл управління та реформ. ЗАВДАННЯ: ЗАВДАННЯ: ЗАВДАННЯ: ЗАВДАННЯ: ЗАВДАННЯ: співзасновник Реанімаційного пакету реформ директор «Інституту місцевого розвитку» генеральний директор ІТ-компанії «ELEKS» директор «Української правничої фундації» голова правління «Благодійний фонд «Коло» ГАННА ГОПКО АЛЬОНА БАБАК ОЛЕКСІЙ СКРИПНИК ОКСАНА СИРОЇД ВІКТОР КРИВЕНКО НОВА СИЛА В ПАРЛАМЕНТІ Львів - одне із найбільш успішних міст, культурна столиця України, за різними рейтингами - найкраще місто для життя. Усе це відбувається, завдяки зусиллям всієї громади, яка спільно працює на результат. УСПІШНІ ГРОМАДИ Владу та гроші – треба передати містам, ближче до людей. Люди на місцях мають самостійно вирішувати, яку лікарню збудувати, чи яку школу відремонтувати. Кожна громада повинна самостійно керувати своєю міліцією, податковою, ДАІ. Це - безпека міста, особиста безпека кожного українця. Я – за нових, професійних і молодих людей. У них – дуже багато енергії та актуальний досвід. Наше завдання – шукати таких людей і давати їм владу. ЗАВДАННЯ: ЗАВДАННЯ: ЗАВДАННЯ: АНДРІЙ САДОВИЙ лідер партії, мер Львова Після перемоги Майдану Єгор став ініціатором Закону «Про очищення влади». Незважаючи на опір старих бюрократів, 16 вересня закон таки проголосували, а 9 жовтня його підписав Президент. ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ Зарплата та соціальні гарантії українців зростуть, коли почнуть діяти антикорупційні закони. Корупція сьогодні забирає у суспільства сотні мільярдів. Очистити владу. Ми мусимо вигнати негідників: усіх, хто, не може пояснити походження свого майна, усіх, хто підтримував агресію проти України, КДБ-шників, колишнє керівництво Компартії та комсомолу. Суспільство має бути великим і сильним, а державний апарат - маленьким і прозорим. Посадовців має стати менше, а можливостей для громадян самостійно заробляти гроші, розвиватися і творити сильну країну - більше. ЄГОР СОБОЛЄВ голова Громадського люстраційного комітету Патріоти з Донбасу на чолі із Семеном Семенченком стали першими, хто організувався у добровольчі військові структури. Вони першими прийняли бій на землях Донбасу. Згодом, ініціативу створення добровольчих батальйонів підхопили тисячі патріотів з усієї України. ОБОРОНОЗДАТНА КРАЇНА Завершити бойові дії на Донбасі. Провести переоснащення армії. Наша позиція – принципова і безкомпромісна: Україна – єдина незалежна держава. Оборона та безпека держави – це сучасна, технологічна армія та високоосвічені офіцери. Аби цього досягти – ми повинні побороти корупцію, адже вона руйнує нашу армію. Кожен повинен бути готовим захистити країну і свою родину. Тому у містах ми проводимо і будемо проводити оперативні курси військової справи. Утвердження незалежного судочинства. Оновлення суддівського корпусу, посилення відповідальності суддів та зміцнення суддівського самоврядування шляхом ухвалення змін до законів та Конституції. Захист української Конституції. Співпраця з кращими українськими конституціоналістами задля підготовки змін до Конституції, які зможуть відновити довіру до влади і захищатимуть територіальну цілісність та безпеку нашої держави. Відновлення законодавчої процедури у парламенті. Тільки дотримання вимог публічного обговорення законопроектів у сесійній залі зможе гарантувати ухвалення якісних та безпечних законів для людини. Нова індустріалізація, будівництво нових промислових та технологічних парків, підтримка малого та середнього бізнесу, доступність фінансування, перехід до економіки знань - через першочергове фінансування освіти та розвиток свободи підприємництва - основні положення нашої програми. Ми не повинні стати сировинним додатком світу. Нам потрібні переробні заводи, щоб ми могли експортувати готову продукцію Ми - освічена нація, а високі технології та машинобудування разом з розвитком малого та середнього бізнесу здатні створити 6 млн. робочих місць. Так ми повернемо додому наших заробітчан. Підтримати законопроект, що регулює питання експлуатації, утримання та управління житлом у багатоквартирнипх будинках. Це дозволить мешканцям приймати самостійні рішення. Необхідно послабити регуляторні бар’єри для виробників теплової енергії з альтернативних видів палива. Це зменшить нашу залежність від імпортного газу. Створити належні умови для господарювання у сфері перероблення та утилізації побутових відходів. Це зменшить негативний вплив на екологічний стан середовища. Запровадження фінансового механізму підтримки заходів з енергозбереження у житлових будинках. Я – за впровадження електронного врядування та документообігу, що дозволить зруйнувати корупційну складову у державних органах влади. Добиватимусь проведення успішних реформ в енергетиці, закриття «темних» схем. Реалізація реального і працюючого механізму державно-приватного партнерства на чесних і конкурентних засадах. Це включає також прозорі механізми проведення тендерів та їх відкритість. Гармонізація системи оподаткування суб`єктів підприємницької діяльності. Підтримуватиму звільнення від оподаткування прибуток, що йтиме на розвиток підприємства. СЕМЕН СЕМЕНЧЕНКО командир добровольчого батальйону «Донбас» Понад 10 років досвіду законопроектної діяльності. Тренер для суддів. Один із фундаторів та викладач магістерської програми з публічного адміністрування у «Києво- Могилянській академії», програми, яка покликана готувати лідерів європейського зразка для нашої держави. Успішний підприємець, що збудував одну з найбільших ІТ -компаній в Україні, активний громадський діяч. Експерт у галузі військово-промислового комплексу та економіки. Ініціював та приймав активну участь у проектах, які сприяли підвищенню особистого розвитку більше ніж 2000 молодих людей. Експерт у сфері житлово-комунального господарства. Засновник інституції, яка професійно займається консультуванням у житлово-комунальній галузі для громад, підприємців, органів місцевого самоврядування. «Кадрів, які будуть будувати нову Україну, – потрібно шукати, навчати і давати відповідну підготовку, – каже Віктор Кривенко, член Дискусійного Клубу «Коло», який спільно з Громадським Об’єднанням «Самопоміч» та лідером списку Ганною Гопко виступили ініціаторами «Молодіжної школи управління». – Цінності, які ми хочемо привити молодим фахівцям, – ініціативність, амбіційність та чесність. Вони повині розуміти, що ніхто, крім них, не зробить їх успішними та щасливими. Ми самі мусимо знайти та виховати людей, здатних реформувати країну». Це п’ята школа цього року. За цей період у ній провчилися вже понад 540 молодих людей з Полтави, Запоріжжя, Луцька, Миколаєва, Херсона, Кривого Рогу, Харкова, Дніпродзержинська. Ця школа – це тренінги та старт особистої ефективності з управління своєю долею. Жодної партійної агітації. Наступна школа розпочне свою роботу наприкінці листопада у Львові. А у грудні стартуватиме Школа лідерів реформ як поглиблена форма навчання вже для тих, хто вирішив поєднати своє життя з державною службою. «Частина людей, які приходять до нашої школи, – вже можуть ставати депутатами районних рад», - наголошує Віктор Кривенко, керівник благодійного фонду «Коло», No5 у списку «Самопомочі». Так от, я краще візьму молоду людину, навчу її, дам можливість розвиватись, і вона гори переверне. А той, хто купив посаду за гроші, звичайно не хоче жодних змін – йому ж потрібно ці гроші відбивати. Це шанс для країни. Всі старі еліти пов’язані між собою. Вони як ті вареники у маслі. Якщо при владі – то більше масла, якщо в опозиції – трошки менше. А змін не відбувається». Світлана Блінова ГАННА ГОПКО І ВІКТОР КРИВЕНКО НАВЧАЮТЬ НОВІ КАДРИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ МІСЬКИХ ТА СІЛЬКИХ РАД
  • 3. «САМОПОМІЧ» ВТРЕТЄ ПЕРЕМАГАЄ! Андрій Садовий, лідер партії Об’єднання «Самопоміч» знову переміг на національних дебатах 1+1 «Право на владу». Мер Львова отримав 39% підтримки глядачів. Другим фінішував віце-прем’єр Володимир Гройсман, третім - міністр вну4 20 жовтня 2014 року Коли бойовики почали навесні захоплювати місто за містом на Донбасі, наші силові структури виявилися неготовими до опору. Міліція, за невеликими виключенням, або капітулювала, або відверто перейшла на службу до бандитів. Армія виявилася неготовою, перш за все, психологічно – найняті терористами «обурені місцеві мешканці» просто висмикували автомати з рук солдатів і зупиняли колони БТР. Тоді перші бої прийняли добровольці батальйону «Донбас» на чолі з Семеном Семенченком. Згодом явище стало масовим, і сформувались чисельні добровольчі батальйони. Сьогодні Семенченко з колегами має два завдання: звільнити з полону майже сотню бійців «Донбасу» та закласти фундамент для побудови нової військової еліти. Семенченко створює Українську військову організацію, до якої долучаються молоді офіцери та добровольці. Запрошує інструкторів з-закордону, які навчатимуть середній командний склад новим стандартам. «Наш досвід показав, що майбутня армія має складатись виключно з добровольців-контрактників, патріотів України. А мій похід у політику – це продовження тієї справи, яку ми розпочали навесні – коли взяли до рук зброю для захисту країни», - каже Семен Семенченко. Ухвалення владою закону про її ж люстрацію дає нам потужний інструмент для очищення держапарату від потенційних зрадників та корупціонерів. Але, щоб люстрація відбулася,ми маємо забезпечити громадський контроль за виконанням закону. Люстрація тільки починається. ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ ВІЙСЬКО, НАРОДЖЕНЕ ПАТРІОТАМИ «САМОПОМІЧ» ПРОХОДИТЬ У ПАРЛАМЕНТ , - ДОСЛІДЖЕННЯ Об’єднання «Самопоміч» проходить у парламент. Нові соціологічні дослідження підтверджують позитивну динаміку підтримки «Самопомочі» українцями. За результатами різних досліджень, команду «Самопомочі» готові підтримати від 5,1% до понад 8,1% українців (серед тих, хто визначився зі своїм вибором). Більше того, «Самопоміч» може стати найбільшою сенсацією виборів, - вважають відомі політичні експерти, зокрема, аналітик Тарас Березовець та керівник фонду «ДеДослідження проводила соціологічна група «Рейтинг». Вибірка - 2000 респондентів, особисте формалізоване інтерв’ю, похибка - не більше 2,2%. Терміни дослідження: 1-8 жовтня 2014 р. мократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна. За прогнозами Березовця, «Самопоміч » може посісти четверте місце у виборчих перегонах і випередити такі політичні сили, як «Батьківщина», «Свобода » і Компартія. Нагадаємо, на попередніх виборах до Київської міськради, які відбулися у травні 2014 року, саме «Самопоміч» отримала найбільш несподівану підтримку, зайнявши третє місце з результатом 7%. трішніх справ Арсен Аваков і останнім - екс-генеральний прокурор Володимир Піскун. Садовий закликав міняти старих політиків при владі та давати дорогу новим і незаплямованим громадським діячам. 33,5 % 12,8 % 8,9 % 7,8 % 6,9 % 5,4 % 200 000