Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

вибори в раду 2014 за кого голосувати

1,461 views

Published on

Мене як і багатьох цього тижні сильно хвилює питання ЗА КОГО ?
Прекрасно що нарешті вибір , не "з двох зол" чи "за А, назло правлячій Б ".
І зрозуміло що нормальна здорова людина може проголосувати за одну із шести партій:
Батькіщина, Блок Петра Порошенка, Громадянська Позиція, Народний Фронт, Самопоміч, Свобода

Я вирішив їх проаналізувати, і написати свою абсолютно СУБЄКТИВНУ думку, дотримуючись наступних принципів:

1) Концентруюсь лише, тільки і виключно на ПОЗИТИВІ
2) Читаю економічну ПРОГРАМУ і шукаю там конкретні показники, ліберальні погляди та свіжі ідеї
3) по секціям ЛЮДИ і ВЧИНКИ не досліджую чогось спеціального, а згадаю з памяті що знаю (чув) з постійного читання політичних та економічних новин

Published in: Government & Nonprofit
  • Be the first to comment

вибори в раду 2014 за кого голосувати

  1. 1. ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ ??? СУБЄКТИВНИЙ І ПОЗИТИВНИЙ АНАЛІЗ «Прошу, щоб наші вірні пильно приглядалися до тих, кому вони віддадуть свій голос, щоб приглядались до того, як вони поводили себе під час передвиборчої боротьби. Тому що кандидат має бути утверджений в основах християнської моралі не тільки перед виборчою агітацією, після неї, але й під час. Треба пригадати собі, як людина поводилась, що зробила, настільки цій людині можна довіряти» Владика УГКЦ Святослав Шевчук, жовтень 2014 року
  2. 2. ЕКОНОМІЧНА ПРОГРАМА ЛЮДИ ВЧИНКИ ПОЗИТИВ З конкретики знайшов: всього 6 податків для малого і середнього бізнесу, ЄСВ 15%, скорочення контролюючих органів, дохволів, ліцензій. Андрій Шевченко, автор закону «Про доступ до публічної інформації, співавтор кількох Законів волонтерства та громадянського суспільства ??? ПРИМІТКИ http://batkivshchyna.com .ua/storage/article/userfil es/files/programa_2014_ 1.pdf В першій десятці половина молоді політики від 26 до 35 років. Не знаю відомих Законів чи суспільно корисних ініціатив від Батьківщини.
  3. 3. ЕКОНОМІЧНА ПРОГРАМА ЛЮДИ ВЧИНКИ ПОЗИТИВ Оприлюднено тези Стратегії 2020, де є чіткі критерії, наприклад ТОП-20 країн по легкості ведення бізнесу. Це єдиний документ в країні з SMART цілями. Стратегія 2020 Президента України: http://www.president.gov.ua/n ews/31289.html Оксана Продан (захист підприємців та дерегуляція) та Ольга Бєлькова (закон про електронну комерцію, розвиток ІТ). Також люди з чистою репутацією: Мустафа Наєм та Сергій Лещенко. Плюс Черненко з КВУ та Заліщук з Чесно. Є Гройсман який мало говорить, а багато робить. Сергій Квіт і перша реальна реформа (освіта). Логічно повязувати партію з вчинками самого Президента. Поки що: припинено бойові дії і виграно дипломатичну війну, оновлюється Рада і армія, прийнято люстрацію і антикорупційні закони ПРИМІТКИ Принцип по податкам «Як можна менше, щоб дозволити розвиватися бізнесу» http://solydarnist.org/?page_i d=874 (українською) Вважаю Юрія Луценко в ТОП 3 по чесності серед всіх політиків України. А після тюрми схоже його погляди стали одними з наймудріших в нашій країні.
  4. 4. ЕКОНОМІЧНА ПРОГРАМА ЛЮДИ ВЧИНКИ ПОЗИТИВ Провести докорінну дерегуляцію підприємницької та інвестиційної діяльності для малого і середнього бізнесу... В цілому загальні фрази про екноміку 100% автобіографій кандидатів від ГП публічні. 99% податкових декларацій за 2013 відомі. (за даними ЧЕСНО). ??? Не знайшов прогресивних і прийнятих законів, де автором був Гриценко та однопартійці. ПРИМІТКИ http://grytsenko.com.ua/p rohrama-politychnoji-partiji- hromadjans-ka-pozytsija. html У ГП є три представники ДемАльянсу, партії з 100% прозорим фінансуванням. У ГП немає ТВ реклами. А отже і менше мільйонів незрозумілого походження в бюджеті партії
  5. 5. ЕКОНОМІЧНА ПРОГРАМА ЛЮДИ ВЧИНКИ ПОЗИТИВ Програма дуже коротка. З цікавого, це згадка «міжнародного плану оновлення України – Плану Маршалла для України». Яценюк – один з найрозумніших фахівців з економіки в України. Аваков (відкрито пише в фб), Гриневич (новий закон про Вищу Освіту), Тимчук, Сюмар, Геращенко, Парубій! Виконано критерії МВФ і отримано кредити, дефолту і колапсу не сталося. Фінансується армія і соціальні виплати, прийнято закони про ГТС та антикризові зміни до податкового кодексу. ПРИМІТКИ http://nfront.org.ua/b azovi-dokumenti/ programa В списку кілька комбатів. Нічого про тих не знаю, але думаю що такі люди зараз мають найвищий кредит довіри. Турчинов показав себе як державний діяч весною 2014 і змусив Раду працювати.
  6. 6. ЕКОНОМІЧНА ПРОГРАМА ЛЮДИ ВЧИНКИ ПОЗИТИВ Задекларовано багато економічних ініціатив. Єдина партія, яка згадує про Економіку знань та високотехнологічне виробництво. Також є підтримка науки, ліберизація податкового законодавства щодо спонсорства, державна підтримка інноваційних проектів. Згадано технопарки. Представники РПР, найбільш відомі Ганна Гопко та Оксана Сироїд. Садовий – популярний мер у Львові з високим рейтингом довіри. Більшість списку в рамках 30-45 років. Соболєв (співавтор люстраційного закону ) РПР на практиці продемонстрував, що громадські законотворча ініціативна може бути ефективною! (закони про державні закупівлі, вищу освіту, суспільне мовлення, люстрацію суддів) ПРИМІТКИ http://samopomich.ua/progr am/ Бізнесмени з ІТ (Скрипник, Данченко, Влад Воскресеньский), які досягли успіху власною працею і можливо принесуть нові принципи в регулювання і ведення бізнесу. Партія з нуля проходить 5% барєр в Раду. Це показник, що крім «говорити» в команді є менеджери, які ефективно організовують виборчу компанію.
  7. 7. ЕКОНОМІЧНА ПРОГРАМА ЛЮДИ ВЧИНКИ ПОЗИТИВ ??? Не знайшов в програмі економічних реформ і курсу на дерегуляцію. 100% кандидатів мають партійні квитки ВО Свобода Найбільш дисциплінова фракція. (100% фракції голосувало за Бюро антикорупційних розслідувань і за закон про люстрацію). ПРИМІТКИ http://www.svoboda.org.u a/pro_partiyu/prohrama/ Спілкувався з звичайними свободівцями ід час Майдану, серед них дуже багато патріотів України! Складається враження, що Свобода єдина партія, яка має ідеологію і дотримувалась в діяльності своєї програми.

×