Unlocking the Power of ChatGPT and AI in Testing - A Real-World Look, present...
PL-g_28-gda-a.golemska
1. 1
IMIĘ I NAZWISKO
SZKOŁA
DATA
ADRES E-MAIL
TYTUŁ
LEKCJI
PRZEDMIOT PROGRAMOWY (LEKCJA, ZAJĘCIA) POZAPROGRAMOWE
JEŻELI PROGRAMOWY, TO JAKI PRZEDMIOT
WYZWANIA/
SZANSE
CELE
NAUCZANIA
Przyjęcie i wystawienie piłki-doskonalenie elementu.
KRYTERIA
SUKCESU
Zaangażowanie wszystkich chłopców w grze szkolnej. Komunikacja w
zespole. Przestrzeganie zasad fair-play.
NARZĘDZIA
NOWY TEMAT Zmiana ról uczniów jako zawodników.
ELEMENTY PROFILAKTYKI
WYBRANA DOBRA PRAKTYKA
INTERAKTYWNYCH DYDAKTYK
Losowanie drużyn dla zmiany ról.
WYBRANA DOBRA PRAKTYKA
NOWYCH TECHNOLOGII
-
PLANOWANY WPŁYW WYBRANYCH NARZĘDZI
NA INNOWACYJNOŚĆ
MOJEGO
NAUCZANIA
Chwalimy za dobre zagrania. Zero krytyki przy nieudanych zagraniach.
PLAN LEKCJI (45 minut)
(adT) AKADEMIA DYNAMICZNA TOŻSAMOŚĆ_ SZKOLENIA Gdańsk 29.02 – 22.04. 2016
2. 2
NA ODPORNOŚĆ
MOICH UCZNIÓW
Zwiększenie pewności siebie na boisku na tle grupy kolegów z drużyny w mini turnieju.
NA KRYTYCZNE I
KREATYWNE PROCESY
MYŚLOWE MOICH
UCZNIÓW
Współpraca w zespole, wspieranie kolegów po nieudanych zagraniach, wzajemna
mobilizacja w trakcie gry.
NA ATMOSFERĘ
W KLASIE Integracja grupy poprzez dobrą zabawę z elementami rywalizacji.
OPIS PLANU LEKCJI/ PRZEBIEG
CZAS
45`
3. 3
13’
3’
2’
8’
30’
10’
20’
2’
CZĘŚĆ WSTĘPNA
Czynności organizacyjne, cele i zadania lekcji.
Zabawa biegowa.
Ćwiczenia wszechstronnie przygotowujące do zadań lekcji.
CZĘŚĆ GŁÓWNA
Ćwiczenia techniczne z przyborem (piłka)
Gra szkolna wg zasad
CZĘŚĆ KOŃCOWA
Omówienie lekcji, pożegnanie grupy.