Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Prototron taotlusvorm - onepager template

4,895 views

Published on

Idee kaardistamise onepager koos oluliste küsimustega, mida oma äriidee juures läbi mõelda. Saada vorm aadressilt www.prototron.ee ning anna oma ideele kuju!

  • Be the first to comment

Prototron taotlusvorm - onepager template

  1. 1. [ettevõtmise nimi] [väärtuspakkumine ühe lausega] [your one scentence pitch in English] www.prototron.ee Kontaktinfo: Nimi: Telefon: Email: WWW: Idee paari lausega: 1-2 lausega “liftikõne” Sinu idee olemusest? Kellele,miks,kuidas? Hetkeseis: Kuhu oled praeguseks jõudnud? Esmane prototüüp olemas, tagasiside klientideltjms? Mis kinnitab teie pühendumist ideele? Mis probleemi toode lahendab: Milline on kliendi “valu”? Kas taoline toode/teenus on turult puudu? Mis tõestab (kuidas on valideeritud),etkliendil tõesti selline vajadus on? Miks Sa seda probleemi lahendad? Prototüübi kirjeldus: Lahendus:kuidas toode/teenus lahendab kliendi probleemi? Millistväärtustpakud? Milline toode välja näeb? Kes on konkurendid? Millega ja kuidas lood pikaajalise (ebaõiglaselt tugeva) konkurentsieelise? Kuidas plaanid tootega raha teenida: Kes on sihtrüm,millised inimesed toodet/teenustostavad? Kui palju neid on? Mis neid motiveerib maksma? Kes on juba kinnitanud valmisolekutmaksmiseks? Koostööpartnerid? Kuidas plaanid nende klientideni jõuda? Kirjelda meeskonda: Kes? Nende varasem kogemus? Varasem koostöö meeskonnas? Kas on olemas tehniline ja äriline inimene mõlemad või alles otsid meeskonda? Miks justsee meeskond on parim? Kui palju raha vajad prototüübi valmistamiseks: 5-7 põhilistkulurida? Mis summaga peaks Prototron finantseerima (soovitavalttoodete ostmiseks või allhankeks)? Millisttäiendavatfinantseerimistotsid/omad? Millisel määral on meeskonnal endal võimalik rahaliseltpanustada (ntunetundide arvelt)? Kui palju aega kulub prototüübi valmistamiseks: Millised on peamised etapid prototüübi valmimiseks? Mida suudate ära teha 3-6 kuuga?

×