Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

славсько 2013 львівська одб

454 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

славсько 2013 львівська одб

 1. 1. Львівська обласна бібліотека для дітей (навчально-інноваційна бібліотека)
 2. 2. відомому королівстві, гарному місті, жив-був собі бібліо-народ.
 3. 3. или вони собі тихо, мирно ,нікого не чіпали , і про них усі забули…
 4. 4. а одного разу Королева, що правила народом звернулась доВеликого Бібліомоста і… на робочих місцях почали з’являтись комп’ютери.
 5. 5. тось із захопленнямпоринув у світ нових технологій, а хтось з переляком спостерігав,як монітор з клавіатурою зручно вмощуються на кафедрах, розсуваючи стоси формулярів.
 6. 6. нтернет м’яко обплутав локальну мережу робочих комп’ютерів,WI-FI – невидимка став доступним убудь-якому закутку бібліотеки
 7. 7. сі повинні володіти комп ютерними технологіями!- наголосила Королева, та призначила одного зРадників відповідальним за навчання.
 8. 8. почалось… «О, Господи!І нащо мені це потрібно на старості, нехай молоді вчаться!» «Я поклялася, що за комп’ютер в житті не сяду!»«Цілий день сидітиза комп’ютером –шкідливо для могоорганізму…»«Заберіть цюкоробочку з нашогокабінету – це жВАЙФАЙ!»
 9. 9. адник, розкинувши пасьянс з сертифікатів,та помолившись св. Ісідору, закотив рукави івзявся до праці.
 10. 10. становлення у секторі обліку комп’ютера з бібліотечною програмою МАРК, та підключення до Інтернету, привело до стану коми… В оскленілих від переляку очах, відзеркалювався електроний формуляр читача…п. Галина, 55 років. Визначивши слабке місце – вишивки, святкові сервіровки, та декори – радник ненав’язливо, продемонстрував можливості пошукової системи GOOGLE.Результат: вміє реєструвати читачів, виконує простіпроцеси ретровводу фонду, здійснює пошук в Інтернеті.
 11. 11. ісля року роботи у відділіавтоматизації, на прохання створитипапку на робочому столі, стараннорозкладала папки з паперами покомп’ютерних столах…Радник молився не тільки св. Ісидору, аусім богам починаючи з Давньої Греції… Допомогла Королева.п. Ольгу поставили очолюватинезалежну окрему одиницю – секторобліку.Сама собі господиня, зробила п. Ольга вік – 52 рокинадзвичайні зусилля, щоб оправдатидовіру))) Результат: Реєструє нових читачів в програмі МАРК, володіє процесами ретровводу, користується електронною поштою, присутня в соціальних мережах, володіє пошуком в Інтернеті.
 12. 12. рамотний фахівець, починала працювати ще у досівській версії МАРКУ. Поява нової версії привела до депресивного стану… - Я ніколи не зможу перейти на нову версію….Це так складно…. Зла фея Пенсія, змусила п. Ірину побороти депресію, та взятись до роботи. Раднику було надзвичай легко – п. Ірина ХОТІЛА вчитись. І це спрощувало процес навчання.п. Ірина, пенсіонерка – стаж роботи у Результат : вміє працювати збібліотеці понад 30 р. шаблонами модулю каталогізація АИБС МАРК, присутня у соціальних мережах, користується МР3 книгами.
 13. 13. адник визначає слабке місце – п. Надія автор надзвичайних за змістом та дизайном книжкових виставок, а також в її обов язки входить оновлення вернісажу, де розміщуються роботи читачів. Фото вернісажу розміщуються на сайті бібліотеки. Опис виставок п. Надії розміщується на блозі бібліотеки,п. Надія, 55років і це сприяє тому, що вона почала із зацікавленням заглядати у монітор. Результат: як не вміла користуватись, так і не вміє, але з’явилось розуміння необхідності комп ютера у роботі бібліотекаря. Дистанція між нею та монітором скорочується.
 14. 14. Містом покотилася звістка, що можнабезкоштовно вчитись та користуватиськомп’ютерами. І з усіх усюд приходять люди ,та отримують знання:Студенти ЛУКіМ та шкільні бібліотекарі;викладачі шкіл та бібліотекарі медичноїбібліотеки; неповносправна молодь, та діти знеблагополучних родин, що вчаться вінтернатах;Бібліотекарі області, та навіть інших країн
 15. 15. омп’ютерна гра– як рідкісний смаколик для малят з інтернату № 2. Серед учнів інтернату, бувхлопчик що мовчав, на усі питання відповідав тільки усмішкою. Одного разу на запитання, чи хоче він пограти – раптом сказав: «ТАК»!!!
 16. 16. « арівна дівчина! …я більше не страждаю, під вдало вибрану музику моє серце співає…Зірка , яка упала в мої долоні і освітила Інтернет своїм світлом…» - такі поетичні рядки присвятила дівчина з групи неповносправної молодій працівниці інтернет-центру.Багато років ці молоді люди є читачами нашоїбібліотеки,. І не один ліричний рядок присвячений іншимпрацівникам бібліотеки)))
 17. 17. В презентації використаніфото з відкриття щорічного Львівського міжнародного театрального фестивалю «Золотий Лев»

×