Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Kalendari jetësor llogaritë vite, muaj, ditë orë dhe sekonda të jetës dhe vitet deri ne pension (shqip - albanian)

1,119 views

Published on

Kalendari Jetësor - llogaritë vite, muaj, ditë orë dhe sekonda të jetës dhe vitet deri ne pension (Shqip - Albanian)

** Pasi ta shkarkoni

0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
1,119
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
27
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Kalendari jetësor llogaritë vite, muaj, ditë orë dhe sekonda të jetës dhe vitet deri ne pension (shqip - albanian)

×