змі

266 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
266
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
6
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

змі

 1. 1. { Засоби масової інформації
 2. 2.  Засоби масової інформації - це засіб донесення інформаціїї (текстової, звукової, візуальної) за принципом широкомовного каналу, який охоплює велику аудиторію і діє на постійній основі.
 3. 3.  В українську мову термін "ЗМІ" прийшов з французького "moyens dinformation de masse".
 4. 4.  До ЗМІ відносяться:- Друковані видання (преса): газети, журнали- Електронні ЗМІ: телебачення,радіо,Інтернет
 5. 5.  Інтернет ЗМІ:З появою і поширенням мережі Інтернет зявилисяінтернет-ЗМІ. Вони швидко завоювали популярність,хоча їхня аудиторія покищо набагато менша, ніж«традиційних» (як їх стали називати) ЗМІ. Майже всі ЗМІмають сайт и в Інтернеті, на багатьох з них публікуютьсярегулярно оновлювана інформація: як правило, цеінтернет-версії тих самих матеріалів, іноді вони виходятьіз затримкою, іноді до матеріалів та / або архівів доступ єплатним. Звичайно, основні доходи інтернет-ЗМІнадходять також від реклами, хоча ЗМІ може бути іспонсорованим і як мовний орган будь-якої організації.Питання про те, наскільки рівноправні поняття ЗМІ таінтернет-ЗМІ, є предметом чисельних обговорень ісудових позовів у всьому світі.
 6. 6. Інтернет-журналістика - новий різновиджурналістики, який зявився в кінці ХХст. разом ізрозвитком і розповсюдженням мережі Інтернет.
 7. 7. Інтернет-видання або Інтернет-ЗМІ -це веб-сайт, задача якого є виконання функційзасобів масової інформації в всесвітнійелектронній мережі.
 8. 8. Новинний сайт - веб-сайт, особливий форматінтернет-видання, який спеціалізується на розміщенніновин в Інтернеті.
 9. 9.  Найвідоміші новинні інтернет-видання: BBC, ПРАЙМ-ТАСС, REGNUM, Lenta.ru, NEWSru.com Украинская правда, Корреспондент.net, Финансовый портал Fin.org.ua, ЛIГА Online
 10. 10.  Класифікація новинних сайтів:- за способом формування новинної стрічки: - автоматичний набір новин (за допомогою скрипта,програми або відслідкуванням стрічок RSS) - набір інформації модераторами і користувачами(News2 і інші сайти на технології Web 2.0). Існуютькомбінації, при яких стаття від користувача зявляється насайті тільки після схвалення чи редагування модератором(Newsland)- за географічною ознакою: загальнодержавні, регіональні3DNews Daily Digital Digest, Digital Media, DELFI
 11. 11.  Електронний журнал - це періодичне рецензоване видання, електронний аналог друкованого журнала, який доступний для перегляду на компютері. Розповсюджується за допомогою Інтернету або на будь-яких носіях інформації (магнітних, оптичних).
 12. 12.  Медіапортал - інтернет-портал, який поєднує соціальну взаємодію, технологію і можливості створення тексту, зображень у двомірному (2D) і тримірному (3D) форматі, аудіо і відео.
 13. 13. Моніторинг ЗМІангл. - Media monitoring serviceЦе процес відслідкування повідомлень ЗМІ, яківідповідають заданій тематиці.
 14. 14.  Бази даних ЗМІ Світ: «Factiva» «LexisNexis» «Public.Ru» «Internet Securities, Inc.» «ИНФО-ТАСС»  Україна: «Моніторинг ЗМІ України», «Медіа простір» «Телекритика»

×