Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Тема:
«Chanel. Велика Коко»
учениці 11-А класу
Вихаревої Дар„ї
Загальні відомості
Chanel - французька компанія, один з
найвідоміших модних будинків у світі.
Штаб-квартира - Place Vendom...
Історія
назви
“Модного
дому”
Засновниця Будинки отримала
прізвисько «Коко», працюючи співачкою
в кабаре у Франції. Цей псе...
Історія логотипу
“Модного дому”
Фірмовий знак Chanel представляє
собою дві переплетені один з одним літери "С",
одна з яки...
Ідеї, придумані Коко Шанель.
Легендарне маленьке чорне плаття. Кількість його
варіацій і способів обробки тільки зростає ,...
Ідеї, придумані Коко
Шанель.
«Chanel № 5» - духи , які
пахнуть , як жінка.
Стійкий запах укладений
в простій флакон
чолові...
Періоди існування Сhanel №5
Ідеї, придумані Коко Шанель.
Сукні з "Джерсі". У часи Коко Шанель були модні корсети, пишні
спідниці та інша розкішна, але...
Власники і керівництво
Chanel є приватною
компанією, підконтрольній сім'ї
голови правління Аліана
Вертеймера (Alain Werthe...
Діяльність
 Компанія Chanel
спеціалізується на
виробництві й торгівлі
предметами розкоші:
одягом, косметикою і
парфюмеріє...
Chanel з 2000-х років і до
наших днів
У 2000 році в продаж були запущені
перші унісекс годинники від Chanel - J12.
У 2001 ...
Chanel з 2000-х років і до
наших днів
У 2002 році був випущений аромат Chance.
Будинок Chanel також заснував компанію
Pata...
Магазини Chanel у світі
Магазини Chanel можуть розташовуватися в престижних
районах і торгових центрах, відділах великих у...
«Мода - це кумедна ідея ... і її потрібно
витрачати якомога швидше».
«Розкіш - це коли виворіт така ж
гарна, як і особа».
...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Chanel nazavzhdi 33

1,931 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Chanel nazavzhdi 33

 1. 1. Тема: «Chanel. Велика Коко» учениці 11-А класу Вихаревої Дар„ї
 2. 2. Загальні відомості Chanel - французька компанія, один з найвідоміших модних будинків у світі. Штаб-квартира - Place Vendome, Париж Підстава - початок ХХ століття Перший бутік - 1913 Засновник - Габріель Бонхеер Шанель (19 серпня 1883 - 10 січня 1971) - легендарна "Коко" Шанель.
 3. 3. Історія назви “Модного дому” Засновниця Будинки отримала прізвисько «Коко», працюючи співачкою в кабаре у Франції. Цей псевдонім і став її ім'ям в модній індустрії. Бачення Шанель жіночого стилю полягала у тому, щоб замінити гламурні речі більш повсякденними і елегантними.
 4. 4. Історія логотипу “Модного дому” Фірмовий знак Chanel представляє собою дві переплетені один з одним літери "С", одна з яких зображена в оригінальному вигляді, а інша являє собою її дзеркальне відображення. Даний логотип вперше був представлений в 1925 році на пляшечці аромату Chanel № 5. За іншою версією дві букви "С" - це ініціали Coco Chanel.
 5. 5. Ідеї, придумані Коко Шанель. Легендарне маленьке чорне плаття. Кількість його варіацій і способів обробки тільки зростає , а силует залишається колишнім. У будь-якій ситуації цей наряд - точне попадання в стильний і елегантний образ.
 6. 6. Ідеї, придумані Коко Шанель. «Chanel № 5» - духи , які пахнуть , як жінка. Стійкий запах укладений в простій флакон чоловічого стилю зі скромною етикеткою. Це не заважає аромату залишатися самим продаваним в світі.
 7. 7. Періоди існування Сhanel №5
 8. 8. Ідеї, придумані Коко Шанель. Сукні з "Джерсі". У часи Коко Шанель були модні корсети, пишні спідниці та інша розкішна, але незручний одяг. Під час Першої Світової Війни всі вирушили на фронт або допомагали фронту, і такий одяг втратила свою актуальність. Саме в цей момент, Коко знайшла вихід - вона стала шити жіночі сукні з традиційної "чоловічий" тканини на той момент.
 9. 9. Власники і керівництво Chanel є приватною компанією, підконтрольній сім'ї голови правління Аліана Вертеймера (Alain Wertheimer). Головний дизайнер дому Chanel — Карл Лагерфельд. Генеральний директор компанії — Морін Шике.
 10. 10. Діяльність  Компанія Chanel спеціалізується на виробництві й торгівлі предметами розкоші: одягом, косметикою і парфюмерією, годинниками, сонцезахиснимі окулярами та ювелірними виробами. Компанії належить 147 бутиків по всьому світу. Фінансові показники компанії не розкриваються. За даними інтернету- ресурсу hoovers.com, щорічний оборот Chanel складає близько $1,089 млрд.
 11. 11. Chanel з 2000-х років і до наших днів У 2000 році в продаж були запущені перші унісекс годинники від Chanel - J12. У 2001 році бренд презентував невелику лінію чоловічого одягу, що стала частиною одного з показів і продавалася у флагманських бутиках марки.
 12. 12. Chanel з 2000-х років і до наших днів У 2002 році був випущений аромат Chance. Будинок Chanel також заснував компанію Pataffection, що включала в себе п'ять різноспрямованих ательє. У 2002 році Chanel продовжував збільшувати свої продажі в США. Так, до грудня на території Сполучених Штатів діяло вже 25 бутиків бренду.
 13. 13. Магазини Chanel у світі Магазини Chanel можуть розташовуватися в престижних районах і торгових центрах, відділах великих універмагів, будівлях аеропортів. На сьогоднішній день у світі працюють близько 310 фірмових бутіків марки Chanel: 94 з них знаходяться в Азії, 70 розташовані в Європі, 10 - на Близькому Сході, 128 - у Північній Америці, 2 - в Південній Америці, 6 - в Океанії.
 14. 14. «Мода - це кумедна ідея ... і її потрібно витрачати якомога швидше». «Розкіш - це коли виворіт така ж гарна, як і особа». «Якщо вас вразила красою якась жінка, але ви не можете згадати, у що вона була одягнена, - значить, вона була одягнена ідеально» Коко Шанель

×