The Coca-Cola
Company
ППідготувала
ідготувала
Учениця 11-Б класу
Учениця 11-Б класу
ВасВасіна Наталія
іна Наталія
The Coca-ColaCompany — —американська харчовакомпанія, найбільший у світі
виробник і постачальникконцентратів, сиропів ібез...
 ТипТип Публічна компанія (
Публічна компанія (NYSE: KO)
NYSE: KO)
 входить у Промисловий індекс Доу-Джонса
входить у Пр...
 Компанія Coca-Cola є лідером
Компанія Coca-Cola є лідеромв області виробництва
в області виробництвагазованих напоїв.
га...
 Історія компанії Coca-ColaІсторія компанії Coca-Cola
розпочалася 8розпочалася 8 травнятравня1886 року1886 року
в невелич...
Сироп був солодким і
густим. Джон відніс його
до найбільшої в місті
аптеки "Джекобса". У той
же день перші порції
сиропу,...
Назва "Кока-Кола", як і
унікальний стилізований
шрифт цього товарного
знаку, придумав Френк
Робінсон. Винахідник
напою, н...
 Володіючи неабиякимВолодіючи неабияким
комерційним талантомкомерційним талантом
найближчим часом Азанайближчим часом Аза...
 У 1894 році був відкритий перший, за
У 1894 році був відкритий перший, за
межами Атланти, завод змежами Атланти, завод з...
 Сьогодні світова імперія
Сьогодні світова імперія
Coca-Cola виглядає таким
Coca-Cola виглядає таким
чином: 11 великих ко...
Для людей…
Для людей…
 Фахівці відділу кадрів
Фахівці відділу кадрівдопомагають скласти
допомагають скластиіндивідуальний...
«Компанія«Компанія Coca-ColaCoca-Cola дуже відповідально
дуже відповідальноставиться до процесу підбору персоналу.
ставить...
Соціальне
Соціальне
життя
життяКомпанії
Компанії
Загальний об’єм
Загальний об’єм
інвестицій
інвестицій The Coca-
The Coca...
 Зберігає культурну спадщину
Зберігає культурну спадщинуразом з Державним Ермітажем
разом з Державним Ермітажем
 Веде по...
Екскурсії на заводЕкскурсії на завод
ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна»
завжди рада вітати організовані
групи відвідувачів...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Pidpriyemstvo

1,855 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,855
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1,491
Actions
Shares
0
Downloads
7
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Pidpriyemstvo

 1. 1. The Coca-Cola Company ППідготувала ідготувала Учениця 11-Б класу Учениця 11-Б класу ВасВасіна Наталія іна Наталія
 2. 2. The Coca-ColaCompany — —американська харчовакомпанія, найбільший у світі виробник і постачальникконцентратів, сиропів ібезалкогольних напоїв.Найвідомішим продуктомкомпанії є напій Coca-Cola.Штаб-квартира — в столиціштату Джорджія — Атланті
 3. 3.  ТипТип Публічна компанія ( Публічна компанія (NYSE: KO) NYSE: KO)  входить у Промисловий індекс Доу-Джонса входить у Промисловий індекс Доу-Джонса  Заснування Заснування 18921892 Штаб-квартира Штаб-квартира Атланта (Джорджія), США Атланта (Джорджія), США  Територія діяльності Територія діяльності Worldwide Worldwide  Ключові особи Ключові особи Мухтар Кент (головний виконавчий Мухтар Кент (головний виконавчий директор) директор)  ГалузьГалузь НапоїНапої Продукція Продукція Coca-Cola Coca-Cola інші безалкогольні напої інші безалкогольні напої Валовий дохід Валовий дохід ▲▲ US$ 31.0US$ 31.0 млрд (ФР 2009) млрд (ФР 2009)  Операційний прибуток Операційний прибуток ▲▲ US$ 8.23US$ 8.23 млрд (ФР 2009) млрд (ФР 2009)  Чистий прибуток Чистий прибуток ▲▲ US$ 5.82 US$ 5.82 млрд (ФР 2009) млрд (ФР 2009)  АктивиАктиви ▲▲ US$ 48.7US$ 48.7 млрд (ФР 2009) млрд (ФР 2009)  Співробітники Співробітники 92,400 (жовтень 2009) 92,400 (жовтень 2009)  СайтСайт KO.comKO.com абоабо The Coca-Cola Company The Coca-Cola Company Corporate Website Corporate Website
 4. 4.  Компанія Coca-Cola є лідером Компанія Coca-Cola є лідеромв області виробництва в області виробництвагазованих напоїв. газованих напоїв.  «Ми пишаємося тим, що «Ми пишаємося тим, щоCoca-ColaCoca-Cola найдорожчий найдорожчийбренд у світі, а люди - бренд у світі, а люди -найцінніше, що є у Компанії. найцінніше, що є у Компанії.Основне наше завдання Основне наше завданнявизначити сильні сторони визначити сильні сторонилюдини, необхідні для успіху людини, необхідні для успіхуКомпанії та створити Компанії та створитикомфортні умови для його комфортні умови для йогосамореалізації та розвитку.» самореалізації та розвитку.»
 5. 5.  Історія компанії Coca-ColaІсторія компанії Coca-Cola розпочалася 8розпочалася 8 травнятравня1886 року1886 року в невеличкому тодів невеличкому тоді американському місті Атланта,американському місті Атланта, на задньому дворі будинкуна задньому дворі будинку фармацевта Пембертона. У цейфармацевта Пембертона. У цей день Джон Пембертон зварив вдень Джон Пембертон зварив в мідному тазі не зовсім звичниймідному тазі не зовсім звичний сироп. Джон покликав свогосироп. Джон покликав свого бухгалтера Френка Робінсона ібухгалтера Френка Робінсона і поділився з ним відкриттям:поділився з ним відкриттям: - Френк, друже, спробуй, що у- Френк, друже, спробуй, що у мене тут вийшло!мене тут вийшло! - А в цьому щось є, Джон!- А в цьому щось є, Джон! Запиши скоріше рецепт, а тоЗапиши скоріше рецепт, а то забудеш!забудеш! ІсторіяІсторія компанії…компанії…
 6. 6. Сироп був солодким і густим. Джон відніс його до найбільшої в місті аптеки "Джекобса". У той же день перші порції сиропу, по п'ять центів за склянку, були продані відвідувачам. Незабаром продавці "Джекобса" почали змішувати сироп з газованою водою. Протягом першого року існування "Кока-Колу" розкуповували в кількості дев'яти склянок на день.
 7. 7. Назва "Кока-Кола", як і унікальний стилізований шрифт цього товарного знаку, придумав Френк Робінсон. Винахідник напою, напевно, не підозрював, яке майбутнє чекає його чудовий - незадовго до своєї смерті в 1888 році, він розпродав справу різним партнерам.
 8. 8.  Володіючи неабиякимВолодіючи неабияким комерційним талантомкомерційним талантом найближчим часом Азанайближчим часом Аза Кендлер заробив невеликийКендлер заробив невеликий капітал та придбав рецепткапітал та придбав рецепт "Кока-Коли" у вдови"Кока-Коли" у вдови Пембертона за 2300Пембертона за 2300 американських доларів.американських доларів. Разом зі своїм братом і двомаРазом зі своїм братом і двома іншими компаньйонами вініншими компаньйонами він заснував в штаті Джорджіязаснував в штаті Джорджія "The Coca-Cola Company" з"The Coca-Cola Company" з початковим капіталом в 100початковим капіталом в 100 тисяч доларів. Аза Кендлертисяч доларів. Аза Кендлер став батьком компанії Кока-став батьком компанії Кока- Кола, зареєструвавши їїКола, зареєструвавши її 3131 січня 1893 року.січня 1893 року.
 9. 9.  У 1894 році був відкритий перший, за У 1894 році був відкритий перший, за межами Атланти, завод змежами Атланти, завод з виготовлення сиропу. Це відбулося в виготовлення сиропу. Це відбулося в Далласі, штат Техас. Наступними були Далласі, штат Техас. Наступними були заводи в Чікагозаводи в Чікаго та Лос-Анджелесі. Ута Лос-Анджелесі. У 1895 році Кендлер не без задоволення 1895 році Кендлер не без задоволення міг повідомити в щорічному звіті міг повідомити в щорічному звіті акціонерам, що "відтепер" Кока-Колу акціонерам, що "відтепер" Кока-Колу "п'ють в кожному штаті на всій "п'ють в кожному штаті на всій території США". У міру того, як стрімко території США". У міру того, як стрімко зростав попит на "Кока-Колу", зростав попит на "Кока-Колу", розросталася і штаб-квартира розросталася і штаб-квартира Компанії. У 1898 році на Еджвудавеню Компанії. У 1898 році на Еджвудавеню в Атланті було збудовано нову в Атланті було збудовано нову триповерхову адміністративну триповерхову адміністративну будівлю. Айза Кендлер наївно вважав, будівлю. Айза Кендлер наївно вважав, що його буде цілком достатньо для що його буде цілком достатньо для потреб Компанії "на всі часи" - воно потреб Компанії "на всі часи" - воно виявилося тісним вже черезвиявилося тісним вже через десятиліття.десятиліття.
 10. 10.  Сьогодні світова імперія Сьогодні світова імперія Coca-Cola виглядає таким Coca-Cola виглядає таким чином: 11 великих компаній- чином: 11 великих компаній- боттлеров, що працюють у боттлеров, що працюють у масштабах декількох держав, масштабах декількох держав, і кілька десятків окремих і кілька десятків окремих підприємств- підприємств- неконсолідованих неконсолідованих боттлеров. Наприклад, Coca- боттлеров. Наприклад, Coca- Cola Enterprises Inc. працює в Cola Enterprises Inc. працює в США (де виробляє приблизно США (де виробляє приблизно 70% споживаних 70% споживаних американцями напоїв) і в американцями напоїв) і в ряді країн Західної Європи. ряді країн Західної Європи.
 11. 11. Для людей… Для людей…  Фахівці відділу кадрів Фахівці відділу кадрівдопомагають скласти допомагають скластиіндивідуальний план розвитку індивідуальний план розвиткунашим співробітникам. Компанія нашим співробітникам. Компаніянадає можливість безкоштовного надає можливість безкоштовногонавчання, реалізує мотиваційні навчання, реалізує мотиваційніпрограми та запрошує в інсентив- програми та запрошує в інсентив-тури.тури.  У компанії працює Корпоративний У компанії працює Корпоративнийуніверситет університет Coca-Cola, Coca-Cola, якийякийдозволяє задовольнити майже всі дозволяє задовольнити майже всіпотреби в навчанні. Університет потреби в навчанні. Університетпропонує як стандартні тренінги в пропонує як стандартні тренінги вкласі, так і дистанційні програми. В класі, так і дистанційні програми. Вцілому університет налічує більше цілому університет налічує більше1500 курсів. 1500 курсів.
 12. 12. «Компанія«Компанія Coca-ColaCoca-Cola дуже відповідально дуже відповідальноставиться до процесу підбору персоналу. ставиться до процесу підбору персоналу.Найбільше в людях ми цінуємо потенціал, який ми Найбільше в людях ми цінуємо потенціал, який мидопомагаємо розкрити на всі 100%. До кандидатів допомагаємо розкрити на всі 100%. До кандидатівми пред'являємо мінімальні вимоги, необхідні для ми пред'являємо мінімальні вимоги, необхідні длятого, щоб комфортно почувати себе в Компанії: того, щоб комфортно почувати себе в Компанії: вища освітавища освіта Вільне володіння англійською мовою Вільне володіння англійською мовою Комп'ютерна грамотність Комп'ютерна грамотність При виборі кандидата ми звертаємо увагу на При виборі кандидата ми звертаємо увагу нанаступні особистісні якості: наступні особистісні якості: гнучкістьгнучкість Уміння досягати результату Уміння досягати результату ініціативністьініціативність Уміння працювати в команді Уміння працювати в команді Здатність аналізувати інформацію» Здатність аналізувати інформацію»
 13. 13. Соціальне Соціальне життя життяКомпанії Компанії Загальний об’єм Загальний об’єм інвестицій інвестицій The Coca- The Coca- Cola Company Cola Company в світі, в світі, спрямований на спрямований на поліпшення якості поліпшення якості життя місцевих громад, в життя місцевих громад, в 2007-2008 роках склав 2007-2008 роках склав 99 мільйонів доларів. 99 мільйонів доларів.
 14. 14.  Зберігає культурну спадщину Зберігає культурну спадщинуразом з Державним Ермітажем разом з Державним Ермітажем  Веде пошук юних талантів Веде пошук юних талантівразом з благодійним фондом разом з благодійним фондом«Нові імена»«Нові імена»  Співпрацює з реабілітаційним Співпрацює з реабілітаційниммистецьким центром «Діти мистецьким центром «ДітиМарії» на взаємовигідній основі Марії» на взаємовигідній основі  Допомагає важкохворим дітям Допомагає важкохворим дітямз благодійним фондом з благодійним фондом«Подаруй життя» «Подаруй життя»  Партнерство зПартнерство з «Трансатлантичні партнери «Трансатлантичні партнерипроти СНІДу»проти СНІДу»
 15. 15. Екскурсії на заводЕкскурсії на завод ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» завжди рада вітати організовані групи відвідувачів на завод поблизу Києва.  Школярі і студенти, групи споживачів та усі зацікавлені мають змогу безкоштовно побачити, як робляться їхні улюблені напої та ознайомитись з одним із провідних бізнесів України зсередини. Якщо ви хочете організувати групу і приїхати на наш завод, телефонуйте на нашу «гарячу лінію»+38 0800-30- 80-08.

×