Dům , který mě neokrádá

314 views

Published on

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Dům , který mě neokrádá

  1. 1. Členové rodiny Jeanine Stiflerová Ozzák StiflerSheldon Stifler Steve Stifler Bender Stifler
  2. 2. Otec a matkaOtec se velmi často a rád dívá natelevizi a proto se rodina rozhodla Matka často pere prádlože do domu koupí úspornou a proto se rodinatelevizi . rozhodla koupit pračku která je úsporná.
  3. 3. Sheldon,Bender a Steve Bender rád vaří , aleSheldon má velmi vždy je puštěno několik Steve velmi rád chodí narád počítače. Proto přístrojů které však diskotéky a jiné akce alese rodina rozhodla nepoužívá . Rodina se díky jeho problémům mákoupit notebook mu snažila vysvětlit že všude zakázaný vstup .který vydrží 6 je musí vypínat ale Proto rodina pořídila dohodin bez nabíjení. nepoučil se.Proto postranní haly disko kouli a rodina koupila úsporné jiné potřebné věci. Všechny spotřebiče jsou úsporné.
  4. 4. Jak vypadá náš dům? 4 3 56 8 2 17
  5. 5. Garáž V garáži máme také žárovky které jsou šetrné k živ.prostředí.A protože máme rádi úsporu pořídili jsme si také úsporné auto.
  6. 6. Jídelna V jídelně jsou také různé úsporné spotřebiče. Např. Lednice,bodové žárovky apod.
  7. 7. Kuchyně V kuchyni tráví největší čas Bender. Má tam také spotřebiče které jsou úsporné. Myčka na nádobí,trouba,mikrovlnka,lednice,mrazák,a přenosná televize.
  8. 8. Zbytek Domu Zbytek domu je částečně zařízen úspornými spotřebiči jako kuchyně , jídelna apod.

×